Přeskočit na navigaci


Výsledky výstavy: Klubová výstava se zadáváním titulu Klubový Vítěz, 12. 5. 2012, Knížecí rybník u Tábora

Rozhodčí: Dušica Bučert (SLO), Sabine Kerschner (A), Elizabeth Kapsch (A)

PSI - třída štěňat

Bernie Black Prim

Iron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim

VN1 Bernie Black Prim - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Everyday Joy z Brzáneckých vinohradů

Angelo v. Bettlingshof x Attari Wart Kesidy

VN2 Everyday Joy z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Elgo Ruwall z Brzáneckých vinohradů

Angelo v. Bettlingshof x Attari Wart Kesidy

VN3 Elgo Ruwall z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Danny Černý vítr

Eroy Sideric Miks. x Boogie Černý vítr

VN4 Danny Černý vítr - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Exigo Tramp z Brzáneckých vinohradů

Angelo v. Bettlingshof x Attari Wart Kesidy

VN
Atego z Podhořanských kopců

Akim Lucky Ijsbeer x Eramie Gasko Prim

N

FENY - třída štěňat

Emerity z Brzáneckých vinohradů

Angelo v. Bettlingshof x Attari Wart Kesidy

VN1 Emerity z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Escadrona z Brzáneckých vinohradů

Angelo v. Bettlingshof x Attari Wart Kesidy

VN2 Escadrona z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Arosa z Podhořanských kopců

Akim Lucky Ijsbeer x Eramie Gasko Prim

VN3 Arosa z Podhořanských kopců - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Diggy Takavorakan

De’Cochise vom Tullnerbach x Corina zo Šarfie

VN4 Diggy Takavorakan - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Antara z Podhořanských kopců

Akim Lucky Ijsbeer x Eramie Gasko Prim

N
Auris z Podhořanských kopců

Akim Lucky Ijsbeer x Eramie Gasko Prim

N
 

PSI - třída dorostu

Rony z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.

N1 Rony z Budské samoty - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]

FENY - třída dorostu

Ruby z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.

VN1 Ruby z Budské samoty - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Nexi Šlovický vrch

Aram z Kraje pestrého kamení x Hali Šlovický vrch

VN2 Nexi Šlovický vrch - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Roxy z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.

VN3 Roxy z Budské samoty - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Enormous Garish Ghada

Kleion Ares x Maggy von Jesses Meute

VN4 Enormous Garish Ghada - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Nessi Barte Prim

Cyrol Bukový háj x Extra-Fain Sideric Miks.

VN
 

PSI - třída mladých

Bono z Nerudovky

Charlie Šlovický vrch x Vanilka Gasko Prim

V1
CAJC Bono z Nerudovky - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Aram Elibuky

Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj

V2 Aram Elibuky - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Drak Katčina smečka

Chico v. Schondratal x Bludička Katčina smečka

V3 Drak Katčina smečka - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Gino des Trois Petits Diables

Cyrol Bukový háj x Kashi a.d. Emsland

V4 Gino des Trois Petits Diables - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Athos Arcana Dei

Cyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim

V
Balboa z Nerudovky

Charlie Šlovický vrch x Vanilka Gasko Prim

V
Bonifác Stín lesa

Attis z Valdeckého lesa x Asta Pektorův statek

V
Lancelot Gasko Prim

Argo Káranský blesk x Zeta Gasko Prim

V
Angel Arcana Dei

Cyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim

VD
Barney Seahawk

Kody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks.

VD
Eathan Daimar

Chivas z Budské samoty x Carrie Daimar

VD
Ebron Daimar

Chivas z Budské samoty x Carrie Daimar

VD
Ellroy Daimar

Chivas z Budské samoty x Carrie Daimar

VD
Eiden Daimar

Chivas z Budské samoty x Carrie Daimar

D

FENY - třída mladých

Dorotka Katčina smečka

Chico v. Schondratal x Bludička Katčina smečka

V1
CAJC, BOJ Dorotka Katčina smečka - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Fresie Sideric Miks.

Diego Hinter den Gärten x All-Brii Sideric Miks.

V2 Fresie Sideric Miks. - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Abbaye z Kraje bílé pěny

Keston Plavý vítr x Aila Sobí dvůr

V3 Abbaye z Kraje bílé pěny - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Arwen Elibuky

Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj

V4 Arwen Elibuky - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Akira Arcana Dei

Cyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim

V
Atara Fai-Fai Lemu

Bond Černý vítr x Daisy Westbohemia star

V
Bella z Nerudovky

Charlie Šlovický vrch x Vanilka Gasko Prim

V
Blackie Amijon Star

Antek v. Wilden Jäger x Cindy v. Philippsdorf

V
Ammy Arcana Dei

Cyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim

VD
Baxi Seahawk

Kody Plavý vítr x Ebony-Fay Sideric Miks.

VD
Dášeňka Katčina smečka

Chico v. Schondratal x Bludička Katčina smečka

VD
Dišperanda Katčina smečka

Chico v. Schondratal x Bludička Katčina smečka

VD
Elbrie Daimar

Chivas z Budské samoty x Carrie Daimar

VD
Fantasie z Julinčina údolí

Aram z Kraje pestrého kamení x Unie Gasko Prim

VD
Sthella Steinroller

Igor von der Hofreite x Steinroller Molla -Majja

VD
 

PSI - mezitřída

Apollón Sarasany

Bendji od Královského rybníka x Xena Gasko Prim

V1
CAC Apollón Sarasany - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Jacobi Gasko Prim

Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

V2
res.CAC Jacobi Gasko Prim - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Arty Black Prim

Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim

V3 Arty Black Prim - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Arnie Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

V4 Arnie Čerchovské hvozdy - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Adar Šenovský dvůr

Korby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora

V
Angel Seahawk

Aslan z Kraje pestrého kamení x Aika Černý vítr

V
Antony Černý sen

Chester Barte Prim x Ascona Bohemia Calvados

V
Heineken Šédedab

Alex ze Stříbrných kaskád x Guiness Šédedab

V
Jantar Gasko Prim

Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

V
Jatagan Gasko Prim

Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

V
Ajax Sněhová závěj

Ethien Kris-Ve-Mar x Brillantina z Duhového kopce

VD
Amon Czech Black Rock

Arogant Arivalo Asso x Athena Vršovická hora

VD
Aron Good year

Ulsan Gasko Prim x Bessi Lavandula

VD
Jáchym Adamův hrádek

Bentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch

VD
Herold Bohemian Šédedab

Alex ze Stříbrných kaskád x Guiness Šédedab

Neposouzen

FENY - mezitřída

Aimie Black Prim

Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim

V1
CAC Aimie Black Prim - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Famous Sideric Miks.

Diego Hinter den Gärten x All-Brii Sideric Miks.

V2
res. CAC Famous Sideric Miks. - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Angie Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

V3 Angie Čerchovské hvozdy - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Arnika ze Světlovských luk

Alex ze Stříbrných kaskád x Bessy z Eliotova dvora

V4 Arnika ze Světlovských luk - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Afrodíté Sarasany

Bendji od Královského rybníka x Xena Gasko Prim

V
Amy Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

V
Annie Black Prim

Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim

V
Apis Black Prim

Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim

V
Achelse z Kraje bílé pěny

Keston Plavý vítr x Aila Sobí dvůr

VD
Amber Adely z Kraje bílé pěny

Keston Plavý vítr x Aila Sobí dvůr

VD
Ariana Kessie z Kraje bílé pěny

Keston Plavý vítr x Aila Sobí dvůr

VD
Jasia Gasko Prim

Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

VD
Meyble Barte Prim

Kuno Royal Safe x Jesabell Barte Prim

D
 

PSI - třída otevřená

Berwill Hali Gali

Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim

V1
CAC Berwill Hali Gali - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Assan Teresie Bohemia

Sven Gasko Prim x Royal Resie Gasko Prim

V2
res. CAC Assan Teresie Bohemia - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Diamond Rock z Brzáneckých vinohradů

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy

V3 Diamond Rock z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy

V4 Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Argo Amijon Star

Ulsan Gasko Prim x Cindy v. Philippsdorf

V
Aris Black Prim

Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim

V
Candy Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

V
Cartago Gasko Prima Nova

Albi Katveri x Orka Las Ksiezniczek

V
Crosby Daimar

Uno Gasko Prim x Bessy Daimar

V
Crosby Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

V
Darcy z Kraje kalicha

Banani B. v. Ranzi`s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

V
Dean Drabbin z Brzáneckých vinohradů

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy

V
Diossos z Kraje kalicha

Banani B. v. Ranzi`s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

V
Eis Caffeé de Brasil Šédedab

Hasko Gasko Prim x Ballantinka Šédedab

V
Gasco Bukový háj

Ulsan Gasko Prim x Balda Bukový háj

V
Gaudeamus Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Oriflame Gasko Prim

V
Gordy Bukový háj

Ulsan Gasko Prim x Balda Bukový háj

V
Keno Šlovický vrch

Albi Katveri x Fatima Šlovický vrch

V
Achilles Arago Bracco

Ulsan Gasko Prim x Betty z Divišovských sadů

VD
Alwin z Kraje pramenů

Chester Barte Prim x Airin z Pospecovy zahrady

VD
Aristo Teresie Bohemia

Sven Gasko Prim x Royal Resie Gasko Prim

VD
Artuš od Světického pramene

Keston Plavý vítr x Aotearoa z Pospecovy zahrady

VD
Baxter Hali Gali

Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim

VD
Cadett Chuck Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

VD
Cippie Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

VD

FENY - třída otevřená

Cappy z Kejvalky

Sherlock Gasko Prim x Agnes z Prorub

V1
CAC Cappy z Kejvalky - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Narnie Gorgeous z Budské samoty

Keston Plavý vítr x Ioky z Budské samoty

V2
res. CAC Narnie Gorgeous z Budské samoty - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Boogie-Woogie Kesidy

Nasthus Animagus x Kesidy Plavý vítr

V3 Boogie-Woogie Kesidy - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Freny Lea Magické oko

Keston Plavý vítr x Atesa Magické oko

V4 Freny Lea Magické oko - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Afrodita Huad'Dib

Persano Gasko Prim x Chani Barte Prim

V
Ailen Wicca Gabreta

Cross Barry z Brzáneckých vinohradů x Finlandia Šédedab

V
Akira Sněhová závěj

Ethien Kris-Ve-Mar x Brillantina z Duhového kopce

V
Alexis Anima Tua

Charion Barte Prim x Dreamy Gold Premio

V
Alison Snow Meadow

Chester Barte Prim x Akira Černý vítr

V
Amálka Haf Raf

Bruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj

V
Annika Viola Fragoli

Kody Plavý vítr x Fragoli Toschi Šédedab

V
Asta Pektorův statek

Adam Astra Moldavia x Arga Ostravské hvozdy

V
Axina Zelený kruh

Chester Barte Prim x Arachné Axabell

V
Baghira Hali Gali

Isungur v.d. Haardt x Halka Barte Prim

V
Berry Teresie Bohemia

Nasthus Animagus x Royal Resie Gasko Prim

V
Brittany Nova Moravia

Chester Barte Prim x Afrodita Westbohemia star

V
Cayenne Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

V
Daisy Westbohemia star

Ulsan Gasko Prim x Harmony Barte Prim

V
Desire To Win z Brzáneckých vinohradů

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy

V
Farrah Mista Jaswin

Chivas z Budské samoty x Beast Mista Jaswin

V
Nessie z Budské samoty

Keston Plavý vítr x Ioky z Budské samoty

V
Nicca z Budské samoty

Keston Plavý vítr x Ioky z Budské samoty

V
Pepper z Budské samoty

Aram z Kraje pestrého kamení x Ioky z Budské samoty

V
Aireen Zelený kruh

Chester Barte Prim x Arachné Axabell

VD
Akira Albrechta Valdštejna

Charlie Šlovický vrch x Cerrie Horské Sedlo

VD
Bellinda Axabell

Ulsan Gasko Prim x Bellis z Bylinkové zahrady

VD
Bodie Lexova smečka

Persano Gasko Prim x Queen Elizabeth Gasko Prim

VD
Czakira Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

VD
Daisy Daimar

Chester Barte Prim x Bessy Daimar

VD
Destiny Daimar

Chester Barte Prim x Bessy Daimar

VD
Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy

VD
Eddie-Enn Sideric Miks.

Ulsan Gasko Prim x All-Brii Sideric Miks.

VD
Guinevere vom Vögele Hof

Hexer von den Bajewaren x Dorle vom Vögele Hof

VD
Channelaine Gasko Prim

Cyrol Bukový háj x Unie Gasko Prim

VD
Lisa Šlovický vrch

Albi Katveri x Hali Šlovický vrch

VD
Molly z Budské samoty

Kody Plavý vítr x Barbara Bohemia Choc

VD
 

PSI - třída pracovní

Argus Canewart

Artur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce

V1
CAC Argus Canewart - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Codak Monzahova

Attila v. Wildweibchenstein x Axemon Chick Kieferhof´s

V2
res. CAC Codak Monzahova - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Cyrol Bukový háj

Áron z Brdské samoty x Balda Bukový háj

V3 Cyrol Bukový háj - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Adam Haf Raf

Bruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj

V4 Adam Haf Raf - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Dawson z Julinčina údolí

Atos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr

V

FENY - třída pracovní

Angie Coras Garden

Artur z Duhového kopce x Cora v. Philippsdorf

V1
CAC, Klubový vítěz, ček. CH. IHF Angie Coras Garden - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Cailin Sun Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

V2
res. CAC Cailin Sun Kesidy - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
 

PSI - třída vítězů

Nasthy z Budské samoty

Keston Plavý vítr x Ioky z Budské samoty

V1
CAC, Klubový vítěz, ček. CH IHF, BOB Nasthy z Budské samoty - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Isungur v.d. Haardt

Milan v.d. Hausbergkante x Filiz v. Georgenberg

V2
res. CAC Isungur v.d. Haardt - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Bond Černý vítr

Fuchs v.d. Haardt x Kira Plavý vítr

V3 Bond Černý vítr - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Akim Lucky Ijsbeer

Akim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty

V4 Akim Lucky Ijsbeer - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Armín Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V
Darcius Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

V
Chester Barte Prim

Arny z Duhového kopce x Feiby Barte Prim

V

FENY - třída vítězů

Eliška Bukový háj

Chester Barte Prim x Balda Bukový háj

V1
CAC Eliška Bukový háj - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Yris Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim

V2
res. CAC Yris Gasko Prim - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Yennie Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim

V3 Yennie Gasko Prim - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Dream Pusztai Pandur

Fuchs v.d. Haardt x Tekla Pusztai Pandur

V4 Dream Pusztai Pandur - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
 

PSI - třída veteránů

Kody Plavý vítr

Condor v. Inselparadies x Hetty Plavý vítr

V1 Kody Plavý vítr - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]

FENY - třída veteránů

Acro Bohemia Dragonlance

Conny v. Ascona x Engela Barte Prim

V1
BOV Acro Bohemia Dragonlance - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
All-Brii Sideric Miks.

Hasko Gasko Prim x Adaly Biely démon

V2 All-Brii Sideric Miks. - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Jackie von der Hausbergkante

Amok vom Windrad x Gia - Cara von der Hausbergkannte

V3 Jackie von der Hausbergkante - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Bonny z Divišovských sadů

Hasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha

V4 Bonny z Divišovských sadů - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
Bessy Daimar

Esso z Budské samoty x Areta z Javorového háje

V
 

PSI - třída čestná

Charlie Šlovický vrch

Hasko Gasko Prim x Ambra z Brdské samoty

V1 Charlie Šlovický vrch - Klubová výstava Knížecí Rybník u Tábora, 12. 5. 2012 [nové okno]
 

Soutěže

Nejhezčí pár

1. Darcius Gasko Prim + Sthella Steinroller

2. Eis Caffé de Brasil Šédedab + Guinevere vom Vögele Hof

Nejlepší chovatelská skupina

1. Gasko Prim ČZ

2. z Budské samoty PL

3. z Brzáneckých vinohradů Č

z Brzáneckých vinohradů ČZ

Daimar ČZ

Daimar ČZ

Nejl. plemeník

1. Chester Gasko Prim

Výsledky výstav 2012 »