Výsledky výstavy: Internationale Ausstellung Nürnberg, 14. 1. 2012 - 15. 1. 2012, Nürnberg
Rozhodčí: Eva Preisinger
PSI - třída dorostu
Exxon vom WildweibchensteinMonzahova Codak x Baxy z Hrabovských stájí |
VN1 CAJC |
---|---|
Indigo v.d. HaselhöheEmmo a.d. Schreckhäusl x Faye v.d. Haselhöhe |
VN2 |
Ecco Eevert vom WildweibchensteinMonzahova Codak x Baxy z Hrabovských stájí |
VN3 |
Enrico vom WildweibchensteinMonzahova Codak x Baxy z Hrabovských stájí |
VN4 |
FENY - třída dorostu
Zarah Zarina vom QuellenhofDiego Hinter den Gärten x Sagas Sagitta vom Quellenhof |
VN1 CAJC |
---|---|
Enjoy vom WildweibchensteinMonzahova Codak x Baxy z Hrabovských stájí |
VN2 |
Ella Emilia vom WildweibchensteinMonzahova Codak x Baxy z Hrabovských stájí |
VN3 |
PSI - třída mladých
Bjarne Wart v. EigenhofDyk Teufelchen v. Husgritt x Ira v.d. Jungen Donau |
VD1 CAJC |
---|---|
Iven Aus dem SchreckhäuslRugas Rukuba vom Quellenhof x Delly aus dem Schreckhäusl |
VD2 |
FENY - třída mladých
Brandy vom VierseitenhofBalou vom Wildanger x Bijou vom Fliederhof |
VD1 CAJC |
---|---|
Bones vom VierseitenhofBalou vom Wildanger x Bijou vom Fliederhof |
VD2 |
Jonka Aus dem SchreckhäuslArrec von Enchmajö x Espe aus dem Schreckhäusl |
VD3 |
PSI - mezitřída
Henry Aus dem SchreckhäuslSantana vom Kloster Rohrbach x Cocco aus dem Schreckhäusl |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Henry vom Vögele HofBanani B. von Ranzi´s Räubern x Dorle vom Vögele Hof |
V2 |
Eryx von KalsinusCosta vom Haselrieder Wald x Bora Ex Calibur |
V3 |
Armani von August dem StarkenEyko vom Negro-Lobo x Dunja vom Diekmoor |
VD4 |
FENY - mezitřída
HeyHey vom Vögele HofBanani B. von Ranzi´s Räubern x Dorle vom Vögele Hof |
V1 CAC, res. CACIB |
---|---|
Blaja vom TraumpfadCosmo vom Schondratal x Nobellady vom Helmefeld |
V2 |
Hazel Aus dem SchreckhäuslSantana vom Kloster Rohrbach x Cocco aus dem Schreckhäusl |
V3 |
Hetja Aus dem SchreckhäuslSantana vom Kloster Rohrbach x Cocco aus dem Schreckhäusl |
VD4 |
PSI - třída otevřená
Gustel vom Vögele HofHexer von den Bajuwaren x Dorle vom Vögele Hof |
V1 CAC, res. CACIB |
---|---|
Fetzer vom Vögele HofBanani B. von Ranzi´s Räubern x Biene vom Vögele Hof |
V2 |
Alvin vom WaldläuferAntek vom B-Team x Benta vom Bairischen Blues |
V3 |
Boomer vom Wittelsbacher SchlossBalou vom Wildanger x Amazone vom alten Schulweg |
V4 |
Gismo Aus dem SchreckhäuslMonti vom Berkheimer See x Delly aus dem Schreckhäusl |
VD |
FENY - třída otevřená
Heska vom Negro-LoboFrisko vom Hause Luka x Eileen vom Negro-Lobo |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Panja von der Wolfser HöheMax vom Lusenhang x Danja vom Vögele Hof |
V2 |
Aisha Hali GaliJekyll Royal Safe x Halka Barte Prim |
V3 |
Anny-Belle vom HerzogsweilerCartos von Hegelingen x Adzina vom Hohenloher Land |
V4 |
Aurelie von Traumjägers FeuerherzConnor Devil´s Breed x Brenda vom Hause Luka |
VD |
Gina Aus dem SchreckhäuslMonit v. Berkheimer See x Delly aus dem Schreckhäusl |
VD |
Maxima vom HolterbergEiko vom Merzbacher Hof x Jux vom Holtenberg |
D |
PSI - třída pracovní
Ares v. UnstruttalBarnabass v. Wackerbarth x Annabell v. Blockhaus |
V1 CAC |
---|
FENY - třída pracovní
Raila vom AlbertinenwegFerry von der Hofreite x Oxana vom Albertinenweg |
V1 CAC |
---|---|
Bona vom Kessel TalCh. Armani vom Steilen Hang x Ch. Mary-Lu von der Elbperle |
V2 |
PSI - třída veteránů
Clairmont z Brzáneckých vinohradůEddy v. Julienhof x Awista Black Mondeo |
V1 CAC |
---|
PSI - třída čestná
Monzahova Codak VPG1I.Ch. Attila v. Wildweibchenstein x Kieferhof´s Chick Axemon |
V1 CAC, BOB |
---|
Výsledky zaslala paní Barbora Čadilová.