Výsledky výstavy: Duo CACIB, 2. 2. 2013 - 3. 2. 2013, Výstaviště Brno
Sobota 2.2.2013
Rozhodčí: Tapio Eerola
PSI - třída dorostu
Argo Lady MarionBentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka |
VN1 |
---|---|
Largo Královská strážSzóke Tiszparti Ajax x Fidži Královská stráž |
VN2 |
FENY - třída dorostu
Anima Bensi Lady MarionBentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka |
VN1 |
---|---|
Bonitas Arcana DeiBray-Bo Sideric Miks x Yris Gasko Prim |
VN2 |
PSI - třída mladých
Arnie von BobbleNasthus Animagus x Ambra Hali Gali |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Bernie Black PrimIron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim |
VD2 |
Atai Debbie-AnnCyrol Bukový háj x Debbie Katveri |
VD3 |
Falco KatveriCyrol Bukový háj x Vendy z Hovgartu |
neposouz. |
FENY - třída mladých
Akira Debbie-AnnCyrol Bukový háj x Debbie Katveri |
V1 CAJC |
---|---|
Garish Ghada EnormousAres Kleion x Maggy v. Jesses meute |
V2 |
Beyla Wicca GabretaBrennus Nova merigo x Finlandia Šédedab |
V3 |
Bessy Coras GardenArtur z Duhového kopce x Cora v.Philippsdorf |
V4 |
Atisha von BobbleNasthus Animagus x Ambra Hali Gali |
V |
Aida ze Švestkového SaduAttis z Valdeckého lesa x Drahomíra z Kraje kalicha |
VD |
Armen z Jihláveckého údolíDarcius Gasko Prim x Ansheila Chic z Ecolonu |
VD |
Caramba Teresie BohemiaAxel v.Wilden Jäger x Pyper v.Taubenbrücke |
D |
PSI - mezitřída
Aram ElibukyAchilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj |
V1 CAC |
---|---|
Beatle z NerudovkyCharlie Šlovický vrch x Vanilka Gasko Prim |
VD2 |
Gino des Trois Petis DiablesCyrol Bukový háj x Kashi aus dem Emsland |
VD3 |
Athos Arcana DeiCyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim |
VD4 |
FENY - mezitřída
Sthella SteinrollerIgor v.d.Hofreite x Molla-Majja Steinroller |
V1 CAC |
---|---|
Fidea z Julinčina údolíAram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim |
VD2 |
Milly z Páralovy zahradyChivas z Budské samoty x Lady z Pátalovy zahrady |
VD3 |
Meggie z Páralovy zahradyChivas z Budské samoty x Lady z Pátalovy zahrady |
D |
PSI - třída otevřená
Johan Adamův hrádekBentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch |
V1 CAC, res.CACIB |
---|---|
Jatagan Gasko PrimCsandro v.Wackerbath x Oriflame gasko Prim |
V2 res.CAC |
Assan Terezie BohemiaSven Gasko Prim x Ryal Resie Gasko Prim |
V3 |
Diossos z Kraje kalichaBanani B.v.Ranzis Räubern x Acro Bohemia Dragonlance |
VD4 |
Adar Šenovský dvůrKorby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora |
VD |
Alfréd ze Světlovských lukAlex ze Stříbrných kaskád x Bessy z Eliotova dvora |
VD |
Jonáš Adamův hrádekBentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch |
VD |
Angel SeahawkAslan z Kraje pestrého kamení x Aika Černý vítr |
D |
Keno Šlovický vrchAlbi Katveri x Fatima Šlovický vrch |
D |
Barack Lexova smečkaPersano Gasko Prim x Queen Elisabeth Gasko Prim |
Dost. |
FENY - třída otevřená
Grecy Bukový hájUlsan Gasko Prim x Balda Bukový háj |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Aisha Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte prim |
V2 res.CAC |
Aimie Black PrimDamirazin Bura-Cee x Yennie Gasko Prim |
V3 |
Megi z Budské samotyKody Plavý vítr x Barbara Bohemia Choc |
V4 |
Jasia Gasko PrimCsandro v.Wackerbath x Oriflame gasko Prim |
V |
Amy Čerchovské hvozdyDaniels Jack Šédedab x Bystruška Katčina smečka |
VD |
Alexis Gold MaximumArtuš z Eliotova dvora x Aura Corraki Moravia |
Dost. |
PSI - třída pracovní
Darcius Gasko PrimAlbi Katveri x Prima Gasko Prim |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Dawson z Julinčina údolíAthos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr |
VD2 |
PSI - třída šampionů
Argus CanewartArtur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce |
VD1 |
---|---|
Golfo Královská strážAvar Folcrum x Afrika Gora Monte |
VD2 |
FENY - třída šampionů
Angie Coras GardenArtur z Duhového kopce x Cora v.Philippsdorf |
V1 CAC, res.CACIB |
---|---|
Ambra Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte prim |
V2 res.CAC |
FENY - třída veteránů
Royal Resie Gasko PrimChiron z Páralovy zahrady x Berenika Adamův hrádek |
V1 BOV |
---|
Neděle 3.2.2013
Rozhodčí: Thevenon Benoit
PSI - třída dorostu
Argo AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali Gali |
VN1 |
---|---|
Authentic EbidixAtis z Valdeckého lesa x Crux Ebidix Navarre Prim |
VN2 |
FENY - třída dorostu
Maureen Gasko PrimDayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko Prim |
VN1 |
---|---|
Bonitas Arcana DeiBray-Bo Sideric Miks. x Yris Gasko Prim |
VN2 |
PSI - třída mladých
Bernie Black PrimIron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim |
V1 CAJC |
---|---|
Arnie Von BobbleNasthus Animagus x Ambra Hali Gali |
V2 |
Andy Debbie-AnnCyrol Bukový háj x Debbie Katveri |
V3 |
Falco KatveriCyrol Bukový háj x Vendy z Hovgartu |
V4 |
FENY - třída mladých
Atisha von BobbleNasthus Animagus x Ambra Hali Gali |
V1 CAJC BOJ |
---|---|
Akira Debbie-AnnCyrol Bukový háj x Debbie Katveri |
V2 |
Bria Victoria BrunensisDex v. Schondratal x Barcheta Mílas Moravia |
V3 |
PSI - mezitřída
Beatle z NerudovkyCharlie Šlovický vrch x Vanilka Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
Gino des Trois Petis DiablesCyrol Bukový háj x Kashi aus dem Emsland |
V2 res. CAC |
Athos Arcana DeiCyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim |
V3 |
Aram ElibukyAchilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj |
VD4 |
FENY - mezitřída
Sthella SteinrollerIgor von der Hofreite x Molla-Majja Steinroller |
V1 CAC |
---|---|
Arwen ElibukyAchilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj |
V2 |
April z Psího rančeAslan z Kraje pestrého kamení x Beyla Pektorův statek |
V3 |
Fidea z Julinčina údolíAram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim |
V4 |
PSI - třída otevřená
Adar Šenovský dvůrKorby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora |
V1 CAC |
---|---|
Jonáš Adamův hrádekBentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch |
V2 |
Diossos z Kraje kalichaBanani B.v.Ranzis Räubern x Acro Bohemia Dragonlance |
V3 |
Keno Šlovický vrchAlbi Katveri x Fatima Šlovický vrch |
V4 |
Angel SeahawkAslan z Kraje pestrého kamení x Aika Černý vítr |
VD |
Barack Lexova smečkaPersáno Gasko Prim x Queen Elizabeth Gasko Prim |
VD |
FENY - třída otevřená
Grecy Bukový hájUlsan Gasko Prim x Balda Bukový háj |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Aisha Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim |
V2 res. CAC, res. CACIB |
Aimie Black PrimBura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim |
V3 |
Berry z Cisařského údolíJeff Barte Prim x Ces Bukový háj |
V4 |
Blue Ray z EcolonuArtur z Duhového kopce x Angelika Zašovský květ |
V |
Alexis Gold MaximumArtuš z Eliotova dvora x Aura Corraki Moravia |
VD |
Baxi SeahawkKody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks |
VD |
PSI - třída pracovní
Darcius Gasko PrimAlbi Katveri x Prima Gasko Prim |
V1 CAC, CACIB, BOB, BIG II. FCI 4 |
---|---|
Cyrol Bukový hájÁron z Brdské samoty x Balda Bukový háj |
V2 res. CAC |
Dawson z Julinčina údolíAtos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr |
VD3 |
PSI - třída šampionů
Argus CanewartArtur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce |
V1 CAC, res. CACIB |
---|---|
Golfo Kráľovská strážAvar Folcrum x Afrika Gora Monte |
V2 |
FENY - třída šampionů
Ambra Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim |
V1 CAC |
---|---|
Angie Coras GardenArtur z Duhového kopce x Cora von Philippsdorf |
V2 res. CAC |
Výsledky ze soboty zaslala paní Jana Mráková, z neděle paní Lenka Kunšteková.