Výsledky výstavy: Interdog Bohemia, 20. 7. 2013 - 21. 7. 2013, Výstaviště Mladá Boleslav
Rozhodčí: Król P. (PL)
PSI - třída štěňat
Borrego z Podhořanských kopcůDocent von Philippsdorf x Eramie Gasko Prim |
VN1 |
---|---|
Benji z Ondrova DvoraAssan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu |
VN2 |
Bizzarini z Podhořanských kopcůDocent von Philippsdorf x Eramie Gasko Prim |
VN3 |
FENY - třída dorostu
Aylin Felicity BohemiaAram z Kraje pestrého kamení x Genesis Gasko Prim |
VN1 |
---|
PSI - třída mladých
Ayko EbidixAttis z Valdeckého lesa x Crux Ebidix Navare Prim |
V1 CAJC |
---|---|
Argo Lady MarionBentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka |
V2 |
Botein D Arietis z Arkova souhězdíLuk v.Volkerschlachtdenkmal x Desire to Win z Brzáneckých vinohradů |
V3 |
FENY - třída mladých
Ambra von BobbleNasthus Animagus x Ambra Hali Gali |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Brixie Arcana DeiBray-bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim |
V2 |
Atisha von BobbleNasthus Animagus x Ambra Hali Gali |
V3 |
Blaugies z Kraje bílé pěnyAslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr |
V4 |
Carisma Teresie BohemiaAxel vom Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke |
V |
Maureen Gasko PrimDayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko Prim |
V |
Anima Bensi Lady MarionBentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka |
VD |
Catherine z NerudovkyAshon Hali Gali x Vanilka Gasko Prim |
VD |
Claudia z NerudovkyAshon Hali Gali x Vanilka Gasko Prim |
VD |
Demi SeahawkUlsan Gasko Prim x Anitun z Valdeckého lesa |
VD |
PSI - mezitřída
Arnie von BobbleNasthus Animagus x Ambra Hali Gali |
V1 CAC |
---|---|
Bernie Black PrimIron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim |
V2 res.CAC |
FENY - mezitřída
Belle Vue z Kraje bílé pěnyAslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr |
V1 |
---|---|
Calantha Teresie BohemiaAxel vom Wilden Jäger x Pyper v.d.Taubenbrücke |
V2 |
Garish Ghada EnormousKleion Ares x Maggy v. Jesses Meute |
VD3 |
Caramba Teresie BohemiaAxel vom Wilden Jäger x Pyper v.d.Taubenbrücke |
VD4 |
PSI - třída otevřená
Conty Lexova smečkaArogant Arivalo Asso x Queen Elizabeth Gasko Prim |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Akim Lucky IjsbeerAkim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty |
V2 res.CAC, res.CACIB |
Cyr Tara GuardaArtur z Duhového kopce x Ava Tara Guarda |
V3 |
Jantar Gasko PrimCsandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko prim |
V4 |
Diossos z Kraje kalichaBanani B.v.Ranzi's Raubern x Acro Bohemia Dragonlance |
V |
Jatagan Gasko PrimCsandro v.Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
V |
Marty Barte PrimKuno Royal Safe x Jesabell Barte Prim |
V |
Artuš od Světického prameneKeston Plavý vítr x Aotearoa z Pospecovy zahrady |
VD |
FENY - třída otevřená
Aimie Black PrimDamirazin Bura-Cee x Yennie Gasko Prim |
V1 CAC,CACIB |
---|---|
Cayenne Černý vítrIvanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr |
V2 res.CAC, res.CACIB |
Alexis Anima TuaCharion Barte Prim x Dreamy Gold Premio |
V3 |
Belly SeahawkKody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks. |
V4 |
Bessy Coras GardenArtur z Duhového kopce x Cora von Philippsdorf |
V |
Bodie Lexova smečkaPersano Gasko Prim x Queen Elizabeth Gasko Prim |
V |
Havana Club ŠédedabAlex ze stříbrných kaskád x Guiness Šédedab |
V |
Jasia Gasko PrimCsandro v.Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
V |
Mystery Barte PrimKuno Royal Safe x Jesabell Barte Prim |
V |
Bety z Hroznějovické hájovnyChivas z Budské samoty x Alice od Vltavského jezu |
VD |
Enie vom scherpfer HäuselAntek vom Wilden Jäger x Di'Abola Dilys vom Scherpfer Häusel |
VD |
PSI - třída šampionů
Athos Arcana DeiCyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim |
V1 CAC |
---|
FENY - třída šampionů
Cailin Sun KesidyDantes Gora Monte x Awe Kesidy |
V1 CAC |
---|---|
Anitun z Valdeckého lesaKody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks. |
V2 res.CAC |
Ambra Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim |
PSI - třída veteránů
Docent von PhilippsdorfAtze von Wackerbarth x Aya z Brzáneckých vinohradů |
V1 BOV |
---|
Výsledky zaslala paní Michaela Jandová.