Informace o výstavě: Mezinárodní výstava psů DUO CACIB Brno, 4. 2. 2017 - 5. 2. 2017, VV Brno
Mezinárodní výstava psů DUO CACIB Brno
Pořadatel:
Českomoravská kynologická unie
Maškova 3, 18253 Praha
tel.: 420 234 221 373, 234 221 371
E-mail: vystava@cmku.cz
Místo konání: VV Brno
Datum: 4. 2. 2017 - 5. 2. 2017
1. uzávěrka/2. uzávěrka: 6. 12. 2016/20. 12. 2016
3. uzávěrka: 11. 1. 2017
Výsledky:
Sobota 4.2.2017
Rozhodčí: Erwin Deutscher (A)
FENY - třída štěňat
Ariana Divine DestinyBenji z Ondrova dvora x Aida ze Švestkového sadu |
VN1 |
---|
PSI - třída dorostu
Uran Gasko PrimIdalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim |
VN1 |
---|
FENY - třída dorostu
Uniconnie Gasko PrimIdalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim |
VN1 |
---|---|
Usuri Gasko PrimIdalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim |
VN2 |
Uschi Gasko PrimIdalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim |
VN3 |
Utima Gasko PrimIdalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim |
VN4 |
PSI - třída mladých
Erny z Kraje vlkaColja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion |
V1 CAJC, Cruft's kvalifikace, BOJ |
---|---|
Prix z Páralovy zahradyImperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady |
V2 |
Tiberius Gasko PrimDarcius Gasko Prim x Sthella Steinroller |
V3 |
Prim z Páralovy zahradyImperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady |
VD4 |
Cup of Tea Huad'DibBlack Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib |
VD |
FENY - třída mladých
Elza z Kraje vlkaColja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion |
V1 CAJC, Cruft's kvalifikace |
---|---|
Brittany od Hlubokého parkuAmor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann |
V2 |
Puma z Páralovy zahradyImperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady |
V3 |
Casiopea Huad'DibBlack Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib |
V4 |
Cecilia Huad'DibBlack Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib |
VD |
Connie Felicity BohemiaImperiál Gasko Prim x Genesis Gasko Prim |
VD |
Diana z Rajského kopceAmaro Carpathia Heart x Berry z Císařského údolí |
VD |
Terttu Gasko PrimDarcius Gasko Prim x Sthella Steinroller |
VD |
PSI - mezitřída
Boreas Regis MoraviaJacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia |
V1 CAC, res.CACIB |
---|
FENY - mezitřída
Orrie z Páralovy zahradyLakeland Král'ovská stráž x Lady z Páralovy zahrady |
V1 CAC |
---|---|
Amina MedissiaJacobi Gasko Prim x April z Psího ranče |
V2 res.CAC |
Genesis SeahawkAngel Seahawk x Bauli Seahawk |
VD3 |
PSI - třída otevřená
Flynn SeahawkHeineken Šédedab x Baxi Seahawk |
V1 CAC |
---|---|
Hick Siderick Miks.Imperiál Gasko Prim x Famous Siderick Miks. |
V2 res.CAC |
Ardal Cordis PaladinAristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů |
VD3 |
FENY - třída otevřená
Alice Lee Cooper from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
V1 CAC, CACIB, Cruft's kvalifikace, BOS |
---|---|
Energy Debbie-AnnArigo v. d. Kurpfalzjagern x Debbie Katveri |
V2 res.CAC |
Blair Ave FortunaeRoy v. Wiener Stadtrand x Diggy Takavorakan |
V3 |
Bona ElibukyArtex z Lašské brány x Eliška Bukový háj |
V4 |
Bekky von BobbleAdiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali |
V |
Debbie Debbie-AnnBerwill Hali Gali x Annie Black Prim |
V |
Éowyn Debbie-AnnArigo v. d. Kurpfalzjagern x Debbie Katveri |
V |
Heidi AldeonBond vom Gut Grone x Bleys Folcrum |
V |
Beggie Gránická smečkaAssan Teresie Bohemia x Baila Krumlovské podzámčí |
VD |
PSI - třída pracovní
Baghir Scorteus MonsJekyll Royal Safe x Alize Aldeon |
V1 CAC |
---|
FENY - třída pracovní
Brannan ElibukyArtex z Lašské brány x Eliška Bukový háj |
V1 CAC |
---|---|
Elis z Lašské brányAlex ze Stříbrných kaskád x Beggi z Lašské brány |
V2 res.CAC |
PSI - třída šampionů
Amaro Carpathia HeartEcco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam |
V1 CAC, CACIB, Cruft's kvalifikace, BOB |
---|---|
Argo Lady MarionBentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka |
V2 res.CAC |
Gino des Trois Petits DiablesCyrol Bukový háj x Kashi aus dem Emsland |
V3 |
Afareus Channe LineDarcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim |
V4 |
Adar Šenovský dvůrKorby Royal Safe x Angie z Eliotova dvora |
V |
FENY - třída šampionů
Shanti Gasko PrimCyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim |
V1 CAC, res.CACIB |
---|---|
Aim Elderberry from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
V2 res.CAC |
FENY - třída veteránů
Lady z Páralovy zahradyNasthus Animagus x Hella z Páralovy zahrady |
V1 BOV |
---|
Neděle 5.2.2017
Rozhodčí: Onishchenko Georgiy (UA)
FENY - třída štěňat
Ariana Divine DestinyBenji z Ondrova dvora x Aida ze Švestkového sadu |
VN1 |
---|
PSI - třída dorostu
Uran Gasko PrimIdalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim |
VN1 |
---|
FENY - třída dorostu
Uniconne Gasko PrimIdalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim |
VN1 |
---|---|
Uschi Gasko PrimIdalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim |
VN2 |
Rebecca Kris-Ve-MarAtila Alisante x Aireen z Nové loučky |
VN3 |
Usuri Gasko PrimIdalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim |
VN4 |
Utima Gasko PrimIdalgo v. Julienhof x Maureen Gasko Prim |
VN |
PSI - třída mladých
Erny z Kraje vlkaColja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion |
V1 CAJC, BOJ, BOS |
---|---|
Cup of Tea Huad'DibBlack Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib |
V2 |
Tiberius Gasko PrimDarcius Gasko Prim x Sthella Steinroller |
VD3 |
Prim z Páralovy zahradyImperiál Gasko Prim x Meggie z Páralovy zahrady |
VD4 |
Carson Na3Bard Debbie-Ann x Blackberry ze Starého Rejvízu |
VD |
Coinneach Na3Bard Debbie-Ann x Blackberry ze Starého Rejvízu |
VD |
FENY - třída mladých
Elza z Kraje vlkaColja Teresie Bohemia x Anima Bensi Lady Marion |
V1 CAJC |
---|---|
Connie Felicity BohemiaImperiál Gasko Prim x Genesis Gasko Prim |
V2 |
Casta Way PessoaAmaro Carpathia Heart x Andy ze Světlovských luk |
V3 |
Brittany od Hlubokého parkuAmor Carnovia Silesia x Akira Debbie-Ann |
V4 |
Casiopea Huad'DibBlack Beryl Kesidy x Aki Huad'Dib |
V |
Terttu Gasko PrimDarcius Gasko Prim x Sthella Steinroller |
V |
PSI - mezitřída
Boreas Regis MoraviaJacobi Gasko Prim x Andorra Regis Moravia |
V1 CAC |
---|---|
Orson z Páralovy zahradyLakeland Král'ovská stráž x Lady z Páralovy zahrady |
V2 res.CAC |
FENY - mezitřída
Annie Moravia NobilisDarcius Gasko Prim x Alexis Gold Maximum |
V1 CAC |
---|---|
Orrie z Páralovy zahradyLakeland Král'ovská stráž x Lady z Páralovy zahrady |
V2 res.CAC |
PSI - třída otevřená
Nesquik Barte PrimCyrol Bukový háj x Extra-Fain Sideric Miks. |
V1 CAC |
---|---|
Hick Sideric Miks.Imperiál Gasko Prim x Famous Sideric Miks. |
V2 res.CAC |
Ardal Cordis PaladinAristo Teresie Bohemia x Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů |
V3 |
FENY - třída otevřená
Bensi Sněhová závějArgo Lady Marion x Akira Sněhová závěj |
V1 CAC, CACIB, BOB |
---|---|
Alice Lee Cooper from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
V2 res.CAC |
Caira ze Starého rejvízuCaraibo Moravia Diamond x Arya ze Starého rejvízu |
V3 |
Energy Debbie-AnnArigo v. d. Kurpfaljagern x Debbie Katveri |
V4 |
Annie Black Amber RoseWoody Gasko Prim x Amy Čerchovské hvozdy |
V |
Bekky von BobbleAdiant Moravia Lamara x Ambra Hali Gali |
V |
Bona ElibukyArtex z Lašské brány x Eliška Bukový Háj |
V |
Debbie Debbie-AnnBerwill Hali Gali x Annie Black Prim |
V |
Éowyn Debbie-AnnArigo v. d. Kurpfaljagern x Debbie Katveri |
V |
PSI - třída pracovní
Baghir Scorteus MonsJekkyl Royal Safe x Alize Aldeon |
V1 CAC, res.CACIB |
---|
FENY - třída pracovní
Elis z Lašské brányAlex ze Stříbrných kaskád x Beggi z Lašské brány |
V1 CAC |
---|---|
Brannan ElibukyArtex z Lašské brány x Eliška Bukový Háj |
V2 res.CAC |
PSI - třída šampionů
Gino des Trois Petits DiablesCyrol Bukový háj x Kashi aus dem Emsland |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Amaro Carpathia HeartEcco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam |
V2 res.CAC |
Argo Lady MarionBentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka |
V3 |
Afareus Channe LineDarcius Gasko Prim x Channelaine Gasko Prim |
V4 |
FENY - třída šampionů
Aim Elderberry from Black MeadowFalcon Gora Monte x Pepper z Budské samoty |
V1 CAC, res.CACIB |
---|---|
Shanti Gasko PrimCyr Tara Guarda x Jasia Gasko Prim |
V2 res.CAC |
FENY - třída veteránů
Lady z Páralovy zahradyNasthus Animagus x Hella z Páralovy zahrady |
V1 BOV |
---|
Výsledky zaslala paní Nicola Wendelinová.