Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 13. 4. 2013, Štěpánov u Olomouce

Aldeon

datum naroz.:3.6.2012 Účastníci svodu z vrhu F Aldeon [nové okno]
chovatel:Pavel Kuskaotec:Lord Leroy v.d. Spreewehrmühle
matka:Bleys Folcrum
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FelixpesCMKU/HW/7185/12 Petr Jakšík, Kněžpolečerná se znaky65 cm5/2a

Coras Garden

datum naroz.:2.4.2012 Účastníci svodu z vrhu B Coras Garden [nové okno]
chovatel:Jana Šťastnáotec:Artur z Duhového kopce
matka:Cora v. Philippsdorf
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BertpesCMKU/HW/6923/12Mgr. Hana Bednaříková, Žádoviceplavá65 cm5/3a,4a/N3 bílé znaky na zadních tlapách
BritpesCMKU/HW/6924/12 Petra Bischof Tomešová, Ostrava-Lhotkaplavá67,5 cm5/3c
BrunopesCMKU/HW/6925/12Mgr. Hana Kovářová, Kroměřížčerná se znaky67 cm5/2a,4a,4d
BerniefenaCMKU/HW/6926/12 Jana Šťastná, Vnorovyplavá64 cm5/3a/N3
BlackberryfenaCMKU/HW/6929/12 Světlana Machalická, Březí u Mikulovačerná64 cm5/1a/N3
BreefenaCMKU/HW/6930/12 Ivo Hofírek, Brnoplavá61 cm5/3a
BritafenaCMKU/HW/6931/12Mgr. Hana Bednaříková, Žádovicečerná se znaky61 cm5/2a deformace pravého oka v důsledku zánětu

Czech soul

datum naroz.:3.5.2012 Účastníci svodu z vrhu A Czech soul [nové okno]
chovatel:Kateřina Slovákováotec:Cyrol Bukový háj
matka:Bryta Zelená záře
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AghirafenaCMKU/HW/6957/12Ing. Miloš Kolouch, Smiloviceplavá62 cm5/3a,4a/N3 bílé prsty na pánev. končetinách

Katveri

datum naroz.:10.4.2012 Účastníci svodu z vrhu F Katveri [nové okno]
chovatel:Ing. Kateřina Suchomelováotec:Cyrol Bukový háj
matka:Vendy z Hovgartu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FrankiepesCMKU/HW/6919/12 Eva Šímová, Nový Malínčerná se znaky66 cm5/2a,4a
FelicityfenaCMKU/HW/6921/12 Jaromír Glisník, Ostravačerná se znaky62 cm5/2a/A3 vpravo dole P1, těsný nůžkový skus

Lady Marion

datum naroz.:28.6.2012 Účastníci svodu z vrhu A Lady Marion [nové okno]
chovatel:Marie Bayerováotec:Bentley Mílas Moravia
matka:Bensi z Kraje vlka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ApollopesCMKU/HW/7052/12 Marie Bayerová, Praha 5 - Lipenceplavá68 cm5/3a,4a/E4
ArgopesCMKU/HW/7053/12 Jana Pazdírková, Biskupice u Jevíčkačerná se znaky68 cm5/2a/A3 vlevo M3
AfrodithfenaCMKU/HW/7054/12 Stanislav Baroň, Neustupov-Miličínplavá64 cm5/3a
Anima BensifenaCMKU/HW/7055/12 Filip Procházka, Biskupice u Jevíčkačerná se znaky62 cm5/2a/A3 oboustr. M3
AnnabethfenaCMKU/HW/7056/12 Jitka Vydrželová, Slavětínčerná se znaky62 cm5/2a/A1

Lorem Ipsum

datum naroz.:1.4.2012 Účastníci svodu z vrhu A Lorem Ipsum [nové okno]
chovatel:Martin Schnablotec:Berzit Moravia Diamond
matka:Agatha Chloumek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArwenfenaCMKU/HW/6890/12 Jindřiška Hejlová, Těšeticečerná se znaky60 cm5/2a,4f/N3

Nova Moravia

datum naroz.:10.3.2011 Účastníci svodu z vrhu C Nova Moravia [nové okno]
chovatel:Pavel Kašparotec:Cyrol Bukový háj
matka:Afrodita Westbohemia star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CassiefenaCMKU/HW/6465/11 František Čtverák, Hradčanyplavá63 cm5/3a/D2

od Hobšovického rybníka

datum naroz.:19.6.2012 Účastníci svodu z vrhu A od Hobšovického rybníka [nové okno]
chovatel:Ing. Štěpánka Svobodováotec:Darcy z Kraje kalicha
matka:Brusinka ze Starého Rejvízu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AttafenaCMKU/HW/7030/12Ing. Libor Divín, Kunčice pod Ondřejníkemčerná64 cm5/1a

pod Rotundou

datum naroz.:29.7.2012 Účastníci svodu z vrhu A pod Rotundou [nové okno]
chovatel:Eva Mahdalíkováotec:Asan ze Stínu lípy
matka:Cloe Magické oko
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AtreypesCMKU/HW/7078/12 Šárka Glogarová, Skřipovplavá62 cm5/3a,4a
AmandafenaCMKU/HW/7080/12Ing. Helena Hatiarová, Rychvaldčerná se znaky58 cm5/2a

Seahawk

datum naroz.:12.4.2011 Účastníci svodu z vrhu B Seahawk [nové okno]
chovatel:Anna Brázdováotec:Kody Plavý vítr
matka:Ebony-Fay Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BrutuspesCMKU/HW/6529/11 Renáta Paduchová, Smilovicečerná se znaky68 cm5/2a,4a

Snow Meadow

datum naroz.:3.4.2012 Účastníci svodu z vrhu D Snow Meadow [nové okno]
chovatel:Ing. Martin Procházkaotec:Fantastik Gasko Prim
matka:Cascade od Královského rybníka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DesireefenaCMKU/HW/6912/12Dr. Taťána Makowetzová, Staré Městočerná60 cm5/1a,4a

v. Julienhof

datum naroz.:15.1.2011 Účastníci svodu z vrhu H v. Julienhof [nové okno]
chovatel:Michael Kunzeotec:Cliff v. Wildblumenland
matka:Estrelle v. Pfarrhof
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
HeilafenaCMKU/HW/6825/12Ing. Ladislav Vysloužil, Praha 10černá se znaky63 cm5/2a,4d/A3 nahoře oboustr. P1

z Bítýšských bažin

datum naroz.:18.4.2012 Účastníci svodu z vrhu A z Bítýšských bažin [nové okno]
chovatel:Kristýna Hejlováotec:Arogant Arivalo Asso
matka:Kama Royal Safe
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AidafenaCMKU/HW/6941/12 Zdeněk Němec, Litomyšlčerná se znaky59 cm5/2a,4b
ArisafenaCMKU/HW/6944/12 Aleš Hejl, Veverská Bítýškačerná se znaky59 cm5/2a/A4,E4 vlevo nahoře P1

z Brzáneckých vinohradů

datum naroz.:20.12.2011 Účastníci svodu z vrhu E z Brzáneckých vinohradů [nové okno]
chovatel:Radka Jindrákováotec:Angelo v. Bettlingshof
matka:Attari Wart Kesidy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EscadronafenaCMKU/HW/6801/11 Kateřina Fejfarová, Bystrovanyčerná61 cm5/1a/D2,N3

z Deštivého údolí

datum naroz.:28.11.2011 Účastníci svodu z vrhu B z Deštivého údolí [nové okno]
chovatel:Mgr. Ivona Krškováotec:Keston Plavý vítr
matka:Aida z Kraje pestrého kamení
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Belle EtoilefenaCMKU/HW/6780/11 Dana Šnáblová, Bystročiceplavá61 cm5/3a

z Dubového lesa

datum naroz.:9.12.2011 Účastníci svodu z vrhu A z Dubového lesa [nové okno]
chovatel:Ing. Milan Schullerotec:Assan Teresie Bohemia
matka:Bessy ze Stříbrných kaskád
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AsiyafenaCMKU/HW/6788/11 Jiří Štivar, Baškačerná se znaky64 cm5/2a,4f

z Ecolonu

datum naroz.:2.6.2012 Účastníci svodu z vrhu C z Ecolonu [nové okno]
chovatel:MUDr. Jana Mrákováotec:Cyrol Bukový háj
matka:Angelika Zašovský květ
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CasablancafenaCMKU/HW/7022/12 Jiří Kuzdas, Olešnáplavá60 cm5/3a ridge na hřbetu nosu
Coral PrincessfenaCMKU/HW/7024/12 Iva Tkadlčíková, Zádveřiceplavá54 cm5/3a/A3 dole oboustr. P1

z Jihláveckého údolí

datum naroz.:1.5.2012 Účastníci svodu z vrhu A z Jihláveckého údolí [nové okno]
chovatel:Miroslav Plešingerotec:Darcius Gasko Prim
matka:Ansheila Chic z Ecolonu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AntharaspesCMKU/HW/6948/12 Miroslav Biedrawa, Vendryněplavá67 cm5/3a/E4

z Úpatí Ondřejníku

datum naroz.:18.5.2012 Účastníci svodu z vrhu F z Úpatí Ondřejníku [nové okno]
chovatel:MUDr. Michaela Hrubáotec:Alex ze Stříbrných kaskád
matka:Barbie Bára z Úpatí Ondřejníku
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FantagirofenaCMKU/HW/6971/12ing. Jiří Hořínek, Ostrava-Stará Běláplavá65 cm5/3a/D2 slabá pigmentace

Zašovský květ

datum naroz.:23.3.2012 Účastníci svodu z vrhu D Zašovský květ [nové okno]
chovatel:Petra Kočíbováotec:Artur z Duhového kopce
matka:Baxy Zašovský květ
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DariellpesCMKU/HW/6879/12Ing. Peter Škriečka, Moravské Lieskovéplavá65 cm5/3a/D2
DinopesCMKU/HW/6880/12 Jiří Rutka, Karviná - Fryštátčerná se znaky65 cm5/2a,4a/D2
DafnéfenaCMKU/HW/6881/12 František Barnet, Kožušany-Tážalyčerná se znaky60 cm5/2a,4f/D2
DebbiefenaCMKU/HW/6882/12 Hana Šrajerová, Šumperkčerná se znaky58 cm5/2a/D2
DesirefenaCMKU/HW/6883/12 Renata Měrková, Zubříčerná se znaky59 cm5/2a,4a
DixiefenaCMKU/HW/6884/12Ing. Jiří Šlapák, Uherský Ostrohplavá62 cm5/3a/A3,D2 vpravo dole P1

ze Švestkového sadu

datum naroz.:27.4.2012 Účastníci svodu z vrhu A ze Švestkového sadu [nové okno]
chovatel:Michal Polášekotec:Attis z Valdeckého lesa
matka:Drahomíra z Kraje kalicha
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AragonpesCMKU/HW/7013/12Ing. Jan Ondrejček, Ostravačerná65 cm5/1a
ArmstrongpesCMKU/HW/7015/12Doc. Martin Kovár, Brnočerná66 cm5/1a/A1,E4
AidafenaCMKU/HW/7017/12 Kristína Bezecná, Petřvaldplavá60 cm5/3a
AnniefenaCMKU/HW/7018/12 Ivana Jurečková, Dešnáplavá61 cm5/3a
ArethafenaCMKU/HW/7019/12DiS. Simona Novotná, Klenovice na Hanéčerná62 cm5/1a

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus