Výsledky výstavy: European Dog Show 2014, 23. 10. 2014 - 26. 10. 2014, Brno
Evropská výstava psů - sobota 25.10.2014
Rozhodčí: Skok Damir (HR)
PSI - třída štěňat
Amarok Saint BarbaronsCosmo v. Schrondratal x Chile Královská stráž |
VN1 Evropská naděje, 3. místo Nejlepší štěně Evropské výstavy |
---|
FENY - třída štěňat
Brandy Carpathia HeartHobo v. Schondratal x Aimie Sagbariam |
VN1 Evropská naděje |
---|---|
Avery von Alten FarbenDe´Cochise v. Tullnerbach x Dolly Anonymus |
VN2 |
FENY - třída dorostu
Aphrodite Plattensee-WartEddi Hovi-Raj x Notus Gina Anonymus Notus |
VN1 Evropská naděje |
---|---|
Debbie Debbie-AnnBerwil Hali Gali x Annie Black Prim |
VN2 |
PSI - třída mladých
Upas HovarianSammer Hovarian x Radinka Hovarian |
V1 CAJC, BOJ, Evropský vítěz mladých |
---|---|
Baghir Scorteus MonsJekyll Royal Safe x Alize Aldeon |
V2 |
Aik Carpathia HeartEcco v. Tyrolsberg x Aimie Sagbariam |
V3 |
Elvis z Lašské brányAlex ze Stříbrných kaskád x Beggi z Lašské brány |
V4 |
Hugo VöröshegyiTalizmán Puszta Pandur x Sharon Vöröshegyi |
V |
Axel Bohemia LischinBlack Beryl Kesidy x Grecy Bukový háj |
VD |
Playboy Gasko PrimArmín Hali Gali x Casandra Gasko Prim |
VD |
FENY - třída mladých
Grays EilleenCaramel Pusztai Pandur x Esira vom Pfarrhof |
V1 CAJC, Evropský vítěz mladých |
---|---|
Heidi AldeonBond vom Gut Grone x Bleys Folcrum |
V2 |
Elora SeahawkDhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks. |
V3 |
PSI - mezitřída
Bard Debbie-AnnDantes Gora Monte x Annie Black Prim |
V1 CAC |
---|---|
Hanibal Gora MonteDrew Marry Gora Monte x Bjarni v. Almodis |
V2 Res. CAC |
FENY - mezitřída
Akawa EbritteHobo v. Schondratal x Brittany Nova Moravia |
V1 CAC, CACIB, Evropský vítěz |
---|---|
Ebony SeahawkDhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks. |
V2 Res. CAC |
Ajka Lafarr StarBandit v. Kesseltal x Farrah Mista Jaswin |
V3 |
Dajana z PosoniaBastien Aldeon x Dorotka z Julinčina údolí |
VD4 |
PSI - třída otevřená
Cody Neskrotná vášeňAkim Nova Merigo x Ashita Mista Jaswin |
V1 CAC, CACIB, BOS, Evropský vítěz |
---|---|
Brutus SeahawkKody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks. |
V2 Res. CAC, Res. CACIB |
Atai Debbie-AnnCyrol Bukový háj x Debbie Katveri |
V3 |
Endriew Westbohemia StarAdam Haf Raf x Caithlenn Westbohemia Star |
V4 |
Atila AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali Gali |
V |
Diossos z Kraje kalichaBanani B.v. Ranzi´s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance |
V |
Jantar Gasko PrimCsando v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
V |
Marty Barte PrimKuno Royal Safe x Jesabell Barte Prim |
V |
Adar Šenovský dvůrKorby Royal Safe x Angie z Eliotova Dvora |
VD |
Akim od Hobšovického rybníkaDarcy z Kraje Kalicha x Brusinka ze Starého Rejvízu |
VD |
Andy Debbie-AnnCyrol Bukový háj x Debbie Katveri |
VD |
Argo AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali Gali |
VD |
Gino des Trois Petits DiablesCyrol Bukový háj x Kashi aus dem Emsland |
VD |
Largo Královská strážAjax Szöke Tiszaparti x Fidži Královská stráž |
VD |
FENY - třída otevřená
Ayrin CicesbeoDarcius Gasko Prim x Ayrin Takavorakan |
V1 CAC |
---|---|
Chilli Srebne PoleHobo v. Schondratal x Fanta Slodka Dolina |
V2 Res. CAC |
Aylin ElibukyAchilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj |
V3 |
Cappy z KejvalkySherlock Gasko Prim x Agnes z Prorub |
V4 |
Cayenne Černý vítrIvanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr |
V |
Maureen Gasko PrimDayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko Prim |
V |
Perla Gasko PrimArmín Hali Gali x Casandra Gasko Prim |
V |
Aida ze Švestkového saduAttis z Valdeckého lesa x Drahomíra z Kraje Kalicha |
VD |
Akira Debbie-AnnCyrol Bukový háj x Debbie Katveri |
VD |
Bonitas Arcana DeiBray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim |
VD |
Meggie z Páralovy zahradyChivas z Budské samoty x Lady z Páralovy zahrady |
VD |
Mystery Barte PrimKuno Royal Safe x Jesabell Barte Prim |
VD |
PSI - třída pracovní
Barny SeahawkKody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks. |
V1 CAC |
---|---|
Alfréd ze Světlovských lukAlex ze Stříbrných kaskád x Bessy z Eliotova dvora |
VD2 |
Benji z Ondrova dvoraAssan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu |
VD3 |
FENY - třída pracovní
Dášenka Katčina smečkaChico v. Schrondratal x Bludička Katčina smečka |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Ghostbuster Stelmo´sShony Axim Kieferhofs x Gwendy v. Garden Der Freihert |
V1 CAC |
---|---|
Gotham des Iles du Lagon BleuVulcain des Trois Petits Diables x Ahuru des Iles du Lagon Bleu |
V2 Res. CAC |
Darcius Gasko PrimAlbi Katveri x Prima Gasko Prim |
V3 |
Barney SeahawkKody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks. |
V4 |
Athos Arcana DeiCyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim |
V |
Zodiak Stella PolarisCarlos v.d. Endmorane x Hajdi od Hanyski |
V |
FENY - třída šampionů
Garish Ghada EnormousAres Kleion x Maggy v. Jesses Meute |
V1 CAC, Res. CACIB |
---|---|
Jamaica Královská strážCsando v. Wackerbarth x Cortina Královská stráž |
V2 Res. CAC |
Santana AnimagusJagos Tu Pilnuje x Noris Animagus |
V3 |
Dolly AnonymusTalizmán Puszta Pandur x Rommy Anonymus |
V4 |
Fáma z Julinčina údolíAram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim |
V |
Gina Anonymus NotusTreff Pusztai Pandúr x Cédrus Anonymus |
V |
PSI - třída veteránů
Cyrol Bukový hájÁron z Brdské samoty x Balda Bukový háj |
V1 Evropský vítěz veteránů |
---|
FENY - třída veteránů
Gwendy v. Garten der FreiheitCento v. Gina´s Vier Linden x Bonita v. Garten der Freiheit |
V1 BOV, BOB, Evropský vítěz veteránů |
---|---|
Jesabell Barte PrimGregor v. Völkerschlachtdenkmal x Arizona Dragonlance |
V2 |
Výsledky zaslala paní Hana Vendlerová.
Národní výstava při EV - 26.10.2014
Rozhodčí: Matakovič Bojan (HR)
FENY - třída štěňat
Bjori Carpathia HeartHobo vom Schondratal x Aimie Sagbariam |
VN1 |
---|---|
Brendy Carpathia HeartHobo vom Schondratal x Aimie Sagbariam |
VN2 |
FENY - třída dorostu
Debbie Debbie-AnnBewril Hali-Gali x Annie Black Prim |
VN1 |
---|
PSI - třída mladých
Upas HovarianSammer Hovarian x Radinka Hovarian |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Elvis z Lašské brányAlex ze Stříbrných kaskád x Beggi z Lašské brány |
V2 |
Playboy Gasko PrimArmín Hali-Gali x Casandra Gasko Prim |
V3 |
Axel Bohemia LischinBlack Beryl Kesidy x Grecy Bukový háj |
VD4 |
PSI - mezitřída
Aik Carpathia HeartEcco Tyroisberg x Aimie Sagbariam |
V1 CAC, NV, BOB |
---|---|
Benji z Ondrova dvoraAssanTeresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu |
V2 r.CAC |
FENY - mezitřída
Perla Gasko PrimArmín Hali-Gali x Casandra Gasko Prim |
V1 CAC, NV |
---|---|
Andorra Regis MoraviaAdam Haf-Raf x Angie Coras Garden |
V2 |
PSI - třída otevřená
Atila AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali-Gali |
V1 CAC |
---|---|
Diossos z Kraje kalichaBanani v.Ranzľs Räuben x Acro Bohemia Dragonlance |
V2 r.CAC |
Argo AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali-Gali |
V3 |
Endriew Westbohemia StarAdam Haf-Raf x Caith Westbohemia Star |
V4 |
Andy Debbie-AnnCyrol bukový háj x Debbie Katveri |
VD |
Atai Debbie-AnnCyrol bukový háj x Debbie Katveri |
VD |
Largo Kraľovská strážAjax Tiszaparti x Fidži Kráľovská stráž |
VD |
FENY - třída otevřená
Cayenne Černý vítrIvanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr |
V1 CAC |
---|---|
Aida ze Švestkového saduAttis z Valdeckého lesa x Drahomíra z Kraje kalicha |
V2 r.CAC |
Meggie z Páralovy zahradyChivas Z Budské samoty x Lady z Páralovy zahrady |
V3 |
Ayrin Cices BeoDarcius Gasko Prim x Ayrin Takavorakan |
V4 |
Cappy z KejvalkySherlock Gasko prim x Agnes z Porub |
VD |
Maurren Gasko PrimDayton Sun z Brázdeckých vinohradů x Eset Gasko Prim |
VD |
PSI - třída šampionů
Ghostbuster StelmósShony Axim Kieferhofs x Gwendy vom Garden der Freihert |
V1 CAC |
---|---|
Heineken ŠédedabAlex ze Stříbrných kaskád x Giuness Šédedab |
V2 r.CAC |
Gotham Des Iles du Lagon BleuVulcain des Trois Petits Diables x Ahuru des Iles du Lagon Blue |
V3 |
Zodiak Stella PolarisCarlos von Der Endmorane x Haidi od Hanysky |
V4 |
Athos Arcana DeiCyrol bukový háj x Yris Gasko Prim |
V |
FENY - třída šampionů
Fáma z Julinčina údolíAram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
Aimie SagbariamBrennus Nova Merigo x Ambra Attractive Nuisance |
V2 r.CAC |
FENY - třída veteránů
Gwendy vom Garten der FreiheitCento von Ginas Vier Linden x Bonita vom Garten der Freiheit |
V1 BOV, BOS |
---|
Výsledky zaslala paní Radka Pohanková.