Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 27. 9. 2015, Bochovice u Třebíče

Ave Fortunae

datum naroz.:25.1.2015 Účastníci svodu z vrhu B Ave Fortunae [nové okno]
chovatel:Barbora Pokornáotec:Roy v. Wiener Stadtrand
matka:Diggy Takavorakan
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BodonipesCMKU/HW/7995/15Ing. Petr Vošický, Dolní Kraloviceplavá64 cm5/3a

Bobravské jezero

datum naroz.:12.5.2014 Účastníci svodu z vrhu A Bobravské jezero [nové okno]
chovatel:Petra Lantorováotec:Amor Carnovia Silesia
matka:Berry Teresie Bohemia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AngelafenaCMKU/HW/7761/14Ing. Andrea Plesníková, Praha 6černá se znaky62 cm5/2a,4f/N3

Cordis Paladin

datum naroz.:8.6.2014 Účastníci svodu z vrhu A Cordis Paladin [nové okno]
chovatel:Mgr. Martina Honisováotec:Aristo Teresie Bohemia
matka:Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArissafenaCMKU/HW/7796/14Ing. Michaela Komárková, Sepekovplavá59,5 cm5/3a/A1,E4,N5

Debbie-Ann

datum naroz.:26.11.2014 Účastníci svodu z vrhu F Debbie-Ann [nové okno]
chovatel:Kristýna Banertováotec:Bruno Takavorakan
matka:Aleesha Debbie-Ann
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FlókipesCMKU/HW/7959/14Ing. Oldřich Černý, Tetčicečerná se znaky69 cm5/2a/D2
FugaspesCMKU/HW/7960/14 František Kadavý, Kratonohyplavá67 cm5/3a těsný nůžkový skus
Fancy TarafenaCMKU/HW/7961/14 Rostislav Holý, Choustníkovo Hradištěplavá65 cm5/3a
FeebeefenaCMKU/HW/7963/14 Radim Pust, Brnoplavá64 cm5/3a/D2

from Black Meadow

datum naroz.:15.10.2014 Účastníci svodu z vrhu A from Black Meadow [nové okno]
chovatel:Ing. Monika Keřkováotec:Falcon Gora Monte
matka:Pepper z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Aim ElderberryfenaCMKU/HW/7933/14 Pavlína Vajsová, Borová u Poličkyčerná se znaky61 cm5/2a/N4

Iormino Grande

datum naroz.:1.1.2015 Účastníci svodu z vrhu C Iormino Grande [nové okno]
chovatel:Michaela Weidnerováotec:Berwill Hali Gali
matka:Carevna Katčina smečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Carbon BlackpesCMKU/HW/7972/15Ing. arch. Luboš Kouřim, Třemošnáčerná66 cm5/1a/D2,N3
Crash BerrypesCMKU/HW/7974/15 Jaroslav Kubín, Dolní Břežany-Lhotačerná se znaky66,5 cm5/2a,2c,4a,4f
Caysha-LeefenaCMKU/HW/7976/15 Michaela Weidnerová, Chýnice-Praha Západčerná64 cm5/1a
Clammy KissfenaCMKU/HW/7977/15Ing. Lubomír Šmída, Hořičkyčerná se znaky62,5 cm5/2a
Comely RosefenaCMKU/HW/7978/15Bc Zdeněk Saifert, Krupkačerná se znaky63,5 cm5/2a,2c/A4,D2 P1 vpravo nahoře

Kráľovská stráž

datum naroz.:7.5.2014 Účastníci svodu z vrhu P Kráľovská stráž [nové okno]
chovatel:Mgr. Martina Babíkováotec:Iron Chatka Zielarki
matka:Fidži Kráľovská stráž
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ParispesCMKU/HW/8269/15 Pavlína Parasková, Mikulovplavá64 cm5/3a/A3 M3 chybí oboustraně

Na3

datum naroz.:17.8.2014 Účastníci svodu z vrhu B Na3 [nové okno]
chovatel:Mgr. Tereza Turkováotec:Adiant Moravia Lamara
matka:Blackberry ze Starého Rejvízu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Bella AnnfenaCMKU/HW/7866/14 Nikola Kopečková, Brnoplavá62 cm5/3a

Srebrne Pole

datum naroz.:14.2.2015 Účastníci svodu z vrhu G Srebrne Pole [nové okno]
chovatel:Agnieszka Stodolinskaotec:Faustus Tu Pilnuje
matka:Fanta Slodka Dolina
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GattifenaCMKU/HW/8259/15 Šárka Rajmanová, Ostravaplavá61 cm5/3a/A4,N3 P1 zdvojená vlevo nahoře
GoldiefenaCMKU/HW/8258/15 Alena Bilanová, Havířovplavá61 cm5/3a/N3 úzká hlava

Stín lesa

datum naroz.:5.11.2014 Účastníci svodu z vrhu C Stín lesa [nové okno]
chovatel:Jiří Schneiderotec:Black Beryl Kesidy
matka:Asta Pektorův statek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CassiefenaCMKU/HW/7952/14 David Šebelík, Liberecčerná se znaky58 cm5/2a/A4,E4 P1 zdvojená vlevo nahoře

Tara Guarda

datum naroz.:12.7.2013 Účastníci svodu z vrhu D Tara Guarda [nové okno]
chovatel:MUDr. Marcel Šmídotec:Artur z Duhového kopce
matka:Ava Tara Guarda
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DexpesCMKU/HW/7466/13Mgr. Marie Macháčová, Brnočerná se znaky67 cm5/2a/A1 P1 vlevo nahoře

z Budské samoty

datum naroz.:11.10.2012 Účastníci svodu z vrhu T z Budské samoty [nové okno]
chovatel:Lidmila Černáotec:Darcy z Kraje kalicha
matka:Deriin Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
TrixiefenaCMKU/HW/7164/12 Martin Klaudy, Praha 6plavá62 cm5/3a

z Hrabovských stájí

datum naroz.:4.5.2014 Účastníci svodu z vrhu C z Hrabovských stájí [nové okno]
chovatel:Ing. Barbora Lyčkováotec:Berwill Hali Gali
matka:Dalarna v. Wildweibchenstein
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CristyfenaCMKU/HW/7744/14 Michal Zelinka, Libeřčerná63 cm5/1a,4a/N3

z Jizerské samoty

datum naroz.:7.6.2014 Účastníci svodu z vrhu A z Jizerské samoty [nové okno]
chovatel:Marcela Hybnerováotec:Akim Lucky Ijsbeer
matka:Black Roxi z Císařského údolí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AggyfenaCMKU/HW/7815/14 Markéta Ryšková, Český Těšínčerná se znaky59 cm5/2a,4f/A4,D2 P1 vpravo nahoře

z Malé roklinky

datum naroz.:5.10.2014 Účastníci svodu z vrhu A z Malé roklinky [nové okno]
chovatel:Kateřina Hurychováotec:Barney Seahawk
matka:Noreen Kris-Ve-Mar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArampesCMKU/HW/7939/14 Lenka Dočkalová, Bílovice nad Svitavouplavá65 cm5/3a/A3,D2,E4 P1 vpravo dole; bílý znak na hlavě - čelo i na hrudi
AimiefenaCMKU/HW/7947/14 Michaela Sedláčková, Hošťálkováčerná se znaky60 cm5/2a,4a/E4,N3

z Psího ranče

datum naroz.:28.12.2014 Účastníci svodu z vrhu B z Psího ranče [nové okno]
chovatel:Ing. Petr Štenclotec:Falcon Gora Monte
matka:Angie z Psího ranče
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BardpesCMKU/HW/7965/14 Jaroslav Machovský, Sedlčanyčerná se znaky63 cm5/2a/N3
BairafenaCMKU/HW/7967/14 Vladimír Sedlák, Veselý Žďárčerná se znaky61 cm5/2a/N3,N5 vlnitá srst na hřbetu
BrittanyfenaCMKU/HW/7969/14 Zdeňka Jindráková, Praha 9 - Čakovicečerná61 cm5/1a/N3,N5

z Vysokého lesa

datum naroz.:21.3.2015 Účastníci svodu z vrhu A z Vysokého lesa [nové okno]
chovatel:Zdeněk Němecotec:Black Beryl Kesidy
matka:Aida z Bítýšských bažin
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AddiepesCMKU/HW/8069/15 Martin Šulc, Měřínčerná59 cm5/1a/A4 P1 vpravo nahoře
ArchiepesCMKU/HW/8072/15 Olga Sodomková, Pustá Kamenicečerná61 cm5/1a
AmyfenaCMKU/HW/8075/15 David Regent, Staré Hradištěčerná se znaky58,5 cm5/2a/E4 zálomek na ocase
AngiefenaCMKU/HW/8076/15 Karel Žák, Blanskočerná se znaky60 cm5/2a
AnniefenaCMKU/HW/8077/15Ing Radek Pospíšil, Budišovicečerná se znaky57 cm5/2a hnědá srst na uších, vlnitá srst na hřbetě
AshleyfenaCMKU/HW/8078/15Ing. Petr Laňka, Ostrava-Plesnáplavá59 cm5/3a

ze Žďárské vrchoviny

datum naroz.:23.2.2014 Účastníci svodu z vrhu A ze Žďárské vrchoviny [nové okno]
chovatel:Jitka Štěpánováotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Megi z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ÁronpesCMKU/HW/7606/14 Monika Pinterová, Nové Město na Moravěčerná se znaky68 cm5/2a

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus