Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů v Českých Budějovicích, 30. 3. 2013 - 31. 3. 2013, Výstaviště České Budějovice
Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková
FENY - třída dorostu
Bonitas Arcana DeiBray-Bo Sideric Miks x Yris Gasko Prim |
VN1 |
---|---|
Betria B Australis z Arkova souhvězdíLuk v.Völkerschlachtdenkmal x Desire to Win z Brzáneckých vinohradů |
VN2 |
PSI - třída mladých
Falco KatveriCyrol Bukový háj x Vendy z Hovgartu |
V1 CAJC |
---|---|
Arnie von BobbleNasthus Animagus x Ambra Hali Gali |
V2 |
Bags z Kraje bílé pěnyAslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr |
V3 |
FENY - třída mladých
Bellinda Wicca GabretaBrennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Akira Debbie-AnnCyrol Bukový háj x Debbie Katveri |
V2 |
Garish Ghada EnormousKleion Ares x Maggy v.Jesses Meute |
V3 |
Atisha von BobbleNasthus Animagus x Ambra Hali Gali |
V4 |
Antara z Podhořanských kopcůAkim Lucky Ijsbeer x Eramie Gasko Prim |
V |
Blaugies z Kraje bílé pěnyAslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr |
V |
Calantha Teresie BohemiaAxel v.Wilden Jäger x Pyper v.d.Taubenbrücke |
V |
PSI - mezitřída
Lancelot Gasko PrimArgo Káranský blesk x Zeta Gasko Prim |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Bernie Black PrimIron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim |
V2 r.CAC |
Aram ElibukyAchilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj |
V3 |
Balboa z NerudovkyCharlie Šlovický vrch x Vanilka Gasko Prim |
V4 |
Athos Arcana DeiCyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim |
V |
Bono z NerudovkyCharlie Šlovický vrch x Vanilka Gasko Prim |
V |
FENY - mezitřída
Ruby z Budské samotyCyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks |
V1 CAC |
---|---|
Bella z NerudovkyCharlie Šlovický vrch x Vanilka Gasko Prim |
V2 r.CAC |
PSI - třída otevřená
Jatagan Gasko PrimCsandro v.Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
V1 CAC, r.CACIB |
---|---|
Diossos z Kraje kalichaBanani B.v.Ranzi's Räubern x Acro Bohemia Dragonlance |
V2 r.CAC |
Alcor Ursae Majoris z Arkova souhvězdíAram z Kraje pestrého kamení x Kessie z Budské samoty |
V3 |
FENY - třída otevřená
Jasia Gasko PrimCsandro v.Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim |
V1 CAC ,r.CACIB |
---|---|
Amber Adely z Kraje bílé pěnyKeston Plavý vítr x Aila Sobí dvůr |
V2 r.CAC |
Arissa z Kraje pestrého kameníPersano Gasko Prim x Caroline z Brzáneckých vinohradů |
V3 |
Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdíAram z Kraje pestrého kamení x Kessie z Budské samoty |
V4 |
Angie Čerchovské hvozdyDaniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka |
V |
Nexi Šlovický vrchAram z Kraje pestrého kamení x Hali Šlovický vrch |
VD |
PSI - třída pracovní
Pablo Ex MercatorKalisto v.Gablitztal x Duqua v.Märchenhof |
V1 CAC |
---|
FENY - třída šampionů
Chile Královská strážKeston Plavý vítr x Cortina Královská stráž |
V1 CAC,CACIB |
---|---|
Ambra Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim |
V2 r.CAC |
Výsledky zaslala paní Markéta Wortnerová.