Výsledky výstavy: Klubová výstava HWk se zadáváním titulu Klubový vítěz, 24. 9. 2011, Kroměříž Kotojedy, areál BEDEA

Rozhodčí: Gabrielle Stastny (A), Tibor Havelka (SK)

PSI - třída štěňat

Akim z Vizovických kopců

Ulsan Gasko Prim x Angelika z Prorub

VN1

FENY - třída štěňat

Doris Aldeon

Ivanhoe vom Garten der Freiheit x Bleys Folcrum

VN1
Laceta Gasko Prim

Argo Káranský blesk x Zeta Gasko Prim

VN2
Elite Katveri

Aram z Kraje pestrého kamení x Vendy z Hovgartu

VN3
 

FENY - třída dorostu

Abbaye z Kraje bílé pěny

Keston Plavý vítr x Aila Sobí dvůr

VN1
Alexis Gold Premio

Artuš z Eliotova dvora x Aura Corraki Moravia

N2
 

PSI - třída mladých

Imperiál Gasko Prim

Alban v. Vadruper Biber x Tosari Gasko Prim

V1
CAJC
Julián Adamův hrádek

Bentley Mílas Moravia x Helin Šlovický vrch

V2
Jantar Gasko Prim

Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

VD3
Ajax Sněhová závěj

Ethien Kris-Ve-Mar x Brillantina z Duhového kopce

VD4
Aron Good year

Ulsan Gasko Prim x Bessi Lavandula

VD
Heineken Šédedab

Alex ze Stříbrných kaskád x Guiness Šédedab

VD

FENY - třída mladých

Angie Coras Garden

Artur z Duhového kopce x Cora v. Philippsdorf

V1
CAJC, BOJ
Amy Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

V2
Akira Sněhová závěj

Ethien Kris-Ve-Mar x Brillantina z Duhového kopce

V3
Blue Ray z Ecolonu

Artur z Duhového kopce x Angelika Zašovský květ

V4
Aiva Čerchovské hvozdy

Daniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka

V
Abbi Littau Beline

Akim Nova Merigo x Clara Gutta Fortunae

VD
Disaster z Kejvalky

Damián Adamův hrádek x Arwen Kesidy

VD
Mayble Barte Prim

Kuno Royal Safe x Jesabell Barte Prim

VD
 

PSI - mezitřída

Jacobi Gasko Prim

Csandro v. Wackerbarth x Oriflame Gasko Prim

V1
CAC
Echnaton Ereon Eilleen

Calderon Moravia Hovacor x Esira v. Pfarrhof

V2
r. CAC
Mexx Royal Safe

Ulsan Gasko Prim x Jawa Royal Safe

V3
Maxell Royal Safe

Ulsan Gasko Prim x Jawa Royal Safe

VD4
Adar Šenovský dvůr

Korby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora

VD
Berwill Hali Gali

Isungur v. d. Haardt x Halka Barte Prim

VD

FENY - mezitřída

Baghira Hali Gali

Isungur v. d. Haardt x Halka Barte Prim

V1
CAC
Day Star z Brzáneckých vinohradů

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy

V2
r. CAC
Dalarna v. Wildweibchenstein

Akki v.Fechenbacher Schloss x Baxy z Hrabovských stájí

V3
Apis Black Prim

Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim

V4
Annie Black Prim

Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim

V
Ariva Moravia Lamara

Artuš z Eliotova dfvora x Agira Lamakuto

V
Brusinka ze Starého Rejvízu

Cyrol Bukový háj x Jetty Plavý vítr

V
Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

Cameron z Brzáneckých vinohradů x Attari Wart Kesidy

V
Akira z Arwenina údolí

Akim Nova Merigo x Arwen Zelená záře

VD
Areta Černý sen

Chester Barte Prim x Ascona Bohemia Calvados

VD
Blackberry ze Starého Rejvízu

Cyrol Bukový háj x Jetty Plavý vítr

VD
Carmen z Lašské brány

Alex ze Stříbrných kaskád x Axis Alamo Negro

VD
 

PSI - třída otevřená

Gaudeamus Gasko Prim

Kody Plavý vítr x Oriflame Gasko Prim

V1
CAC
Caraibo Moravia Diamond

Akim Nova Merigo x Ashera Moravia Diamond

V2
r. CAC
Artuš od Mehelníku

Charion Barte Prim x Afrika z Julinčin aúdolí

V3
Aron Lexova smečka

Kody Plavý vítr x Queen Elizabeth Gasko Prim

V4
Bugsy z Lašské brány

Ulsan Gasko Prim x Axis Alamo Negro

V
Cartago Gasko Prima Nova

Albi Katveri x Orka Las Ksiezniczek

V
Achilles Arago Bracco

Ulsan Gasko Prim x Betty z Divišovských sadů

VD
Amos Anima Tua

Charion Barte Prim x Dreamy Gold Premio

VD
Argo Káranský blesk

Barley Moravia Hovacor x Brita z Divišovských sadů

VD
Argus Canewart

Artur z Duhového kopce x Atrea Královské srdce

VD
Benjamin Nova Moravia

Chester Barte Prim x Afrodita Westbohemia star

VD
Bismarck Nova Moravia

Chester Barte Prim x Afrodita Westbohemia star

VD
Diosos z Kraje kalicha

Banani B. v Ranzi's Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

VD
Mac Černá tečka

Anzi-Bady Kesidy x Kely Černá tečka

VD
Nasthy z Budské samoty

Keston Plavý vítr x Ioky z Budské samoty

VD
Woody Gasko Prim

Artur z Duhového kopce x Orka Las Ksiezniczek

VD
Barack Lexova smečka

Persano Gasko Prim x Queen Elizabeth Gasko Prim

D

FENY - třída otevřená

Bina Aldeon

Zardon Vernon Pusztai Pandur x Bleys Folcrum

V1
CAC, KV, č. CH IHF
Angie Vrtichvost

Kody Plavý vítr x Cherry Černá tečka

V2
r. CAC
Narnie Gorgeous z Budské samoty

Keston Plavý vítr x Ioky z Budské samoty

V3
Fantasia Gold Premio

Bray-Bo Sideric Miks. x Shakira Gasko Prim

V4
Aisha ze Záblatské kotliny

Ashley Vidovický kříž x Brinkley z Krásného Botiče

V
Arya ze Starého Rejvízu

Artur z Duhového kopce x Jetty Plavý vítr

V
Baila Krumlovské podzámčí

Chivas z Budské samoty x Asta Plavské stráně

V
Beggi z Lašské brány

Ulsan Gasko Prim x Axis Alamo Negro

V
Bodie Lexova smečka

Persano Gasko Prim x Queen Elizabeth Gasko Prim

V
Bryta Zelená záře

Circhán Eldorádo Lipí x Assi z Příhonu

V
Cazenne Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

V
Daxia Moravia Diamond

Nellik Las Ksiezniczek x Ashera Moravia Diamond

V
Debbie Katveri

Coddys Gora Monte x Andra z Duhového kopce

V
Devitta Westbohemia star

Ulsan Gasko Prim x Harmony Barte Prim

V
Drahomíra z Kraje kalicha

Banani B. v Ranzi's Räubern x Acro Bohemia Dragonlance

V
Nessie z Budské samoty

Kody Plavý vítr x Cherry Černá tečka

V
Aimie Black Prim

Bura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim

VD
Bella Gorolská pastvina

Nasthus Animagus x Borka Astra Nigra

VD
Corsi Moravia Diamond

Akim Nova Merigo x Ashera Moravia Diamond

VD
Czakira Černý vítr

Ivanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr

VD
Foxy Folcrum

Bellfast von der Haselhöhe x Ariba z Hrabovských stájí

VD
 

PSI - třída pracovní

Aslan z Kraje pestrého kamení

Persano Gasko Prim x Caroline z Brzáneckých vinohradů

V1
CAC

FENY - třída pracovní

Anna-Cherry Vrtichvost

Kody Plavý vítr x Cherry Černá tečka

V1
CAC
 

PSI - třída šampionů

Alex ze Stříbrných kaskád

Akym z Malého Rohozce x Brenda Bohemia Choc

V1
CAC, KV, BOB, č. CH IHF
Batanco Neskrotná vášeň

Sven Gasko Prim x Ashita Mista Jaswin

V2
r. CAC
Dux Bukový háj

Kody Plavý vítr x Balda Bukový háj

V3
Darcius Gasko Prim

Albi Katveri x Prima Gasko Prim

V4
Acer z Prorub

Ozi Las Ksiezniczek x Naomi Gasko Prim

V
Armín Hali Gali

Jekyll Royal Safe x Halka Barte Prim

V
Everest Kráľovská stráž

Artur z Duhového kopce x Afrika Gora Monte

VD

FENY - třída šampionů

Yennie Gasko Prim

Ozi Las Ksiezniczek x Oriflame Gasko Prim

V1
CAC
Fanta Slodka Dolina Polska

Calderon Moravia Hovacor x Szelma Chatka Zielarki

V2
r. CAC
Carevna Katčina smečka

Frisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka

V3
 

PSI - třída veteránů

Keston Plavý vítr

Condor v. Inselparadies x Hetty Plavý vítr

V1

FENY - třída veteránů

Oriflame Gasko Prim

Conny v. Ascona x Dusty Gasko

V1
BOV
Bonny z Divišovských sadů

Hasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha

V2
Betty z Divišovských sadů

Hasko Gasko Prim x Anna z Kraje kalicha

VD3
 

Nejhezčí pár psů

1. Achilles Arago Bracco a Betty z Divišovských sadů, majitelka Seemanová Sylvie

Nejlepší chovatelská skupina

1. Gasko Prim černí se znaky - chovatelka Lenka Svobodová

2. Gasko Prim plaví - chovatelka Lenka Svobodová

3. ze Starého Rejvízu - chovatelka Lenka Turková

Výsledky výstav 2011 »


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus