Informace o výstavě: Mezinárodní výstava psů Litoměřice, 20. 5. 2017 - 21. 5. 2017, Litoměřice

Mezinárodní výstava psů Litoměřice

Pořadatel:

Český kynologický svaz

Nord Bohemia Canis, P.O.BOX 178, 412 01 Litoměřice

tel.: 416 734 059 (po-pá 8-15h.), 733 328 61

E-mail: nordbohemiacanis@seznam.cz

Web: http://www.nordbohemiacanis.cz

Místo konání: Litoměřice

Datum: 20. 5. 2017 - 21. 5. 2017

1. uzávěrka/2. uzávěrka: 4. 4. 2017/14. 4. 2017


3. uzávěrka pouze pro přihlašování přes dogoffice: 22. 4. 2017



Výsledky:

Rozhodčí: Karel Hořák

PSI - třída mladých

Uran Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V1
CAJC
Walcott z Budské samoty

Hanibal Gora Monte x Ruby z Budské samoty

V2
Gerry Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Annie Black Prim

VD3
Coinneach Na3

Bard Debbie-Ann x Blackberry ze Starého Rejvízu

VD4

FENY - třída mladých

Ariana Divine Destiny

Benji z Ondrova dvora x Aida ze Švestkového sadu

V1
CAJC, BOJ
Usuri Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V2
Althea Micailve

Aristo Teresie Bohemia x Calantha Teresie Bohemia

V3
Uschi Gasko Prim

Idalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim

V4
Brittany od Hlubokého parku

Amor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann

VD
Terttu Gasko Prim

Darcius Gasko Prim x Sthella Steinroller

VD
 

FENY - mezitřída

Bella Bee Fai-Fai Lemu

Qwenn z Budské samoty x Daisy Westbohemia star

V1
CAC
 

PSI - třída otevřená

Fredy Černý vítr

Eddi Hovi-Raj x Boogie Černý vítr

V1
CAC
Loki od Červené skály

Amor Carnovia Silesia x Ketty od Červené skály

V2
r.CAC
Hick Sideric Miks.

Imperiál Gasko Prim x Famous Sideric Miks

V3
Dark od Dabele

Darcius Gasko Prim x Four Roses Šédedab

VD4

FENY - třída otevřená

Daisy Amijon Star

Barny Seahawk x Blackie Amijon Star

V1
CAC, CACIB, BOS
Energy Debbie-Ann

Arigo v.d. Kurpfalzjägern x Debbie Katveri

V2
r.CAC, r.CACIB
Breeze Plattensee-Wart

Et Hovi-Raj x Notus Gina Anonymus

V3
Bekky von Bobble

Adiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali

V4
Alice Lee Cooper from Black Meadow

Falcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty

V
Daffy Amijon Star

Barny Seahawk x Blackie Amijon Star

V
Vicky z Budské samoty

Imperiál Gasko Prim x Ruby z Budské samoty

V
Bayka z Podbuchlovských hor

Heineken Šédedab x Boogie-Woogie Kesidy

D
Caysha-Lee Iormino Grande

Berwill Hali Gali x Carevna Katčina smečka

D
 

PSI - třída pracovní

Qwenn z Budské samoty

Darcy z Kraje kalicha x Ioky z Budské samoty

V1
CAC, CACIB, BOB
Bags z Kraje bílé pěny

Aslan z Kraje pestrého kamení x Aila Sobí dvůr

V2
r.CAC
 

PSI - třída šampionů

Arnie von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V1
CAC, r.CACIB
Bady Čerchovské hvozdy

Conty Lexova smečka x Angie Čerchovské hvozdy

V2
r.CAC

FENY - třída šampionů

Atisha von Bobble

Nasthus Animagus x Ambra Hali Gali

V1
CAC
 

FENY - třída veteránů

Abora Lumakuto

Adam Astra Moldavia x Cayetana Moravia Hovacor

V1
BOV
Carevna Katčina smečka

Frisko v. Hause Luka x Afra Katčina smečka

V2
 

Výsledky zaslala paní Veronika Benešová.


Termíny výstav v ČR | Termíny výstav v zahraničí


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus