Výsledky: Nejúspěšnější pracovní hovawart roku 2014, 16. 5. 2015, Knížecí rybník

Umístění Pes/Fena Majitel Složené zkoušky/absolvované závody Body
1. Cindy von Philippsdorf Miroslav Pospíšil 4x IPO-FH, 2x FH2, Fpr2 816
2. Armín Hali Gali Tomáš Pospíšil 3x IPO-FH, 2x FH2, ZVV1 (poslušnost) 544
3. Doris Aldeon Aleš Krč 3x RH-FL A, RH-T A, 2x Fpr1, ZOP, Fpr2, ST1 483
4. Drákulka Katčina smečka Kateřina Houšková FPr2, IPO-ZTP, ZVV1, ZPU-2, Fpr3, 2x ZVV1
(1x bez obran)
362
5. Ari-Ischek Betta Moravia Tereza Tolarová FH1, FH2, OB1, 2x Fpr3, ZVV1 (stopa), ZPU-S
(bez stop)
328
6. Blacky od Královského rybníka Timotea Dekanová FH2, 2x IPO-FH 280
7. Angie Good year Václav Brom FH1, FH2, Upr1, 2x Fpr3 267
8. Ar Splendidi Canes Zoja Horáková ZVV1, IPO1, ZPU-1, ZM, Fpr1 249
9. Adar Šenovský dvůr Iva Hažmuková Fpr1, Fpr2, Fpr3, ZPS1, FH1, ZZO 239
10. Alfréd ze Světlovských luk Stanislav Chadim IPO1, IPO2, Fpr2, Fpr3 222
11. Rennie z Budské samoty Petra Kejdanová Fpr2, Upr1, 2x Upr2, OB1, Upr3, BH, ZVV1 (poslušnost) 209
12. Arnie Čerchovské hvozdy Blanka Pivoňková 2x Fpr3, ZVV1 (bez obran), ZPU-S (poslušnost
+ spec. cviky)
192
13. Blackie Amijon Star Miroslav Pospíšil 2x Fpr3, Upr1, ZPS1 (stopa), 2x ZVV1 (1x stopa,
1x posluš.)
188
14. Bono z Nerudovky Zdeněk Kolbek IPO-VO, Fpr2, Fpr3, ZPS1 184
15. Dášeňka Katčina smečka Vladimír Skřehola BH, ZVV1, ZPU-1, 2x ZM (bez stop) 182
16. Cailin Sun Kesidy Eva Hajšmanová ZPS1, Upr1, Upr2, Upr3, RH-TE 181
17. Bria Victoria Brunensis Jolana Kaplanová ZPU-1, ZZO, BH, STPR1, 2x Fpr1, RH-E 180
18. Argo Amijon Star Jaroslava Krákorová Fpr2, ZVV1, Fpr3, IPO-VO 172
19. Pyper v. d. Taubenbrucke Tereza Hladká IPO1, ZVV2 152
20. Jamaica Královská stráž Martina Babíková ZOP, BH, Fpr1, Fpr2, ZPU-1, Fpr3 145
21. Angie Coras Garden Renata Králová ZVV2, Fpr2 128
22. Bessy Amijon Star Michal Trhoň BH, Fpr1, Fpr2, Fpr3, ZM 126
23. Benji z Ondrova dvora Martina Vršecká ZZO, ZM, BH, ZOP, ZPU-1, Fpr1 125
24. Aireen z Nové loučky Monika Žákovská BH, Fpr1, ZPU-1, ZM 122
25. Damián Katčina smečka Eva Markgráfová ZPU-1, Fpr1, Spr1, 2x ZM (bez stop) 113
26. Quent z Budské samoty Kristýna Junková Fpr2, Fpr3, OB-Z, Upr1, ZZO 109
27. Hanibal Gora Monte Tereza Tolarová ZZO, OB-Z, BH, ZM, ZOP 104
28. Atai Debbie-Ann Libor Štipák Upr1, IPO-VO, ZM, Fpr1 102
29. Falcon Gora Monte Blanka Hriagyelová ZZO, ZVV1 88
30. Alexis Gold Maximum Martina Rybářová 2x Fpr1, Fpr2 74
31. Fantasie z Julinčina údolí Ladislav Žižka 3x ZZO, BH, ZOP 70
32. Arya Regis Moravia Magdaléna Řehořová 3x ZZO, BH 68
33. Arsis Ave Fortunae Barbora Pokorná 2x ZZO, ZOP, BH 62
34. Atila Alisante Pavel Košťál ZOP, ZZO, BH 52
34. Andora Regis Moravia Renata Králová ZZO, ZOP, BH 52
36. Connie Debbie-Ann Alena Kellnerová ZZO, ZOP, BH 44
37. Desiree Snow Meadow Taťána Makowetzová ZOP, ZZO 32
38. Caramba Teresie Bohemia Jana Hnátková ZZO, BH 30
39. Brixie Arcana Dei Barbora Homolková ZZO, OB-Z 28

© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus