Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 29. 9. 2013, Bochovice u Třebíče

Debbie-Ann

datum naroz.:19.12.2012 Účastníci svodu z vrhu B Debbie-Ann [nové okno]
chovatel:Kristýna Banertováotec:Dantes Gora Monte
matka:Annie Black Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BansheepesCMKU/HW/7210/12 Petr Tlapák, Chrudimplavá68 cm5/3a/A4,E4,N3 P1 nahoře oboustranně
BardpesCMKU/HW/7211/12 Linda Luksa, Svojeticeplavá65 cm5/3a/A4,N3 P1 vpravo dole
BuddypesCMKU/HW/7212/12DiS. Aleš Petruželka, Choceňčerná se znaky64 cm5/2a
BailoufenaCMKU/HW/7213/12 Kristýna Banertová, Rousínovplavá62 cm5/3a/A1,N3
BritafenaCMKU/HW/7218/12 Kateřina Paulíny, Český Těšínčerná se znaky61 cm5/2a,2c/N3

Edazri loci

datum naroz.:23.10.2012 Účastníci svodu z vrhu A Edazri loci [nové okno]
chovatel:DiS. Michaela Horováotec:Cyrol Bukový háj
matka:Eddie-Enn Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AndrejpesCMKU/HW/7166/12 Jiří Novák, Dobřichovicečerná67 cm5/1a
ArgentpesCMKU/HW/7167/12 Jaroslava Trnovská, Praha 6černá se znaky67 cm5/2a/A3,N4 P1 dole vpravo
ArnypesCMKU/HW/7168/12 Radek Štál, Nekmířčerná se znaky68 cm5/2a,4a
ArtpesCMKU/HW/7169/12 Ladislava Sobotová, Kralupy nad Vltavouplavá69 cm5/3a/N4
AlkafenaCMKU/HW/7172/12 Eva Chmelařová, Brnočerná se znaky64 cm5/2a,4f předkus
AnakfenaCMKU/HW/7173/12 Jana Procházková, p.Křinecčerná64 cm5/1a/E4
AnelifenaCMKU/HW/7174/12MVDr. Adéla Kolářová, Ostravačerná64 cm5/1a,4aA3 P1 vlevo dole
ArnikafenaCMKU/HW/7175/12DiS. Michaela Horová, Hospozínčerná se znaky62 cm5/2a

Elibuky

datum naroz.:11.7.2011 Účastníci svodu z vrhu A Elibuky [nové okno]
chovatel:Eva Zálešákováotec:Achilles Hovi Dream
matka:Eliška Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AylinfenaCMKU/HW/6668/11 Jitka Vocetková, Praha 9černá se znaky60 cm5/2a

Felicity Bohemia

datum naroz.:30.12.2012 Účastníci svodu z vrhu A Felicity Bohemia [nové okno]
chovatel:Iva Vokurkováotec:Aram z Kraje pestrého kamení
matka:Genesis Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArtypesCMKU/HW/7222/12 Hana Vitáková, Zbýšovplavá64 cm5/3a/A3,N4 P1 vlevo dole
AshitafenaCMKU/HW/7223/12 Jaroslava Koudelová, Praha 9plavá61 cm5/3a/N4
AshleyfenaCMKU/HW/7224/12MUDr Michaela Pokorná, Znojmočerná60 cm5/1a Rozdvojená P1 nahoře vlevo i vpravo

Gasko Prim

datum naroz.:12.9.2012 Účastníci svodu z vrhu N Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodováotec:Dayton Sun z Brzáneckých vinohradů
matka:Tosari Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
NajrafenaCMKU/HW/7140/12Mgr. Naďa Lorenčíková, Chrastová Lhotačerná se znaky58 cm5/2a

Lorem Ipsum

datum naroz.:1.4.2012 Účastníci svodu z vrhu A Lorem Ipsum [nové okno]
chovatel:Martin Schnablotec:Berzit Moravia Diamond
matka:Agatha Chloumek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AronpesCMKU/HW/6886/12Bc., DiS. Petra Janíková, Václavovicečerná se znaky67 cm5/2a/A3,N4 P1 vlevo i vpravo dole

od Hobšovického rybníka

datum naroz.:19.6.2012 Účastníci svodu z vrhu A od Hobšovického rybníka [nové okno]
chovatel:Ing. Štěpánka Svobodováotec:Darcy z Kraje kalicha
matka:Brusinka ze Starého Rejvízu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkimpesCMKU/HW/7026/12 Martina Kršňáková, Třebíččerná se znaky69 cm5/2a,4f/N3

od Horního lesa

datum naroz.:15.8.2012 Účastníci svodu z vrhu D od Horního lesa [nové okno]
chovatel:Miroslav Prudkýotec:Amor Carnovia Silesia
matka:Angela ze Slezské Hořiny
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DarpesCMKU/HW/7104/12 Bohumil Nykodým, Letovicečerná se znaky66 cm5/2a,4a/N4
DoriefenaCMKU/HW/7108/12 Miroslav Prudký, Rovečnéčerná se znaky58 cm5/2a

od Machovské tvrze

datum naroz.:29.8.2012 Účastníci svodu z vrhu A od Machovské tvrze [nové okno]
chovatel:Milan Matašovskýotec:Andy od Vltavského jezu
matka:Améllie z Kraje pramenů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArnypesCMKU/HW/7121/12 Libor Mironiuk, Třešťčerná se znaky65 cm5/2a

Westbohemia star

datum naroz.:21.7.2012 Účastníci svodu z vrhu E Westbohemia star [nové okno]
chovatel:Bc. Romana Marečkováotec:Adam Haf Raf
matka:Caithlenn Westbohemia star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EndriewpesCMKU/HW/7066/12Mgr. Otto Illek, Brnočerná se znaky66 cm5/2a/A1

z Arkova souhvězdí

datum naroz.:5.9.2012 Účastníci svodu z vrhu B z Arkova souhvězdí [nové okno]
chovatel:Mgr. Michaela Hoškováotec:Luk v. Völkerschlachtdenkmal
matka:Desire To Win z Brzáneckých vinohradů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Betelgeuse A OrionisfenaCMKU/HW/7131/12Ing. Josef Rybička, Brumoviceplavá64 cm5/3a,4a

z Lásenice

datum naroz.:6.1.2013 Účastníci svodu z vrhu A z Lásenice [nové okno]
chovatel:Viktor Jeřábekotec:Aslan z Kraje pestrého kamení
matka:Cassie Navare Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AfrafenaCMKU/HW/7228/13 Rostislav Bučík, Košíkyčerná59 cm5/1a
AmmyfenaCMKU/HW/7230/13 Pavel Křepelka, Radonicečerná se znaky63 cm5/2a/A1

z Úpatí Ondřejníku

datum naroz.:18.5.2012 Účastníci svodu z vrhu F z Úpatí Ondřejníku [nové okno]
chovatel:MUDr. Michaela Hrubáotec:Alex ze Stříbrných kaskád
matka:Barbie Bára z Úpatí Ondřejníku
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FelixpesCMKU/HW/6970/12Ing. Václav Sikora, Návsíčerná se znaky66 cm5/2a/D2
FinnafenaCMKU/HW/6974/12 Bohumil Janďourek, Frenštát pod Radh.černá se znaky64 cm5/2a/D2

z Vřesinského statku

datum naroz.:24.11.2012 Účastníci svodu z vrhu A z Vřesinského statku [nové okno]
chovatel:Romana Zemanováotec:Eros Indiánská maska
matka:Kiwi Royal Safe
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AidafenaCMKU/HW/7197/12 Petr Grejták, Ostravaplavá61 cm5/3a/E4,N4
AmbrafenaCMKU/HW/7198/12 Roman Mžik, Ostravaplavá62 cm5/3b
ArienfenaCMKU/HW/7200/12 Petra Homolová, Vrbová Lhotačerná se znaky62 cm5/2a
AurafenaCMKU/HW/7201/12 Romana Zemanová, Vřesinačerná se znaky63 cm5/2a/A4 P1 vlevo nahoře

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus