Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 18. 11. 2012, Mladá Boleslav

Black Prim

datum naroz.:18.11.2011 Účastníci svodu z vrhu B Black Prim [nové okno]
chovatel:Ing. Ph.D. Libuše Svobodováotec:Iron Chatka Zielarki
matka:Yennie Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BerniepesCMKU/HW/6764/11 Pavla Čížková, Strakonicečerná65 cm5/1a
BeattyfenaCMKU/HW/6767/11 Alena Pytlounová, Brandýs nad Labemčerná se znaky58 cm5/2a
BenellisfenaCMKU/HW/6769/11 Eliška Klapková, Praha 4 - Libušplavá58 cm5/3a/E4

Coras Garden

datum naroz.:2.4.2012 Účastníci svodu z vrhu B Coras Garden [nové okno]
chovatel:Jana Šťastnáotec:Artur z Duhového kopce
matka:Cora v. Philippsdorf
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BessyfenaCMKU/HW/6928/12 Ivana Doležalová, Dobřeniceplavá59 cm5/3a

Czech soul

datum naroz.:3.5.2012 Účastníci svodu z vrhu A Czech soul [nové okno]
chovatel:Kateřina Slovákováotec:Cyrol Bukový háj
matka:Bryta Zelená záře
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmeerafenaCMKU/HW/6959/12 Jakub Vrbata, Jablonec n.N.černá se znaky57 cm5/2a,4f/N3
AvenfenaCMKU/HW/6960/12 Ladislav Lán, Čtyřkolyplavá57 cm5/3a/E4

Černý vítr

datum naroz.:5.1.2012 Účastníci svodu z vrhu D Černý vítr [nové okno]
chovatel:Bc. Martina Balonováotec:Eroy Sideric Miks.
matka:Boogie Černý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DaimonpesCMKU/HW/6807/12 Stanislav Pekar, Gbely, Slovenskoplavá69 cm5/3a/D2
DannypesCMKU/HW/6809/12Mgr. Iveta Rudová, Drahelčiceplavá67 cm5/3a/A3 P1 vpravo,vlevo
DerilpesCMKU/HW/6810/12 Jakub Řezníček, Prlovplavá66 cm5/3a,4a/D2
DarliefenaCMKU/HW/6813/12 Pavlína Vanická, Předeniceplavá58 cm5/3a/A3 P1 vpravo dole
DoogiefenaCMKU/HW/6814/12 Karel Šumec, Praha 10 - Hájekčerná se znaky59 cm5/2a/A3 P1 vlevo dole

Dog Haf

datum naroz.:6.8.2011

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Marcela Peterkováotec:Assan Teresie Bohemia
matka:Axa Haf Raf
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmbrafenaCMKU/HW/6684/11 Ondřej Holešovský, České Budějovice/ Srubecčerná se znaky58 cm5/2a/E4

Fai-Fai Lemu

datum naroz.:22.7.2011 Účastníci svodu z vrhu A Fai-Fai Lemu [nové okno]
chovatel:Ing. Markéta Báčováotec:Bond Černý vítr
matka:Daisy Westbohemia star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AgiropesCMKU/HW/6669/11 Simona Vitteková, Rynolticečerná65 cm5/1a,4a/N3

Gora Monte

datum naroz.:17.3.2012 Účastníci svodu z vrhu G Gora Monte [nové okno]
chovatel:Radka Chmelinováotec:Bond Černý vítr
matka:Drew Marry Gora Monte
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GalileopesCMKU/HW/6870/12 Marie Pleštilová, Slanáplavá65 cm5/3a/E4 spodní čelist nepravidelná
GeniuspesCMKU/HW/6871/12 Marie Chroustovská, Hradec Královéplavá65 cm5/3a/E4 vpáčené I2 dovnitř
GerardpesCMKU/HW/6872/12 Luboš Mondík, Rychnov n. Kn.černá63 cm5/1a/N3 nepravidelná spodní čelist
GregorpesCMKU/HW/6873/12 Alena Kyjovská, Těmiceplavá62 cm5/3a/A4,E4 P1 nahoře i dole
GenesisfenaCMKU/HW/6874/12 Martina Boučková, Stříbrná Skalicečerná57 cm5/1a,4a/D2,E4,N3
GracefenaCMKU/HW/6875/12 Martin Drábek, Františkovy Lázněčerná58 cm5/1a/E4

Kesidy

datum naroz.:18.11.2009

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Mgr. Jana Baudyšováotec:Dantes Gora Monte
matka:Awe Kesidy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Crazy LadyfenaCMKU/HW/5947/09 Martin Drábek, Františkovy Lázněplavá59 cm5/3a

Lexova smečka

datum naroz.:29.4.2010 Účastníci svodu z vrhu C Lexova smečka [nové okno]
chovatel:Ing. Jaroslav Konrádotec:Arogant Arivalo Asso
matka:Queen Elizabeth Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CordypesCMKU/HW/6134/10 Jana Linková, Rokycanyplavá66 cm5/3a/N3

od Dabele

datum naroz.:18.11.2011 Účastníci svodu z vrhu C od Dabele [nové okno]
chovatel:Mgr. Ilona Fröhlichováotec:Assan Teresie Bohemia
matka:Four Roses Šédedab
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CleafenaCMKU/HW/6756/11Ing. Andrea Reifová, Praha 6plavá60 cm5/3c/D2

Tara Guarda

datum naroz.:26.3.2011 Účastníci svodu z vrhu C Tara Guarda [nové okno]
chovatel:MUDr. Marcel Šmídotec:Artur z Duhového kopce
matka:Ava Tara Guarda
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CarryfenaCMKU/HW/6486/11Ing. Václav Mikula, Semiceplavá59 cm5/3a,4a bílé prsty na všech tlapách, rozdělený bílý znak na hrudi

v. Wachtelberg

datum naroz.:18.4.2012

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Heinz-Jürgen Warkoczotec:Chili v.d. Wassernixe
matka:Zenta v. Fleischereck
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EmmyfenaCMKU/HW/7135/12 Zuzana Kemrová, Nejdekčerná se znaky59 cm5/2a,4f/E4,N3

Wicca Gabreta

datum naroz.:28.2.2012

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Eva Kotálováotec:Brennus Nova Merigo
matka:Finlandia Šédedab
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BellindafenaCMKU/HW/6841/12 Eva Kotálová, Horažďovicečerná se znaky59 cm5/2a,4d/A4 P1 vpravo nahoře

z Brzáneckých vinohradů

datum naroz.:20.12.2011 Účastníci svodu z vrhu E z Brzáneckých vinohradů [nové okno]
chovatel:Radka Jindrákováotec:Angelo v. Bettlingshof
matka:Attari Wart Kesidy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Everyday JoypesCMKU/HW/6797/11Ing. Ondřej Veselý, Hoštkačerná68 cm5/1a
Exigo TramppesCMKU/HW/6798/11 Ilona Švarcová, Radim u Kolínačerná67 cm5/1a
Elbe SunfenaCMKU/HW/6799/11 Milan Seiner, Roudnice nad Labemplavá62 cm5/3a
EmerityfenaCMKU/HW/6800/11 Alena Kohlová, Kralupy nad Vltavoučerná62 cm5/1a/D2

z Budské samoty

datum naroz.:3.7.2009

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Lidmila Černáotec:Donatello v. Philippsdorf
matka:Barbara Bohemia Choc
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
OberonpesCMKU/HW/5800/09 Milena Koljenšič, Praha 6plavá69 cm5/3a,4a bílý znak na hrudi, tlapách,hřbet nosu

z Budské samoty

datum naroz.:9.3.2012 Účastníci svodu z vrhu S z Budské samoty [nové okno]
chovatel:Lidmila Černáotec:Ashon Hali Gali
matka:Ioky z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
SatifenaCMKU/HW/6849/12MUDr. Hana Medonosová, Mnichoviceplavá63 cm5/3a
ShayennefenaCMKU/HW/6850/12 Pavla Vašíčková, Praha 5 - Stodůlkyplavá61 cm5/3a
SunnyfenaCMKU/HW/6851/12Ing. Vladislav Horák, Čtyřkolyplavá61 cm5/3a/E1
SurifenaCMKU/HW/6852/12 Jaroslav Sehnoutka, Zdicečerná se znaky61 cm5/2a/A3,A4,E4 A3-obě M3, A4-P1 vpravo nahoře

z Deštivého údolí

datum naroz.:28.11.2011 Účastníci svodu z vrhu B z Deštivého údolí [nové okno]
chovatel:Mgr. Ivona Krškováotec:Keston Plavý vítr
matka:Aida z Kraje pestrého kamení
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BourbonpesCMKU/HW/6775/11Ing. Kateřina Štýsová, Plzeňčerná66 cm5/1a/N3

z Dubového lesa

datum naroz.:9.12.2011

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Ing. Milan Schullerotec:Assan Teresie Bohemia
matka:Bessy ze Stříbrných kaskád
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AdisafenaCMKU/HW/6783/11 Kateřina Šoulová, Stříbročerná se znaky63 cm5/2a/D2

z Hroznějovické hájovny

datum naroz.:1.6.2011 Účastníci svodu z vrhu B z Hroznějovické hájovny [nové okno]
chovatel:Ing. Jaroslav Stropnickýotec:Chivas z Budské samoty
matka:Alice od Vltavského jezu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BochropesCMKU/HW/6609/11 Stanislav Šmatlák, Kařezplavá69 cm5/3a,4a bílé chlupy na prstech
BoniefenaCMKU/HW/6615/11ing Roman Hofman, Dolní Břežanyčerná se znaky62 cm5/2a,4f/N3 zálomek na ocase

z Kruplova

datum naroz.:20.3.2012 Účastníci svodu z vrhu A z Kruplova [nové okno]
chovatel:Jaroslav Mynářotec:Aslan z Kraje pestrého kamení
matka:Cesy z Času růže
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AdricafenaCMKU/HW/6858/12Ing. Jan Šichan, Choceňčerná58 cm5/1a/D2,E4

z Podbrdských lesů

datum naroz.:4.4.2012 Účastníci svodu z vrhu A z Podbrdských lesů [nové okno]
chovatel:Bc. Adéla Jakšováotec:Assan Teresie Bohemia
matka:Eazy Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmadeuspesCMKU/HW/6892/12 Soňa Trsková, Liberecčerná se znaky67 cm5/2a
ArgopesCMKU/HW/6893/12 Marie Kozlíková, Zruč nad Sázavoučerná se znaky65 cm5/2a/D2
AdelkafenaCMKU/HW/6895/12 Drahomíra Vojtěchová, Brnoplavá61 cm5/3c/E4
AnnabellafenaCMKU/HW/6898/12 Antonie Mráková, Chebčerná se znaky62 cm5/2a/D2 zakouřené tlapy
ArletafenaCMKU/HW/6899/12 Kateřina Pihíková, Dačiceplavá64 cm5/3a

z Podhořanských kopců

datum naroz.:23.11.2011 Účastníci svodu z vrhu A z Podhořanských kopců [nové okno]
chovatel:Lucie Holubováotec:Akim Lucky Ijsbeer
matka:Eramie Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArnagepesCMKU/HW/6744/11Ing. Simona Náhlík, Praha 8černá se znaky66 cm5/2a/E4,N3
AllantefenaCMKU/HW/6746/11 Jaroslav Král, Brnočerná se znaky60 cm5/2a,4a
AntarafenaCMKU/HW/6747/11 Zdenka Germínová, Jindřichův Hradecplavá60 cm5/3a,4a/N3
ArosafenaCMKU/HW/6748/11Ing. Petr Malý, Slatiňanyčerná se znaky59 cm5/2a,4a,4f
AurisfenaCMKU/HW/6749/11Ing. Zdeněk Kölbl, Jihlavačerná se znaky59 cm5/2a,2e,4f

z Vltavského kraje

datum naroz.:9.4.2012 Účastníci svodu z vrhu A z Vltavského kraje [nové okno]
chovatel:Vlastimil Kaštánekotec:Darcius Gasko Prim
matka:Benji ze Stříbrných kaskád
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AgilafenaCMKU/HW/6933/12 Jarmila Šmucerová, Čelákoviceplavá61 cm5/3a/D2
ArwenfenaCMKU/HW/6934/12Ing. Michal Krytinář, Rostoklatyčerná se znaky61 cm5/2a/D2,N3
AssetyfenaCMKU/HW/6935/12Ing. Jan Šichan, Choceňčerná se znaky60 cm5/2a/D2,N3

Zelená záře

datum naroz.:27.6.2008 Účastníci svodu z vrhu B Zelená záře [nové okno]
chovatel:Táňa Vacováotec:Circhán Eldorádo Lipí
matka:Assi z Příhonu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BaddypesCMKU/HW/5382/08 Jiří Trojovský, Týniště nad Orlicíčerná se znaky65 cm5/2a,4a,4d/A4,N3 P1 vlevo nahoře, nerovnost na ocase

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus