Výsledky výstavy: Duodanube, 18. 8. 2012 - 19. 8. 2012, Bratislava
Sobota 18.8.2012
Rozhodčí: Miroslav Václavík
PSI - třída mladých
Indian Kráľovská strážAttis a Valdeckého lesa x Fidži Kráľovská stráž |
vyloučen |
---|
FENY - třída mladých
Arwen ElibukyAchilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj |
V1 |
---|---|
Imola Kráľovská strážAttis z Valdeckého lesa x Fidži Kráľovská stráž |
VD2 |
PSI - mezitřída
Johan Adamův hrádekBentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch |
V1 CAC |
---|
FENY - mezitřída
Adelei z Dubákova dvoraJekyll Royal Safe x Adélka z Veterného vrchu |
V1 |
---|
PSI - třída otevřená
Hobo vom SchondratalAntek vom B-Team x Zina vom Schondratal |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|
FENY - třída otevřená
Ajda Z Arwenina údolíAkim Nova Mergo x Arwen Zelená Záře |
D |
---|
PSI - třída pracovní
Adam Haf RafBruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj |
VD1 |
---|
FENY - třída pracovní
Angie Coras GardenArtur z Duhového kopce x Cora von Phillipsdorf |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Jagos Tu PilnujeVito von Kreuzeberger Hof x Jaga z Radockiej Gory |
V1 CAC, R.CACIB |
---|---|
Argus CanewartArtur z Duhového kopce x Atrea Královské xrdce |
V2 R.CAC |
Golfo Kráľovská strážAvar Folcrum x Afrika Gora Monte |
V3 |
Batanco Neskrotná vášeňSven Gasko Prim x Ashita Mista Jaswin |
VD4 |
Pusztai Pandur FügePusztai Pandur Valdo x Pusztai Pandur Amidala |
VD |
FENY - třída šampionů
Brittany Nova MoraviaChester Barte Prim x Afrodita Westbohemia Star |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Eliška Bukový hájChester Barte Prim x Balda Bukový háj |
V2 R.CAC, R.CACIB |
Neděle 19.8.2012
Rozhodčí: Otakar Vondrouš
FENY - třída mladých
Arwen ElibukyAchilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj |
V1 CAJC |
---|---|
Imola Kráľovská strážAttis z Valdeckého lesa x Fidži Kráľovská stráž |
V2 |
FENY - mezitřída
Adelei z Dubákova dvoraJekyll Royal Safe x Adélka z Veterného vrchu |
V1 CAC |
---|
PSI - třída pracovní
Adam Haf RafBruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj |
V1 CAC, R.CACIB |
---|
FENY - třída pracovní
Angie Coras GardenArtur z Duhového kopce x Cora von Phillipsdorf |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Argus CanewartArtur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Jagos Tu PilnujeVito von Kreuzeberder Hof x Jaga z Radockiej Gory |
V2 R.CAC |
Golfo Kráľovská strážAvar Folcrum x Afrika Gora Monte |
V3 |
FENY - třída šampionů
Eliška Bukový hájChester Barte Prim x Balda Bukový háj |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Brittany Nova MoraviaChester Barte Prim x Afrodita Westbohemia Star |
V2 R.CAC, R.CACIB |
Výsledky zaslala paní Renata Králová.