Informace o výstavě: Interdog Bohemia Mladá Boleslav, 12. 8. 2017 - 13. 8. 2017, Mladá Boleslav

Interdog Bohemia Mladá Boleslav

Místo konání: Mladá Boleslav

Datum: 12. 8. 2017 - 13. 8. 2017

1. uzávěrka/2. uzávěrka: -


Kynologická jednota ČR

MVP - sekretariát, Luční 286, 293 01 Mladá Boleslav

tel.: 326 327 220, fax: 326 331 041



Výsledky:

Rozhodčí: Miroslav Václavík (CZ)

PSI - třída štěňat

Hymy Harribo Eldorádo Lipí

Upas Hovarian x Ayrin Cicesbeo

VN1

FENY - třída štěňat

Dina z Hrabovských stájí

Leonard od Červené skály x Carmenita z Hrabovských stájí

VN1
 

PSI - třída mladých

Coinneach Na3

Bard Debbie-Ann x Blackberry ze Starého Rejvízu

V1
CAJC, Cruft's qualifying
Uragan Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VD2

FENY - třída mladých

Artemis Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V1
CAJC, Cruft's qualifying, BOJ
Uniconnie Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V2
Ariana Divine Destiny

Benji z Ondrova dvora x Aida ze Švestkového sadu

V3
Puma z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady

VD4
Usuri Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

VD
 

PSI - mezitřída

Hogar z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V1
CAC
Tiberius Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V2
res.CAC
Cup of Tea Huad'Dib

Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib

V3
Prix z Páralovy zahrady

Imperiál Gasko Prim x Meggie z Páralova zahrady

V4
Cipísek Huad'Dib

Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib

V

FENY - mezitřída

Terttu Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

V1
CAC
Happy z Julinčina údolí

Imperiál Gasko Prim x Fáma z Julinčina údolí

V2
res.CAC
Althea Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

VD3
Cecilia Huad'Dib

Black Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib

VD4
 

PSI - třída otevřená

Fredy Černý vítr

Eddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr

V1
CAC, CACIB, Cruft's qualifying, BOB
Guseppe Snow Meadow

Ben z Albrechtické samoty x Cascade od Královského rybníka

V2
res.CAC, res.CACIB
Neron Gasko Prim

Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Tosari Gasko Prim

V3
Arcas Cordis Paladin

Aristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů

VD4
Argo z Kraslické doliny

Adam Haf Raf x Andromeda Axabell

VD

FENY - třída otevřená

Alice Lee Cooper from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V1
CAC, CACIB, Cruft's qualifying, BOS
Alischa z Divoké třešňovky

Chadwick Kráľovská stráž x Casandra Gasko Prim

V2
 

PSI - třída pracovní

Borrego z Podhořanských kopců

Docent von Philippsdorf x Eramie Gasko Prim

V1

FENY - třída pracovní

Energy Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjagern x Debbie Katveri

V1
CAC, res.CACIB
 

PSI - třída šampionů

Qwenn z Budské samoty

Darcy z Kraje kalicha x Ioky z Budské samoty

V1
CAC
Cyr Tara Guarda

Artur z Duhového kopce x Ava Tara Guarda

V2
res.CAC
Bady Čerchovské hvozdy

Conty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy

V3

FENY - třída šampionů

Rennie z Budské samoty

Cyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks.

V1
 

PSI - třída veteránů

Akim Lucky Ijsbeer

Akim Nova Merigo x Chibeta z Budské samoty

V1
Cruft's qualifying, BOV

FENY - třída veteránů

Anitun z Valdeckého lesa

Kody Plavý vítr x Ariana Sideric Miks.

V1
Cruft's qualifying
 

Výsledky zaslala paní Hana Hanigerová.


Termíny výstav v ČR | Termíny výstav v zahraničí


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus