Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 8. 10. 2016, Praha - Horní Počernice

Abonito

datum naroz.:2.10.2015 Účastníci svodu z vrhu A Abonito [nové okno]
chovatel:Dr. Taťána Makowetzováotec:Argo Lady Marion
matka:Desiree Snow Meadow
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AbonitafenaCMKU/HW/8324/15DiS. Jana Kusá, Slatiňanyčerná se znaky61 cm5/2a

Alti Benes

datum naroz.:5.8.2015 Účastníci svodu z vrhu A Alti Benes [nové okno]
chovatel:Ing. Hana Benešováotec:Angel Seahawk
matka:Fleur Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AaronpesCMKU/HW/8278/15 Petr Hrubant, Nové Jirnyčerná62 cm5/1a
AndypesCMKU/HW/8280/15Ing. Vojtěch Andrejs, Rožnov u Jaroměřečerná se znaky68 cm5/2a/D2 těsný nůžkový skus

Amijon Star

datum naroz.:17.4.2015 Účastníci svodu z vrhu C Amijon Star [nové okno]
chovatel:Ing. Miroslav Pospíšilotec:Barny Seahawk
matka:Bessy Amijon Star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CindyfenaCMKU/HW/8122/15 Ivan Jonáš, Jablonec nad Nisoučerná se znaky60 cm5/2a,4a

Angel Bree

datum naroz.:14.3.2016 Účastníci svodu z vrhu A Angel Bree [nové okno]
chovatel:Ing. Andrea Krajanováotec:Heineken Šédedab
matka:Brii Ijsbeer
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArogantpesCMKU/HW/8445/16Ing. Zdeněk Kopecký, Staré Bukyčerná se znaky56 cm5/2a zakouřené přední tlapy
AmyfenaCMKU/HW/8448/16 Eliška Klimtová, Dobříščerná se znaky57 cm5/2a,4b,4f - 4b ocas

Cordis Paladin

datum naroz.:26.9.2015 Účastníci svodu z vrhu B Cordis Paladin [nové okno]
chovatel:Mgr. Martina Honisováotec:Falcon Gora Monte
matka:Czakira Černý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Brocky BryantpesCMKU/HW/8314/15 Jiří Beneš, Krakovanyplavá65 cm5/3a

Černý vítr

datum naroz.:7.10.2015 Účastníci svodu z vrhu G Černý vítr [nové okno]
chovatel:Bc. Martina Balonováotec:Beatle z Nerudovky
matka:Boogie Černý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GarrypesCMKU/HW/8345/15Ing. Dagmar Kejmarová, Nelahozevesplavá67 cm5/3a
GordonpesCMKU/HW/8347/15Mgr. Hana Šuková, Mnišekčerná se znaky66 cm5/2a/D2
GemmafenaCMKU/HW/8349/15Ing Daniela Čechová, Želechovice nad Dřevnicíčerná se znaky62 cm5/2a,4f zakouřené všechny 4 tlapy
GinnyfenaCMKU/HW/8350/15 Michal Rout, Klenčí pod Čerchovemčerná se znaky62 cm5/2a/D2
GirafenaCMKU/HW/8351/15Bc. Martina Balonová, Praha 84 - Dolní Chabryplavá62 cm5/3a/N3
GracefenaCMKU/HW/8353/15Ing. Josef Kasík, Hovorčovicečerná se znaky62 cm5/2a
GwenfenaCMKU/HW/8354/15 Lucie Sladká, Přezleticečerná se znaky61 cm5/2a,2c,2d zakouřené všechny 4 tlapy

Debbie-Ann

datum naroz.:26.11.2014 Účastníci svodu z vrhu F Debbie-Ann [nové okno]
chovatel:Kristýna Banertováotec:Bruno Takavorakan
matka:Aleesha Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FargopesCMKU/HW/7957/14 Pavel Havlín, Praha 10černá se znaky67 cm5/2a/D2,N3 ocas stáčí doprava

Edazri loci

datum naroz.:8.1.2016 Účastníci svodu z vrhu C Edazri loci [nové okno]
chovatel:DiS. Michaela Horováotec:Atila Alisante
matka:Eddie-Enn Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CashpesCMKU/HW/8393/16 Lucie Plíhalová, Rumburkplavá65 cm5/3c
CeaserpesCMKU/HW/8394/16 Zuzana Muková, Babice u Říčanplavá69,5 cm5/3c
CronpesCMKU/HW/8395/16 Lenka Honysová, Hradečnočerná67 cm5/1a,4a
CrosbypesCMKU/HW/8396/16Ing. Josef Vinš, Liteňplavá68 cm5/3c
CanniefenaCMKU/HW/8397/16 Iveta Holomucká, Prušánkyčerná62 cm5/1a/X1 - nestandardní bílé znaky: hruď, pravá přední tlapa, břicho
CillafenaCMKU/HW/8398/16 Simona Macháčková, Přešticečerná62 cm5/1a/A4, X1 - nestandardní bílý znak na hrudi a vnitřní strana stehna, 2x P1 vpravo nahoře
ConniefenaCMKU/HW/8399/16 Lucie Dohnanská, Velvaryčerná62 cm5/1a,4a
ConyfenaCMKU/HW/8400/16 Jiří Šefránek, Klukyčerná61 cm5/1a,4a

Eldorádo Lipí

datum naroz.:10.4.2015 Účastníci svodu z vrhu F Eldorádo Lipí [nové okno]
chovatel:Michaela Gruntováotec:Cyrol Bukový háj
matka:Ayrin Cicesbeo
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FarkaspesCMKU/HW/8134/15 Vladimír Kropáček, Náchodčerná se znaky65 cm5/2a,2c,2d,2e/D2
FavorypesCMKU/HW/8135/15 Libuše Janderova, Sádek u Poličkyplavá68 cm5/3a
FlexpesCMKU/HW/8137/15ing. Marcela Švamberková, Vepřekčerná se znaky63 cm5/2a,4f těsný nůžkový skus
FugaskopesCMKU/HW/8138/15 Václav Polák, Strašín, Praha-Říčanyplavá63 cm5/3a/A1

Elibuky

datum naroz.:20.2.2016 Účastníci svodu z vrhu C Elibuky [nové okno]
chovatel:Eva Zálešákováotec:Endriew Westbohemia star
matka:Arwen Elibuky
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CatopesCMKU/HW/8429/16 Jaroslav Valouch, Praha 4 - Kunraticečerná se znaky63 cm5/2a/E4
CidpesCMKU/HW/8430/16 Lucie Krejčiříková, Odolena Vodačerná68 cm5/1a
Clara KatefenaCMKU/HW/8433/16Bc. Jan Cihlář, Kamenický Šenovčerná se znaky60 cm5/2a/E4
ConniefenaCMKU/HW/8434/16Ing Adrienna Ruzkova, Dobrichovicečerná59 cm5/1a/E4

Fai-Fai Lemu

datum naroz.:16.10.2015 Účastníci svodu z vrhu B Fai-Fai Lemu [nové okno]
chovatel:Ing. Markéta Staňkováotec:Qwenn z Budské samoty
matka:Daisy Westbohemia star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BuddypesCMKU/HW/8332/15 Olga Gregušová, Karlovy Varyčerná se znaky67 cm5/2a
BeafenaCMKU/HW/8334/15 Eva Čtvrtečková, Kacákova Lhotačerná se znaky63 cm5/2a těsný nůžkový skus
Bella BeefenaCMKU/HW/8336/15Ing. Markéta Staňková, Karlovy Varyčerná se znaky64 cm5/2a,4b,4f - 4b ocas

Felicity Bohemia

datum naroz.:13.1.2016 Účastníci svodu z vrhu C Felicity Bohemia [nové okno]
chovatel:Iva Vokurkováotec:Imperiál Gasko Prim
matka:Genesis Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CalvinpesCMKU/HW/8407/16Ing. Kryštof Komanec, Hatěčerná se znaky62 cm5/2a
CashpesCMKU/HW/8408/16JUDr. Vratislav Vlček, Prahačerná63 cm5/1a
CoddypesCMKU/HW/8410/16 Václav Treml, Sudovo Hlavnočerná se znaky65 cm5/2a stáčí ocas na pravou stranu
CarryfenaCMKU/HW/8412/16 Iva Vokurková, Praha 8 - Dolní Chabryčerná se znaky60 cm5/2a
CassiopeiafenaCMKU/HW/8411/16 Lumír Pesch, Klimkovicečerná se znaky61 cm5/2a
CitafenaCMKU/HW/8414/16 Jana Procházková, Praha 5 Radotínčerná se znaky59 cm5/2a,4f
ConniefenaCMKU/HW/8415/16 Iva Vokurková, Praha 8 - Dolní Chabryčerná60 cm5/1a/A4 - P1nahoře oboustranně

Gasko Prim

datum naroz.:2.2.2016 Účastníci svodu z vrhu T Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodováotec:Darcius Gasko Prim
matka:Sthella Steinroller
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
TarguspesCMKU/HW/8418/16 Petra Pechová, Vysoké Studnicečerná se znaky67 cm5/2a/D2
TiberiuspesCMKU/HW/8420/16 Cyril Kunštek, Benátky nad Jizeroučerná se znaky67 cm5/2a,4a
TarufenaCMKU/HW/8421/16Ing. Josef Tonar, Otradoviceplavá62 cm5/3c/D2,E4
TerttufenaCMKU/HW/8422/16 Jan Löbl, Pikovice - Hradišťkoplavá63 cm5/3a/A4 P1 zdvojená vlevo nahoře
ThellisfenaCMKU/HW/8423/16 Jarmila Karlovská, Mostčerná se znaky62 cm5/2a

Goodrich

datum naroz.:5.3.2015 Účastníci svodu z vrhu B Goodrich [nové okno]
chovatel:Monika Bláhováotec:Aran Zmizelá Vltava
matka:Aischa Stín lesa
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BessyfenaCMKU/HW/8024/15 Zdeňka Chudobová, Janovice v Podještědíčerná se znaky60 cm5/2a

Huad'Dib

datum naroz.:21.12.2015 Účastníci svodu z vrhu C Huad'Dib [nové okno]
chovatel:Mgr. Zora Herzováotec:Black Beryl Kesidy
matka:Aki Huad'Dib
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CastorpesCMKU/HW/8376/15 Tomev Michal, Chuderovčerná64 cm5/1a
CidpesCMKU/HW/8377/15 Petr Verner, Jinočanyčerná62 cm5/1a/N3
CipísekpesCMKU/HW/8378/15 Václav Kovanda, Bolešinyplavá65 cm5/3a
CooperpesCMKU/HW/8379/15 Jiří Schneider, Praha 1černá64 cm5/1a/N3
Cup of TeapesCMKU/HW/8380/15 Tomáš Brada, Roztokyčerná68 cm5/1a
CasiopeafenaCMKU/HW/8381/15Mgr. Zora Herzová, Praha 6černá se znaky60 cm5/2a
CeciliafenaCMKU/HW/8382/15Mgr. Kateřina Vojáčková, Prahačerná64 cm5/1a
CoffeefenaCMKU/HW/8384/15 Jan Semorád, Praha 10černá63 cm5/1a/N3

Jabofi Star

datum naroz.:5.4.2015

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Bc. Jana Hnátkováotec:Black Beryl Kesidy
matka:Caramba Teresie Bohemia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AdiutorpesCMKU/HW/8080/15 Martina Šedivá, Mladá Boleslavčerná67 cm5/1a/A1,D2,N3
AgnuspesCMKU/HW/8081/15Ing. Martina Kulhánková, Hořice v Podkrkonošíčerná64 cm5/1a/A4,N3 P1 vpravo nahoře
AlmuspesCMKU/HW/8082/15 Jana Aubrechtová, Dolanyčerná se znaky65 cm5/2a/A4,N3,N4 P1 vpravo nahoře, prokvetlá stehna
ArtifexpesCMKU/HW/8084/15 Miroslav Pravda, Praha 9 Vinořčerná se znaky67 cm5/2a/N3,N4
AmicafenaCMKU/HW/8085/15Bc. Jana Hnátková, Úžice u Kralup nad Vltavouplavá63 cm5/3a/A4,E4,N3,N4 P1 vpravo nahoře
AsperafenaCMKU/HW/8086/15 Barbora Karlíková, Studénkačerná se znaky60 cm5/2a/A4,N3 P1 oboustranně nahoře
AvidafenaCMKU/HW/8088/15 Jarmil Škvrna, Skalskočerná61 cm5/1a/N3

Kasurgis

datum naroz.:7.8.2015 Účastníci svodu z vrhu B Kasurgis [nové okno]
chovatel:Ing. Petra Kejdanováotec:Arsis Ave Fortunae
matka:Rennie z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BruscopesCMKU/HW/8263/15 Miroslava Tachecí, Vysoká n Labemčerná65 cm5/1a/N3

Kráľovská stráž

datum naroz.:7.5.2014 Účastníci svodu z vrhu P Kráľovská stráž [nové okno]
chovatel:Mgr. Martina Babíkováotec:Iron Chatka Zielarki
matka:Fidži Kráľovská stráž
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
PortugalpesCMKU/HW/8355/15 Monika Rubinstein, Berounčerná68 cm5/1a/A3 - M3 vlevo dole

Lobetanz

datum naroz.:5.6.2015 Účastníci svodu z vrhu A Lobetanz [nové okno]
chovatel:Jana Dobrovolná Petrofováotec:Cyr Tara Guarda
matka:Fresie Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmigopesCMKU/HW/8213/15RNDr. Vratislav Minol, Brnoplavá64 cm5/3a,4a/D2,N3,N4
ArminpesCMKU/HW/8215/15 Jana Dobrovolná Petrofová, Stvolínkyčerná64 cm5/1a/A3,N3 M3 vlevo
AivyfenaCMKU/HW/8216/15 Miroslava Kotrčová, Mníšek pod Brdyčerná se znaky64 cm5/2a

Plattensee-Wart

datum naroz.:28.4.2015 Účastníci svodu z vrhu B Plattensee-Wart [nové okno]
chovatel:Tamás Kovácsotec:Et Hovi-Raj
matka:Notus Gina Anonymus
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BreezefenaCMKU/HW/8450/16 Radka Chmelinová, Ústí nad Labemplavá64 cm5/3a

Regis Moravia

datum naroz.:21.8.2015 Účastníci svodu z vrhu B Regis Moravia [nové okno]
chovatel:Renata Králováotec:Jacobi Gasko Prim
matka:Andorra Regis Moravia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BonitafenaCMKU/HW/8277/15 Marie Kolářová, Český Brodčerná63 cm5/1a/N3

Seahawk

datum naroz.:21.5.2015 Účastníci svodu z vrhu G Seahawk [nové okno]
chovatel:Anna Brázdováotec:Angel Seahawk
matka:Bauli Seahawk
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GenesisfenaCMKU/HW/8201/15 Michaela Jandová, Kladno 3černá60 cm5/1a
GraffitifenaCMKU/HW/8202/15MUDr. Kristýna Junková, Praha 10 - Křeslicečerná se znaky62 cm5/2a/D2 ridge na nose

Soluma

datum naroz.:8.5.2015 Účastníci svodu z vrhu A Soluma [nové okno]
chovatel:Mgr. Soňa Kubalákováotec:Jacobi Gasko Prim
matka:Amber Adely z Kraje bílé pěny
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AndreopesCMKU/HW/8181/15 Jan Moravec, Úněticečerná66 cm5/1a/A4 P1 vlevo nahoře

z Divoké Třešňovky

datum naroz.:15.4.2015 Účastníci svodu z vrhu A z Divoké Třešňovky [nové okno]
chovatel:Hana Křovákováotec:Chadwick Kráľovská stráž
matka:Casandra Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArnypesCMKU/HW/8154/15 Jan Svoboda, Česká Skalicečerná se znaky64 cm5/2a
AirlafenaCMKU/HW/8155/15 Jana Březovská, Neřežínčerná se znaky62 cm5/2a horizontálně rozdělené znaky na hrudi
AlischafenaCMKU/HW/8157/15 Hana Křováková, Jaroměřčerná63 cm5/1a/A4,D2 P1 vpravo nahoře

z Julinčina údolí

datum naroz.:9.12.2015 Účastníci svodu z vrhu H z Julinčina údolí [nové okno]
chovatel:Martina Mazurováotec:Imperiál Gasko Prim
matka:Fáma z Julinčina údolí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
HannibalpesCMKU/HW/8385/15 Eliška Kaderová, Lounyčerná67 cm5/1a/N3,N4
HellboypesCMKU/HW/8387/15Ing. Pavel Hartman, Černilov/Újezdčerná66 cm5/1a/N4
HogarpesCMKU/HW/8388/15 Jiřina Kotěšovská, Praha 6černá66 cm5/1a/N3
HappyfenaCMKU/HW/8389/15 Martina Mazurová, Slatina nad Zdobnicíčerná se znaky63 cm5/2a/N3 horizontálně rozdělené znaky na hrudi
HoneyfenaCMKU/HW/8392/15Ing. Zlatuše Čtvrtečková, Chebčerná se znaky62 cm5/2a,4f/N3

z Páralovy zahrady

datum naroz.:16.3.2016 Účastníci svodu z vrhu P z Páralovy zahrady [nové okno]
chovatel:Ing. Luděk Novákotec:Imperiál Gasko Prim
matka:Meggie z Páralovy zahrady
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
PortafenaCMKU/HW/8456/16 Hana Micková, Mutějovicečerná se znaky61 cm5/2a/N3

z Podještědské zahrady

datum naroz.:21.3.2016 Účastníci svodu z vrhu B z Podještědské zahrady [nové okno]
chovatel:Dagmar Franicováotec:Cyr Tara Guarda
matka:Bety z Hroznějovické hájovny
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Benedikt TesilpesCMKU/HW/8480/16 Ludvík Dubravský, Libuňčerná se znaky60 cm5/2a/E4
BennypesCMKU/HW/8481/16 Zdeněk Zimola, Velký Beranovplavá59 cm5/3a
Bono RaypesCMKU/HW/8482/16 Ivan Horčička, Jablonec nad Nisoučerná se znaky60 cm5/2a
Bella ShilafenaCMKU/HW/8484/16 Pavlína Antosch, Prahačerná se znaky59 cm5/2a
BerryfenaCMKU/HW/8486/16 Hana Vaňková, Prahačerná se znaky58 cm5/2a
BetyfenaCMKU/HW/8488/16 Jitka a Jiří Kamínkovi, Kostelec n.Č/Lesyplavá59 cm5/3a

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus