Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 14. 3. 2015, Štěpánov u Olomouce

Black Amber Rose

datum naroz.:20.5.2014 Účastníci svodu z vrhu A Black Amber Rose [nové okno]
chovatel:Věra Haluzíkováotec:Woody Gasko Prim
matka:Amy Čerchovské hvozdy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AshleyfenaCMKU/HW/7790/14Mgr. Sylvie Terrichová, Kunínčerná se znaky59,5 cm5/2a

Carpathia Heart

datum naroz.:14.5.2014 Účastníci svodu z vrhu B Carpathia Heart [nové okno]
chovatel:Marek Žákovičotec:Hobo v. Schondratal
matka:Aimie Sagbariam
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BrandyfenaCMKU/HW/7897/14 Eliška Žochová, Hroznová Lhotačerná se znaky59 cm5/2a,4a/A4,D2 vpravo nahoře P1, francouzský postoj

Felicity Bohemia

datum naroz.:16.5.2014 Účastníci svodu z vrhu B Felicity Bohemia [nové okno]
chovatel:Iva Vokurkováotec:Imperiál Gasko Prim
matka:Genesis Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BessiefenaCMKU/HW/7769/14Bc. Dominika Jarošová, Suchdol nad Odroučerná58 cm5/1a

Karpatská Perla

datum naroz.:6.4.2014 Účastníci svodu z vrhu A Karpatská Perla [nové okno]
chovatel:Miroslav Šimončičotec:Golfo Kráľovská stráž
matka:Beky Neskrotná vášeň
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AnniefenaCMKU/HW/7906/14 Barbora Backová, Břeclavčerná62 cm5/1a/D2

Linden Way

datum naroz.:4.2.2014 Účastníci svodu z vrhu A Linden Way [nové okno]
chovatel:Dis. Kateřina Cuberováotec:Attis z Valdeckého lesa
matka:Ami Amijon Star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArchiepesCMKU/HW/7563/14 Lenka Glacová, Haťčerná se znaky63,5 cm5/2a/A1,N4
AdafenaCMKU/HW/7565/14 Martina Vacíková, Olomoucplavá61 cm5/3a těsné nůžky
AlexiefenaCMKU/HW/7567/14 Petr Katzer, Šestajovicečerná se znaky60 cm5/2a,4f
AnniefenaCMKU/HW/7569/14 Jan Moliš, Pozořiceplavá60 cm5/3a
ArwenfenaCMKU/HW/7570/14 Ivana Pinkasová, Chotěbuzplavá60 cm5/3a

Luční zátiší

datum naroz.:12.4.2014 Účastníci svodu z vrhu A Luční zátiší [nové okno]
chovatel:František Čtverákotec:Bentley Mílas Moravia
matka:Cassie Nova Moravia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AryafenaCMKU/HW/7729/14 Alena Kynclová, Budišov nad Budišovkoučerná se znaky59,5 cm5/2a/D2

Na3

datum naroz.:17.8.2014 Účastníci svodu z vrhu B Na3 [nové okno]
chovatel:Mgr. Tereza Turkováotec:Adiant Moravia Lamara
matka:Blackberry ze Starého Rejvízu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BandypesCMKU/HW/7860/14 Pavlína Bernatiková, Orlováplavá59 cm5/3a
BarneypesCMKU/HW/7861/14 Michal Korber, Prahačerná se znaky60,5 cm5/2a
BenjaminpesCMKU/HW/7862/14 Pavlína Morávková, Milovyčerná60 cm5/1a,4a
BrancopesCMKU/HW/7863/14Ing. Michal Pecha, Milovyčerná se znaky62 cm5/2a/A4 P1 vpravo nahoře
BurtonpesCMKU/HW/7864/14 Martina Haková, Tetínčerná61 cm5/1a/D2 P1 vlevo dole neprořezaná
BairafenaCMKU/HW/7865/14Bc. Lucie Krausová, Louny/Oboraplavá62 cm5/3a P1 vlevo dole prořezává
BlueberryfenaCMKU/HW/7868/14 Radek Karásek, Rosice u Brnačerná57 cm5/1a

od Červené skály

datum naroz.:21.5.2014 Účastníci svodu z vrhu M od Červené skály [nové okno]
chovatel:Hana Procházkováotec:Aran Zmizelá Vltava
matka:Ketty od Červené skály
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
MaxpesCMKU/HW/7777/14 Petr Přívozník, Ostrava-Stará Běláčerná se znaky62 cm5/2a,4f volný nůžkový skus
MeggifenaCMKU/HW/7780/14 Lukáš Němeček, Sedlištěplavá61,5 cm5/3a,4a

Royal Safe

datum naroz.:25.9.2013 Účastníci svodu z vrhu P Royal Safe [nové okno]
chovatel:Martin Slezákotec:Jacobi Gasko Prim
matka:Jawa Royal Safe
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
PantherpesCMKU/HW/7508/13 Martin Slezák, Chropyněčerná66 cm5/1a

Sagbariam

datum naroz.:29.8.2014 Účastníci svodu z vrhu B Sagbariam [nové okno]
chovatel:Květa Ságnerováotec:Berzit Moravia Diamond
matka:Aerin Sagbariam
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BaldurpesCMKU/HW/7890/14 Michaela Zmeškalová, Domaželice u Přerovaplavá60 cm5/3a P1 vlevo dole neprořezaná

Sideric Miks.

datum naroz.:21.6.2014 Účastníci svodu z vrhu H Sideric Miks. [nové okno]
chovatel:Gabriela Miksováotec:Imperiál Gasko Prim
matka:Famous Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
HamplypesCMKU/HW/7829/14Ing. Tomáš Slamják, Baškačerná se znaky65 cm5/2a/E4

z Hanácké zahrady

datum naroz.:27.10.2013 Účastníci svodu z vrhu A z Hanácké zahrady [nové okno]
chovatel:Otakar Krumpotec:Berzit Moravia Diamond
matka:Becky Baguette Eliskova zahrada
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AdalgipesCMKU/HW/7527/13 Jan Hrbek, Olomoucplavá69 cm5/3c/E4
ArtushpesCMKU/HW/7529/13 Kateřina Vitásková, Hynkovčerná se znaky68 cm5/2a,4f/D2
AgnessfenaCMKU/HW/7530/13 Hana Krumpová, Přerovplavá61,5 cm5/3a/E1
AmifenaCMKU/HW/7532/13 Martina Valentová, Liboš, Krnovčerná se znaky65 cm5/2a,4f

z Hrabovských stájí

datum naroz.:4.5.2014 Účastníci svodu z vrhu C z Hrabovských stájí [nové okno]
chovatel:Ing. Barbora Lyčkováotec:Berwill Hali Gali
matka:Dalarna v. Wildweibchenstein
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CamberopesCMKU/HW/7736/14 Vladimír Koleček, Prostřední Bečvačerná66 cm5/1a,4a
CasiripesCMKU/HW/7737/14 Petra Kyšková, Orlováčerná65 cm5/1a
CatangopesCMKU/HW/7738/14Ing. Barbora Lyčková, Ostrava - Hrabováčerná66 cm5/1a,4a
CrispesCMKU/HW/7739/14 Kateřina Fejfarová, Bystrovanyčerná67 cm5/1a,4a
CarmenitafenaCMKU/HW/7740/14 Josef Čmel, Blanskočerná62 cm5/1a
CayafenaCMKU/HW/7741/14Bc. Lucie Routová, Klenčí pod Čerchovemčerná62 cm5/1a
ColetefenaCMKU/HW/7742/14Ing. Tomáš Nadrchal, Kramolnáčerná58,5 cm5/1a,4a
CorryfenaCMKU/HW/7743/14 Jindřiška Ondroušková, Vratimovčerná62 cm5/1a,4a

z Moravské vinné 5151A

datum naroz.:21.2.2014 Účastníci svodu z vrhu A z Moravské vinné 5151A [nové okno]
chovatel:Dana Mikulováotec:Artex z Lašské brány
matka:Blue Ray z Ecolonu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmospesCMKU/HW/7612/14 Pavel Krutilek, Týn nad Bečvoučerná64 cm5/1a,4a/N4
AndrépesCMKU/HW/7613/14 Jaroslav Cekota, Zlínčerná se znaky63 cm5/2a R- chybějící varle
AgnifenaCMKU/HW/7614/14Ing. Karel Smolík, Osek Nad Bečvouplavá59 cm5/3a,4a/D2

z Narcisovej

datum naroz.:17.1.2014 Účastníci svodu z vrhu A z Narcisovej [nové okno]
chovatel:Ing. Ivan Slovákotec:Benji Neskrotná vášeň
matka:Fju Folcrum
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArchibaldpesCMKU/HW/7699/14Ing. Marián Matloch, Chotěbuzplavá71 cm5/3a

ze Švestkového sadu

datum naroz.:29.4.2014 Účastníci svodu z vrhu B ze Švestkového sadu [nové okno]
chovatel:Michal Polášekotec:Lord z Páralovy zahrady
matka:Drahomíra z Kraje kalicha
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BarnabášpesCMKU/HW/7745/14Mgr. Kristina Zahradnik Kudláková, Albrechticečerná65 cm5/1a,4a/A3,A4,N4 oboustranně chybí M3, zdvojená P1 vpravo nahoře
BenjaminpesCMKU/HW/7746/14 Zdeněk Rada, Lhotka nad Bečvoučerná65 cm5/1a,4a/N3
BlackpesCMKU/HW/7747/14 Stanislava Chmielová, Havířovčerná64,5 cm5/1a/N3
BondpesCMKU/HW/7748/14 Pavlína Pittermannová, Habartovčerná68 cm5/1a/N3

ze Žďárské vrchoviny

datum naroz.:23.2.2014 Účastníci svodu z vrhu A ze Žďárské vrchoviny [nové okno]
chovatel:Jitka Štěpánováotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Megi z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArtýnafenaCMKU/HW/7611/14Mgr. Veronika Drnovská, Pustiměřčerná se znaky60 cm5/2a,4a/D2

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus