Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 17. 5. 2015, Knížecí rybník u Tábora

Aldeon

datum naroz.:18.6.2014 Účastníci svodu z vrhu I Aldeon [nové okno]
chovatel:Pavel Kuskaotec:Totus Tuus Hovki Lusi
matka:Bina Aldeon
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
IrisfenaCMKU/HW/7999/15Ing. Petr Jakšík, Kněžpolečerná se znaky61 cm5/2a

Awedante

datum naroz.:4.11.2013 Účastníci svodu z vrhu A Awedante [nové okno]
chovatel:Eva Hajšmanováotec:Cyrol Bukový háj
matka:Cailin Sun Kesidy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AcepesCMKU/HW/7534/13 Vlastimil Pokluda, Nová Roleplavá65 cm5/3a/A1,D2
Alby SunpesCMKU/HW/7535/13 Martin Tvrz, Bor, okres Karlovy Varyplavá65 cm5/3a úzká spodní čelist
AlexpesCMKU/HW/7536/13 Vlastimil Pokluda, Nová Rolečerná65 cm5/1a/D2
AttispesCMKU/HW/7537/13 Daniel Ottomanský, Praha 5plavá66 cm5/3a/N3
AmarefenaCMKU/HW/7538/13 František Vaculčík, Lidečkočerná63 cm5/1a/D2
Anne-BerryfenaCMKU/HW/7539/13 Lenka Šikošová, Dobřichovicečerná63 cm5/1a/D2
Anttara BlackfenaCMKU/HW/7540/13 Eva Hajšmanová, Dolní Běláčerná61 cm5/1a
Arsea SunfenaCMKU/HW/7541/13 Jolana Čecháková, Chudčiceplavá62 cm5/3a/N3

Black Amber Rose

datum naroz.:20.5.2014 Účastníci svodu z vrhu A Black Amber Rose [nové okno]
chovatel:Věra Haluzíkováotec:Woody Gasko Prim
matka:Amy Čerchovské hvozdy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AndypesCMKU/HW/7784/14Ing. Václava Rex, Trutnovčerná se znaky67 cm5/2a/A4,N3 P1 vpravo nahoře
ArgopesCMKU/HW/7785/14Ing. Hana Velátová, Zdaboř, Příbramplavá69 cm5/3a/D2,N3
AfrafenaCMKU/HW/7787/14 Damjana Kocjančik, Dobrna Slovenijačerná se znaky64 cm5/2a
AlissfenaCMKU/HW/7788/14 Petra Boubelíková, Viticečerná se znaky65 cm5/2a
AnniefenaCMKU/HW/7789/14 Blanka Koutská, Řícmaniceplavá60 cm5/3a/N3

Bukový háj

datum naroz.:22.4.2014 Účastníci svodu z vrhu H Bukový háj [nové okno]
chovatel:Ing. Věra Landsmannováotec:Akim Lucky Ijsbeer
matka:Elion Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
HerodespesCMKU/HW/7710/14Ing. Oto Vrána, Šimonovicečerná se znaky64 cm5/2a/E4

Cordis Paladin

datum naroz.:8.6.2014 Účastníci svodu z vrhu A Cordis Paladin [nové okno]
chovatel:Mgr. Martina Honisováotec:Aristo Teresie Bohemia
matka:Dixie Pixie z Brzáneckých vinohradů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArdalpesCMKU/HW/7792/14 Veronika Skládalová, Litovelčerná64 cm5/1a
ArnepesCMKU/HW/7794/14 Miroslav Kolací, Miličínplavá64 cm5/3a/N3

Debbie-Ann

datum naroz.:22.8.2014 Účastníci svodu z vrhu E Debbie-Ann [nové okno]
chovatel:Kristýna Banertováotec:Arigo v.d. Kurpfalzjägern
matka:Debbie Katveri
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EathonpesCMKU/HW/7879/14 Aneta Štossová, Brnoplavá65 cm5/3a/AX - nerovnoběžná linie horní a dolní čelisti
EccopesCMKU/HW/7880/14 Petr Fejko, Havířov-Životicečerná se znaky65 cm5/2a
EktorpesCMKU/HW/7881/14 Jana Holubová, Český Krumlovčerná se znaky64 cm5/2a/N3
EvilpesCMKU/HW/7883/14 Martin Havelka, Pardubiceplavá68 cm5/3a
ElissonfenaCMKU/HW/7884/14 Bernadeta Molčánová, Šternberkčerná se znaky61 cm5/2a,4a
EnergyfenaCMKU/HW/7886/14 Alena Kellnerová, Dvůr Králové n/Lčerná se znaky59 cm5/2a
ÉowynfenaCMKU/HW/7887/14 Pavlína Skládalová, Myslechovicečerná se znaky59 cm5/2a,4b

Edazri loci

datum naroz.:2.3.2014 Účastníci svodu z vrhu B Edazri loci [nové okno]
chovatel:DiS. Michaela Horováotec:Heineken Šédedab
matka:Eddie-Enn Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BarnabášpesCMKU/HW/7619/14 Michal Urban, Praha 2černá se znaky64 cm5/2a,4d/N3
BarneypesCMKU/HW/7620/14 Pavla Němcová, Strakonicečerná62 cm5/1a,D2,E4 rezavá barva na celém těle
BerniepesCMKU/HW/7622/14 Lenka Zemanová, Lovosicečerná se znaky66 cm5/2a,4f
BenittafenaCMKU/HW/7623/14Ing. Magdaléna Drbušková, Těrlickočerná59 cm5/1a,1x,4x/D2 - mahagonový nádech srsti, větší dlouhý bílý znak na hrudi
BerryfenaCMKU/HW/7625/14Bc. Antonín Barborka, Horažďovicečerná se znaky62 cm5/2a,4a
BesifenaCMKU/HW/7626/14 Klára Mašková, Hřebeččerná63 cm5/1a
BirafenaCMKU/HW/7627/14 Zdeněk Valenta, Březno u Chomutovačerná59,5 cm5/1a,1x - mahagonový nádech
BonniefenaCMKU/HW/7628/14Mudr. Lenka Trauškeová, Prahačerná se znaky62 cm5/2a,4f

Elibuky

datum naroz.:15.8.2014 Účastníci svodu z vrhu B Elibuky [nové okno]
chovatel:Eva Zálešákováotec:Artex z Lašské brány
matka:Eliška Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BairrafenaCMKU/HW/7844/14 Miroslava Čubíková, Záhorovicečerná62 cm5/1a/A4 P1 vlevo nahoře
BegafenaCMKU/HW/7846/14 Martin Bláha, Dobřichoviceplavá63 cm5/3c/E4
BonafenaCMKU/HW/7847/14MVDr. Lenka Gajdzioková, Ostravaplavá61 cm5/3a
BrannanfenaCMKU/HW/7848/14Ing. Bc. Radka Schmolzová, Zbýšovčerná61 cm5/1a/N3
BrigafenaCMKU/HW/7849/14 Michal Kasal, Ořechovplavá61 cm5/3a

from Black Meadow

datum naroz.:15.10.2014 Účastníci svodu z vrhu A from Black Meadow [nové okno]
chovatel:Ing. Monika Keřkováotec:Falcon Gora Monte
matka:Pepper z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ApollopesCMKU/HW/7929/14 Šárka Řezáčková, Libušínčerná se znaky64 cm5/2a
Aston MartinpesCMKU/HW/7931/14 Ján Novák, Praha 6černá se znaky66 cm5/2a,4f
AbraxasfenaCMKU/HW/7932/14 Jitka Urbánková, Praha 8černá se znaky59 cm5/2a,4f/A3 - M3 vpravo dole
AlexisfenaCMKU/HW/7934/14 Jan Klíč, Žilinačerná se znaky59 cm5/2a/A3,E4 - M3 vpravo dole
Alice Lee CooperfenaCMKU/HW/7935/14Ing. Monika Keřková, Ohrobecplavá59 cm5/3a/N3
AmberfenaCMKU/HW/7936/14Mgr. Pavla Fridrichová, Veselý Žďárčerná se znaky60 cm5/2a,4f/N3

Gasko Prim

datum naroz.:2.5.2014 Účastníci svodu z vrhu R Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodováotec:Darcius Gasko Prim
matka:Sthella Steinroller
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
RamipesCMKU/HW/7730/14 Martin Mandík, Táborčerná se znaky66 cm5/2a
RitaripesCMKU/HW/7733/14Mgr. Tomáš Laurinčík, Olšanyčerná se znaky66 cm5/2a
RaniafenaCMKU/HW/7734/14 Barbora Pokorná, Praha 4 - Michlečerná se znaky57 cm2/2a,2c

Gasko Prim

datum naroz.:4.5.2014 Účastníci svodu z vrhu S Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodováotec:Cyr Tara Guarda
matka:Jasia Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ShantifenaCMKU/HW/7775/14Bc. Jana Tomanová, Havlíčkův Brodplavá64 cm5/3a

Gránická smečka

datum naroz.:7.4.2014 Účastníci svodu z vrhu B Gránická smečka [nové okno]
chovatel:Ing. Karel Cahaotec:Assan Teresie Bohemia
matka:Baila Krumlovské podzámčí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BeggiefenaCMKU/HW/7701/14Ing. Karel Caha, Znojmočerná se znaky63 cm5/2a/D2

Hovi-Raj

datum naroz.:13.7.2014 Účastníci svodu z vrhu G Hovi-Raj [nové okno]
chovatel:otec:Marlon v. Illtal
matka:Engie Hovi-Raj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GinnyfenaCMKU/HW/7971/14 Marie Werthaimová, Netvořicečerná se znaky64 cm5/2a

Channe Line

datum naroz.:22.9.2014 Účastníci svodu z vrhu A Channe Line [nové okno]
chovatel:Hana Punčochářováotec:Darcius Gasko Prim
matka:Channelaine Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AfareuspesCMKU/HW/7899/14 Vendula Husáková, Rosice u Brnaplavá64 cm5/3a,4a
AivoryfenaCMKU/HW/7901/14MgA. Lenka Vahalová, Prahaplavá59 cm2/3a/A3 - M3 vlevo
AngelfenaCMKU/HW/7903/14 Hana Punčochářová, Lázčerná se znaky59 cm5/2a,4e
AshleyfenaCMKU/HW/7904/14 Lukáš Ježek, Prahačerná se znaky57 cm5/2a/A3,D2,NX - P1 vlevo dole, kratší ocas

Krumlovské podzámčí

datum naroz.:20.1.2014

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Radka Kubalováotec:Andy od Vltavského jezu
matka:Brianny Krumlovské podzámčí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CudifenaCMKU/HW/7580/14 Radka Kubalová, Kájov u Č.Krumlovačerná se znaky62 cm5/2a,4a

Pektorův statek

datum naroz.:24.3.2014 Účastníci svodu z vrhu F Pektorův statek [nové okno]
chovatel:Libuše Pavelkováotec:Aran Zmizelá Vltava
matka:Bonnie Corraki Moravia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FalcopesCMKU/HW/7680/14 Iva Žejdlová, Lnářečerná se znaky63 cm5/2a

Řevnické tůně

datum naroz.:24.3.2014 Účastníci svodu z vrhu C Řevnické tůně [nové okno]
chovatel:Monika Kramolišováotec:Barney Seahawk
matka:Isa Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CaesarpesCMKU/HW/7674/14Mgr. Ivo Zápal, Psáryplavá65 cm5/3a
CallistofenaCMKU/HW/7679/14Ing. Michaela Masopustová, Modlany-Teplicečerná60 cm5/1a/A3

Seahawk

datum naroz.:27.5.2013 Účastníci svodu z vrhu E Seahawk [nové okno]
chovatel:Anna Brázdováotec:Dhor Mista Jaswin
matka:Ebony-Fay Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Ed-DhorpesCMKU/HW/7386/13 Věra Chovanová, Čankovicečerná se znaky67 cm5/2a

Seahawk

datum naroz.:13.8.2014 Účastníci svodu z vrhu F Seahawk [nové okno]
chovatel:Anna Brázdováotec:Heineken Šédedab
matka:Baxi Seahawk
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FlynnpesCMKU/HW/7872/14Ing. Luboš Bočák, Kutná Horačerná se znaky66 cm5/2a
FayefenaCMKU/HW/7875/14 Václav Kureš, Praha 5černá se znaky58 cm8/2a
FayrafenaCMKU/HW/7876/14 Simona Jakubcová, Malešovčerná se znaky62 cm5/2a,2d,2e,2x - zakouřené všechny nohy
FeefenaCMKU/HW/7877/14 Gisela Wacker, Leipzig - Deutschlandčerná se znaky59 cm5/2a,2d/E4
FinlandiafenaCMKU/HW/7878/14Ing. Pavlína Brabcová, Třebíččerná se znaky63 cm5/2a

Sideric Miks.

datum naroz.:21.6.2014 Účastníci svodu z vrhu H Sideric Miks. [nové okno]
chovatel:Gabriela Miksováotec:Imperiál Gasko Prim
matka:Famous Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
HickpesCMKU/HW/7830/14Ing. Jan Šeda, Ostrov nad Ohříčerná67 cm5/1a
HibyfenaCMKU/HW/7833/14 Stanislav Strašlipka, Chýňava - Podkozíčerná57,5 cm8/1a
HosíífenaCMKU/HW/7834/14 Klára Kutá, Hradec Královéčerná62,5 cm5/1a

Šlovický vrch

datum naroz.:17.1.2014 Účastníci svodu z vrhu R Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Jana Peclováotec:Darcy z Kraje kalicha
matka:Nexi Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
RinafenaCMKU/HW/7576/14 Pavel Hromek, Nová Ves - Vískaplavá59 cm5/3a/A4,D2 P1 vpravo nahoře

Vršovická hora

datum naroz.:12.5.2014 Účastníci svodu z vrhu C Vršovická hora [nové okno]
chovatel:Dagmar Kalendováotec:Akim Lucky Ijsbeer
matka:Baccara Vršovická hora
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CortézpesCMKU/HW/7751/14 Dagmar Kalendová, Čerčanyčerná se znaky62 cm5/2a

z Jihláveckého údolí

datum naroz.:29.5.2014 Účastníci svodu z vrhu B z Jihláveckého údolí [nové okno]
chovatel:Miroslav Plešingerotec:Akim Lucky Ijsbeer
matka:Ansheila Chic z Ecolonu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BehemothpesCMKU/HW/7797/14 Jana Chválová, Lidmaňčerná se znaky62 cm5/2a
BelphegorpesCMKU/HW/7798/14 Eva Zedníková, Děčínčerná se znaky66 cm5/2a,4a/A4 P1 vlevo nahoře
BateiafenaCMKU/HW/7800/14 Šárka Kohoutová, Praha 4plavá61 cm5/3b,4a
BlackiefenaCMKU/HW/7802/14Ing. Petra Šárová, Velké Popovicečerná se znaky55 cm5/2a,A1,A4 P1 vpravo nahoře

z Julinčina údolí

datum naroz.:24.3.2014 Účastníci svodu z vrhu G z Julinčina údolí [nové okno]
chovatel:Martina Mazurováotec:Heineken Šédedab
matka:Fáma z Julinčina údolí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GrimpesCMKU/HW/7670/14 Milan Tláskal, Bystréčerná61 cm5/1a
GenesisfenaCMKU/HW/7672/14 Jan Vostřel, Litomyšlčerná se znaky60 cm5/2a/H2

z Krahule

datum naroz.:29.3.2014 Účastníci svodu z vrhu B z Krahule [nové okno]
chovatel:Mgr. Eva Mitrováotec:Argo Káranský blesk
matka:Arissa z Kraje pestrého kamení
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BellafenaCMKU/HW/7662/14Mgr. Eva Mitrová, Přídolíplavá62 cm5/3a
BessifenaCMKU/HW/7663/14 Josef Obraz, Občovplavá61 cm5/3a

z Malé roklinky

datum naroz.:5.10.2014 Účastníci svodu z vrhu A z Malé roklinky [nové okno]
chovatel:Kateřina Hurychováotec:Barney Seahawk
matka:Noreen Kris-Ve-Mar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArgopesCMKU/HW/7940/14 František Nedbal, Lubná - Kroměřížčerná se znaky60 cm5/2a,4a

z Ondrova dvora

datum naroz.:29.1.2013 Účastníci svodu z vrhu B z Ondrova dvora [nové okno]
chovatel:Miloslava Plochováotec:Assan Teresie Bohemia
matka:Elvíra od Hrnčířského kruhu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BabetafenaCMKU/HW/7235/13 Michaela Šimková, České Budějovicečerná se znaky63 cm5/2a,4a

z Podhořanských kopců

datum naroz.:27.3.2014 Účastníci svodu z vrhu C z Podhořanských kopců [nové okno]
chovatel:Lucie Holubováotec:Falcon Gora Monte
matka:Eramie Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CamaropesCMKU/HW/7652/14 Bojislav Kořínek, Kozohlodyčerná63 cm5/1a
CefiropesCMKU/HW/7653/14 Karel Kratochvíl, Mukařovčerná63 cm5/1a/A3 P1 dole oboustraně

ze Žďárské vrchoviny

datum naroz.:23.2.2014 Účastníci svodu z vrhu A ze Žďárské vrchoviny [nové okno]
chovatel:Jitka Štěpánováotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Megi z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AimyfenaCMKU/HW/7608/14Ing. Anna Hanzálková, České Budějovicečerná se znaky62 cm5/2a
ArčífenaCMKU/HW/7610/14 Jitka Štěpánová, Źďár nad Sázavoučerná se znaky61 cm5/2a,4a/D2,E4

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus