Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 13. 6. 2015, Praha 10 - Rychety

Blixen Karen

datum naroz.:7.8.2014 Účastníci svodu z vrhu A Blixen Karen [nové okno]
chovatel:Ing. Ludmila Novotnáotec:Dantes Gora Monte
matka:Adisa Amijon Star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmiefenaCMKU/HW/7840/14 Marie Trúchla, Úštěkčerná59 cm5/1a
ArleenfenaCMKU/HW/7841/14 Aneta Svobodová, Praha 4plavá62 cm5/3a

Bohaemic

datum naroz.:26.1.2014 Účastníci svodu z vrhu A Bohaemic [nové okno]
chovatel:Mgr. Klára Vysloužilováotec:Batanco Neskrotná vášeň
matka:Heila v. Julienhof
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AniquefenaCMKU/HW/7588/14 Jakub Kolda, Praha 9 - Kyječerná se znaky62 cm5/2a/D2

Cordis Paladin

datum naroz.:8.6.2014 Účastníci svodu z vrhu A Cordis Paladin [nové okno]
chovatel:Mgr. Martina Honisováotec:Aristo Teresie Bohemia
matka:Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArcaspesCMKU/HW/7791/14 Pavlína Chovančíková, Dvůr Králové nad Labemčerná64 cm5/1a/D2

Černý vítr

datum naroz.:1.8.2014 Účastníci svodu z vrhu F Černý vítr [nové okno]
chovatel:Bc. Martina Balonováotec:Eddi Hovi-Raj
matka:Boogie Černý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FidopesCMKU/HW/7851/14 Kristýna Slámová, Neratovicečerná se znaky63 cm5/2a,4a
FredypesCMKU/HW/7855/14 Pavlína Trachtová, Tišiceplavá66 cm5/3a/D2
FeeBeefenaCMKU/HW/7856/14Bc. Robert Smolka, Rynholecplavá61 cm5/3a
FreddiefenaCMKU/HW/7857/14Bc. Martina Balonová, Praha 84 - Dolní Chabryčerná se znaky61 cm5/2a
FrisbeefenaCMKU/HW/7858/14 Heidrun Zajíčková, Ústí nad Labemčerná se znaky61 cm5/2a,4f

Daimar

datum naroz.:3.4.2014 Účastníci svodu z vrhu H Daimar [nové okno]
chovatel:RNDr. Dana Hybštováotec:Heineken Šédedab
matka:Carrie Daimar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
HarveypesCMKU/HW/7686/14 David Lupoměský, Cvikovčerná se znaky64 cm5/2a/A4 - P1 nahoře oboustranně
HenrypesCMKU/HW/7687/14Ing. Roman Dědič, Roztokyčerná se znaky68 cm5/2a,4a/A4,N3 P1 vpravo nahoře
HortonpesCMKU/HW/7688/14 Martin Ebert, Liberecčerná se znaky67 cm5/2a,4a/N3,X1 - I2 vpravo dole vpáčené
HugopesCMKU/HW/7689/14Ing. Martin Prchal, Brnočerná se znaky67 cm5/2a/A4,N4 P1 vlevo nahoře
HollyfenaCMKU/HW/7690/14 Jaroslava Janečková, Česká Lípačerná se znaky61 cm5/2a,4f/N3
HolyfenaCMKU/HW/7691/14 František Jan Karabina, Škvorecčerná se znaky64 cm5/2a,4b,4d hřbet, stehna

Ebidix

datum naroz.:2.8.2012 Účastníci svodu z vrhu A Ebidix [nové okno]
chovatel:Marie Werthaimováotec:Attis z Valdeckého lesa
matka:Crux Ebidix Navare Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AngirafenaCMKU/HW/7098/12 Vladimír Kosina, Lounyčerná se znaky62 cm5/2a/A1,X1 - kratší ocas

Ebidix

datum naroz.:1.10.2014 Účastníci svodu z vrhu C Ebidix [nové okno]
chovatel:Marie Werthaimováotec:Et Hovi-Raj
matka:Crux Ebidix Navare Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Cooper MaxmilianpesCMKU/HW/7924/14Ing. Tomáš Mrázek, Praha 5černá se znaky68 cm5/2a,4a,4f
CoudypesCMKU/HW/7925/14 Irena Pilíková, Menčicečerná se znaky65 cm5/2a,4f/X1 - nepravidelný skus

Eldorádo Lipí

datum naroz.:16.6.2014 Účastníci svodu z vrhu D Eldorádo Lipí [nové okno]
chovatel:Michaela Gruntováotec:Falcon Gora Monte
matka:Cappy z Kejvalky
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DardanuspesCMKU/HW/7821/14MUDr. Jiří Sailer, Lovosicečerná se znaky66 cm5/2a
DarienpesCMKU/HW/7822/14 Marcela Víšková, Pardubicečerná se znaky65 cm5/2a/X1 - nepravidelný skus
DaymonpesCMKU/HW/7823/14 Renata Šteflíčková, Ratibořplavá66 cm5/3a/A3,N3 M3 vlevo
DraypesCMKU/HW/7824/14 Kateřina Žežulková, Sibřinačerná se znaky64 cm5/2a/A4 - P1 oboustranně nahoře
DunixipesCMKU/HW/7825/14 Tereza Caklova, Praha 5plavá66 cm5/3a
DysisfenaCMKU/HW/7827/14 Renáta Šindlerová, Sibřinačerná se znaky60 cm5/2a,4f/D2

Eldorádo Lipí

datum naroz.:14.7.2014 Účastníci svodu z vrhu E Eldorádo Lipí [nové okno]
chovatel:Michaela Gruntováotec:Cyr Tara Guarda
matka:Eset Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EminencefenaCMKU/HW/7839/14 Michaela Dragounová, Berounčerná se znaky62 cm5/2a,4e

Elibuky

datum naroz.:15.8.2014 Účastníci svodu z vrhu B Elibuky [nové okno]
chovatel:Eva Zálešákováotec:Artex z Lašské brány
matka:Eliška Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BeckiefenaCMKU/HW/7845/14Ing. Věra Landsmannová, Chrastavačerná se znaky62 cm5/2a

Gasko Prim

datum naroz.:4.5.2014 Účastníci svodu z vrhu S Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodováotec:Cyr Tara Guarda
matka:Jasia Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
SimbapesCMKU/HW/771/14Bc. Martin Dulkaj, Lanškrounčerná se znaky67 cm5/2a,4e
SargafenaCMKU/HW/7773/14 Jana Slabá, Dolní Ředicečerná se znaky60 cm5/2a

Katveri

datum naroz.:25.1.2014 Účastníci svodu z vrhu G Katveri [nové okno]
chovatel:Ing. Kateřina Suchomelováotec:Amor Carnovia Silesia
matka:Vendy z Hovgartu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GamppesCMKU/HW/7590/14 Jiří Tušl, Zdíkovčerná se znaky66 cm5/2a,4a/D2,N3
GaudípesCMKU/HW/7591/14 Ivana Zvolánková, Jihlavačerná se znaky64 cm5/2a,4a/N4
GingerfenaCMKU/HW/7592/14Ing. Kateřina Suchomelová, Netvořicečerná se znaky62 cm5/2a/N4

Kráľovská stráž

datum naroz.:5.5.2014

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Mgr. Martina Babíkováotec:Iron Chatka Zielarki
matka:Cortina Kráľovská stráž
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
OradeafenaCMKU/HW/7970/14Mgr. Anna Pečenková, Kraslicečerná se znaky61 cm5/2a/N4

Lexova smečka

datum naroz.:8.6.2014 Účastníci svodu z vrhu F Lexova smečka [nové okno]
chovatel:Ing. Jaroslav Konrádotec:Cyr Tara Guarda
matka:Antoinette Lexova smečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FidopesCMKU/HW/7806/14 Jana Hájková, Český Brodčerná se znaky67 cm5/2a/N4

Na3

datum naroz.:9.6.2013 Účastníci svodu z vrhu A Na3 [nové okno]
chovatel:Mgr. Tereza Turkováotec:Caraibo Moravia Diamond
matka:Blackberry ze Starého Rejvízu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AnniefenaCMKU/HW/7426/13 Petr Dolejš, Nové Jirnyplavá60 cm5/3a/A3,D2,N4 P1 vpravo dole

od Červené skály

datum naroz.:21.5.2014 Účastníci svodu z vrhu M od Červené skály [nové okno]
chovatel:Hana Procházkováotec:Aran Zmizelá Vltava
matka:Ketty od Červené skály
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
MaggiefenaCMKU/HW/7778/14 Radka Šímová, Kladnoplavá62 cm5/3a/E4,N3
MiafenaCMKU/HW/7781/14 Pavel Lukášek, Černilovčerná se znaky61 cm5/2a/N3

od Královského rybníka

datum naroz.:6.3.2014 Účastníci svodu z vrhu F od Královského rybníka [nové okno]
chovatel:Timotea Dekanováotec:Anzi-Bady Kesidy
matka:Clarion od Královského rybníka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FordpesCMKU/HW/7631/14 Timotea Dekanová, Horoměřicečerná se znaky63 cm5/2a/A4,N3 P1 vlevo nahoře
FébafenaCMKU/HW/7632/14 Michal Krejčí, Hostivicečerná se znaky60 cm5/2a/N3
FramkafenaCMKU/HW/7633/14 Jana Fűrstová, Jiříkovčerná se znaky62 cm5/2a/E4

od Plátěné hory

datum naroz.:12.11.2012

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Karel Prchalotec:Amor Carnovia Silesia
matka:Molly z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AndyfenaCMKU/HW/7182/12 Vladimír Kosina, Lounyčerná se znaky57 cm5/2a,X1/E4 prokvetlé temeno

od Plátěné hory

datum naroz.:8.1.2014 Účastníci svodu z vrhu B od Plátěné hory [nové okno]
chovatel:Karel Prchalotec:Darcius Gasko Prim
matka:Molly z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BlackpesCMKU/HW/7596/13 František Pokorný, Chomutovčerná se znaky63 cm5/2a

Pektorův statek

datum naroz.:24.3.2014 Účastníci svodu z vrhu F Pektorův statek [nové okno]
chovatel:Libuše Pavelkováotec:Aran Zmizelá Vltava
matka:Bonnie Corraki Moravia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FredpesCMKU/HW/7683/14Ing. Miroslav Žáček, Hořovicečerná se znaky64 cm8/2a/E4

Sagbariam

datum naroz.:29.8.2014 Účastníci svodu z vrhu B Sagbariam [nové okno]
chovatel:Květa Ságnerováotec:Berzit Moravia Diamond
matka:Aerin Sagbariam
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BaggiopesCMKU/HW/7889/14 Ilona Langrová, Ústí nad Orlicíplavá63 cm5/3a,4a
BascopesCMKU/HW/7892/14 Jalůvková Vladimira, Mníšek pod Brdyčerná se znaky63 cm5/2a,4a
BerwinpesCMKU/HW/7893/14 Klára Hadrabová, Brnoplavá63 cm5/3a
BassirafenaCMKU/HW/7895/14 Kristýna Kořínková, Hradec Královéčerná se znaky60 cm5/2a,4a
BelissafenaCMKU/HW/7896/14 Jolana Novotná, Ústí nad Labem-Střekovplavá61 cm5/3a

Seahawk

datum naroz.:13.8.2014 Účastníci svodu z vrhu F Seahawk [nové okno]
chovatel:Anna Brázdováotec:Heineken Šédedab
matka:Baxi Seahawk
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FarryfenaCMKU/HW/7874/14Ing. Václav Švec, Praha 4černá se znaky58 cm5/2a,4a,4f

Snow Meadow

datum naroz.:25.4.2014 Účastníci svodu z vrhu G Snow Meadow [nové okno]
chovatel:Ing. Martin Procházkaotec:Ben z Albrechtické samoty
matka:Cascade od Královského rybníka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GastonpesCMKU/HW/7713/14 Petr Erben, Mochovplavá66 cm8/3a,4a
GuseppepesCMKU/HW/7717/14 Dagmar Franicová, Liberecčerná63 cm5/1a

Stín lesa

datum naroz.:5.11.2014 Účastníci svodu z vrhu C Stín lesa [nové okno]
chovatel:Jiří Schneiderotec:Black Beryl Kesidy
matka:Asta Pektorův statek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CaesarpesCMKU/HW/7948/14Mudr. Petr Mokrejš, Neratovicečerná61 cm5/1a/A1,D2
CarpesCMKU/HW/7949/14 Petr Chábera, Česká Lípačerná64 cm5/1a,4a/A1,A4 - P1 vlevo nahoře
ConnypesCMKU/HW/7953/14 Renata Lukešová, Svojeticečerná61 cm5/1a/A1,D2
CzarafenaCMKU/HW/7954/14 Petr Hájek, Krečkovčerná56 cm5/1a/A1,D2,E4

Šlovický vrch

datum naroz.:17.1.2014 Účastníci svodu z vrhu R Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Jana Peclováotec:Darcy z Kraje kalicha
matka:Nexi Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
RivafenaCMKU/HW/7578/14Ing. Dominika Rabochová, Velké Přílepyčerná se znaky55 cm2/2a,4f/A1,A4, D2 P1 vlevo nahoře

v.d. Hofreite

datum naroz.:9.5.2014 Účastníci svodu z vrhu L v.d. Hofreite [nové okno]
chovatel:otec:Leo v. Hause Luka
matka:Josy v.d. Hofreite
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
LeroypesCMKU/HW/7842/14 Vladimíra Králová, Praha 9černá se znaky64 cm5/2a

z Jizerské samoty

datum naroz.:7.6.2014

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Marcela Hybnerováotec:Akim Lucky Ijsbeer
matka:Black Roxi z Císařského údolí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlvinpesCMKU/HW/7810/14Ing Michaela Stuchlá, Hoštkačerná se znaky62 cm5/2a,X2/X1 X1-volné nůžky ; X2-velký bílý znak
ArminpesCMKU/HW/7812/14 Martin Přikryl, Držovicečerná se znaky62 cm5/2a
ArniepesCMKU/HW/7813/14RNDr. Alena Havlíková, Liberecčerná se znaky64 cm5/2a,4a,X1/A1 X1-prokvetlé temeno
AronpesCMKU/HW/7814/14 Martina Vondráková, Turnovčerná se znaky64 cm5/2a/A1,A3 - P1 vlevo dole
AkirafenaCMKU/HW/7816/14 Radim Jandoš, Oleškačerná se znaky60 cm2/2a,4a/N3
ArinafenaCMKU/HW/7819/14Ing. Pavel Vojík, Úžice (okr. Mělník)černá se znaky60 cm5/2a
ArliefenaCMKU/HW/7820/14Ing. Ivana Skrbková, Jablonec nad Nisouplavá62 cm5/3a

z Julinčina údolí

datum naroz.:24.3.2014 Účastníci svodu z vrhu G z Julinčina údolí [nové okno]
chovatel:Martina Mazurováotec:Heineken Šédedab
matka:Fáma z Julinčina údolí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GastonpesCMKU/HW/7667/14 Jan Leksa, Chlumětínčerná se znaky64 cm5/2a/A4 - P1 vpravo nahoře

z Kraje bílé pěny

datum naroz.:22.11.2013 Účastníci svodu z vrhu C z Kraje bílé pěny [nové okno]
chovatel:Mgr. Lenka Vernerováotec:Artex z Lašské brány
matka:Aila Sobí dvůr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CarpesCMKU/HW/7544/13 Michaela Kakos, Radostná pod Kozákovemčerná se znaky62 cm5/2a/A4,D2,N4 P1 vpravo nahoře
ClarysefenaCMKU/HW/7547/13Ing. Martin Černý, Rakovníkplavá62 cm5/3a
Corona CasiefenaCMKU/HW/7548/13 Miroslava Koudová, Mostčerná59 cm5/1a/X1 - krátký ocas

z Podještědské zahrady

datum naroz.:1.5.2014 Účastníci svodu z vrhu A z Podještědské zahrady [nové okno]
chovatel:Dagmar Franicováotec:Ben z Albrechtické samoty
matka:Bety z Hroznějovické hájovny
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AjaxpesCMKU/HW/7702/14 Anna Brožíková, Tanvald, Šumburk nad Desnouplavá64 cm5/3a
AkkipesCMKU/HW/7703/14 Ralf Arnold, Lohsaplavá66 cm5/3a
AschleypesCMKU/HW/7705/14 Jiří Izák, Jaroměřplavá63 cm5/3a/A4 - P1 vlevo nahoře
AthospesCMKU/HW/7706/14Ing. Otmar Ernest, Rokycanyplavá63 cm5/3a
AidafenaCMKU/HW/7707/14 Jiřina Šmídová, Dvůr Králové n/Lplavá58 cm5/3a/A1
AjšafenaCMKU/HW/7708/14 Nela Pospíšilová, Haraticečerná se znaky61 cm5/2a,4d
AstafenaCMKU/HW/7709/14MUDr. Jana Jelínková, Liberecplavá60 cm5/3a

z Úpatí Ondřejníku

datum naroz.:28.10.2013 Účastníci svodu z vrhu G z Úpatí Ondřejníku [nové okno]
chovatel:MUDr. Michaela Hrubáotec:Heineken Šédedab
matka:Barbie Bára z Úpatí Ondřejníku
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GaronpesCMKU/HW/7523/13 Pavlína Chovančíková, Dvůr Králové nad Labemčerná se znaky64 cm5/2a

Zašovský květ

datum naroz.:20.10.2013 Účastníci svodu z vrhu E Zašovský květ [nové okno]
chovatel:Petra Kočíbováotec:Berwill Hali Gali
matka:Baxy Zašovský květ
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EbbyfenaCMKU/HW/7519/13 Květa Škopková, Mukařov - Srbínčerná se znaky58 cm5/2a,2c,2d
EternityfenaCMKU/HW/7522/13 Tereza Pinkasová, Praha 8černá55 cm5/1a,4a

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus