Informace o výstavě: Hanácká národní výstava psů, 13. 1. 2018 - 14. 1. 2018, Brno
Hanácká národní výstava psů
Místo konání: Brno
Datum: 13. 1. 2018 - 14. 1. 2018
1. uzávěrka/2. uzávěrka: -
Výsledky:
Rozhodčí: Piskay Vladimír, MVDr.
FENY - třída dorostu
Coco Elli CicesbeoAik Carpathia Heart x Ashley Cicesbeo |
VN1 |
---|
PSI - třída mladých
El Cid Amijon StarAik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star |
V1 CAJC, BOJ |
---|
FENY - třída mladých
Ariadna z TlustovousArnie Čerchovské hvozdy x Elora Seahawk |
V1 |
---|---|
Engie Amion StarAik Carpathia Heart x Blackie Amijon Star |
V2 |
PSI - mezitřída
Alfréd z Lhoteckého gruntuHeineken Šédedab x Najra Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
Erny z Kraje vlkaColja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion |
V2 r.CAC |
Cartouche ElibukyEndriew Westbohemia star x Arwen Elibuky |
V3 |
Perry z Páralovy zahradyImperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady |
V4 |
Clifford SagbariamAtila Alisante x Aerin Sagbariam |
VD |
FENY - mezitřída
Elza z Kraje vlkaColja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion |
V1 CAC, NV, BOS |
---|---|
Adelheid z Lhoteckého gruntuHeineken Šédedab x Najra Gasko Prim |
V2 |
Usuri Gasko PrimIdalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim |
V3 |
Abrielle MicailveAristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia |
VD4 |
PSI - třída otevřená
Flynn SeahawkHeineken Šédedab x Baxi Seahawk |
V1 CAC |
---|---|
Orson z Páralovy zahradyLakeland Kráľovská stráž x Lady z Páralovy zahrady |
V2 r.CAC |
FENY - třída otevřená
Daisy Black PrimCyr Tara Guarda x Apis Black Prim |
V1 CAC |
---|---|
Bekky von BobbleAdiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali |
V2 r.CAC |
Honeykess Debbie-AnnHeineken Šédedab x Aleesha Debbie-Ann |
V3 |
Orrie z Páralovy zahradyLakeland Kráľovská stráž x Lady z Páralovy zahrady |
V4 |
Alice Lee Cooper from Black MeadowFalkon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
V |
Artemis MicailveAristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia |
VD |
Carmenita z Hrabovských stájíBerwil Hali Gali x Dalarna v. Wildweibcheinsten |
VD |
PSI - třída pracovní
Boreas Regis MoraviaJacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia |
V1 CAC |
---|
FENY - třída pracovní
Elis z Lašské brányAlex ze Stříbrných kaskád x Beggi z Lašské brány |
VD1 |
---|
PSI - třída šampionů
Baghir Scorteus MonsJekyll Royal Safe x Alize Aldeon |
V1 CAC, NV, BOB |
---|---|
Afareus Channe LineDarcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim |
V2 r.CAC |
Arnie von BobbleNasthus Animagus x Ambra Hali Gali |
V3 |
FENY - třída šampionů
Aim Elderberry from Black MeadowFalkon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
V1 CAC |
---|
Výsledky zaslala paní Petra Kovářová.