Přeskočit na navigaci


Výsledky výstavy: Mezinárodní výstava psů Praha, 3. 11. 2012 - 4. 11. 2012, Praha PVA

Sobota 3.11.2012

Rozhodčí: RNDr. Ingrid Mikulášová (SK)

PSI - třída dorostu

Bags z Kraje bílé pěny

Aslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr

VN1
Falco Katveri

Cyrol Bukový háj x Vendy z Hovgartu

VN2
Jantar Kráĺovská stráž

Csandro v. Wackerbarth x Cortina Kráĺovská stráž

VN3

FENY - třída dorostu

Akira Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

VN1
Blaugies z Kraje bílé pěny

Aslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr

VN2
 

PSI - třída mladých

Athos Arcana Dei

Cyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim

V1
CAJC,BOJ
Bernie Black Prim

Iron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim

V2
Drak Katčina smečka

Chico vom Schrondratal x Bludička Katčina smečka

VD3

FENY - třída mladých

Blackie Amijon Star

Antek Von Wilden Jäger x Cindy v. Philippsdorf

V1
CAJC
Rennie z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks

V2
Ruby z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks

V3
Garish Ghada Enormous

Ares Kleion x Maggy Von Jesses Meute

V4
Dášenka Katčina smečka

Chico vom Schrondratal x Bludička Katčina smečka

VD
Nefertiti Ennie Barte Prim

Cyrol Bukový háj x Extra-Fain Sideric Miks

VD
Bella Stín Lesa

Attis z Valdeckého lesa x Asta Pektorův statek

diskval.
Bessy Amijon Star

Antek Von Wilden Jäger x Cindy v. Philippsdorf

diskval.
Nessie Barte Prim

Cyrol Bukový háj x Extra-Fain Sideric Miks

diskval.
Nessy Šlovický vrch

Aram z Kraje Pestrého kamení x Hali Šlovický vrch

diskval.
 

PSI - mezitřída

Qwenn z Budské samoty

Darcy z Kraje kalicha x Ioky z Budské samoty

VD1
Ego vom Stubenberg

Byte Wächter Der Zukunft x Camira Vom Bohrertal

VD2

FENY - mezitřída

Famous Sideric Miks

Diego Hinter Den Gärten x All-Brii Sideric Miks

V1
CAC, CACIB, BOB
Fáma z Julinčina údolí

Aram z Kraje Pestrého kamení x Unie Gasko Prim

V2
Res. CAC
Angie z Psího ranče

Aslan z Kraje pestrého kamení x Beyla Pektorův statek

V3
 

PSI - třída otevřená

Apollón Sarasany

Bendji Od Královského rybníka x Xena Gasko Prim

V1
CAC, CACIB
Akim Lucky Ijsbeer

Akim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty

V2
Res. CAC, Res. CACIB
Diossos z Kraje kalicha

Babani B.V. Ranzi´S Räubern x Acro Bohemia Dragolance

V3
Conty Lexova smečka

Arogant Arivalo Asso x Queen Elizabeth Gasko Prim

V4
Argo Amijon Star

Ulsan Gasko Prim x Cindy v. Philippsdorf

V
Magic Barte Prim

Kuno Royal Safe x Jesabell Barte Prim

V
Marty Barte Prim

Kuno Royal Safe x Jesabell Barte Prim

V
Crosby Daimar

Uno Gasko Prim x Bessy Daimar

VD
Achilles Araco Bracco

Ulsan Gasko Prim x Betty z Divišovských sadů

D

FENY - třída otevřená

Cappy z Kejvalky

Sherlock Gasko Prim x Agnes z Prorub

V1
CAC, Res. CACIB
Aila Sobí dvůr

Daniels Jack Šédedab x nangie Královské zátiší

VD2
Adisa Amijon Star

Ulsan Gasko Prim x Cindy v. Philippsdorf

VD3
Mystery Barte Prim

Kuno Royal Safe x Jesabell Barte Prim

D
 

FENY - třída pracovní

Cailin Sun Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

V1
CAC, 
Clarion Od Královského rybníka

Bente Guttta Fortunae x Blacky od Královského rybníka

V2
Res. CAC, res.CACIB
Sunia Las Ksiezniczek

Birko Von Winkelbach x Lotta Klejnot Fanusi

VD3
 

FENY - třída veteránů

Blacky Od Královského rybníka

Carleon Gold Mondeo x Ariadne z Gilgitu

V1
Bessy Daimar

Esso z Budské samoty x Areta z Javorového háje

V2
 

Neděle 4.11.2012

Rozhodčí: Höllbacher Gabriela, (A)

PSI - třída štěňat

Largo Kráľovská stráž

Ajax Szöke Tiszaparti x Fidži Kráľovská stráž

VN
 

PSI - třída dorostu

Artoo Czech Soul

Cyrol Bukový háj x Bryta Zelená záře

VN

FENY - třída dorostu

Akira Debbie-Ann

Cyrol Bukový háj x Debbie Katveri

VN1
Akia Czech Soul

Cyrol Bukový háj x Bryta Zelená záře

VN2
Caramba Teresie Bohemia

Axel V. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke

VN3
Blaugies z Kraje bílé pěny

Aslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr

N4
Ameera Czech Soul

Cyrol Bukový háj x Bryta Zelená záře

N
Calantha Teresie Bohemia

Axel V. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke

N
Shayenne z Budské samoty

Ashon Hali Gali x Ioky z Budské samoty

N
 

PSI - třída mladých

Bernie Black Prim

Iron Chatka Zielarki x Yennie Gasko Prim

V1
CAJC
Athos Arcana Dei

Cyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim

V2

FENY - třída mladých

Garish Ghada Enormous

Ares Kleion x Maggy Von Jesses Meute

V1
CAJC, BOJ
Rennie z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks

V2
Dášenka Katčina smečka

Chico vom Schrondratal x Bludička Katčina smečka

V3
Nefertiti Ennie Barte Prim

Cyrol Bukový háj x Extra-Fain Sideric Miks

V4
Blackie Amijon Star

Antek Von Wilden Jäger x Cindy v. Philippsdorf

VD
Arwen Elibuky

Achilles Hovi Dream x Eliška Bukový háj

D
Dorotka Katčina smečka

Chico vom Schrondratal x Bludička Katčina smečka

D
Nessie Barte Prim

Cyrol Bukový háj x Extra-Fain Sideric Miks

diskval.
 

PSI - mezitřída

Ego vom Stubenberg

Byte Wächter Der Zukunft x Camira Vom Bohrertal

V1
CAC, CACIB
Adam z Kraslické doliny

Adam Haf Raf x Andromeda Axabell

VD2
Aston Z Kraje bílé pěny

Keston Plavý vítr x Aila Sobí dvůr

VD3
Bard Black-Gold Lobivia

Kody Plavý vítr x Apogee Lobivia

VD4

FENY - mezitřída

Famous Sideric Miks

Diego Hinter Den Gärten x All-Brii Sideric Miks

V1
CAC, CACIB, BOB
Fleur Sideric Miks

Diego Hinter Den Gärten x All-Brii Sideric Miks

V2
Res. CAC
Abbaye Z Kraje bílé pěny

Keston Plavý vítr x Aila Sobí dvůr

V3
Fáma z Julinčina údolí

Aram z Kraje Pestrého kamení x Unie Gasko Prim

VD4
Angie z Psího ranče

Aslan z Kraje pestrého kamení x Beyla Pektorův statek

VD
Bety z Hroznějovické hájovny

Chivas z Budské samoty x Alice od Vltavského jezu

VD
Disaster z Kejvalky

Damián Adamův hrádek x Arwen Kesidy

odstoupila
 

PSI - třída otevřená

Bronx Z Kejvalky

Coddys Gora Monte x Arwen Kesidy

V1
CAC, Res. CACIB
Apollón Sarasany

Bendji Od Královského rybníka x Xena Gasko Prim

V2
Res. CAC
Darcy Z Kraje kalicha

Babani B.V. Ranzi´S Räubern x Acro Bohemia Dragolance

V3
Marty Barte Prim

Kuno Royal Safe x Jesabell Barte Prim

V4
Achilles Araco Bracco

Ulsan Gasko Prim x Betty z Divišovských sadů

V
Akim Lucky Ijsbeer

Akim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty

V
Argo Amijon Star

Ulsan Gasko Prim x Cindy v. Philippsdorf

V
Diossos z Kraje kalicha

Babani B.V. Ranzi´S Räubern x Acro Bohemia Dragolance

V
Avalon z Nerudovky

Daniels Jack Šédedab x Vanilka Gasko Prim

VD
Conty Lexova smečka

Arogant Arivalo Asso x Queen Elizabeth Gasko Prim

D

FENY - třída otevřená

Aireen Zelený kruh

Chester Barte Prim x Arachné Axabell

V1
CAC
Cappy z Kejvalky

Sherlock Gasko Prim x Agnes z Prorub

V2
Res. CAC
Farrah Mista Jaswin

Chivas z Budské samoty x Beast Mista Jaswin

VD3
Adisa Amijon Star

Ulsan Gasko Prim x Cindy v. Philippsdorf

VD4
 

PSI - třída pracovní

Cipísek Katčina smečka

Frisko V. Hause Luka x Afra Katčina smečka

VD1

FENY - třída pracovní

Cailin Sun Kesidy

Dantes Gora Monte x Awe Kesidy

V1
CAC, Res. CACIB
Sunia Las Ksiezniczek

Birko Von Winkelbach x Lotta Klejnot Fanusi

V2
Res. CAC
 

FENY - třída šampionů

Eliška Bukový háj

Chester Barte Prim x Balda Bukový háj

V1
CAC
 

FENY - třída veteránů

Bessy Daimar

Esso z Budské samoty x Areta z Javorového háje

V1
BOV
 

Výsledky zaslala paní Hana Vendlerová.

Výsledky výstav 2012 »