Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 29. 3. 2014, Štěpánov u Olomouce

Carpathia Heart

datum naroz.:28.4.2013 Účastníci svodu z vrhu A Carpathia Heart [nové okno]
chovatel:Marek Žákovičotec:Ecco v. Tyrolsberg
matka:Aimie Sagbariam
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmaropesCMKU/HW/7549/13 Nicola Wendelinová, Štěpánkoviceplavá65 cm5/3a,4a

Cicesbeo

datum naroz.:3.4.2012 Účastníci svodu z vrhu A Cicesbeo [nové okno]
chovatel:Štefan a Marta Marcinskíotec:Darcius Gasko Prim
matka:Ayrin Takavorakan
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AyrinfenaSPKP 1022 Michaela Gruntová, Česká Skalicečerná se znaky64,5 cm5/2a,4f

Com-Belvedér

datum naroz.:9.6.2013 Účastníci svodu z vrhu A Com-Belvedér [nové okno]
chovatel:Peter Tubaotec:Achilles Hovi Dream
matka:Bonnie Kessada
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmirafenaCMKU/HW/7497/13 Daniel Dänemark, Třinecčerná se znaky61 cm5/2a

Corraki Moravia

datum naroz.:10.8.2013 Účastníci svodu z vrhu D Corraki Moravia [nové okno]
chovatel:Eva Liberdováotec:Alex ze Stříbrných kaskád
matka:Arwen Elian Schlesien
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DastypesCMKU/HW/7484/13 Michaela Šimečková, Horní Tošanovicečerná se znaky61 cm5/2a,4b
DafnefenaCMKU/HW/7485/13 Jana Ochmanová, Branticečerná60 cm5/1a/E4
DeisyfenaCMKU/HW/7487/13 Jozef Mičo, -plavá60 cm5/3c
DitafenaCMKU/HW/7488/13Ing. Taťjana Urbánková, Klimkoviceplavá63 cm5/3a/E4

Dvorek U Kostelíčka

datum naroz.:12.1.2013 Účastníci svodu z vrhu A Dvorek U Kostelíčka [nové okno]
chovatel:Bc. Jana Jagošováotec:Artex z Lašské brány
matka:Corsi Moravia Diamond
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArvenfenaCMKU/HW/7231/13 Renata Gojná, Krnovplavá63 cm5/3c

Edazri loci

datum naroz.:23.10.2012 Účastníci svodu z vrhu A Edazri loci [nové okno]
chovatel:DiS. Michaela Horováotec:Cyrol Bukový háj
matka:Eddie-Enn Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlnypesCMKU/HW/7165/12 Josef Holub, Kunínčerná se znaky65 cm5/2a/D2

Gasko Prim

datum naroz.:15.6.2010 Účastníci svodu z vrhu K Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodováotec:Aram z Kraje pestrého kamení
matka:Verenica Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
KasiafenaCMKU/HW/6336/10 Miroslav Jurman, Kroměřížčerná se znaky58 cm5/2a,4d

Gigi Haf

datum naroz.:11.4.2013 Účastníci svodu z vrhu A Gigi Haf [nové okno]
chovatel:Andrea Koutňákováotec:Caraibo Moravia Diamond
matka:Areta Černý sen
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkimpesCMKU/HW/7289/13 Andrea Ochmanová, Studénkaplavá66 cm5/3a/N3
AlexpesCMKU/HW/7290/13 Josef Macík, Lukovplavá65 cm5/3a
ArespesCMKU/HW/7291/13Ing. et Ing. Jan Horalík, Lipník nad Bečvouplavá66 cm5/3a
AirinfenaCMKU/HW/7293/13Ing. Martina Bajcarová, Skaličkačerná se znaky61 cm5/2a

Hovarian

datum naroz.:21.6.2013 Účastníci svodu z vrhu U Hovarian [nové okno]
chovatel:Tapio Eerolaotec:Sammer Hovarian
matka:Radinka Hovarian
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
UpaspesCMKU/HW/7507/13 Michaela Gruntová, Česká Skalicečerná se znaky65 cm5/2a/D2,N3 neohraničené znaky na končetinách

Mista Jaswin

datum naroz.:26.5.2013 Účastníci svodu z vrhu I Mista Jaswin [nové okno]
chovatel:M. a S. Červeňováotec:Caramel Pusztai Pandur
matka:Brenna Neskrotná vášeň
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
IamarpesCMKU/HW/7506/13 Hana Jemelková, Přerov - Kozlovicečerná se znaky70 cm5/2a,4a/A4,D2 vlevo nahoře P1

Moravia Diamond

datum naroz.:26.4.2013 Účastníci svodu z vrhu G Moravia Diamond [nové okno]
chovatel:Martina Fistungováotec:Berwill Hali Gali
matka:Daxia Moravia Diamond
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GaropesCMKU/HW/7314/13 Daniel Bártek, Fryštákčerná65 cm5/1a
GaspesCMKU/HW/7316/13 Lenka Šrámková, Kelččerná66 cm5/1a,4a/E4 předkus
GrandpesCMKU/HW/7320/13 Marcin Kondrowski, Jaskrów, Polskočerná65 cm5/1a,4a
GabbafenaCMKU/HW/7322/13 Aleš Hořčica, Otrokovicečerná se znaky63 cm5/2a,4f/E4
GalaxyfenaCMKU/HW/7324/13 Martina Fistungová, Kojetínčerná62 cm5/1a

Na3

datum naroz.:9.6.2013 Účastníci svodu z vrhu A Na3 [nové okno]
chovatel:Tereza Turkováotec:Caraibo Moravia Diamond
matka:Blackberry ze Starého Rejvízu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AcaraipesCMKU/HW/7420/13 Pavel Řeháček, Prahačerná se znaky66 cm5/2a
AidenpesCMKU/HW/7421/13 Lenka Škapová, Slatiňanyplavá66 cm5/3a
AsberrypesCMKU/HW/7423/13 Tomáš Fiala, Poděbradyčerná66 cm5/1a
AerinfenaCMKU/HW/7424/13 Martin Šnajdr, Paskovčerná se znaky61 cm5/2a/A3 vpravo dole P1, méně výrazné znaky na hrudi
AncorryfenaCMKU/HW/7425/13 Martina Bancířová, Vratimovčerná se znaky61 cm5/2a/A3 vpravo dole P1
AtynafenaCMKU/HW/7428/13 Martin Krčmář, Záchlumíplavá60 cm5/3a/A3 vlevo dole P1

od Červené skály

datum naroz.:28.5.2012 Účastníci svodu z vrhu L od Červené skály [nové okno]
chovatel:Hana Procházkováotec:Amor Carnovia Silesia
matka:Ketty od Červené skály
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
LeonardpesCMKU/HW/6982/12Bc. Radana Feketová, Markvartovicečerná se znaky72 cm5/2a/A4 vlevo nahoře P1

od Dabele

datum naroz.:25.5.2013 Účastníci svodu z vrhu D od Dabele [nové okno]
chovatel:Mgr. Ilona Fröhlichováotec:Darcius Gasko Prim
matka:Four Roses Šédedab
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DarkpesCMKU/HW/7382/13 Jiřina Svozilová, Hlubočkyčerná66 cm5/1a/D2,N3

Pessoa

datum naroz.:6.2.2013 Účastníci svodu z vrhu A Pessoa [nové okno]
chovatel:Renáta Radovesnickáotec:Attis z Valdeckého lesa
matka:Andy ze Světlovských luk
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmayafenaCMKU/HW/7243/13 Iva Nerudová, Šenovčerná se znaky63 cm5/2a/E4
Angel EyesfenaCMKU/HW/7245/13 Josef Tesař, Rosice u Brnačerná se znaky63 cm5/2a,4a
AshantifenaCMKU/HW/7248/13 Martin Mikulenka, Rychvaldčerná se znaky63 cm5/2a,4a/D2

Scorteus Mons

datum naroz.:8.5.2013 Účastníci svodu z vrhu B Scorteus Mons [nové okno]
chovatel:MVDr. Iveta Hanusováotec:Jekyll Royal Safe
matka:Alize Aldeon
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BaghirpesCMKU/HW/7560/13 Alena Rábková, Prostějovčerná se znaky71 cm5/2a ocas těsně k hleznu

Snow Meadow

datum naroz.:17.4.2013 Účastníci svodu z vrhu F Snow Meadow [nové okno]
chovatel:Ing. Martin Procházkaotec:Akim Lucky Ijsbeer
matka:Cascade od Královského rybníka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FreudpesCMKU/HW/7304/13 Jan Vaculík, Ochoz u Brnačerná68 cm5/1a,4a/A4 oboustranně nahoře P1

z Božíkovy zahrady

datum naroz.:25.4.2013 Účastníci svodu z vrhu A z Božíkovy zahrady [nové okno]
chovatel:Ing. Božislav Koloničnýotec:Alex ze Stříbrných kaskád
matka:Fira z Beskydských Argonautů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AnthonypesCMKU/HW/7328/13Ing. Petr Opolka, Dolní Lutyněčerná se znaky67 cm5/2a,4a,4b spojené hrudní znaky se zn. na hrud.konč.
AdrianafenaCMKU/HW/7330/13Ing. Kateřina Zahálková, Bílovice nad Svitavoučerná se znaky60 cm5/2a,4b/D2 zdvojené znaky na hrudi-spojené se zn. na hrud.konč.
AirafenaCMKU/HW/7332/13Ing. Božislav Koloničný, Staré Městočerná se znaky61 cm5/2a,4b/D2 zdvojené znaky na hrudi-spojené se zn. na hrud.konč., prokvetlá stehna
ArixafenaCMKU/HW/7335/13Mgr. Pavla Krčmová, Brnočerná se znaky63 cm5/2a,4b

z Kruplova

datum naroz.:13.6.2013 Účastníci svodu z vrhu B z Kruplova [nové okno]
chovatel:Jaroslav Mynářotec:Aslan z Kraje pestrého kamení
matka:Cesy z Času růže
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BonniefenaCMKU/HW/7438/13Bc. Lenka Koutná, Frýdek - Místekčerná se znaky62,5 cm5/2a/N4

z Lašské brány

datum naroz.:30.5.2013 Účastníci svodu z vrhu E z Lašské brány [nové okno]
chovatel:Oldřich Nenutilotec:Alex ze Stříbrných kaskád
matka:Beggi z Lašské brány
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EddypesCMKU/HW/7395/13Ing. Libor Jalůvka, Skotnicečerná66 cm5/1a,4a/D2
ElvispesCMKU/HW/7396/13 Michal Návrata, Petřvaldčerná se znaky66,5 cm5/2a/D2
EnzopesCMKU/HW/7397/13 Ivana Vodrážková, Frenštát pod Radhoštěmčerná se znaky67 cm5/2a/A3,A4,D2 chybí 2x P1 oboustranně dole, vpravo nahoře P1 navíc
ErnypesCMKU/HW/7398/13 Karla Ondryášová, Dobráčerná se znaky67 cm5/2a/A3,D2 vlevo dole P1
ElisfenaCMKU/HW/7400/13Ing. Zbigniew Jedzok, Český Těšínčerná62,5 cm5/1a/D2
EngeefenaCMKU/HW/7401/13 Ingrid Tacinová, Stonavačerná se znaky62 cm5/2a/D2 I3 vpravo dole ulomená

z Páralovy zahrady

datum naroz.:29.5.2013 Účastníci svodu z vrhu N z Páralovy zahrady [nové okno]
chovatel:Ing. Luděk Novákotec:Arogant Arivalo Asso
matka:Lady z Páralovy zahrady
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
NormanpesCMKU/HW/7404/13Ing. Petr Čech, Kroměřížplavá64 cm5/3a/A4 vpravo nahoře P1
NairafenaCMKU/HW/7406/13 Květoslava Valušová Gillarová, Veřovicečerná se znaky63 cm5/2a/A4,N3 vpravo nahoře P1
NexiefenaCMKU/HW/7409/13 Havlenová Jiřina, Babice n. Svitavouplavá63 cm5/3c/E4,N4

z Podbuchlovských hor

datum naroz.:22.8.2013 Účastníci svodu z vrhu A z Podbuchlovských hor [nové okno]
chovatel:Iveta Rozumováotec:Amor Carnovia Silesia
matka:Boogie-Woogie Kesidy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArwenfenaCMKU/HW/7496/13Bc. Petr Bláha, Kroměřížčerná se znaky59 cm5/2a,4a/E4,N3

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus