Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 13. 5. 2012, Knížecí rybník u Tábora

Amijon Star

datum naroz.:15.6.2011 Účastníci svodu z vrhu B Amijon Star [nové okno]
chovatel:Ing. Miroslav Pospíšilotec:Antek v. Wilden Jäger
matka:Cindy v. Philippsdorf
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BannypesCMKU/HW/6644/11Ing. Jiří Feber, Andělská Horaplavá66 cm5/3a kratší ocas
BarneypesCMKU/HW/6645/11Ing Dalimila Švihálková Mirčevská, Velké Meziříčíčerná se znaky65 cm5/2a/E4 kratší ocas
BanjifenaCMKU/HW/6646/11 Josef Rak, Březůvkyčerná se znaky58 cm5/2a
BessyfenaCMKU/HW/6648/11Ing Michal Trhoň, Rychnov nad Kněžnoučerná se znaky61 cm5/2a,4f
BlackiefenaCMKU/HW/6649/11Ing. Miroslav Pospíšil, Česká Lípačerná61 cm5/1a
BlondiefenaCMKU/HW/6650/11 Jana Matysová, Bořanoviceplavá63 cm5/3a/E4
ButterflyfenaCMKU/HW/6651/11 Zdeněk Šmíd, Plzeňčerná se znaky63 cm5/2a ocas zatočený

Arcana Dei

datum naroz.:22.6.2011 Účastníci svodu z vrhu A Arcana Dei [nové okno]
chovatel:Barbora Novákováotec:Cyrol Bukový háj
matka:Yris Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AngelpesCMKU/HW/6652/11 Jiří Svoboda, Senomatyplavá64 cm5/3a
AthospesCMKU/HW/6655/11 Petra Peksová, Frýdek-Místekplavá64 cm5/3a
AirafenaCMKU/HW/6656/11 Václava Říhová, Stachyčerná se znaky63 cm5/2a,2d,4e
AkirafenaCMKU/HW/6658/11 Lucie Mutinská, Mořinkačerná se znaky63 cm5/2a znaky na hrudi a lících slaběji vyjádřené
AmmyfenaCMKU/HW/6657/11Ing. Josef Beran, Liberecčerná se znaky65 cm5/2a znaky na hrudi a lících světlé ; zálomek na špičce ocasu
AnellifenaCMKU/HW/6659/11 Aneta Žaloudková, Čeperkačerná se znaky61 cm5/2a,4f

Barte Prim

datum naroz.:1.11.2011 Účastníci svodu z vrhu N Barte Prim [nové okno]
chovatel:Tereza Kosinováotec:Cyrol Bukový háj
matka:Extra-Fain Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
NancyfenaCMKU/HW/6737/11MUDr. Renata Kramářová, Příbramčerná se znaky59 cm5/2a
Nefertiti EnniefenaCMKU/HW/6738/11 Hana Vendlerová, Zlosyňčerná se znaky60 cm5/2a
NessifenaCMKU/HW/6739/11 Kamila Nekolová, Vysoký Újezdplavá61 cm5/3a
NuttelafenaCMKU/HW/6741/11 Jana Blahoš, Hradišťkočerná se znaky60 cm5/2a

Bon Lepos

datum naroz.:18.6.2011 Účastníci svodu z vrhu A Bon Lepos [nové okno]
chovatel:Blanka Djakovováotec:Bond Černý vítr
matka:Ciara Gutta Fortunae
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AstonpesCMKU/HW/6629/11 Daniela Zubková, Černošicečerná se znaky62 cm5/2b/E4
AirinfenaCMKU/HW/6630/11 Jiří Starý, Praha 9 - Klánoviceplavá61 cm5/3b/E4

Czech Black Rock

datum naroz.:27.8.2010 Účastníci svodu z vrhu A Czech Black Rock [nové okno]
chovatel:Ing. Markéta Huplíkováotec:Arogant Arivalo Asso
matka:Athena Vršovická hora
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmonpesCMKU/HW/6355/10Bc. Monika Relichová, Hradec Královéčerná se znaky65 cm5/2a na lících a nad očima slaběji vyjádřené znaky

Daimar

datum naroz.:18.4.2011 Účastníci svodu z vrhu E Daimar [nové okno]
chovatel:RNDr. Dana Hybštováotec:Chivas z Budské samoty
matka:Carrie Daimar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EathanpesCMKU/HW/6542/11 Alexej Pišenkov, Tepláčerná se znaky71 cm5/2b/N3
EbronpesCMKU/HW/6543/11 Hana Roubalová, Hyršovčerná se znaky67 cm5/2a,4a ocas nad hřbetem zatočený
EidenpesCMKU/HW/6544/11 Košatková Žaneta, Vysoké nad Jizeroučerná se znaky70 cm5/2a
ElliotpesCMKU/HW/6545/11 Marcela Rambová, Hradec Královéplavá66 cm5/3a/A4,N5 P1 vlevo nahoře
EllroypesCMKU/HW/6546/11 Martina Šafářová, Jablonné nad Orlicíčerná se znaky71 cm5/2b,4a
ErwinpesCMKU/HW/6547/11 František Hruška, Vestecplavá71 cm5/3a,4a/A4,N5 bílý znak na hřbetě nosu; P1 vlevo nahoře
EugenpesCMKU/HW/6548/11 Miroslav Komárek, Praha 9 - Kolodějeplavá70 cm5/3b,4a/A4 P1 vpravo nahoře
ElbriefenaCMKU/HW/6549/11 Helena Prokešová, Kameniceplavá62 cm5/3a,4a/D2 bílý znak na hřbetě nosu
ErriefenaCMKU/HW/6550/11 Barbara Šaravcová, Pardubiceplavá65 cm5/3a,4a/E4 bílý znak na hřbetě nosu

des Trois Petits Diables

datum naroz.:16.4.2011 Účastníci svodu z vrhu G des Trois Petits Diables [nové okno]
chovatel:Martine Dedierotec:Cyrol Bukový háj
matka:Kashi a.d. Emsland
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GinopesCMKU/HW/6732/11 Kateřina Macáková, Hradec Královéčerná67 cm5/1a,4a/A4,D2,N4 P1 vlevo dole,vpravo nahoře,M3 vpravo dole

Elibuky

datum naroz.:11.7.2011 Účastníci svodu z vrhu A Elibuky [nové okno]
chovatel:Eva Zálešákováotec:Achilles Hovi Dream
matka:Eliška Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArampesCMKU/HW/6660/11 Lenka Luňáčková, Týn nad Vltavoučerná68 cm5/1a/A4 P1 vlevo nahoře
AthospesCMKU/HW/6662/11 Tereza Kutinová, Praha6plavá71 cm5/3a/A3 P1 vpravo nahoře
AdélafenaCMKU/HW/6664/11 Přemysl Blažík, Troubskoplavá65 cm5/3a/A4,D2 P1 vlevo nahoře
AngiefenaCMKU/HW/6666/11Ing. Taťána Kulhavá, Ruda nad Moravoučerná se znaky64 cm5/2c,2d,2e
ArwenfenaCMKU/HW/6667/11 Eva Zálešáková, Brnočerná64 cm5/1a

Enormous

datum naroz.:7.11.2011 Účastníci svodu z vrhu G Enormous [nové okno]
chovatel:Anna Pieczyńskaotec:Ares Kleion
matka:Maggy v. Jesses Meute
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Garish GhadafenaCMKU/HW/6846/12 Markéta Wortnerová, Soběslavčerná se znaky58 cm5/2a

Fai-Fai Lemu

datum naroz.:22.7.2011 Účastníci svodu z vrhu A Fai-Fai Lemu [nové okno]
chovatel:Ing. Markéta Báčováotec:Bond Černý vítr
matka:Daisy Westbohemia star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AtreypesCMKU/HW/6671/11Ing. Jan Vydrář, Babicečerná66 cm5/1a
AkirafenaCMKU/HW/6674/11Mgr. Jaroslav Vitoušek, Táborčerná se znaky64 cm5/2a,4a
AlbafenaCMKU/HW/6675/11MVDr. Jiří Návara, Táborčerná63 cm5/1a,4a
AtarafenaCMKU/HW/6678/11Ing. Hana Báčová, Karlovy Varyčerná61 cm5/1a

Gasko Prim

datum naroz.:5.5.2011

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Lenka Svobodováotec:Argo Káranský blesk
matka:Zeta Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
LancelotpesCMKU/HW/6583/11 Andrea Ryšková, České Budějovicečerná se znaky65 cm5/2a,4a

Hafkins

datum naroz.:24.6.2011

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Pavla Čížkováotec:Andy od Vltavského jezu
matka:Clarisse Daimar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AndorafenaCMKU/HW/6627/11Ing. Martin Sudek, Řevnicečerná se znaky63 cm5/2a,4f

Katčina smečka

datum naroz.:8.5.2011 Účastníci svodu z vrhu D Katčina smečka [nové okno]
chovatel:Kateřina Houškováotec:Chico v. Schondratal
matka:Bludička Katčina smečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DamiánpesCMKU/HW/6575/11 Eva Markgráfová, Čtyřkolyčerná se znaky65 cm5/2a/N4
DrakpesCMKU/HW/6576/11Bc. Monika Relichová, Hradec Královéčerná se znaky66 cm5/2a/A4,N4 P1 oboustraně nahoře
DrobečekpesCMKU/HW/6577/11Ing. Vladimír Mostecký, Praha 4černá se znaky68 cm5/2a,4a/A4,N4 P1 vlevo nahoře
DášeňkafenaCMKU/HW/6578/11 Vladimír Skřehota, Běleč okr. Kladnočerná se znaky62 cm5/2a,4a
DišperandafenaCMKU/HW/6579/11 Marek Csunderlík, Mostčerná se znaky60 cm5/2a
DorotkafenaCMKU/HW/6580/11 Martina Ferenczi, Zahořanyčerná se znaky60 cm5/2a,4a/A4 P1 vpravo nahoře; zálomek na špičce ocasu
DrákulkafenaCMKU/HW/6581/11 Katka Houšková, Praha 1černá se znaky60 cm5/2a,4a/E4 zálomek na špičce ocasu

Katveri

datum naroz.:27.4.2011 Účastníci svodu z vrhu E Katveri [nové okno]
chovatel:Ing. Kateřina Štěpánováotec:Aram z Kraje pestrého kamení
matka:Vendy z Hovgartu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Eddie WolfipesCMKU/HW/6564/11 Luboš Lev, Miřeticeplavá67 cm5/3c/E1
EndypesCMKU/HW/6565/11 Květoslav Flegl, Dvůr Královéčerná se znaky64 cm5/2a
EmilyfenaCMKU/HW/6568/11 Martina Klaudyová, Praha- Suchdolčerná se znaky62 cm5/2a,4f

Lexova smečka

datum naroz.:19.8.2011

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Ing. Jaroslav Konrádotec:Cyrol Bukový háj
matka:Antoinette Lexova smečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DustypesCMKU/HW/6718/11 Alan Trmal, Nový Vestecčerná se znaky68 cm5/2c,2d,2e/N4

Řevnické tůně

datum naroz.:20.8.2011

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Monika Kramolišováotec:Icy Barte Prim
matka:Isa Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AfroditafenaCMKU/HW/6710/11 Eva Pavlíčková, Prahaplavá59 cm5/3a
ApatéfenaCMKU/HW/6711/11 Simona Kožnerová, Kladnočerná se znaky59 cm5/2a

Seahawk

datum naroz.:27.5.2010 Účastníci svodu z vrhu A Seahawk [nové okno]
chovatel:Anna Brázdováotec:Aslan z Kraje pestrého kamení
matka:Aika Černý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AngelpesCMKU/HW/6250/10 Marie Werthaimová, Netvořicečerná63 cm5/1a,4a/A4 P1 vpravo nahoře

Seahawk

datum naroz.:12.4.2011 Účastníci svodu z vrhu B Seahawk [nové okno]
chovatel:Anna Brázdováotec:Kody Plavý vítr
matka:Ebony-Fay Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BarneypesCMKU/HW/6523/11Ing. Pavel Pazdýrka, Říčanyčerná se znaky66 cm5/2a
BarnypesCMKU/HW/6524/11 Anna Brázdová, Praha 9černá se znaky69 cm5/2a
BartpesCMKU/HW/6525/11 Petr Slanec, Praha 8černá se znaky66 cm5/2a
BaxterpesCMKU/HW/6526/11 Dagmar Macounová, Liberecplavá70 cm5/3a
BrenpesCMKU/HW/6528/11 Miroslav Dub, Buková Lhotaplavá68 cm5/3a/D2
BaxifenaCMKU/HW/6531/11 Leoš Jaša, Třebíččerná se znaky61 cm5/2a,4f
BellyfenaCMKU/HW/6532/11 Michal Vaníček, Rohovládova Běláčerná se znaky62 cm5/2a,4f

Sideric Miks.

datum naroz.:2.12.2010 Účastníci svodu z vrhu F Sideric Miks. [nové okno]
chovatel:Gabriela Miksováotec:Diego Hinter den Gärten
matka:All-Brii Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FainfenaCMKU/HW/6417/10 Štěpánka Šonská, Železný Brodplavá58 cm5/3a
FamousfenaCMKU/HW/6418/10 Gabriela Miksová, Dolní Břežanyčerná62 cm5/1a
FleurfenaCMKU/HW/6421/10Ing. Hana Benešová, Jirnyplavá61 cm5/3a
FresiefenaCMKU/HW/6423/10 Jana Dobrovolná Petrofová, Stvolínkyplavá61 cm5/3a

Steinroller

datum naroz.:20.2.2011 Účastníci svodu z vrhu S Steinroller [nové okno]
chovatel:Helander Kathrinaotec:Igor v.d. Hofreite
matka:Molla-Majja Steinroller
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
SthellafenaCMKU/HW/6631/11 Lenka Kunšteková, Benátky nad Jizeroučerná se znaky59 cm5/2a

Stín lesa

datum naroz.:28.5.2011 Účastníci svodu z vrhu B Stín lesa [nové okno]
chovatel:Jiří Schneiderotec:Attis z Valdeckého lesa
matka:Asta Pektorův statek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BlackpesCMKU/HW/6685/11Ing. Petr Heran, Merklín u Karlových Varčerná se znaky65 cm5/2a,4b,4f/N3 srst
BonifácpesCMKU/HW/6686/11 Eva Pertlíková, Benátky nad Jizeroučerná se znaky63 cm5/2a,4a/A1
BellafenaCMKU/HW/6687/11Ing. Daniela Davídková, Praha 9černá se znaky60 cm5/2a/A4 P1 vlevo nahoře
BerryfenaCMKU/HW/6688/11 Jiří Schneider, Loučeňplavá60 cm5/3a/A1,E4

Šlovický vrch

datum naroz.:5.4.2011 Účastníci svodu z vrhu M Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Jana Peclováotec:Bond Černý vítr
matka:Fatima Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
MikypesCMKU/HW/6520/11 Karel Houška, Strakonicečerná se znaky63 cm5/2a,4f
MerryfenaCMKU/HW/6521/11 Pavel Mašek, Mirošovčerná se znaky60 cm5/2a,4f

Šlovický vrch

datum naroz.:5.10.2011 Účastníci svodu z vrhu N Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Jana Peclováotec:Aram z Kraje pestrého kamení
matka:Hali Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
NexifenaCMKU/HW/6729/11 Jana Peclová, Šlovicečerná se znaky56 cm5/2a,4a/D2,N3

v. Scherpfer Häusel

datum naroz.:11.5.2011

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Kober Katjaotec:Antek v. Wilden Jäger
matka:Di´Abola Dilys v. Scherpfer Häusel
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EniefenaCMKU/HW/6724/11 Zuzana Štěrbová, Deblínplavá63 cm5/3a

z Budské samoty

datum naroz.:20.8.2011 Účastníci svodu z vrhu R z Budské samoty [nové okno]
chovatel:Lidmila Černáotec:Cyrol Bukový háj
matka:Deriin Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
RichiepesCMKU/HW/6693/11 Evženie Fialová, Dolní Vilémovicečerná se znaky64 cm5/2a
RockypesCMKU/HW/6694/11 Bohunka Reneltová, Mníšek pod Brdyčerná63 cm5/1a
RonypesCMKU/HW/6695/11MUDr. Martin Ryjáček, Rakovníkplavá63 cm5/3a/D2
RenniefenaCMKU/HW/6696/11 Petra Kejdanová, Prahaplavá62 cm5/3a
RickyfenaCMKU/HW/6698/11Ing. Ph.D. Petra Šímová, Karlovplavá63 cm5/3a
RoxyfenaCMKU/HW/6701/11Mgr. Pavla Karasová, Příbramčerná se znaky61 cm5/2a
RubyfenaCMKU/HW/6702/11 Lidmila Černá, Příbramplavá61 cm5/3a

z Hroznějovické hájovny

datum naroz.:1.6.2011

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Ing. Jaroslav Stropnickýotec:Chivas z Budské samoty
matka:Alice od Vltavského jezu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BenypesCMKU/HW/6608/11Ing. Radek Motl, Strakoniceplavá67 cm5/3b,4a
BrixpesCMKU/HW/6610/11Ing. Radek Motl, Strakonicečerná se znaky70 cm5/2a,4a

z Julinčina údolí

datum naroz.:27.3.2011 Účastníci svodu z vrhu F z Julinčina údolí [nové okno]
chovatel:Martina Mazurováotec:Aram z Kraje pestrého kamení
matka:Unie Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FantasiefenaCMKU/HW/6501/11 Ladislav Žižka, Praha 4-Modřanyčerná58 cm5/1a/D2

z Nerudovky

datum naroz.:14.5.2011 Účastníci svodu z vrhu B z Nerudovky [nové okno]
chovatel:Eva Míchalováotec:Charlie Šlovický vrch
matka:Vanilka Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BalboapesCMKU/HW/6590/11 Eva Míchalová, Starý Plzenecplavá65 cm5/3c nůžkový těsný
BeatlepesCMKU/HW/6591/11 Martina Vňuková, Prahačerná se znaky64 cm5/2a/A3 M3 vlevo
BodiepesCMKU/HW/6592/11 Petr Brandl, Bloviceplavá64 cm5/3a/N4 nůžkový těsný
BonopesCMKU/HW/6593/11 Zdeněk Kolbek, Kdyněčerná se znaky67 cm5/2a/A3 M3 oboustraně
BellafenaCMKU/HW/6594/11 Silvie Michalová, Štěnoviceplavá60 cm5/3a/A3 M3 vlevo
BerenikafenaCMKU/HW/6595/11 Miroslav Pospíšil, Stříbroplavá61 cm5/3a/E4
BerryfenaCMKU/HW/6596/11 Soňa Janočková, Kozolupyčerná se znaky61 cm5/2a,4f

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus