Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 19. 11. 2011, Mladá Boleslav

Anima Tua

datum naroz.:24.5.2009 Účastníci svodu z vrhu A Anima Tua [nové okno]
chovatel:Ing. Petr Svobodaotec:Charion Barte Prim
matka:Dreamy Gold Premio
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlexisfenaCMKU/HW/5769/09Ing. Jaroslava Šefrová, Brandýs n/L - Stará Boleslavčerná se znaky62 cm5/2a

Čerchovské hvozdy

datum naroz.:18.10.2010 Účastníci svodu z vrhu A Čerchovské hvozdy [nové okno]
chovatel:MVDr. Josef Vítekotec:Daniels Jack Šédedab
matka:Bystrouška Katčina smečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AirinfenaCMKU/HW/6403/10 Roman Bradáč, Praha 6plavá61 cm5/3a

Gasko Prim

datum naroz.:19.5.2010 Účastníci svodu z vrhu I Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodováotec:Alban v. Vadruper Biber
matka:Tosari Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
IsisfenaCMKU/HW/6225/10Ing. Jiří Bukáček, Mladá Boleslavčerná se znaky61,5 cm5/2a,2c/N3,N4

Chloumek

datum naroz.:10.4.2008 Účastníci svodu z vrhu A Chloumek [nové okno]
chovatel:Jaroslav Doležalotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Fanny z Horské pastviny
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArletafenaCMKU/HW/5230/08Ing. Ivan Fojtík, Lučany nad Nisouplavá63,5 cm5/3a/E4

Ijsbeer

datum naroz.:7.4.2011 Účastníci svodu z vrhu B Ijsbeer [nové okno]
chovatel:Erik Celýotec:Arogant Arivalo Asso
matka:Chibeta z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BerriefenaCMKU/HW/6509/11 Anna Růžičková, Svorčerná se znaky61 cm5/2a/E4

Karelson

datum naroz.:1.8.2010 Účastníci svodu z vrhu G Karelson [nové okno]
chovatel:Soňa Krůtováotec:Aslan z Kraje pestrého kamení
matka:Claudie Karelson
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GreasyfenaCMKU/HW/6350/10 Auto Design Vaňkát s.r.o., Kolínčerná64 cm5/1a/A3,E4 P1 vpravo nahoře

Lobivia

datum naroz.:22.3.2011 Účastníci svodu z vrhu B Lobivia [nové okno]
chovatel:Mgr. Dita Blechováotec:Kody Plavý vítr
matka:Apogee Lobivia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Bard Black-GoldpesCMKU/HW/6471/11 Alena Hůzlová, Praha 8černá se znaky63 cm5/2a,4a/N4
Barneby BlackpesCMKU/HW/6472/11JUDr. Pravomil Prchal, Dolní Cerekevčerná61 cm5/1a/A4,N4 P1 vpravo nahoře
Bonnie GoldfenaCMKU/HW/6477/11 Milena Hubačová, Tachovplavá63 cm5/3a/D2
Bretany GoldfenaCMKU/HW/6478/11Mgr. Josef Křen, Líbezniceplavá58 cm5/3a/E4

Magické oko

datum naroz.:22.3.2010 Účastníci svodu z vrhu F Magické oko [nové okno]
chovatel:Eva Rakováotec:Keston Plavý vítr
matka:Atesa Magické oko
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Foxy ReypesCMKU/HW/6070/10 Drahomíra Rudolfová, Psáryčerná63 cm5/1a,4a

Nova Moravia

datum naroz.:10.3.2011 Účastníci svodu z vrhu C Nova Moravia [nové okno]
chovatel:Pavel Kašparotec:Cyrol Bukový háj
matka:Afrodita Westbohemia star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CindyfenaCMKU/HW/6468/11 Jana Kolářová, Mratínplavá60 cm5/3a/E1

od Královského rybníka

datum naroz.:4.9.2010 Účastníci svodu z vrhu E od Královského rybníka [nové okno]
chovatel:Timotea Dekanováotec:Kuno Royal Safe
matka:Clarion od Královského rybníka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EllysefenaCMKU/HW/6365/10 Bohuslav Šimandl, Plzeňčerná se znaky63,5 cm5/2a/A4 P1 vlevo nahoře

Queen Polly

datum naroz.:25.4.2011 Účastníci svodu z vrhu A Queen Polly [nové okno]
chovatel:Radek Provazníkotec:Westy Gasko Prim
matka:Celesta Baffi Westbohemia star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AirinfenaCMKU/HW/6561/11 Jiří Kyjevský, Horní Rozmyšlčerná se znaky53 cm5/2a

Šédedab

datum naroz.:8.9.2010 Účastníci svodu z vrhu H Šédedab [nové okno]
chovatel:Lucie Makovcováotec:Alex ze Stříbrných kaskád
matka:Guiness Šédedab
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Highland ParkfenaCMKU/HW/6375/10Ing. Dagmar Wittmayerová, Svojeticečerná se znaky61 cm5/2a

Šlovický vrch

datum naroz.:25.2.2010 Účastníci svodu z vrhu L Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Jana Peclováotec:Albi Katveri
matka:Hali Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
LeisyfenaCMKU/HW/6031/10 Václav Vacík, Přešticečerná58 cm5/1a,4a

Tara Guarda

datum naroz.:26.3.2011 Účastníci svodu z vrhu C Tara Guarda [nové okno]
chovatel:MUDr. Marcel Šmídotec:Artur z Duhového kopce
matka:Ava Tara Guarda
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ClifpesCMKU/HW/6481/11 Barbora Landová, Vinařiceplavá65 cm5/3a
CyrpesCMKU/HW/6484/11 Helena Malá, Dvůr Králové nad Labemčerná se znaky66 cm5/2a

Teresie Bohemia

datum naroz.:21.2.2010 Účastníci svodu z vrhu B Teresie Bohemia [nové okno]
chovatel:Ing. Tereza Fidlerováotec:Nasthus Animagus
matka:Royal Resie Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BosspesCMKU/HW/6022/10 Jaroslava Dercová, Řevnicečerná se znaky66 cm5/2a,4f

z Arkova souhvězdí

datum naroz.:9.1.2011 Účastníci svodu z vrhu A z Arkova souhvězdí [nové okno]
chovatel:Mgr. Michaela Hoškováotec:Aram z Kraje pestrého kamení
matka:Kessie z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Alcor Ursae MajorispesCMKU/HW/6436/11 Lucie Zvěřinová, Třebívlicečerná se znaky62 cm5/2a,4a
Alfirk Beta CepheipesCMKU/HW/6437/11 Ivana Pavlíčková, Hořovicečerná se znaky64 cm5/2a,4a/E4 hnědá srst na uších
Arcturus Alfa BootispesCMKU/HW/6439/11 Edita Zíková, Předměřice nad Jizerouplavá63 cm5/3a
Arrakis Mu DraconispesCMKU/HW/6440/11 Marta Váchová, Nalžovicečerná se znaky65 cm5/2a
Algieba Gamma LeonisfenaCMKU/HW/6443/11Ing. Jiří Bulan, Praha 4plavá60 cm5/3a/A4 P1 vpravo nahoře

z Arwenina údolí

datum naroz.:1.2.2010 Účastníci svodu z vrhu A z Arwenina údolí [nové okno]
chovatel:Bc Zuzana Krhovjákováotec:Akim Nova Merigo
matka:Arwen Zelená záře
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlanpesCMKU/HW/5973/10 Markéta Oltová, Hostěnicečerná se znaky64 cm5/2a,4a/A3 M3 vlevo dole

z Budské samoty

datum naroz.:7.4.2011 Účastníci svodu z vrhu Q z Budské samoty [nové okno]
chovatel:Lidmila Černáotec:Darcy z Kraje kalicha
matka:Ioky z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
QuentpesCMKU/HW/6513/11 Kristýna Kytnarová, Praha 10plavá65,5 cm5/3c/N3
QwennpesCMKU/HW/6516/11 Věra Füsslová, Nová Roleplavá65 cm5/3a
QuiniefenaCMKU/HW/6518/11 Marie Seiferová, Kladnočerná se znaky61,5 cm5/2a,4f

z Císařského údolí

datum naroz.:15.6.2010 Účastníci svodu z vrhu B z Císařského údolí [nové okno]
chovatel:Eva Libnarováotec:Jeff Barte Prim
matka:Ces Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Black RoxifenaCMKU/HW/6307/10 Marcela Hybnerová, Liberecčerná se znaky63 cm5/2a/A4 P1 vlevo nahoře

z Kejvalky

datum naroz.:16.12.2010 Účastníci svodu z vrhu D z Kejvalky [nové okno]
chovatel:Tereza Kejvalováotec:Damián Adamův hrádek
matka:Arwen Kesidy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DarkpesCMKU/HW/6424/10Ing. František Řádek, Hovorčovicečerná66 cm5/1a
DerbyfenaCMKU/HW/6431/10 Jitka Jehličková, Telččerná62 cm5/1a,4a/D2
DipsyfenaCMKU/HW/6432/10 Hana Janoušková, Stará Lysáčerná63 cm5/1a/D2,N4
DirtyfenaCMKU/HW/6433/10Ing. Ivan Regal, Velké Popovicečerná60 cm5/1a/N4
DisasterfenaCMKU/HW/6434/10 Kateřina Slováková, Černožicečerná62 cm5/1a,4a/D2

z Kraje bílé pěny

datum naroz.:27.1.2011 Účastníci svodu z vrhu A z Kraje bílé pěny [nové okno]
chovatel:Mgr. Lenka Vernerováotec:Keston Plavý vítr
matka:Aila Sobí dvůr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Almus ArranpesCMKU/HW/6452/11 Helena Kalánová, Perninkplavá67 cm5/3c/D2,N4
AndelotpesCMKU/HW/6453/11 Pavel Doubek, Senomatyplavá65 cm5/3a
AstonpesCMKU/HW/6454/11 Beáta Havlíková, Úněticečerná64 cm5/1a/N4
AbbayefenaCMKU/HW/6455/11 Kateřina Plicová, Chotíkovplavá63,5 cm5/3c
AchelsefenaCMKU/HW/6456/11 Lucie Kršková, Mníšek pod Brdyčerná62 cm5/1a
Amber AdelyfenaCMKU/HW/6457/11Mgr. Soňa Kubaláková, Kaplicečerná se znaky63 cm5/2a
Ariana KessiefenaCMKU/HW/6458/11 Helena Stoupová, Přerov XI - Vinaryčerná se znaky62,5 cm5/2d,2e znaky na končetinách prokvetlé černou

z Psího ranče

datum naroz.:1.4.2011 Účastníci svodu z vrhu A z Psího ranče [nové okno]
chovatel:Ing. Petr Štenclotec:Aslan z Kraje pestrého kamení
matka:Beyla Pektorův statek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AndypesCMKU/HW/6490/11 Martina Lancingerová, Světicečerná se znaky67 cm5/2c/A4,D2,N4 P1 vlevo nahoře
AidafenaCMKU/HW/6491/11MUDr. Jiří Čech, Česká Lípačerná se znaky61 cm5/2c,2d/A4 P1 vlevo nahoře
AlbyfenaCMKU/HW/6492/11 Pavla Němečková, Jistebnicečerná se znaky60 cm5/2c/A3,A4,N3 A3-P1 vpravo dole ; A4-P1 oboustraně nahoře
AmyfenaCMKU/HW/6493/11Ing Richard Sedlický, Nehvizdyčerná59 cm5/1a,4a/A3 C,P1 vpravo nahoře
AngiefenaCMKU/HW/6494/11Ing.,Ph.D. Tomáš Strakoš, Mochovčerná58 cm5/1a ocas zatočený
AprilfenaCMKU/HW/6495/11 Kateřina Mužíková, Zbraslav u Brnačerná61 cm5/1a/A3,D2 P1 vlevo dole

ze Starého Bělidla

datum naroz.:1.6.2010 Účastníci svodu z vrhu A ze Starého Bělidla [nové okno]
chovatel:Jindřich Jurigaotec:Sherlock Gasko Prim
matka:Arka Haf Raf
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AgarpesCMKU/HW/6211/10 Jindřich Juriga, Stráž nad Nisouplavá65 cm5/3a

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus