Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 18. 5. 2014, Knížecí rybník u Tábora

Aldeon

datum naroz.:17.8.2013 Účastníci svodu z vrhu H Aldeon [nové okno]
chovatel:Pavel Kuskaotec:Bond v. Gut Grone
matka:Bleys Folcrum
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
HeidifenaCMKU/HW/7558/13 Karel Holý, Všemyslicečerná se znaky63 cm5/2a

Black Prim

datum naroz.:19.9.2013 Účastníci svodu z vrhu C Black Prim [nové okno]
chovatel:Ing. Ph.D. Libuše Svobodováotec:Conty Lexova smečka
matka:Apis Black Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CaenpesCMKU/HW/7510/13 Taťána Hrouzková, Borekplavá67 cm5/3a
CondorpesCMKU/HW/7511/13 Martina Michálková, Horoušánkyplavá64 cm5/3a/A4 - P1 nahoře oboustranně
CornypesCMKU/HW/7512/13 Jan Šlajcher, Vrbno nad Lesyplavá62 cm5/3a/A4/N3 - P1 vlevo nahoře
CristalpesCMKU/HW/7513/13 Josef Cejnar, Kvasinyplavá64 cm5/3a/N3
CassidyfenaCMKU/HW/7514/13MUDr. Ludmila Paulů, Chrudimčerná61 cm5/1a/A4/N3 - P1 vpravo nahoře
CatharinefenaCMKU/HW/7515/13 Alena Matějíčková, Zdibyčerná58 cm5/1a/N3

Bohemia Lischin

datum naroz.:13.6.2013 Účastníci svodu z vrhu A Bohemia Lischin [nové okno]
chovatel:Petra Kovářováotec:Black Beryl Kesidy
matka:Grecy Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AbadypesCMKU/HW/7410/13 Libor Franc, Kutná Horačerná se znaky67 cm5/2a/D2,N4
AlfpesCMKU/HW/7411/13 Petra Kovářová, Stodčerná67 cm5/1a/N3,N4
ArgopesCMKU/HW/7412/13 Dominik Čížek, Mukařovčerná66 cm5/1a/D2
AxelpesCMKU/HW/7414/13 Jolana Novotná, Ústí nad Labem-Střekovčerná63 cm5/1a/N4
AbigailfenaCMKU/HW/7415/13Mgr. Miluše Doušová, Jirkovčerná62 cm5/1a/D2
ArivafenaCMKU/HW/7417/13 Jana Havlová, Třemošnáčerná63 cm5/1a/A1,D2,N4
ArletafenaCMKU/HW/7418/13 Dudycha Jan, Rychnov u Verneřicčerná se znaky62 cm5/2a
AyafenaCMKU/HW/7419/13Mgr. Iva Tučková, Nová Včelnicečerná61 cm5/1a/D2,N3

Carpathia Heart

datum naroz.:28.4.2013 Účastníci svodu z vrhu A Carpathia Heart [nové okno]
chovatel:Marek Žákovičotec:Ecco v. Tyrolsberg
matka:Aimie Sagbariam
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AikpesCMKU/HW/7542/13Ing. Lenka Řačáková, Kobylíplavá66,5 cm5/3a

Černý vítr

datum naroz.:10.5.2013 Účastníci svodu z vrhu E Černý vítr [nové okno]
chovatel:Bc. Martina Balonováotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Boogie Černý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EddiefenaCMKU/HW/7359/13Bc. Martina Balonová, Praha 84 - Dolní Chabryčerná se znaky63 cm5/2a,4b/N3 - těsný nůžkový skus
ElexisfenaCMKU/HW/7360/13 Jana Hladíková, Praha 8černá se znaky62 cm5/2a/D2
EnigmafenaCMKU/HW/7361/13 Tamara Sárová, Paskovplavá64 cm5/3c/A3,D2 - P1 vlevo dole
EronafenaCMKU/HW/7362/13MUDr. Veronika Polanská, Jaroměř-Josefovčerná se znaky63,5 cm5/2a/N4

Daimar

datum naroz.:21.6.2013 Účastníci svodu z vrhu G Daimar [nové okno]
chovatel:RNDr. Dana Hybštováotec:Aslan z Kraje pestrého kamení
matka:Daisy Daimar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GarypesCMKU/HW/7432/13Ing. Sandra Bašková, Stochovčerná66 cm5/1a/A3 - P1 oboustranně dole
GyrospesCMKU/HW/7433/13 Lenka Dušková, Kamenicečerná68 cm5/1a,4a/N3
GinafenaCMKU/HW/7434/13Mgr. Tomáš Kůstka, Doubekčerná se znaky62 cm5/2a,4b,4f/A3, N3 - P1 dole oboustranně, podsada jiné barvy
GracyfenaCMKU/HW/7435/13MUDr. Dita Popová, Jablonec nad Nisoučerná se znaky64 cm5/2a,2d,4b,4d - podsada jiné barvy

Debbie-Ann

datum naroz.:16.5.2013 Účastníci svodu z vrhu C Debbie-Ann [nové okno]
chovatel:Kristýna Banertováotec:Ammon v.d. Leipziger Schwaben
matka:Debbie Katveri
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CleopesCMKU/HW/7371/13Ing. Šárka Kárská, Štěpánovplavá66 cm5/3c
CodypesCMKU/HW/7373/13 Anna Volfová, Přelouččerná se znaky68 cm5/2a/N3,N4
CookiepesCMKU/HW/7374/13 Miriam Korenkova, Kvetnice,Praha-vychodčerná se znaky66 cm5/2a/A4,N3,N4 - P1 vpravo nahoře
CooperpesCMKU/HW/7375/13 Kristýna Banertová, Rousínovčerná se znaky66 cm5/2a/N3 - těsný nůžkový skus
CoudypesCMKU/HW/7376/13 Milan Vácha, Písekčerná se znaky64 cm5/2a/D2,E4,N3,N4
CatherinfenaCMKU/HW/7377/13 Zuzana Techetová, Křelovplavá61 cm5/3a/D2
CindyfenaCMKU/HW/7379/13 Petra Maděrová, Dušejovplavá61 cm5/3a
ConniefenaCMKU/HW/7380/13 Alena Kellnerová, Dvůr Králové n/Lplavá63 cm5/3a

Ebidix

datum naroz.:1.7.2013 Účastníci svodu z vrhu B Ebidix [nové okno]
chovatel:Marie Werthaimováotec:Berserk Mista Jaswin
matka:Crux Ebidix Navare Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BumperpesCMKU/HW/7461/13 Vladimír Svoboda, Chlumec nad Cidlinouplavá68 cm8/3c

Gasko Prim

datum naroz.:7.7.2013 Účastníci svodu z vrhu P Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodováotec:Armín Hali Gali
matka:Casandra Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
PlayboypesCMKU/HW/7450/13Mgr. Julie Pařízková, Hradec Královéčerná se znaky65 cm5/2a
PoseidonpesCMKU/HW/7451/13 Eliška Pristašová, Litochoviceplavá67 cm8/3a/A3 - M3 oboustranně
PandorafenaCMKU/HW/7452/13MUDr. Kateřina Taušová, Liberecčerná61 cm5/1a/A4 - P1 oboustranně nahoře
PerlafenaCMKU/HW/7453/13 Radka Pohanková, Javůrekplavá63 cm5/3a/A4 - P1 vlevo nahoře
PersiafenaCMKU/HW/7454/13 Drahomíra Krejčová, Brnočerná62 cm5/1a

Goodrich

datum naroz.:1.6.2013 Účastníci svodu z vrhu A Goodrich [nové okno]
chovatel:Monika Bláhováotec:Aran Zmizelá Vltava
matka:Aischa Stín lesa
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkimpesCMKU/HW/7363/13MVDr. Diana Janouškovcová, Tachovčerná se znaky65 cm5/2a/A4,E4,N3,N4 - P1 vpravo nahoře
Argo MontypesCMKU/HW/7364/13 Iva Urbánková, Smržovkačerná se znaky66 cm5/2a/A4,D2,E4,N3,N4 - P1 nahoře i dole oboustranně
AtospesCMKU/HW/7366/13Mgr. Martina Zahrádková, Plzeňčerná se znaky66 cm5/2a/A4,N3 - P1 vlevo nahoře, těsný nůžkový skus
AbigallefenaCMKU/HW/7367/13 Jan Kocman, Miroticečerná se znaky62 cm5/2a/A4,N3 - P1 nahože oboustranně, těsný nůžkový skus
AimifenaCMKU/HW/7368/13 Pavel Červený, Černé Voděradyčerná se znaky64 cm5/2a/A4 - P1 vlevo nahoře
Alli CassiopeiafenaCMKU/HW/7370/13 Jitka Doležalová, České Budějovicečerná se znaky63 cm5/2a,2d,4b,4f

Lafarr Star

datum naroz.:20.6.2013 Účastníci svodu z vrhu A Lafarr Star [nové okno]
chovatel:Iva Kovářováotec:Bandit v. Kesseltal
matka:Farrah Mista Jaswin
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AffricpesCMKU/HW/7475/13Bc. Jindřich Šeda, Praha 6černá se znaky64 cm5/2a,2c,2d,2e/A4,N4 - P1 vlevo nahoře
ArsanpesCMKU/HW/7477/13 Iva Kovářová, Liberecčerná se znaky66 cm5/2a/N4
AfirafenaCMKU/HW/7479/13 Klára Kubíková, České Budějovicečerná se znaky60 cm5/2a/N3
AirinfenaCMKU/HW/7480/13 Milan Tipta, Praha 10černá se znaky59 cm5/2a,2c,2d,2e
AjkafenaCMKU/HW/7481/13 Jiří Pavlát, Jaroměř-Josefovplavá63 cm5/3a

Moravia Diamond

datum naroz.:26.4.2013 Účastníci svodu z vrhu G Moravia Diamond [nové okno]
chovatel:Martina Fistungováotec:Berwill Hali Gali
matka:Daxia Moravia Diamond
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GairafenaCMKU/HW/7323/13Bc. Miroslava Binderová, Husinecčerná se znaky61 cm5/2a,4a,4f/A3,E4 - chybí M3 oboustranně

od Studánky Vojtěšky

datum naroz.:14.2.2013 Účastníci svodu z vrhu A od Studánky Vojtěšky [nové okno]
chovatel:Petr Tomášekotec:Adam Haf Raf
matka:Lisa Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AronpesCMKU/HW/7258/13Ing. Martin Malý, Čelákovicečerná se znaky69 cm5/2a,4a
AbbyfenaCMKU/HW/7259/13 Petr Tomášek, Domažliceplavá63 cm5/3a/NX - deformace špičky ocasu
AjšafenaCMKU/HW/7260/13 Radka Tenková, Plzeňčerná se znaky63 cm5/2a
AlisafenaCMKU/HW/7261/13 Jiří Novota, Hostiviceplavá62 cm5/3a,4a/A1

Pessoa

datum naroz.:6.2.2013 Účastníci svodu z vrhu A Pessoa [nové okno]
chovatel:Renáta Radovesnickáotec:Attis z Valdeckého lesa
matka:Andy ze Světlovských luk
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AndalusiafenaCMKU/HW/7244/13 Marie Tomášková, Bernarticečerná se znaky60 cm5/2a/AX - křížový skus

Regis Moravia

datum naroz.:9.5.2013 Účastníci svodu z vrhu A Regis Moravia [nové okno]
chovatel:Renata Králováotec:Adam Haf Raf
matka:Angie Coras Garden
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AdampesCMKU/HW/7345/13 Soňa Malá, Sokolovčerná se znaky64 cm5/2a,4a
AlcatrazpesCMKU/HW/7346/13 Pavlína Holubová, Blanskočerná65 cm5/1a
AndorrafenaCMKU/HW/7351/13 Renata Králová, Brnočerná61 cm5/1a,4a
AryafenaCMKU/HW/7352/13 Magdaléna Řehořová, Prahaplavá62 cm5/3a
AshleyfenaCMKU/HW/7353/13 Eva Hrachová, Hlubočinkaplavá61 cm5/3a

Řevnické tůně

datum naroz.:12.3.2013 Účastníci svodu z vrhu B Řevnické tůně [nové okno]
chovatel:Monika Kramolišováotec:Assan Teresie Bohemia
matka:Isa Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BakispesCMKU/HW/7268/13 Bohumír Ctibor, Soběslavčerná63 cm5/1a/D2
BrespesCMKU/HW/7272/13Ing. Jan Pavelka, Viticečerná66 cm5/1a/D2
BerenikéfenaCMKU/HW/7273/13 Libor Merta, Úsovčerná se znaky60 cm5/2a/D2
BerrifenaCMKU/HW/7274/13 Hana Ondoková, Netolicečerná61 cm5/1a,4a/D2

Seahawk

datum naroz.:27.5.2013 Účastníci svodu z vrhu E Seahawk [nové okno]
chovatel:Anna Brázdováotec:Dhor Mista Jaswin
matka:Ebony-Fay Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EddypesCMKU/HW/7387/13Ing. Tomáš Jarolímek, Český Brodplavá66 cm5/3a
ErotikpesCMKU/HW/7390/13 Petra Dostalová, Velká Dobráplavá65 cm5/3a/D2
EbonyfenaCMKU/HW/7391/13 Anna Brázdová, Praha 9plavá62 cm5/3a
ElisafenaCMKU/HW/7392/13 Jaroslav Hatle, Lázně Toušeňčerná se znaky61 cm5/2a
ElorafenaCMKU/HW/7393/13 Ivana Richterová, Praha 9 - Újezd nad Lesyplavá61 cm5/3a

Sideric Miks.

datum naroz.:19.4.2013 Účastníci svodu z vrhu G Sideric Miks. [nové okno]
chovatel:Gabriela Miksováotec:Dhor Mista Jaswin
matka:Famous Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GerionpesCMKU/HW/7336/13 Pavel Karásek, Drahelčicečerná se znaky64 cm5/2a
GimeonpesCMKU/HW/7337/13Ing. Alena Rejmonová, Klokočnáčerná se znaky66 cm5/2c
GallardafenaCMKU/HW/7340/13 Toni Babický, Prahačerná se znaky60 cm5/2a
GillifenaCMKU/HW/7342/13Ing Jan Šlechta, Praha 3černá61 cm5/1a
GoriinfenaCMKU/HW/7343/13Mgr. Vladimír Zimmel, Přerov nad Labemplavá64 cm5/3a
GreacefenaCMKU/HW/7344/13 Jitka Šiklingová, Prostějovičkyplavá65 cm5/3a

Snow Meadow

datum naroz.:17.4.2013 Účastníci svodu z vrhu F Snow Meadow [nové okno]
chovatel:Ing. Martin Procházkaotec:Akim Lucky Ijsbeer
matka:Cascade od Královského rybníka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FionnafenaCMKU/HW/7306/13Mgr. Martina Dědková, Mníšek-Fojtkačerná63 cm5/1a,4a/A4 - P1 nahoře oboustranně

Šlovický vrch

datum naroz.:7.5.2013 Účastníci svodu z vrhu P Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Jana Peclováotec:Darcy z Kraje kalicha
matka:Hali Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
PettyfenaCMKU/HW/7356/13ing Martin Červ, Nesvačilyčerná se znaky59 cm5/2a,4f

Teresie Bohemia

datum naroz.:9.2.2012 Účastníci svodu z vrhu C Teresie Bohemia [nové okno]
chovatel:Ing. Tereza Hladkáotec:Axel v. Wilden Jäger
matka:Pyper v.d. Taubenbrücke
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CaratpesCMKU/HW/6815/12 Marcel Fischer, Krasavce, Dolní Lukavicečerná se znaky70 cm5/2a,4b/A4,D2 - P1 vlevo nahoře

Wicca Gabreta

datum naroz.:12.4.2013 Účastníci svodu z vrhu C Wicca Gabreta [nové okno]
chovatel:Eva Kotálováotec:Darcy z Kraje kalicha
matka:Finlandia Šédedab
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Carum CarvipesCMKU/HW/7307/13 Stanislav Kropš, Strakonicečerná67 cm5/1a
CedricpesCMKU/HW/7308/13 Zdeňka Kindlová, Přešticeplavá66 cm5/3a/E4
CornuspesCMKU/HW/7309/13 Zora Kotková, Liberecčerná66 cm5/1a
CallafenaCMKU/HW/7311/13 Eva Kotálová, Horažďovicečerná se znaky59 cm5/2a
CesmínafenaCMKU/HW/7313/13 Veronika Orlická, Měnínplavá63 cm5/3a

z Lásenice

datum naroz.:6.1.2013 Účastníci svodu z vrhu A z Lásenice [nové okno]
chovatel:Viktor Jeřábekotec:Aslan z Kraje pestrého kamení
matka:Cassie Navare Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkitafenaCMKU/HW/7229/13 Daniel Šubrt, Kamenný Újezdčerná63 cm5/1a

z Ondrova dvora

datum naroz.:29.1.2013 Účastníci svodu z vrhu B z Ondrova dvora [nové okno]
chovatel:Miloslava Plochováotec:Assan Teresie Bohemia
matka:Elvíra od Hrnčířského kruhu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BaltazarpesCMKU/HW/7232/13 Miloslava Plochová, České Budějovicečerná se znaky63 cm5/2a
BenjipesCMKU/HW/7233/13 Martina Vršecká, Trmicečerná se znaky66 cm5/2a
BertiepesCMKU/HW/7234/13 hana Tůmová, Moravské kníniceplavá66 cm5/3a
BarborkafenaCMKU/HW/7236/13Ing. Zdeňka Eretová, Nová Ves pod Plešíčerná se znaky62 cm5/2a/D2,N3
BeatafenaCMKU/HW/7237/13 Zdeněk Cýrus, Řevničovplavá63 cm5/3a/A4,N3 - P1 vlevo dole
BesiefenaCMKU/HW/7238/13Ing. Zdeňka Eretová, Nová Ves pod Plešíplavá59 cm5/3a/N3

z Podbuchlovských hor

datum naroz.:22.8.2013 Účastníci svodu z vrhu A z Podbuchlovských hor [nové okno]
chovatel:Iveta Rozumováotec:Amor Carnovia Silesia
matka:Boogie-Woogie Kesidy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlexpesCMKU/HW/7489/13 Josef Kunagl, Dobříščerná se znaky66 cm5/2a
ArgopesCMKU/HW/7490/13 Marie Gexová, Vojkovčerná se znaky67 cm5/2c/N3
ArnépesCMKU/HW/7491/13 Dagmar Smejkalová Nowaková, Náměšť nad Oslavoučerná se znaky66 cm5/2a/N3
AngiefenaCMKU/HW/7494/13 Tomáš Pacák, Proboštovčerná se znaky62 cm5/2a,2c

z Vltavského kraje

datum naroz.:17.6.2013 Účastníci svodu z vrhu B z Vltavského kraje [nové okno]
chovatel:Vlastimil Kaštánekotec:Darcius Gasko Prim
matka:Benji ze Stříbrných kaskád
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BodyguardpesCMKU/HW/7429/13Ing. Lukáš Burian, Jablonec nad Nisoučerná se znaky63 cm5/2a/A1
BessyfenaCMKU/HW/7430/13Ing. Milan Lachman, Strakyčerná se znaky64 cm5/2a/D2

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus