Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 19. 5. 2013, Knížecí rybník u Tábora

Alisante

datum naroz.:29.6.2012 Účastníci svodu z vrhu A Alisante [nové okno]
chovatel:Barbora Čadilováotec:Bond Černý vítr
matka:Aisha Hali Gali
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlexpesCMKU/HW/7042/12 Jana Kopecká, Horní Planáplavá63 cm5/3a/A3,A4,D2,N3 A3-1xM3, A4-P1 vpravo nahoře
ArgopesCMKU/HW/7043/12 Kateřina Šímová, Brnočerná se znaky63 cm5/2a
AtilapesCMKU/HW/7045/12Ing. Pavel Košťál, Brnoplavá68 cm5/3a
AkinafenaCMKU/HW/7046/12 Lenka Pešková, Hlinsko v Čecháchčerná58 cm5/1a/A3 P1 vpravo dole dosud neprořezaná
AmeliefenaCMKU/HW/7047/12 Světlana Fitz, Vídeňplavá58 cm5/3b/A3 P1 vlevo dole
AshleyfenaCMKU/HW/7049/12 Hana Lang, Kameniceplavá59,5 cm5/3a

Arcana Dei

datum naroz.:10.7.2012 Účastníci svodu z vrhu B Arcana Dei [nové okno]
chovatel:Barbora Novákováotec:Bray-Bo Sideric Miks.
matka:Yris Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BaxpesCMKU/HW/7086/12 Tomáš Daněk, Praha 9černá se znaky63 cm5/2a,4a/A1,E4
BlackiefenaCMKU/HW/7089/12 Jana Nekolová, Vysoký Újezdčerná60 cm5/1a
BonitasfenaCMKU/HW/7090/12 Eva Bauerová, Hluboká nad Vltavoučerná58 cm5/1a/A1
BrixiefenaCMKU/HW/7091/12 Barbora Nováková, Sobotkaplavá59 cm5/3a/A1,A4 P1 vlevo nahoře

Czech Black Rock

datum naroz.:27.8.2010 Účastníci svodu z vrhu A Czech Black Rock [nové okno]
chovatel:Ing. Markéta Huplíkováotec:Arogant Arivalo Asso
matka:Athena Vršovická hora
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkimpesCMKU/HW/6353/10 Marie Kubíková, Rudolfovčerná se znaky64 cm5/2a

Czech soul

datum naroz.:3.5.2012 Účastníci svodu z vrhu A Czech soul [nové okno]
chovatel:Kateřina Slovákováotec:Cyrol Bukový háj
matka:Bryta Zelená záře
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArnypesCMKU/HW/6954/12 Martin Špráchal, Hradec Královéčerná se znaky65 cm5/2a/D2,N3
ArtoopesCMKU/HW/6955/12 Irena Šlemendová, Vráž u Pískučerná se znaky67 cm5/2a,4a
AkiafenaCMKU/HW/6958/12 Jiří Ekl, Pliskov, Zbirohčerná se znaky64 cm5/2a,4a

Debbie-Ann

datum naroz.:4.3.2012 Účastníci svodu z vrhu A Debbie-Ann [nové okno]
chovatel:Kristýna Vomočilováotec:Cyrol Bukový háj
matka:Debbie Katveri
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AcepesCMKU/HW/6826/12 Martin Novotný, Černošiceplavá68,5 cm5/3a/D3
AndypesCMKU/HW/6827/12 Denisa Kratochvílová, Mutěnicečerná se znaky68 cm5/2a
ArtpesCMKU/HW/6829/12 Pavel Lami, Lázně Bělohradčerná se znaky64 cm5/2a,4a,4b/D2,N3 hlava, krk hřbet
AtaipesCMKU/HW/6830/12 Libor Štipák, Bystřice nad Pernštejnemčerná se znaky68 cm5/2a/D2,N3,N4 těsné nůžky
AirafenaCMKU/HW/6831/12 Marcela Rigdová, Chomutovplavá60,5 cm5/3a,4a/N3 bílé prsty na obou PK, oba I1 předkus
AkirafenaCMKU/HW/6832/12 Eva Bauerová, Hluboká nad Vltavouplavá60,5 cm5/3a/D2
AleeshafenaCMKU/HW/6833/12 Kristýna Vomočilová, Litomyšlplavá61,5 cm5/3a/A4,N3 2xP1 vpravo nahoře
AmyfenaCMKU/HW/6834/12 Pavlína Kupcová, Ovčáryčerná se znaky58,5 cm5/2a/N3 těsné nůžky
AnabellfenaCMKU/HW/6835/12 Zdeněk Rypáček, Bechyněplavá61 cm5/3a,4a/D2 bílé prsty na PK

Ebidix

datum naroz.:2.8.2012 Účastníci svodu z vrhu A Ebidix [nové okno]
chovatel:Marie Werthaimováotec:Attis z Valdeckého lesa
matka:Crux Ebidix Navare Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AddipesCMKU/HW/7093/12 Zoltán Kiss, Prahačerná se znaky64,5 cm8/2a,4a,4b hlava, krk, hřbet, oba I1 předkus
AuthenticpesCMKU/HW/7096/12 Jiří Kropáč ml., Drnoviceplavá66 cm5/3c
AykopesCMKU/HW/7095/12 Marie Werthaimová, Netvořicečerná se znaky66,5 cm5/2a/A3 P1 vlevo dole, těsné nůžky
AshleyfenaCMKU/HW/7101/12 Kateřina Figallová, Praha 4černá se znaky62,5 cm5/2a,4a/N3 oba I1,I2 dole předkus

Gránická smečka

datum naroz.:3.5.2012 Účastníci svodu z vrhu A Gránická smečka [nové okno]
chovatel:Ing. Karel Cahaotec:Arogant Arivalo Asso
matka:Baila Krumlovské podzámčí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AbigailfenaCMKU/HW/6963/12MUDr. Denisa Kopřivová, Horní Dunajovicečerná se znaky57 cm5/2a
AilafenaCMKU/HW/6964/12 David Bláha, Berounplavá59,5 cm5/3a/D2
AirinfenaCMKU/HW/6965/12 Petra Delongová, Ostrava - Polanka nad Odroučerná se znaky60 cm5/2a/D2,N3
AlastrinefenaCMKU/HW/6966/12MUDr. Tomáš Chládek, Hlohovecčerná se znaky58 cm5/2a/A4 P1 vpravo nahoře, zakouřené tlapy na HK, slabé znaky nad očima, na lících
AlbeefenaCMKU/HW/6967/12Ing. Markéta Vrtišková, Mukařovplavá58 cm5/3c/D3
AshlyfenaCMKU/HW/6968/12Ing. Jiří Vácha, Říčanyčerná se znaky59 cm5/2a
AstiefenaCMKU/HW/6969/12 Ctirad Samek, Budišovčerná se znaky58 cm5/2a/E4

Katveri

datum naroz.:10.4.2012 Účastníci svodu z vrhu F Katveri [nové okno]
chovatel:Ing. Kateřina Suchomelováotec:Cyrol Bukový háj
matka:Vendy z Hovgartu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FalcopesCMKU/HW/6914/12 Šárka Matějková, Rožmitál pod Třemšínemplavá65 cm5/3c
Fine ShaggypesCMKU/HW/6918/12 Marek Gilar, Běleč nad Orlicíčerná se znaky65 cm5/2a/D2

Kesidy

datum naroz.:13.11.2012 Účastníci svodu z vrhu D Kesidy [nové okno]
chovatel:Mgr. Jana Baudyšováotec:Berzit Moravia Diamond
matka:Awe Kesidy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DaffyfenaCMKU/HW/7189/12 Rudolf Baudyš, Kamenný Přívozplavá57 cm5/3a/A3 P1 vlevo dole
DarlenfenaCMKU/HW/7190/12 Eva Petrášová, Libeřplavá58 cm5/3a/A3 P1 vlevo dole, volné nůžky
DoogiefenaCMKU/HW/7194/12 Kateřina Večeřová, Trhové Svinyčerná se znaky58 cm5/2a
DorinfenaCMKU/HW/7195/12Ing. Petra Šurátová, Blatnáčerná58 cm5/1a,4a/N3 volné nůžky

Kráľovská stráž

datum naroz.:14.6.2012 Účastníci svodu z vrhu L Kráľovská stráž [nové okno]
chovatel:Mgr. Martina Babíkováotec:Ajax Szőke Tiszaparti
matka:Fidži Kráľovská stráž
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
LargopesCMKU/HW/7240/13Bc Iva Simková, Praha 3černá63 cm5/1a

od Červené skály

datum naroz.:28.5.2012 Účastníci svodu z vrhu L od Červené skály [nové okno]
chovatel:Hana Procházkováotec:Amor Carnovia Silesia
matka:Ketty od Červené skály
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
LenypesCMKU/HW/6981/12 Jiří Bitrman, Radim u Kolínačerná se znaky63 cm5/2a/E4,N3
LokipesCMKU/HW/6986/12Ing. Veronika Machová, Liběšicečerná se znaky67 cm5/2a

od Mlynářice

datum naroz.:23.8.2012 Účastníci svodu z vrhu A od Mlynářice [nové okno]
chovatel:Bc. Zuzana Kučerováotec:Bond Černý vítr
matka:Ennie Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlexpesCMKU/HW/7109/12 Stanislav Peška, Pečkyčerná63 cm5/1a/N3
AntonypesCMKU/HW/7111/12 Gabriela Baštová, Praha 10černá se znaky65 cm5/2a/N3
ArchibaldpesCMKU/HW/7112/12 Rostislav Hrubý, Dolní Lhotačerná se znaky64 cm5/2a/N3
ArchiefenaCMKU/HW/7117/12MUDr. Miloslav Lacina, Týniště nad Orlicíčerná60 cm5/1a/N3

od Plátěné hory

datum naroz.:12.11.2012 Účastníci svodu z vrhu A od Plátěné hory [nové okno]
chovatel:Karel Prchalotec:Amor Carnovia Silesia
matka:Molly z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArgopesCMKU/HW/7176/12 Hana Princová, Kolinecčerná se znaky62 cm5/2a volnější nůžkový skus

Šlovický vrch

datum naroz.:1.10.2012 Účastníci svodu z vrhu O Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Jana Peclováotec:Darcy z Kraje kalicha
matka:Fatima Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
OdynpesCMKU/HW/7149/12 Václav Vít, Třemošnáčerná60 cm5/1a/D2
OzzyfenaCMKU/HW/7153/12Ing. Kateřina Šandová, Filipova Hora, Tlumačovčerná58 cm5/1a/A,D2 oboustraně M3

Teresie Bohemia

datum naroz.:9.2.2012 Účastníci svodu z vrhu C Teresie Bohemia [nové okno]
chovatel:Ing. Tereza Fidlerováotec:Axel v. Wilden Jäger
matka:Pyper v.d. Taubenbrücke
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ColjapesCMKU/HW/6818/12 David Štroblík, Kuřimčerná se znaky69 cm5/2a/N3
CalanthafenaCMKU/HW/6820/12 Benešová Veronika, Líšnicečerná se znaky64 cm5/2a/A4,N3 P1 nahoře oboustraně
CarambafenaCMKU/HW/6821/12 Jana Hnátková, Úžice u Kralup nad Vltavoučerná se znaky62 cm5/2a/N3
CarismafenaCMKU/HW/6823/12 Marek Přib, Obrokčerná se znaky62 cm5/2a/A4,N3 P1 nahoře vlevo

von Bobble

datum naroz.:29.3.2012 Účastníci svodu z vrhu A von Bobble [nové okno]
chovatel:Dagmar Kozlíkováotec:Nasthus Animagus
matka:Ambra Hali Gali
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArniepesCMKU/HW/6863/12 Dagmar Kozlíková, Litoměřiceplavá67,5 cm5/3a
ArtabanpesCMKU/HW/6864/12 Iva Hladůvková, Lázně Toušeňplavá66 cm5/3a/A4 P1 vpravo nahoře
AmbrafenaCMKU/HW/6866/12Mgr. Ilona Šírková, Lovosiceplavá63 cm5/3a/N3
AtishafenaCMKU/HW/6868/12 Dagmar Kozlíková, Litoměřicečerná se znaky62 cm5/2a

Wicca Gabreta

datum naroz.:28.2.2012 Účastníci svodu z vrhu B Wicca Gabreta [nové okno]
chovatel:Eva Kotálováotec:Brennus Nova Merigo
matka:Finlandia Šédedab
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BarneypesCMKU/HW/6837/12 Petra Hanigerová, Klatovyčerná61 cm5/1a/D2,E4
BacarafenaCMKU/HW/6840/12Mgr. Tereza Smělá, Kamenicečerná60 cm5/1a/A4,N3 P1 nahoře oboustr.
BrianafenaCMKU/HW/6845/12 Josef Hegenbart, Mírováplavá60 cm5/3a/E4

z Bítýšských bažin

datum naroz.:18.4.2012 Účastníci svodu z vrhu A z Bítýšských bažin [nové okno]
chovatel:Kristýna Hejlováotec:Arogant Arivalo Asso
matka:Kama Royal Safe
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArnoldpesCMKU/HW/6939/12 Jiří Janoušek, Středoklukyčerná60 cm5/1a

z Budské samoty

datum naroz.:11.10.2012 Účastníci svodu z vrhu T z Budské samoty [nové okno]
chovatel:Lidmila Černáotec:Darcy z Kraje kalicha
matka:Deriin Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
TarpesCMKU/HW/7154/12 Jan Magoči, Střelské Hošticeplavá60 cm5/3a
TeddypesCMKU/HW/7155/12 Matouš Vlček, Mníšek pod Brdyplavá60 cm5/3a
TicopesCMKU/HW/7156/12 Petra Šípová, Praha 8plavá64 cm5/3a/N3
TobypesCMKU/HW/7158/12Ing. Václav Šmiček, Ostrava Heřmanicečerná se znaky61 cm5/2a/A3 M3 vlevo
TramppesCMKU/HW/7159/12 Ivana Zvolánková, Jihlavačerná62 cm5/1a
TarafenaCMKU/HW/7160/12 Dagmar Pelikánová, Karlovy Varyplavá59 cm5/3a/E4
TashafenaCMKU/HW/7161/12 Vladimír Kučera, Neratovicečerná se znaky58 cm5/2a/A3 P1 vlevo dole
TessafenaCMKU/HW/7162/12 Pavel Romančík, Ledčicečerná60 cm5/1a/E4
TorifenaCMKU/HW/7163/12 Zdeněk Židek, Zruč-Senecplavá59 cm5/3a/N3

z Jihláveckého údolí

datum naroz.:1.5.2012 Účastníci svodu z vrhu A z Jihláveckého údolí [nové okno]
chovatel:Miroslav Plešingerotec:Darcius Gasko Prim
matka:Ansheila Chic z Ecolonu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AttilapesCMKU/HW/6949/12 Luboš Horáček, Červené Pečkyplavá67 cm5/3b,4a/D2
AlesiafenaCMKU/HW/6950/12 Zdeňka Žáková, Svatoslavčerná se znaky65 cm5/2a,4a/N3
AngelfenaCMKU/HW/6951/12 Jindřich Tajovský, Dušejovplavá59 cm5/3a/D2,N3
ArmenfenaCMKU/HW/6952/12Ing. Michaela Dvořáková, Praha 5černá se znaky62 cm5/2a/D2

z Kraje bílé pěny

datum naroz.:2.4.2012 Účastníci svodu z vrhu B z Kraje bílé pěny [nové okno]
chovatel:Mgr. Lenka Vernerováotec:Aslan z Kraje pestrého kamení
matka:Aila Sobí dvůr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BagspesCMKU/HW/6900/12Ing Martina Horová, Klobukyčerná65 cm5/1a/D2,N5
BlackpesCMKU/HW/6902/12 Naďa Weissová, Statenicečerná66 cm5/1a,4a/A1,N3
BrainpesCMKU/HW/6904/12 Petr Kopřiva, Písekčerná se znaky67 cm5/2a/A4,N3 P1 nahoře
Belle VuefenaCMKU/HW/6905/12 Stanislav Pazdera, Řevnicečerná62 cm5/1a,4a/D2 bílé chlupy pod PK
BlaugiesfenaCMKU/HW/6906/12Mgr. Lenka Vernerová, Krušovicečerná se znaky63 cm5/2a/D2

ze Švestkového sadu

datum naroz.:27.4.2012 Účastníci svodu z vrhu A ze Švestkového sadu [nové okno]
chovatel:Michal Polášekotec:Attis z Valdeckého lesa
matka:Drahomíra z Kraje kalicha
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArmanipesCMKU/HW/7014/12Ing, Jitka Nožičková, Plzeňčerná se znaky63 cm8/2a,4a/N3
AriafenaCMKU/HW/7020/12 Slavomír Hora, Chlumčanyčerná58 cm5/1a/A1,N3

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus