Výsledky výstavy: Internationale Ausstellung, 19. 3. 2011 - 20. 3. 2011, München
Rozhodčí: Margit Bothur
PSI - třída mladých
Gaucho Aus dem SchreckhäuslMonti vom Berkheimer See x Delly sus dem Schreckhäusl |
VD1 |
---|---|
Booker Hali GaliIsungur von der Haardt x Halka Barte Prim |
VD2 |
Gismo Aus dem SchreckhäuslMonti vom Berkheimer See x Delly aus dem Schreckhäusl |
VD3 |
FENY - třída mladých
Xenia Ximena Vom QullenhofMonti vom Berkheimer See x Sagas Sagita vom Qullenhof |
VD1 |
---|---|
Cassie Navare PrimUlsan Gasko Prim x Ammy Černý vítr |
VD2 |
PSI - mezitřída
Wilkwitold Vom QullenhofEdgar von Schmollensee x Sagas Sagita vom Qullenhof |
V1 CAC, Anw.Dt.Ch.VDH, res.CACIB |
---|---|
Atego Vom MellenhofFango vom Steppenwolf x Dunja vom Schmollensee |
V2 res.CAC |
Phönix Von Gina´s Vier LindenBarney von der Horenburg x Melody von Gina´s Vier Linden |
VD3 |
Gerry Vom SchondratalBond vom Hohen Thann x Aischa vom Schondratal |
D |
FENY - mezitřída
Whiro Winola Vom QullenhofEdgar von Schmollensee x Sagas Sagita vom Qullenhof |
V1 CAC, Anw.Dt.Ch.VDH, res.CACIB |
---|---|
Freya Aus dem SchreckhäuslParbat vom Kloster Rohrbach x Cocco aus dem Schreckhäusl |
V2 res.CAC |
Fjella Aus dem SchreckhäuslParbatvom Kloster Rohrbach x Cocco aus dem Schreckhäusl |
V3 |
Asra Vom MellenhofFango vom Steppenwolf x Dunja vom Schmollensee |
Diskvalifikace |
PSI - třída otevřená
Lord Leroy Von der SpreewehrmühleArtje-f von den Hollenstedter Rabauken x Jule von der Spreewehrmühle |
V1 CAC, Anw.Dt.Ch.VDH |
---|---|
Dusty Vom Haselrieder WaldHugo von der Spreewehrmühle x Beauty vom Haselrieder Wald |
VD2 |
Benito Vom BirkenvennUrwis Chatka Zielarki x Carlotta vom Olen Hus |
VD |
Don Camillo Vom EdelzwickerColja vom Nadjangrund x Chilly vom Edelzwicker |
D |
FENY - třída otevřená
Wictoria Stella PolarisHarras aus dem Emsland x Hajdi od Hanyski |
V1 CAC, Anw.Dt.Ch.VDH, CACIB, BOB |
---|---|
Bellis Vom KrottendorfArtje-f von den Hollenstedter Rabauken x Janka von Gina´s Vier Linden |
V2 res.CAC |
Caija Vom Jura-MeerHakon von Godewind x Evi vom Gehrhof |
VD3 |
Berenike Von der KeltenschanzeFaro von der Jagsthöhe x Buli Devil´s Breed |
VD4 |
PSI - třída pracovní
Aslan z Kraje pestrého kameníPersano Gasko Prim x Caroline z Brzáneckých vinohradů |
V1 CAC, Anw.Dt. Ch.VDH |
---|---|
Adam Haf RafBruce Country Bohemia x Borůvka Bukový háj |
V2 res.CAC |
PSI - třída šampionů
Isungur-Harry Von der HaardtMilan v.d. Hausbergkante x Filiz vom Georgenberg |
V1 CAC, Anw.Dt. Ch.VDH, CACIB |
---|---|
Durin Teufelchen Von HusgrittAron von Tilia Cordata x Ava Teufelchen von Husgritt |
V2 res.CAC |
Darcius Gasko PrimAlbi Katveri x Prima Gasko Prim |
V3 |
FENY - třída veteránů
Evi Vom GehrhofAkim vom Haerdlewald x Elsi vom Knopfhof |
V1 Nejl. veterán |
---|
Výsledky zaslala paní Lenka Kunšteková.