Výsledky výstavy: Speciální výstava HWk, 22. 9. 2012, Kroměříž - Kotojedy

Rozhodčí: Miroslav Václavík - psi, Vladimír Adlt - feny

PSI - třída štěňat

Amstrong ze Švestkového sadu

Attis z Valdeckého lesa x Drahomíra z Kraje kalicha

VN1

FENY - třída štěňat

Aida ze Švestkového sadu

Attis z Valdeckého lesa x Drahomíra z Kraje kalicha

VN1
Aretha ze Švestkového sadu

Attis z Valdeckého lesa x Drahomíra z Kraje kalicha

VN2
Armen z Jihláveckého údolí

Darcius Gasko Prim x Ansheila Chic z Ecolonu

VN3
Desire Zašovský květ

Artur z Duhového kopce x Baxy Zašovský květ

N4
 

PSI - třída dorostu

Atai Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

VN1
Andy Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

VN2
Ace Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

VN3
Berry Britten Victoria Brunensis

Dex v. Schondratal x Barchetta Mílas Moravia

N4

FENY - třída dorostu

Akira Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

VN1
Bria Victoria Brunensis

Dex v. Schondratal x Barchetta Mílas Moravia

VN2
Atiya z Kruplova

Aslan z Kraje pestrého kamení x Cesy z Času růže

VN3
Barica Victoria Brunensis

Dex v. Schondratal x Barchetta Mílas Moravia

VN4
Aleesha Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

VN
Calantha Teresie Bohemia

Axel vom Wilden Jaeger x Pyper v.d. Taubenbruecke

N
 

PSI - třída mladých

Barney Seahawk

Kody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks

V1
CAJC
Drak Katčina smečka

Chico v. Schrondratal x Bludička Katčina smečka

V2
Akim z Vizovických kopců

Ulsan Gasko Prim x Angelika z Prorub

VD3
Athos Arcana Dei

Cyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim

VD4
Dusty Lexova smečka

Cyrol Bukový háj x Antoinette Lexova smečka

VD
Nady Černá tečka

Anzi - Bady Kesidy x Kely Černá tečka

VD
Nick Šlovický vrch

Aram z Kraje pestrého kamení x Hali Šlovický vrch

VD

FENY - třída mladých

Ruby z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks

V1
CAJC, BOJ
Blackie Amijon Star

Antek v. Wilden Jaeger x Cindy v. Philippsdorf

V2
Maia z Páralovy zahrady

Chivas z Budské samoty x Lady z Páralovy zahrady

V3
Fáma z Julinčina údolí

Aram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim

V4
Amélie z Vizovických kopců

Ulsan Gasko Prim x Angelika z Prorub

V
Bella Stín lesa

Attis z Valdeckého lesa x Asta Pektorův statek

V
Dášenka Katčina smečka

Chico v. Schrondratal x Bludička Katčina smečka

V
Diggy Takavorakan

De´Cochise v. Tullnerbach x Corina zo Šarfie

V
Meggie z Páralovy zahrady

Chivas z Budské samoty x Lady z Páralovy zahrady

V
Molly z Páralovy zahrady

Chivas z Budské samoty x Lady z Páralovy zahrady

V
Angie Elibuky

Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj

VD
Dišperanda Katčina smečka

Chico v. Schrondratal x Bludička Katčina smečka

VD
Fidea z Julinčina údolí

Aram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim

VD
 

PSI - mezitřída

Faith Sideric Miks

Diego Hinter den Gärten x All-Brii Sideric Miks

V1
CAC
Barny Seahawk

Kody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks

V2
Res. CAC
Johan Adamův hrádek

Bentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch

V3
Brus vom Klinov Hof

Antek vom B-team x Anka von Ebbe und Flut

VD4
Jonáš Adamův hrádek

Bentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch

D

FENY - mezitřída

Amy Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

V1
CAC
Fantasie z Julinčina údolí

Aram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim

V2
Res. CAC
Sthella Steinroller

Igor v.d. Hofreite x Molla-Majja Steinroller

V3
Bien-aimé Black Lobivia

Kody Plavý vítr x Apogee Lobivia

V4
Disaster z Kejvalky

Damián Adamův hrádek x Arwen Kesidy

VD
Doris Aldeon

Ivanhoe v. Garten der Freiheit x Bleys Folcrum

VD
Nela Černá tečka

Anzi - Bady Kesidy x Kely Černá tečka

VD
 

PSI - třída otevřená

Jantar Gasko Prim

Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

V1
CAC, VSV, Čekatel šampiona IHF, BOB
Conty Lexova smečka

Arogant Arivalo Asso x Queen Elizabeth Gasko Prim

V2
Res. CAC
Aron Lexova smečka

Kody Plavý vítr x Queen Elizabeth Gasko Prim

V3
Maxell Royal Safe

Ulsan Gasko Prim x Jawa Royal Safe

V4
Augustin vom Klinov Hof

Bolek vom Kahltal x Anka von Ebbe und Flut

V
Giro z Beskydských Argonautů

Atti z Hrabovských stájí x Ema z Beskydských Argonautů

V
Alfréd ze Světlovských luk

Alex ze Stříbrných kaskád x Bessy z Eliotova dvora

VD
Art z Nové loučky

Attis z Valdeckého lesa x Kerry z Budské samoty

VD
Banner z Kejvalky

Coddys Gora Monte x Arwen Kesidy

VD
Berwill Hali Gali

Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim

VD
Gaudeamus Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Oriflame Gasko Prim

VD
Imperiál Gasko Prim

Alban v. Vadruper Biber x Tosari Gasko Prim

VD
Mexx Royal Safe

Ulsan Gasko Prim x Jawa Royal Safe

VD
Adar Šenovský dvůr

Korby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora

D

FENY - třída otevřená

Angie Vrtichvost

Kody Plavý vítr x Cherry Černá tečka

V1
CAC, VSV, Čekatel šampiona IHF
Cayenne Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

V2
Res. CAC
Bodie Lexova smečka

Persano Gasko Prim x Queen Elizabeth Gasko Prim

V3
Andy ze Světlovských luk

Alex ze Stříbrných kaskád x Bessy z Eliotova dvora

V4
Alexis Gold Maximum

Artuš z Eliotova dvora x Aura Corraki Moravia

V
Ernie Gasko Prim

Uno Gasko Prim x Tosari Gasko Prim

V
Pepper z Budské samoty

Aram z Kraje pestrého kamení x Ioky z Budské samoty

V
Areta Černý sen

Chester Barte Prim x Ascona Bohemia Calvados

VD
Ariva Moravia Lamara

Artuš z Eliotova dvora x Agira Lumakuto

VD
Arnika ze Světlovských luk

Alex ze Stříbrných kaskád x Bessy z Eliotova dvora

VD
Avrora vom Klinov Hof

Bolek vom Kahltal x Anka von Ebbe und Flut

VD
Becky Baguette Eliškova zahrada

Sharon Gasko Prim x Brenda Chip Farm

VD
Blue Ray z Ecolonu

Artur z Duhového kopce x Angelika Zašovský květ

VD
Comtesse Chiara Navare Prim

Ulsan Gasko Prim x Ammy Černý vítr

VD
Czakira Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

VD
Daxia Moravia Daimond

Nellik Las Ksiezniczek x Ashera Moravia Diamond

VD
Dione z Úpatí Ondřejníku

Sherlock Gasko Prim x Barbie Bára z Úpatí Ondřejníku

VD
Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wartt Kesidy

VD
 

PSI - třída pracovní

Mefist Černá tečka

Anzi - Bady Kesidy x Kely Černá tečka

VD

FENY - třída pracovní

Carol Gutta Fortunae

Bojan v. Voegele Hof x Arma Gutta Fortunae

V1
CAC
Angie Coras Garden

Artur z Duhového kopce x Cora v. Philippsdort

V2
Res. CAC
Ebony Fay Sideric Miks

Ulsan Gasko Prim x All-Brii Sideric Miks

VD3
 

PSI - třída šampionů

Black Beryl Kesidy

Nasthus Animagus x Kesidy Plavý vítr

V1
CAC
Dantes Gora Monte

Helos v. Holter Berg x Carioka Gold Mondeo

V2
Res. CAC
Argus Canewart

Artur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce

V3
Darcius Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

V4
Bond Černý vítr

Fuchs v.d. Haardt x Kira Plavý vítr

V
Akello vom Klinov Hof

Bolek vom Kahltal x Anka von Ebbe und Flut

VD
Apollo vom Klinov Hof

Bolek vom Kahltal x Anka von Ebbe und Flut

VD

FENY - třída šampionů

Arizona vom Klinov Hof

Bolek vom Kahltal x Anka von Ebbe und Flut

V1
CAC
Yennie Gasko Prim

Ozi las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim

V2
Res. CAC
Boogie Černý vítr

Fuchs v.d. Haardt x Kira Plavý vítr

V3
Teschka von Jesses Meute

Ole vom Scharmutzeleck x Marven von Jesses Meute

VD4
 

PSI - třída veteránů

Kody Plavý vítr

Condor v. Inselparadies x Hetty Plavý vítr

V1
BOV
Chivas z Budské samoty

Askan Moravia Hovacor x Barbara Bohemia Choc

V2

FENY - třída veteránů

Akira Zašovský květ

Alda Šédedab x Ariella z Faustova domu

V1
 

FENY - třída čestná

Barchetta Mílas Moravia

Bellfast v.d. Haselhőhe x Cosmah v. Balmfluhkopfliblick

V1
 

Soutěže

Nejhezčí pár psů

Pes Fena Majitel Umístění
Augustin vom Klinov Hof Arizona vom Klinov Hof Trifonova Oxana 1. místo
Darcius Gasko Prim Sthella Steinroller Kunšteková Lenka 2. místo
Brus vom Klinov Hof Teschka von Jesses Meute Soboleva Natalia 3. místo

Nejlepší chovatelská skupina

Název Chovatel Umístění
Vom Klinov Hof Klinov Vladimír 1. místo

Výsledky výstav 2012 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus