Informace o výstavě: Mezinárodní výstava psů Praha, 1. 11. 2014 - 2. 11. 2014, Praha
Mezinárodní výstava psů Praha
Pořadatel:
Český kynologický svaz
Mezinárodní výstava psů
U Pergamenky 3
170 00 Praha 7
tel. 266 722 239, 266 722 235
E-mail: vystava@kynologie.cz
Místo konání: Praha
Datum: 1. 11. 2014 - 2. 11. 2014
1. uzávěrka/2. uzávěrka: 29. 8. 2014/12. 9. 2014
2 x CACIB
3. uzávěrka: 21. 9. 2014
Výsledky:
Sobota 1.11.2014
Rozhodčí: Sabine Kerschner (Rakousko)
FENY - třída štěňat
Caya z Hrabovských stájíBerwill Hali Gali x Dalarna v. Wildweibschenstein |
VN1 |
---|---|
Ruusu Gasko PrimDarcius Gasko Prim x Sthella Steinroller |
VN2 |
PSI - třída mladých
Condor Black PrimConty Lexova smečka x Apis Black Prim |
V1 CAJC |
---|---|
Alex z Podbuchlovských horAmor Carnovia Silesia x Boogie-Woogie Kesidy |
VD2 |
Erotik SeahawkDhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks. |
diskvalif. |
FENY - třída mladých
Anttara Black AwedanteCyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Grays EilleenCaramel Pusztai Pandur x Esira v. Pfarrhof |
V2 |
Ginger KatveriAmor Carnovia Silesia x Vendy z Hovgartu |
V3 |
Elora SeahawkDhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks. |
odstoup. |
PSI - mezitřída
Aik Carpathia HeartEcco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam |
V1 CAC, Res. CACIB |
---|---|
Borrego z Podhořanských kopcůDocent v. Philippsdorf x Eramie Gasko Prim |
VD2 |
FENY - mezitřída
Ebony SeahawkDhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks. |
V1 CAC, Res. CACIB |
---|---|
Arya Regis MoraviaAdam Haf Raf x Angie Coras Garden |
V2 Res. CAC |
Fionna Snow MeadowAkim Lucky Ijsbeer x Cascade od Královského rybníka |
V3 |
Daffy KesidyBerzit Moravia Diamond x Awe Kesidy |
V4 |
PSI - třída otevřená
Arnie Čerchovské hvozdyDaniels Jack Šédedab x Bystrouška Katčina smečka |
V1 CAC |
---|---|
Largo Královská strážAjax Szöke Tiszaparti x Fidži Královská stráž |
V2 Res. CAC |
Keno Šlovický vrchAlbi Katveri x Fatima Šlovický vrch |
V3 |
Diossos z Kraje KalichaBanani B.v. Ranzi´s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance |
V4 |
Atila AlisanteBond Černý vítr x Aisha Hali Gali |
VD |
Bard Debbie-AnnDantes Gora Monte x Annie Black Prim |
VD |
Barney Wicca GabretaBrennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab |
VD |
FENY - třída otevřená
Fresie Sideric Miks.Diego Hinter den Gärten x All-Brii Sideric Miks. |
V1 CAC |
---|---|
Cayenne Černý vítrIvanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr |
V2 Res. CAC |
Rennie z Budské samotyCyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks. |
V3 |
Ruby z Budské samotyCyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks. |
V4 |
Nessy Šlovický vrchAram z Kraje pestrého kamení x Hali Šlovický vrch |
V |
Calantha Teresie BohemiaAxel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke |
VD |
Maureen Gasko PrimDayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko Prim |
VD |
PSI - třída pracovní
Benji z Ondrova dvoraAssan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu |
VD |
---|
PSI - třída šampionů
Falcon Gora MonteCyrol Bukový háj x Drew Marry Gora Monte |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Argo Amijon StarUlsan Gasko Prim x Cindy von Philippsdorf |
V2 Res. CAC |
Athos Arcana DeiCyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim |
diskvalif. |
FENY - třída šampionů
Garish Ghada EnormousAres Kleion x Maggy v. Jesses Meute |
V1 CAC, CACIB |
---|
PSI - třída veteránů
Dantes Gora MonteHelos v. Holter Berg x Carioka Gold Mondeo |
V1 BOV, BOB Vítěz Prahy |
---|---|
Dawson z Julinčina údolíAtos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr |
V2 |
Neděle 2.11.2014
Rozhodčí: Anika Juhász Istvánné (Maďarsko)
FENY - třída štěňat
Oradea Královská strážIron Chatka Zielarki x Cortina Královská stráž |
VN1 |
---|
PSI - třída mladých
Erotik SeahawkDhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks. |
V1 CAJC |
---|---|
Aghion Oros Magis Blue PlanetCody Lavandula x Abbaye z Kraje bílé pěny |
V2 |
Condor Black PrimConty Lexova smečka x Apis Black Prim |
V3 |
FENY - třída mladých
Elora SeahawkDhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks. |
V1 CAJC, BOJ |
---|---|
Grays EilleenCaramel Pusztai Pandur x Esira v. Pfarrhof |
V2 |
Anttara Black AwedanteCyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy |
V3 |
Anne-Berry AwedanteCyrol Bukový háj x Cailin Sun Kesidy |
VD4 |
PSI - mezitřída
Aik Carpathia HeartEcco vom Tyrolsberg x Aimie Sagbariam |
V1 CAC, Res. CACIB |
---|---|
Adam Regis MoraviaAdam Haf Raf x Angie Coras Garden |
V2 Res. CAC |
Borrego z Podhořanských kopcůDocent v. Philippsdorf x Eramie Gasko Prim |
VD3 |
FENY - mezitřída
Ebony SeahawkDhor Mista Jaswin x Ebony-Fay Sideric Miks. |
V1 CAC, Res. CACIB |
---|---|
Daffy KesidyBerzit Moravia Diamond x Awe Kesidy |
V2 Res. CAC |
PSI - třída otevřená
Conty Lexova smečkaArogant Arivalo Asso x Queen Elizabeth Gasko Prim |
V1 CAC |
---|---|
Barney Wicca GabretaBrennus Nova Merigo x Finlandia Šédedab |
V2 Res. CAC |
Diossos z Kraje KalichaBanani B.v. Ranzi´s Räubern x Acro Bohemia Dragonlance |
V3 |
Bard Debbie-AnnDantes Gora Monte x Annie Black Prim |
V4 |
Apollo Lady MarionBentley Mílas Moravia x Bensi z Kraje vlka |
V |
Largo Královská strážAjax Szöke Tiszaparti x Fidži Královská stráž |
V |
Arty Black PrimBura-Cee Damirazin x Yennie Gasko Prim |
VD |
Dark od DabelePrim Gasko Prim x Four Roses Š0dedab |
VD |
Keno Šlovický vrchAlbi Katveri x Fatima Šlovický vrch |
VD |
Galileo Gora MonteBond Černý vítr x Drew Marry Gora Monte |
neposouz. |
Gino des Trois Petits DiablesCyrol Bukový háj x Kashi aus dem Emsland |
neposouz. |
FENY - třída otevřená
Cayenne Černý vítrIvanhoe Royal Safe x Kira Plavý vítr |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Akira Debbie-AnnCyrol Bukový háj x Debbie Katveri |
V2 Res. CAC |
Maureen Gasko PrimDayton Sun z Brzáneckých vinohradů x Eset Gasko Prim |
V3 |
Rennie z Budské samotyCyrol Bukový háj x Deriin Sideric Miks. |
V4 |
Calantha Teresie BohemiaAxel v. Wilden Jäger x Pyper v.d. Taubenbrücke |
VD |
Nessy Šlovický vrchAram z Kraje pestrého kamení x Hali Šlovický vrch |
VD |
PSI - třída pracovní
Benji z Ondrova dvoraAssan Teresie Bohemia x Elvíra od Hrnčířského kruhu |
V1 CAC |
---|
PSI - třída šampionů
Falcon Gora MonteCyrol Bukový háj x Drew Marry Gora Monte |
V1 CAC, CACIB |
---|---|
Athos Arcana DeiCyrol Bukový háj x Yris Gasko Prim |
V2 Res. CAC |
Argo Amijon StarUlsan Gasko Prim x Cindy von Philippsdorf |
V3 |
PSI - třída veteránů
Cyrol Bukový hájÁron z Brdské samoty x Balda Bukový háj |
V1 BOV, BOB |
---|---|
Dantes Gora MonteHelos v. Holter Berg x Carioka Gold Mondeo |
V2 |
Black Jack Queen ElsaCarleon Gold Mondeo x Adalaide Bohemia Choc |
V3 |
Dawson z Julinčina údolíAtos ze Starého dvora x Jenny Plavý vítr |
V4 |
Výsledky zaslala paní Hana Vendlerová.