Přeskočit na navigaci


Výsledky výstavy: Klubová výstava 2013, 28. 9. 2013, Bochovice - UNI DOG Centrum HST

Rozhodčí: Ladislav Kukla (CZ), Jana Svobodová (CZ)

PSI - třída štěňat

Garo Moravia Diamond

Berwill Hali Gali x Daxia Moravia Diamond

VN1 Garo Moravia Diamond - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Aslan Carpathia Heart

Ecco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam

VN2 Aslan Carpathia Heart - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Cooper Debbie-Ann

Ammon v.d. Leipziger Schwaben x Debbie Katveri

VN3 Cooper Debbie-Ann - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Alcatraz Regis Moravia

Adam Haf Raf x Angie Coras Garden

VN4 Alcatraz Regis Moravia - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Ares Gigi Haf

Caraibo Moravia Diamond x Areta Černý sen

N

 

FENY - třída štěňat

Ebony Seahawk

Dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks.

VN1 Ebony Seahawk - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Andorra Regis Moravia

Adam Haf Raf x Angie Coras Garden

VN2 Andorra Regis Moravia - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Elora Seahawk

Dhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks.

VN3 Elora Seahawk - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Calla Wicca Gabreta

Darcy z Kraje kalicha x Finlandia Šédedab

N4 Calla Wicca Gabreta - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Gabba Moravia Diamond

Berwill Hali Gali x Daxia Moravia Diamond

N
 

PSI - třída dorostu

Benji z Ondrova dvora

Assan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu

N1 Benji z Ondrova dvora - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Borrego z Podhořanských kopců

Docent v. Philippsdorf x Eramie Gasko Prim

N2 Borrego z Podhořanských kopců - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]

FENY - třída dorostu

Bereniké Řevnické tůně

Assan Teresie Bohemia x Isa Šlovický vrch

VN1 Bereniké Řevnické tůně - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
 

PSI - třída mladých

Idalgo v. Julienhof

Chico vom Schondratal x Estrell vom Pfarrhof

V1
CAJC, BOJ Idalgo v. Julienhof - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Tar z Budské samoty

Darcy z Kraje kalicha x Deriin Sideric Miks.

V2 Tar z Budské samoty - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Felix Aldeon

Lord Leroy v.d. Spreewehrmühle x Bleys Folcrum

V3 Felix Aldeon - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Atila Alisante

Bond Černý vítr x Aisha Hali Gali

V4 Atila Alisante - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Arsis Ave Fortunae

Adam Haf Raf x Carol Gutta Fortunae

V
Largo Kráľovská stráž

Ajax Szőke Tiszaparti x Fidži Kráľovská stráž

V
Árny Edazri loci

Cyrol Bukový háj x Eddie-Enn Sideric Miks.

VD
Art Edazri loci

Cyrol Bukový háj x Eddie-Enn Sideric Miks.

VD
Artaban von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

VD
Authentic Ebidix

Attis z Valdeckého lesa x Crux Ebidix Navare Prim

VD
Bard Debbie-Ann

Dantes Gora Monte x Annie Black Prim

VD
Argo Lady Marion

Bentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka

D
Banshee Debbie-Ann

Dantes Gora Monte x Annie Black Prim

D

FENY - třída mladých

Anima Bensi Lady Marion

Bentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka

V1
CAJC Anima Bensi Lady Marion - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Aretha ze Švestkového sadu

Attis z Valdeckého lesa x Drahomíra z Kraje kalicha

V2 Aretha ze Švestkového sadu - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Anak Edazri loci

Cyrol Bukový háj x Eddie-Enn Sideric Miks.

VD3 Anak Edazri loci - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Angel z Jihláveckého údolí

Darcius Gasko Prim x Ansheila Chic z Ecolonu

VD4 Angel z Jihláveckého údolí - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Alka od Plátěné hory

Amor Carnovia Silesia x Molly z Budské samoty

VD
Aura z Vřesinského statku

Eros Indiánská maska x Kiwi Royal Safe

VD
Agnes od Mlynářice

Bond Černý vítr x Ennie Bukový háj

D
Aida z Vřesinského statku

Eros Indiánská maska x Kiwi Royal Safe

D
Alesia z Jihláveckého údolí

Darcius Gasko Prim x Ansheila Chic z Ecolonu

D
Ambra z Vřesinského statku

Eros Indiánská maska x Kiwi Royal Safe

D
Arisa z Bítýšských bažin

Arogant Arivalo Asso x Kama Royal Safe

D
Atisha von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

D
Bailou Debbie-Ann

Dantes Gora Monte x Annie Black Prim

D
Bonitas Arcana Dei

Bray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim

D
Najra Gasko Prim

Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Tosari Gasko Prim

D
 

PSI - mezitřída

Arnie von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V1
CAC Arnie von Bobble - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Falco Katveri

Cyrol Bukový háj x Vendy z Hovgartu

V2
res. CAC Falco Katveri - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Andy Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

VD3 Andy Debbie-Ann - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Ace Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

VD4 Ace Debbie-Ann - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Atai Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

VD
Bernie Black Prim

Iron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim

VD
Nesquik Barte Prim

Cyrol Bukový háj x Extra-Fain Sideric Miks.

D

FENY - mezitřída

Bria Victoria Brunensis

Dex v. Schondratal x Barchetta Mílas Moravia

V1
CAC Bria Victoria Brunensis - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Escadrona z Brzáneckých vinohradů

Angelo v. Bettlingshof x Attari Wart Kesidy

V2
res. CAC Escadrona z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Aleesha Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

V3 Aleesha Debbie-Ann - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Diggy Takavorakan

De' Cochise v. Tullnerbach x Corina zo Šarfie

VD4 Diggy Takavorakan - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Atiya z Kruplova

Aslan z Kraje pestrého kamení x Cesy z Času růže

VD
Blaugies z Kraje bílé pěny

Aslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr

VD
Calantha Teresie Bohemia

Axel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke

VD
Nessi Barte Prim

Cyrol Bukový háj x Extra-Fain Sideric Miks.

VD
Nexi Šlovický vrch

Aram z Kraje pestrého kamení x Hali Šlovický vrch

VD
Bellinda Wicca Gabreta

Brennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab

D
 

PSI - třída otevřená

Jantar Gasko Prim

Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

V1
CAC Jantar Gasko Prim - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Barney Seahawk

Kody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks.

V2
res. CAC Barney Seahawk - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Conty Lexova smečka

Arogant Arivalo Asso x Queen Elizabeth Gasko Prim

V3 Conty Lexova smečka - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Jupiter Gasko Prim

Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

V4 Jupiter Gasko Prim - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Adar Šenovský dvůr

Korby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora

V
Alfréd ze Světlovských luk

Alex ze Stříbrných kaskád x Bessy z Eliotova dvora

V
Berwill Hali Gali

Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim

V
Kirbis Gasko Prim

Aram z Kraje pestrého kamení x Verenica Gasko Prim

V
Ares z Vizovických kopců

Ulsan Gasko Prim x Angelika z Prorub

VD
Aris Black Prim

Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim

VD
Baxter Seahawk

Kody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks.

VD
Diossos z Kraje kalicha

Banani B. v. Ranzi`s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

VD
Barneby Black Lobivia

Kody Plavý vítr x Apogee Lobivia

D

FENY - třída otevřená

Heila v. Julienhof

Cliff v. Wildblumenland x Estrelle v. Pfarrhof

V1
CAC, Klubový vítěz, Č. CH. IHF Heila v. Julienhof - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Sthella Steinroller

Igor v.d. Hofreite x Molla-Majja Steinroller

V2
res. CAC Sthella Steinroller - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Chantico Gasko Prim

Cyrol Bukový háj x Unie Gasko Prim

V3 Chantico Gasko Prim - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Abbaye z Kraje bílé pěny

Keston Plavý vítr x Aila Sobí dvůr

V
Adisa Amijon Star

Ulsan Gasko Prim x Cindy v. Philippsdorf

V
Amélie z Vizovických kopců

Ulsan Gasko Prim x Angelika z Prorub

V
Amy Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

V
Arys Sněhová závěj

Ethien Kris-Ve-Mar x Brillantina z Duhového kopce

V
Atara Fai-Fai Lemu

Bond Černý vítr x Daisy Westbohemia star

V
Bauli Seahawk

Kody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks.

V
Bodie Lexova smečka

Persano Gasko Prim x Queen Elizabeth Gasko Prim

V
Brita Stín lesa

Attis z Valdeckého lesa x Asta Pektorův statek

V
Cayenne Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

V
Elion Bukový háj

Chester Barte Prim x Balda Bukový háj

V
Megi z Budské samoty

Kody Plavý vítr x Barbara Bohemia Choc

V
Megy Kris-Ve-Mar

Acer z Prorub x Hermína Kris-Ve-Mar

V
Ruby z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.

V
April z Psího ranče

Aslan z Kraje pestrého kamení x Beyla Pektorův statek

VD
Aylin Elibuky

Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj

VD
Beatty Black Prim

Iron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim

VD
Cesy z Času růže

Keston Plavý vítr x Adéla z Času růže

VD
Enie v. Scherpfer Häusel

Antek v. Wilden Jäger x Di´Abola Dilys v. Scherpfer Häusel

VD
Adéla Elibuky

Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj

D
Lucy Šlovický vrch

Albi Katveri x Hali Šlovický vrch

neposouzena
 

PSI - třída pracovní

Falcon Gora Monte

Cyrol Bukový háj x Drew Marry Gora Monte

V1
CAC, Klubový vítěz, Č. CH. IHF, BOB Falcon Gora Monte - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Darcius Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

V2
res. CAC Darcius Gasko Prim - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]

FENY - třída pracovní

Blackie Amijon Star

Antek v. Wilden Jäger x Cindy v. Philippsdorf

V1
CAC Blackie Amijon Star - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Angie Coras Garden

Artur z Duhového kopce x Cora v. Philippsdorf

V2 Angie Coras Garden - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
 

PSI - třída vítězů

Athos Arcana Dei

Cyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim

V1
CAC Athos Arcana Dei - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Akim Lucky Ijsbeer

Akim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty

V2
res. CAC Akim Lucky Ijsbeer - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Argus Canewart

Artur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce

V3 Argus Canewart - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]

FENY - třída vítězů

Fine’N Foxy Hofmarien

C.I.B. Kleion Ares x C.I.E. Hayaklause Eifer

V1
CAC Fine’N Foxy Hofmarien - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Ambra Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V2
res. CAC Ambra Hali Gali - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Barchetta Mílas Moravia

Bellfast v.d. Haselhöhe x Cosmah v. Balmfluhköpfliblick

odstoupila
 

PSI - třída veteránů

Sven Gasko Prim

Atze v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

V1 Sven Gasko Prim - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]

FENY - třída veteránů

Eifer Hayaklause

CH Cherom vom Brahmetal x C.I.B. C.I.E. Hayaklause Do Do

V1
BOV Eifer Hayaklause - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
Bianca z Pískových dolů

Bixa Lumen x Happy Gasko Prim

V2 Bianca z Pískových dolů - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
 

FENY - třída čestná

Carol Gutta Fortunae

Bojan v. Vögele Hof x Atma Gutta Fortunae

V1 Carol Gutta Fortunae - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]
 

Soutěže

Nejhezčí pár

1. Argo Lady Marion + Anima Bensi Lady Marion

2. Darcius Gasko Prim + Sthella Steinroller

Argo Lady Marion + Anima Bensi Lady Marion - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno] Darcius Gasko Prim + Sthella Steinroller - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]

 

Nejlepší chovatelská skupina

1. Gasko Prim PL

2. Debbie-Ann

CHS Gasko Prim PL - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno] CH Debbie-Ann - Klubová výstava Bochovice u Třebíče, 28. 9. 2013 [nové okno]

 

Fotografie: Michaela Václavů.

Výsledky výstav 2013 »