Informace o výstavě: Národní výstava psů Ostrava, 8. 4. 2017 - 9. 4. 2017, Ostrava
Národní výstava psů Ostrava
Místo konání: Ostrava
Datum: 8. 4. 2017 - 9. 4. 2017
1. uzávěrka/2. uzávěrka: -
Kynologická jednota ČR
P.O.BOX 130, 709 00 Ostrava/Mar. Hory
tel.: 604 855 142
Výsledky:
Rozhodčí: MVDr. Vladimír Piskay (SK)
PSI - třída mladých
Perry z Páralovy zahradyImperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady |
V1 CAJC, BOJ, BOS |
---|---|
Prim z Páralovy zahradyImperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady |
V2 |
Prix z Páralovy zahradyImperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady |
V3 |
Buddy Bohuš z NarcisovejAlvin Skrytý prízrak x Fju Folcrum |
V4 |
Persi z Páralovy zahradyImperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady |
VD |
Royal Royal SafeLeonard od Červené skály x Latoya Royal Safe |
VD |
Audaz DakawartAmaro Carpathia Heart x Dafné Zašovský květ |
D |
FENY - třída mladých
Puma z Páralovy zahradyImperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady |
V1 CAJC |
---|---|
Doris z Rajského kopceAmaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí |
V2 |
Elza z Kraje vlkaColja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion |
V3 |
Diana z Rajského kopceAmaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí |
V4 |
Daisy z Rajského kopceAmaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí |
V |
Gracy Debbie-AnnArigo v. d. Kurpfalzjägern x Annie Black Prim |
VD |
Usuri Gasko PrimIdalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim |
VD |
Utima Gasko PrimIdalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim |
VD |
FENY - mezitřída
Ofelia z Páralovy zahradyLakeland Král'ovská stráž x Lady z Páralovy zahrady |
V1 CAC |
---|---|
Cloe Amijon StarBarny Seahawk x Bessy Amijon Star |
V2 res.CAC |
Olmeca z Páralovy zahradyLakeland Král'ovská stráž x Lady z Páralovy zahrady |
VD3 |
PSI - třída otevřená
Big Ben Villa RivvisBajaja Katčina smečka x Catherine z Kraje kalicha |
V1 CAC, NV |
---|---|
Archibald z NarcisovejBenji Neskrotná vášeň x Fju Folcrum |
V2 res.CAC |
Largo Král'ovská strážAjax Szöke Tiszaparti x Fidži Král'ovská stráž |
V3 |
Caray ze Starého RejvízuCaraibo Moravia Diamond x Arya ze Starého Rejvízu |
V4 |
Cool Amigo Iormino GrandeBerwill Hali Gali x Carevna Katčina smečka |
VD |
FENY - třída otevřená
Alya Gamma LeonisBarney Seahawk x Algieba Gamma Leonis z Arkova souhvězdí |
V1 CAC |
---|---|
Beauty Zola z Podbuchlovských horHeineken Šédedab x Boogie-Woogie Kesidy |
V2 res.CAC |
Aspera Jabofi StarBlack Beryl Kesidy x Caramba Teresie Bohemia |
V3 |
Goldie Srebrne PoleFaustus Tu Pilnuje x Fanta Slodka Dolina |
V4 |
Caira ze Starého RejvízuCaraibo Moravia Diamond x Arya ze Starého Rejvízu |
V |
Altanea Magic Bllue PlanetCody Lavandula x Abbaye z Kraje bílé pěny |
VD |
FENY - třída pracovní
Diggy TakavorakanDe, Cochise v. Tullnerbach x Corina zo Šarfie |
V1 |
---|
PSI - třída šampionů
Amaro Carpathia HeartEcco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam |
V1 CAC |
---|
FENY - třída šampionů
Anima Bensi Lady MarionBentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka |
V1 CAC, NV, BOB |
---|
Výsledky zaslala paní Nicola Wendelinová.