Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 18. 6. 2011, Mladá Boleslav

Barte Prim

datum naroz.:2.6.2010

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Tereza Kosinováotec:Kuno Royal Safe
matka:Jesabell Barte Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
MagicpesCMKU/HW/6187/10 Helena Karlová, Praha 5černá se znaky65,5 cm5/2a,4a/A1,A3 oboustranně M3

Čerchovské hvozdy

datum naroz.:18.10.2010 Účastníci svodu z vrhu A Čerchovské hvozdy [nové okno]
chovatel:MVDr. Josef Vítekotec:Daniels Jack Šédedab
matka:Bystrouška Katčina smečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AdampesCMKU/HW/6398/10 Petr Novák, Jeseníkčerná se znaky65,5 cm5/2a/N3

Černý sen

datum naroz.:18.5.2010 Účastníci svodu z vrhu A Černý sen [nové okno]
chovatel:Květoslava Polákováotec:Chester Barte Prim
matka:Ascona Bohemia Calvados
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AntonypesCMKU/HW/6178/10Phdr. Jana Koláčková, Praha 3 - Žižkovplavá67 cm5/3b,4a/N3
AnuškafenaCMKU/HW/6180/10Ing. Pavel Marek, Přišimasyčerná se znaky64 cm5/2a/D2

Daimar

datum naroz.:10.11.2009 Účastníci svodu z vrhu D Daimar [nové okno]
chovatel:RNDr. Dana Hybštováotec:Chester Barte Prim
matka:Bessy Daimar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DaisyfenaCMKU/HW/5922/09 Kateřina Dušková, Chrást nad Sázavouplavá66 cm5/3a,4a/A3 P1 oboustranně dole
DestinyfenaCMKU/HW/5924/09RNDr. Dana Hybštová, Praha 10černá se znaky65 cm5/2a/N3 slabě vyjádřené znaky na hlavě

Gold Premio

datum naroz.:2.6.2010 Účastníci svodu z vrhu CH Gold Premio [nové okno]
chovatel:Miloslava Tuzarováotec:Icy Barte Prim
matka:Shakira Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CheiniefenaCMKU/HW/6325/10 Štěpán Rudolf, Praha 6plavá62 cm5/3a/E4
ChelseafenaCMKU/HW/6326/10 Petr Šťastný, Velké Březnočerná61 cm5/1a,4a/A4,E4 M3 vlevo
CherryfenaCMKU/HW/6327/10 Miroslav Tencer, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisouplavá62 cm5/3a/E4
ChivafenaCMKU/HW/6329/10 Dagmar Langrová, Praha 5černá se znaky63 cm5/2a,4a/E1 RIDGE na čenichu

Good year

datum naroz.:9.6.2010 Účastníci svodu z vrhu A Good year [nové okno]
chovatel:Jiří Lerchotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Bessi Lavandula
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AsanpesCMKU/HW/6267/10 Daniela Wache, Rychnovekčerná se znaky64 cm5/2a,4a
AshonpesCMKU/HW/6268/10Ing. Adam Pospíšil, Kněžmostčerná se znaky67 cm5/2a/A4,D2 P1 vlevo nahoře, zdvojený hrudní znak
AbayafenaCMKU/HW/6269/10 Lenka Kaiserová, Písekplavá62,5 cm5/3a
AidafenaCMKU/HW/6270/10Ing. Renata Rahmová, Český Brodčerná se znaky63 cm5/2a/D2

Lexova smečka

datum naroz.:29.4.2010 Účastníci svodu z vrhu C Lexova smečka [nové okno]
chovatel:Ing. Jaroslav Konrádotec:Arogant Arivalo Asso
matka:Queen Elizabeth Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CeropesCMKU/HW/6132/10 Glamour, a.s., Brnočerná se znaky64,5 cm5/2a/A4,N3,N4 vpravo nahoře P1
ContypesCMKU/HW/6133/10 Lenka Fišerová, Měník 111plavá66 cm5/3a/N3
CarinfenaCMKU/HW/6135/10Ing. Oldřich Šubrt, Bakov nad Jizeroučerná se znaky59,5 cm5/2a,4d

Magické oko

datum naroz.:22.3.2010 Účastníci svodu z vrhu F Magické oko [nové okno]
chovatel:Eva Rakováotec:Keston Plavý vítr
matka:Atesa Magické oko
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FlynnpesCMKU/HW/6069/10 Tereza Sovová, Vysoká nad Labemčerná65 cm5/1a,4a hnědý nádech srsti po celém těle

Mystery of Dragon

datum naroz.:29.6.2010 Účastníci svodu z vrhu A Mystery of Dragon [nové okno]
chovatel:Daniela Veseláotec:Alex ze Stříbrných kaskád
matka:Zira Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmadeuspesCMKU/HW/6310/10 Lenka Bradnová, Měníkčerná se znaky63,5 cm5/2a,4b/D2 šedostříbrná srst na krku
AragornpesCMKU/HW/6311/10 Petr Mezei, Stránčicečerná se znaky63 cm5/2a,4a,4b šedostříbrná srst na krku a břiše

od Dabele

datum naroz.:29.5.2010 Účastníci svodu z vrhu B od Dabele [nové okno]
chovatel:Mgr. Ilona Fröhlichováotec:Albi Katveri
matka:Ashari Yrtep
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BricepesCMKU/HW/6196/10 Jiří Štrébl, Vysoký Újezd u Berounačerná69 cm5/1a/N3 těsné nůžky
BritpesCMKU/HW/6197/10 Lucie Janošová, Jílové u Prahyplavá64,5 cm5/3a,4a
BayafenaCMKU/HW/6199/10 Petra Doubková, Praha Zbraslavplavá61,5 cm5/3a/N3
BiancafenaCMKU/HW/6201/10 Ivana Hejnová, Bystřiceplavá63 cm583a/A3,D2,N3 oboustranně M3

Sarasany

datum naroz.:17.5.2010 Účastníci svodu z vrhu A Sarasany [nové okno]
chovatel:Tereza Raisováotec:Bendji od Královského rybníka
matka:Xena Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AchileuspesCMKU/HW/6170/10 Pavel Svoboda, Bácovicečerná se znaky64,5 cm5/2a,4a křížový skus
ApollónpesCMKU/HW/6171/10 Tereza Raisová, Roupovplavá63 cm5/3a,4a
AfrodítéfenaCMKU/HW/6172/10 Jana Maxová, Plzeňplavá61 cm2/3a/E1,E4
AminafenaCMKU/HW/6173/10Ing. Radek Bílý, Plzeňčerná se znaky60 cm5/2a,4a,4f/D2
ArtemisfenaCMKU/HW/6175/10 Tereza Raisová, Roupovčerná62 cm5/1a předkus
AthénafenaCMKU/HW/6176/10 Zdeněk Fiala, Plzeňplavá60 cm5/3a křížový skus

Šédedab

datum naroz.:8.9.2010 Účastníci svodu z vrhu H Šédedab [nové okno]
chovatel:Lucie Makovcováotec:Alex ze Stříbrných kaskád
matka:Guiness Šédedab
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
HenkellfenaCMKU/HW/6374/10Ing. Eva Kiššová, Úvalyčerná se znaky59 cm5/2a/E4

z Císařského údolí

datum naroz.:15.6.2010 Účastníci svodu z vrhu B z Císařského údolí [nové okno]
chovatel:Eva Libnarováotec:Jeff Barte Prim
matka:Ces Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BatystpesCMKU/HW/6299/10 Eva Libnarová, Hrádek nad Nisoučerná se znaky70 cm5/2a
BondypesCMKU/HW/6301/10Ing. Monika Akslerová, Praha 9 - Újezd nad Lesyčerná se znaky68 cm5/2a/D2
BallistafenaCMKU/HW/6302/10 Tomáš Vlasák, Bystřanyčerná se znaky60,5 cm5/2a/D2 A - úraz
BarrafenaCMKU/HW/6303/10 Martina Klírová, Teplicečerná se znaky62,5 cm5/2a/E4
BellefenaCMKU/HW/6304/10 Tomáš Lokaj, Praha 10černá se znaky63,5 cm5/2a,4a

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus