Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 18. 6. 2017, Praha Horní Počernice

Bohemia Lischin

datum naroz.:18.4.2016 Účastníci svodu z vrhu C Bohemia Lischin [nové okno]
chovatel:Petra Kovářováotec:Bono z Nerudovky
matka:Grecy Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CassiefenaCMKU/HW/8520/16 Monika Spilková, Divišovčerná se znaky56 cm5/2a,4a/E4,N3
ConyfenaCMKU/HW/8521/16 Miloslava Fraňková, Česká Kamenicečerná se znaky65 cm5/2a,2c,4a/N3

Eilleen

datum naroz.:1.1.2014 Účastníci svodu z vrhu G Eilleen [nové okno]
chovatel:Elena Škvařilováotec:Caramel Pusztai Pandur
matka:Esira v. Pfarrhof
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GraysfenaCMKU/HW/7711/14 Barbora Nováková, Sobotkačerná se znaky61 cm5/2a/N3

Eldorádo Lipí

datum naroz.:26.4.2016 Účastníci svodu z vrhu G Eldorádo Lipí [nové okno]
chovatel:Michaela Gruntováotec:Conty Lexova smečka
matka:Ayrin Cicesbeo
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GaunerpesCMKU/HW/8548/16 Kateřina Hlavatá, Dvůr Králové nad Labemčerná se znaky61 cm5/2a/N4 - těsné nůžky
GrifinnpesCMKU/HW/8549/16Mgr. Gabriela Bernardová, Štěnovický Borekplavá63 cm5/3a/N4
GatyskayrinfenaCMKU/HW/8550/16 Renata Grulichová, Chábory - Dobruškačerná se znaky59 cm5/2a,4f/N3,N4
GrenadinafenaCMKU/HW/8551/16 Michaela Gruntová, Česká Skaliceplavá62 cm5/3a/N3 - I1 L - chybí, potvrzeno v PP

Felicity Bohemia

datum naroz.:13.1.2016 Účastníci svodu z vrhu C Felicity Bohemia [nové okno]
chovatel:Iva Vokurkováotec:Imperiál Gasko Prim
matka:Genesis Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CaesarpesCMKU/HW/8406/16 Ján Moravanský, Chorvátsky Grobčerná se znaky65 cm5/2a

Gasko Prim

datum naroz.:6.5.2016 Účastníci svodu z vrhu U Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodováotec:Idalgo v. Julienhof
matka:Maureen Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
UraganpesCMKU/HW/8554/16Mgr. Martina Brázdová, Lhotačerná se znaky63 cm5/2a,4a/E4,N4
UranpesCMKU/HW/8555/16Mgr. Lucie Kovářová, Prahačerná se znaky61 cm5/2a/N3,N4
UrielpesCMKU/HW/8556/16Mgr. Lucie Kovářová, Prahačerná67 cm5/1a,4a/N3,N4
UrsampesCMKU/HW/8557/16Ing. Luděk Budík, Slavkov u Brnačerná se znaky64 cm5/2a/E4,N3,N4
UlrikafenaCMKU/HW/8558/16 Jitka Horáková, Pardubicečerná56 cm2/1a/E4,N3
UniconniefenaCMKU/HW/8559/16 Eliška Šírková, Jindřichův Hradecčerná se znaky59 cm5/2a,4a/E4,N3
UnutfenaCMKU/HW/8560/16 Zdeňka Březinová, Janovice v Podještědíčerná57 cm5/1a/N3,N4 - mahagonový nádech srsti
UrsifenaCMKU/HW/8561/16 Edita Zimolová, Brnočerná se znaky58 cm5/2a/E4,N3
UschifenaCMKU/HW/8562/16Mgr. Dana Klepalová, Jenštejnčerná se znaky60 cm5/2a/E4,N4 - E4 - pravé
UsurifenaCMKU/HW/8563/16Bc. Iva Simková, Praha 3černá se znaky59 cm5/2a,4b/N3,N4 - 4b - pod krkem
UtimafenaCMKU/HW/8564/16 Jana Hofmanová, Praha 4černá se znaky60 cm5/2a/E4,N3

Lexova smečka

datum naroz.:20.7.2016 Účastníci svodu z vrhu H Lexova smečka [nové okno]
chovatel:Ing. Jaroslav Konrádotec:Argo Lady Marion
matka:Daya Lexova smečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
HaronpesCMKU/HW/8685/16 Hana Lehovcová, Strančicečerná se znaky63 cm5/2a/A4,N3 - P1 vpravo nahoře
HerriotpesCMKU/HW/8686/16 Magdaléna Merglová, Krupkaplavá70 cm5/3a/A3 - P1 - vpravo dole
HexapesCMKU/HW/8687/16 Zdenka Škanderová, Fryčoviceplavá65 cm5/3a/A3 - M3 vlevo
HenriettefenaCMKU/HW/8689/16 Ivana Bednářová Častvajová, Jaroměř-Josefovplavá60 cm5/3a/E4 - P
HettyfenaCMKU/HW/8690/16ing. Jana Kořínková, Praha 8plavá60 cm5/3a/E4,N3

Micailve

datum naroz.:26.4.2016 Účastníci svodu z vrhu A Micailve [nové okno]
chovatel:Veronika Benešováotec:Aristo Teresie Bohemia
matka:Calantha Teresie Bohemia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AristopesCMKU/HW/8531/16 Daniela Piskáčková, Nová Ves pod Plešíplavá66 cm5/3a/A4,D3,E4,N3 - P1 vpravo nahoře
AxelpesCMKU/HW/8533/16 Anna Prošková, Mukařovplavá66 cm5/3a/D3,E4
AbriellefenaCMKU/HW/8534/16 Veronika Benešová, Líšniceplavá64 cm5/3a - těsné nůžky, ridge na nose
AltheafenaCMKU/HW/8536/16 Veronika Benešová, Líšnicečerná61 cm5/1a/A4,N3 - P1 vlevo nahoře, zvlněná srst na hřbetu
ArtemisfenaCMKU/HW/8537/16 Radek Slabihoudek, Liteňplavá57 cm5/3a/D2

Na3

datum naroz.:5.5.2016 Účastníci svodu z vrhu C Na3 [nové okno]
chovatel:Mgr. Tereza Nátrováotec:Bard Debbie-Ann
matka:Blackberry ze Starého Rejvízu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CiarafenaCMKU/HW/8571/16 Jiří Kalina, Jihlavaplavá59 cm5/3a/A1

od Květnické studánky

datum naroz.:14.6.2016 Účastníci svodu z vrhu B od Květnické studánky [nové okno]
chovatel:Soňa Bauerováotec:Cooper Debbie-Ann
matka:Abigail od Květnické studánky
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BennypesCMKU/HW/8651/16 Zdeňka Blažková, Břístvíčerná se znaky66,5 cm5/2a/A4,D2 - P1 vpravo nahoře
BerrypesCMKU/HW/8652/16 Soňa Bauerová, Praha 9 - Újezd nad Lesyplavá67 cm5/3a

Sagbariam

datum naroz.:28.5.2016 Účastníci svodu z vrhu C Sagbariam [nové okno]
chovatel:Květa Ságnerováotec:Atila Alisante
matka:Aerin Sagbariam
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CornellpesCMKU/HW/8596/16 Eva Szetei, Prahačerná67 cm5/1a,4a/E4,N4 E4 - pravé
CousteaupesCMKU/HW/8597/16 Robert Valnoha, Trutnovčerná se znaky70 cm5/2a,4a/A3,N4 - M3 vlevo dole
CromwellpesCMKU/HW/8598/16 Martina Nývltová, Vlčicečerná se znaky67,5 cm5/2a/N3
ColettefenaCMKU/HW/8603/16Prof. Zuzana Bílková, Sezemiceplavá65 cm5/3a/A3 - M3 oboustranně
CorinnefenaCMKU/HW/8604/16 Libor Lipenský, Povrlyčerná se znaky61 cm5/2a,4a,4f/A3 - M3 oboustranně

Seahawk

datum naroz.:13.8.2014

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Anna Brázdováotec:Heineken Šédedab
matka:Baxi Seahawk
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FrenpesCMKU/HW/7873/14 Monika Spilková, Divišovčerná se znaky67 cm5/2a

Seahawk

datum naroz.:25.10.2016 Účastníci svodu z vrhu CH Seahawk [nové okno]
chovatel:Anna Brázdováotec:Leroy v.d. Hofreite
matka:Ebony Seahawk
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CherokeepesCMKU/HW/8732/16 Ondřej Maoun, Liberec-Doubíplavá65 cm5/3a
ChopperpesCMKU/HW/8736/16 Lukáš Havlíček, Hudliceplavá66 cm5/3a/A4 - P1 vlevo nahoře
CharismafenaCMKU/HW/8738/16 Ivana Süssová, Oboraplavá60 cm5/3a

Villa Rivvis

datum naroz.:13.6.2016 Účastníci svodu z vrhu D Villa Rivvis [nové okno]
chovatel:Roman Rakovanotec:Dagsy Takavorakan
matka:Bond Girl Villa Rivvis
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DieselpesCMKU/HW/8869/17MVDr. Hana Šimková, Vejvanovčerná se znaky70 cm5/2a,2c/A3,A4,N3,N4 - zdvojená P1 vlevo nahoře, M3 vlevo, slabě vyjádřené znaky na hrudi a na lících

z Julinčina kopce

datum naroz.:5.9.2016 Účastníci svodu z vrhu A z Julinčina kopce [nové okno]
chovatel:DiS. Simona Novotnáotec:Alfréd ze Světlovských luk
matka:Aretha ze Švestkového sadu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ApolenkafenaCMKU/HW/8711/16 Luboš Nebeský, Libčice nad Vltavouplavá63 cm5/3a/A3 - M3 oboustranně
Arisia ZoefenaCMKU/HW/8712/16 Martin Kovář, Dřevčicečerná59 cm5/1a - dvojitá P1 vpravo nahoře
Azabela AishafenaCMKU/HW/8713/16 Tamara Kobzíková, Jablonec nad Nisouplavá62 cm5/3a/N3

z Lhoteckého gruntu

datum naroz.:12.7.2016 Účastníci svodu z vrhu A z Lhoteckého gruntu [nové okno]
chovatel:Mgr. Naděžda Lorenčíkováotec:Heineken Šédedab
matka:Najra Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AltarpesCMKU/HW/8656/16 Milan Hradecký, Zápy, Brandýs nad Labemčerná se znaky66 cm5/2a,4f - t.č. v línání, prokvetlá srst na hrudi
AjrafenaCMKU/HW/8661/16Ing. Jan Korpas, Ostrava - Svinovčerná se znaky59 cm5/2a,2c,4f

z Malé roklinky

datum naroz.:6.5.2016 Účastníci svodu z vrhu B z Malé roklinky [nové okno]
chovatel:Kateřina Hurychováotec:Atila Alisante
matka:Noreen Kris-Ve-Mar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BonniefenaCMKU/HW/8581/16Ing. David Šuk, Prahačerná se znaky62 cm5/2a,4a,4f - těsné nůžky

z Podještědské zahrady

datum naroz.:21.3.2016 Účastníci svodu z vrhu B z Podještědské zahrady [nové okno]
chovatel:Dagmar Franicováotec:Cyr Tara Guarda
matka:Bety z Hroznějovické hájovny
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BessyfenaCMKU/HW/8487/16 Gabriela Klimešová, Blatnoplavá63 cm5/3a

z Rajského kopce

datum naroz.:13.3.2016 Účastníci svodu z vrhu D z Rajského kopce [nové okno]
chovatel:Renáta Lupienskáotec:Amaro Carpathia Heart
matka:Berry z Císařského údolí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Dark BeautyfenaCMKU/HW/8494/16 Tereza Raisová, Roupovčerná64 cm5/1a

z Vltavského kraje

datum naroz.:2.9.2016 Účastníci svodu z vrhu C z Vltavského kraje [nové okno]
chovatel:Vlastimil Kaštánekotec:Barny Seahawk
matka:Agila z Vltavského kraje
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CaramelpesCMKU/HW/8700/16 Kaliankova, Prahaplavá66 cm5/3a/E4
CesarpesCMKU/HW/8702/16 Martina Berná, Semicečerná se znaky65 cm5/2a/D2 - zvlněná srst
CoodypesCMKU/HW/8704/16 Jaroslav Kubík, Pražská 125 Křešiceplavá68 cm5/3a - těsné nůžky
CarinfenaCMKU/HW/8705/16Ing. Dušan Koudelka, Odolena Vodačerná se znaky62 cm5/2a,4f/D2
CelestýnafenaCMKU/HW/8706/16 Martin Kos, Kamýk nad Vltavoučerná se znaky61 cm5/2a/E4 - P

ze Stříbrných kaskád

datum naroz.:14.7.2016 Účastníci svodu z vrhu C ze Stříbrných kaskád [nové okno]
chovatel:Ing. Radana Ranincováotec:Adiant Moravia Lamara
matka:Aisha z Dubového lesa
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CasperpesCMKU/HW/8663/16 Roman Vaškovský, Liberecčerná se znaky68 cm5/2a/A3,D2 - M3 vlevo dole
CaygopesCMKU/HW/8664/16 Pavla Černá Jelínková, Terezínčerná se znaky69 cm5/2a
CevinpesCMKU/HW/8665/16 Monika Procházková, Čistáčerná se znaky69 cm5/2a,4a - těsné nůžky
CleopesCMKU/HW/8666/16 Jana Pažoutová, Liberec 30černá se znaky68 cm5/2a/N3,N4 - těsné nůžky
ClifpesCMKU/HW/8667/16Bc. Zuzana Holubová, Pardubicečerná se znaky66 cm5/2a/A1/N4
CsikopesCMKU/HW/8669/16 Adéla Schweidlerová, Prahačerná se znaky66 cm5/2a/N3 - těsné nůžky
CzagpesCMKU/HW/8670/16 Pavlína Rouhová, Smržovkačerná se znaky68 cm5/2a

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus