Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů, 17. 11. 2007 - 18. 11. 2007, Praha
Rozhodčí: Běla Sochorová
PSI - třída dorostu
DEXTER BUKOVÝ HÁJKODY PLAVÝ VÍTR x BALDA BUKOVÝ HÁJ |
VN1 |
---|---|
ANDRÉ ELISKOVA ZAHRADACEDRIK Z HORSKÉ PASTVINY x BRENDA CHIP FARM |
VN2 |
BARNABASS GASKO PRIMORIFLAME GASKO PRIM x KONDOR PLAVÝ VÍT |
N3 |
FENY - třída dorostu
AERLIN NESKROTNÁ VÁŠEŇKODY PLAVÝ VÍTR x ASHITA MISTA JASWIN |
VN1 |
---|
PSI - třída mladých
DROOPY GOLD PREMIOGREGOR V.VÖLKERSCHLACHTDENKMA x SHAKIRA GASKO PRIM |
V1 |
---|---|
ADAM HAF RAFBRUCE COUNTRY BOHEMIA x BORŮVKA BUKOVÝ HÁJ |
VD2 |
FENY - třída mladých
BRITTNEY WESTBOHEMIA STARDANIELS JACK ŠÉDEDAB x HARMONY BARTE PRIM |
V1 CAJC, BOB |
---|---|
ZIRA GASKO PRIMKODY PLAVÝ VÍTR x PRIMA GASKO PRIM |
V2 |
ARNICA JEZKOWICZIVANHOE ROYAL SAFE x ANDA KATČINA SMEČKA |
V3 |
CLARION OD KRÁLOVSKÉHO RYBNÍKABENTE GUTTA FORTUNAE x BLACKY OD KRÁLOVSKÉHO RYBNÍKA |
V4 |
PSI - mezitřída
CYROL BUKOVÝ HÁJÁRON Z BRDSKÉ SAMOTY x BALDA BUKOVÝ HÁJ |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
AKIM ZELENÁ ZÁŘEKESTON PLAVÝ VÍTR x ASSI Z PŘÍHONU |
V2 res.CAC, res CACIB |
ALEX ZE STŘÍBRNÝCH KASKÁDAKYM Z MALÉHO ROHOZCE x BRENDA BOHEMIA CHOC |
V3 |
DAWSON Z JULINČINA ÚDOLÍATOS ZE STARÉHO DVORA x JENNY PLAVÝ VÍTR |
VD4 |
DANTES GORA MONTEHELOS V.HOLTER BERG x CARIOKA GOLD MONDEO |
neposouzen |
FENY - mezitřída
YENNIE GASKO PRIMOZI LAS KSIEZNICZEK x ORIFLAME GASKO PRIM |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
ABORA LUMAKUTOADAM ASTRA MOLDAVIA x CAYETANA MORAVIA HOVACOR |
V2 res.CAC |
CAROL GUTTA FORTUNAEBOJAN V. VÖGELE HOF x ATMA GUTA FORTUNAE |
V3 |
CLARA GUTTA FORTUNAEBOJAN V. VÖGELE HOF x ATMA GUTA FORTUNAE |
V4 |
CIARA GUTTA FORTUNAEBOJAN V. VÖGELE HOF x ATMA GUTA FORTUNAE |
V |
AGÁTA Z KRAHULEARTUR Z DUHOVÉHO KOPCE x BLANKA OD HRNČÍŘSKÉHO KRUHU |
VD |
AISHA ZELENÁ ZÁŘEKESTON PLAVÝ VÍTR x ASSI Z PŘÍHONU |
VD |
BELLA ZAŠOVSKÝ KVĚTAVRAM GUTA FORTUNAE x ARIELLA Z FAUSTOVA DOMU |
VD |
PSI - třída otevřená
ASTON MÍLAS MORAVIAPERSANO GASKO PRIM x COSMAH V.BAIMFLUHKÖPFLIBLICK |
V1 |
---|---|
MONTY PLAVÝ VÍTRCARL V.D. RABAUKEN x HETTY PLAVÝ VÍTR |
V2 |
CHESTER BARTE PRIMARNY Z DUHOVÉHO KOPCE x FEIBY BARTE PRIM |
VD3 |
FENY - třída otevřená
AERIN ZE STÍNU LÍPYATOS ZE STARÉHO DVORA x BRIGHT JILL GOLD PREMIO |
V1 CAC |
---|---|
BLACKY OD KRÁLOVSKÉHO RYBNÍKACARLEON GOLD MONDEO x ARIADNE Z GILGITU |
V2 res. CAC |
BONNY Z DIVIŠOVSKÝCH SADŮHASKO GASKO PRIM x ANNA Z KRAJE KALICHA |
V3 |
AILA KASURGISJASPER PLAVÝ VÍTR x CENTA RŮŽOVÉ ATRIUM |
VD4 |
CLAUDIE KARELSONART ZE STARÉHO DVORA x VENTA OD JINOLICKÝCH RYBNÍKŮ |
VD |
CHERIE Z BUDSKÉ SAMOTYASLAN MORAVI HOVACOR x BARBARA BOHEMIA CHOC |
VD |
FENY - třída pracovní
ROYAL RESIE GASKO PRIMCHIRON Z PÁRALOVY ZAHRADY x BERENIKA ADAMŮV HRÁDEK |
V1 CAC, res.CACIB |
---|
FENY - třída veteránů
ANNA Z KRAJE KALICHACARLO PLAVÝ VÍTR x AIDA JIHOČESKÝ VÍTR |
V1 |
---|---|
ARIVA LOTTO BOHEMIAALBION GASKO x BESSY JIHOČESKÝ VÍTR |
V2 |
Za zaslání výsledků děkujeme paní Kateřině Macákové.