Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 15. 5. 2011, Knížecí Rybník u Tábora

Adamův hrádek

datum naroz.:4.10.2010 Účastníci svodu z vrhu J Adamův hrádek [nové okno]
chovatel:Andrea Černáotec:Bentley Mílas Moravia
matka:Helin Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
JáchympesCMKU/HW/6389/10 Hana Marková, Třemošnáčerná se znaky63 cm5/2a,4a
JakubpesCMKU/HW/6390/10Mgr. Lucie Kovářová, Praha 4černá se znaky61 cm5/2a,4a/E4 I1 kleště
JeníkpesCMKU/HW/6391/10 Beáta Pazderová, Kosticeplavá63 cm5/3a,4a 8cm od konce ocasu změna na ocase po úrazu
JohanpesCMKU/HW/6392/10 Andrea Černá, Lanžhotplavá63 cm8/3c,4a
JonášpesCMKU/HW/6393/10Bc. Lucie Straková, Adamovplavá65 cm8/3c/E4 odklápějící ucho
JuliánpesCMKU/HW/6394/10 Karel Holomáč, Čejkoviceplavá61 cm5/3c
JurášekpesCMKU/HW/6395/10 Martin Sabol, Břeclavplavá61 cm5/3a/A3,E4 M3 vpravo
JasmínkafenaCMKU/HW/6396/10Ing. Radim Kabátek, Dolní Lutyněplavá62,5 cm8/3b,4a/A4,E4 2xP1 vlevo nahoře,oboustranně M3
JustýnkafenaCMKU/HW/6397/10 Ditta Pospíchalová, Praha 4černá se znaky59 cm5/2a

Barte Prim

datum naroz.:2.6.2010 Účastníci svodu z vrhu M Barte Prim [nové okno]
chovatel:Tereza Kosinováotec:Kuno Royal Safe
matka:Jesabell Barte Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
MartypesCMKU/HW/6188/10 Radka Bostlová, Praha 47černá se znaky67 cm5/2a/A3,N3 vlevo M3
MontypesCMKU/HW/6189/10 Dora Daňková, Třebotovčerná se znaky67 cm5/2a
MeganfenaCMKU/HW/6190/10 Dana Svatošová, Vodňanyčerná se znaky60,5 cm5/2a/A4,D2 vpravo nahoře P1, zakouřené tlapy
MeyblefenaCMKU/HW/6191/10 Martin Novák, Praha 6černá se znaky61,5 cm5/2a,4b,4d zdvojené znaky na hrudi,hrudní znak propojen se znaky na h.k.
MysteryfenaCMKU/HW/6192/10 Radka Bostlová, Praha 47černá se znaky64 cm8/2a,4a/A1 I1 vpravo dole předkus,zdvojený hrud. znak

Black Prim

datum naroz.:12.6.2010 Účastníci svodu z vrhu A Black Prim [nové okno]
chovatel:Ing. Ph.D. Libuše Svobodováotec:Bura-Cee Damirazin
matka:Yennie Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArbypesCMKU/HW/6315/10 František Hruzík, Haťčerná65 cm5/1a/N3
ArispesCMKU/HW/6316/10 Pavel Tůma, Pardubiceplavá68,5 cm8/3a/D2,N4 spodní řezáky nejsou v řadě
ArtypesCMKU/HW/6317/10 František Vlk, České Budějovicečerná se znaky65 cm5/2a/N3
AimiefenaCMKU/HW/6319/10 Jaroslav Jedlička, Bukovina nad Labemplavá64 cm5/3a
AnniefenaCMKU/HW/6321/10 Kristýna Banertová, Pardubicečerná se znaky61 cm5/2a/N3
ApisfenaCMKU/HW/6322/10Ing. Ph.D. Libuše Svobodová, Pardubicečerná63,5 cm5/1a

Czech Black Rock

datum naroz.:27.8.2010 Účastníci svodu z vrhu A Czech Black Rock [nové okno]
chovatel:Ing. Markéta Huplíkováotec:Arogant Arivalo Asso
matka:Athena Vršovická hora
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AaronpesCMKU/HW/6352/10Ing. Barbora Uldrychová, Plzeňčerná se znaky62 cm5/2a,2c,2d/A4 horní oboustr.P1,pod krkem a na hrudi velmi málo vyjádřené znaky
AmarthpesCMKU/HW/6354/10Ing. Karel Bittner, Lety u Dobřichovicčerná se znaky61,5 cm5/2a,4b,4d
ArgopesCMKU/HW/6356/10 Stanislav Bílek, Praha 5plavá62 cm5/3a/N3
AripesCMKU/HW/6357/10 Jan Branda, Teplice nad Metujíčerná se znaky62 cm5/2a,4b
AbigailfenaCMKU/HW/6358/10Ing. Pavel Šašek, Ledce u Plzněčerná se znaky59,5 cm5/2a
AngiefenaCMKU/HW/6359/10 Ivana Burešová, Hlásná Třebaňplavá60 cm5/3c

Čerchovské hvozdy

datum naroz.:18.10.2010 Účastníci svodu z vrhu A Čerchovské hvozdy [nové okno]
chovatel:MVDr. Josef Vítekotec:Daniels Jack Šédedab
matka:Bystrouška Katčina smečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AndypesCMKU/HW/6400/10 Zdenek Lesner, Želešicečerná se znaky62 cm5/2a/E4,N3
ArniepesCMKU/HW/6401/10 Blanka Pivoňková, Domažlicečerná se znaky62,5 cm5/2a/E4
AronpesCMKU/HW/6402/10 Barbora Buzková, Praha 4černá se znaky62 cm5/2a,4b/E4 skus těsný nůžkový
AivafenaCMKU/HW/6404/10 Miroslav Nádvorník, Litomyšlplavá58 cm5/3c/N3,N4
AmyfenaCMKU/HW/6406/10 Věra Haluzíková, Radslavicečerná se znaky62,5 cm5/2a
AngiefenaCMKU/HW/6405/10MVDr. Josef Vítek, Domažlicečerná se znaky60 cm5/2a/N3

Gasko Prim

datum naroz.:23.3.2010 Účastníci svodu z vrhu CH Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodováotec:Cyrol Bukový háj
matka:Unie Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ChannelainefenaCMKU/HW/6080/10 Hana Punčochářová, Lázčerná se znaky59,5 cm5/2a,4d,4f/D2
ChanticofenaCMKU/HW/6081/10 Monika Tyslová, Praha 3-Žižkovplavá62 cm5/3a/A4 vpravo horní P1
CharismafenaCMKU/HW/6082/10DiS. Aleš Kopecký, Třebechovice pod Orebemčerná62 cm5/1a,4a/D2

Gasko Prim

datum naroz.:19.5.2010 Účastníci svodu z vrhu I Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodováotec:Alban v. Vadruper Biber
matka:Tosari Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
IdealyfenaCMKU/HW/6221/10 Petra Melicharová, Mnichovicečerná se znaky63 cm5/2a/A4,E4,N3 2xP1 vlevo nahoře

Gasko Prim

datum naroz.:22.5.2010 Účastníci svodu z vrhu J Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodováotec:Csandro v. Wackerbarth
matka:Oriflame Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
JacobipesCMKU/HW/6226/10PaedDr. Petr Fikejz, Hradec Královéplavá68 cm5/3a/A4 2xP1 vlevo nahoře
JantarpesCMKU/HW/6227/10 Alena Burdová, Libochoviceplavá68 cm5/3a
JataganpesCMKU/HW/6229/10 Lada Viesnerová, Jílovištěčerná se znaky68 cm5/2a/A4 2xP1 vlevo nahoře
JupiterpesCMKU/HW/6230/10 Václav Chvalský, Praha 10 - Uhřiněvesčerná se znaky68 cm5/2a/D2
JasiafenaCMKU/HW/6231/10 Lada Viesnerová, Jílovištěčerná se znaky62 cm5/2a hnědý nádech srsti

Gold Premio

datum naroz.:10.3.2010 Účastníci svodu z vrhu H Gold Premio [nové okno]
chovatel:Miloslava Tuzarováotec:Albi Katveri
matka:Connie Horské Sedlo
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
HollyfenaCMKU/HW/6057/10Ing. Jan Benda, Poříčí nad Sázavoučerná61 cm5/1a/D3,N3

Good year

datum naroz.:9.6.2010 Účastníci svodu z vrhu A Good year [nové okno]
chovatel:Jiří Lerchotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Bessi Lavandula
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArnypesCMKU/HW/6264/10 Jiří Kužel, Táborplavá68,5 cm5/3a/D2,N3,N4
AronpesCMKU/HW/6265/10 Martin Jiřička, Krhaniceplavá64 cm5/3a/D2,N3,N4
ArvinpesCMKU/HW/6266/10Ing. Michaela Švejcarová, Písekplavá65 cm5/3a
AngiefenaCMKU/HW/6271/10 Václav Brom, Lišovčerná se znaky60 cm5/2a

Littau Beline

datum naroz.:3.6.2010 Účastníci svodu z vrhu A Littau Beline [nové okno]
chovatel:Iva Beranováotec:Akim Nova Merigo
matka:Clara Gutta Fortunae
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AbbifenaCMKU/HW/6289/10 Kristýna Boudová, Třebíčplavá61,5 cm5/3a

Magické oko

datum naroz.:22.3.2010 Účastníci svodu z vrhu F Magické oko [nové okno]
chovatel:Eva Rakováotec:Keston Plavý vítr
matka:Atesa Magické oko
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FannyfenaCMKU/HW/6071/10Ing Miroslav Zamrazil, Praha 412 - Modřanyčerná se znaky62 cm5/2a,4f
FelonyfenaCMKU/HW/6073/10 Tomáš Přikryl, Dolní Břežanyčerná59 cm5/1a
Freny LeafenaCMKU/HW/6074/10 Eva Raková, Hodkoviceplavá61 cm5/3c

Nova Moravia

datum naroz.:18.4.2009 Účastníci svodu z vrhu B Nova Moravia [nové okno]
chovatel:Pavel Kašparotec:Chester Barte Prim
matka:Afrodita Westbohemia star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BenjaminpesCMKU/HW/5649/09Ing. Josef Veškrna, Popůvkyčerná se znaky66 cm5/2a,4b

od Dabele

datum naroz.:29.5.2010 Účastníci svodu z vrhu B od Dabele [nové okno]
chovatel:Mgr. Ilona Fröhlichováotec:Albi Katveri
matka:Ashari Yrtep
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BetsyfenaCMKU/HW/6200/10 Jitka Krieglsteinová, Třemošnáčerná62 cm5/1a,4a

Pektorův statek

datum naroz.:26.5.2010 Účastníci svodu z vrhu D Pektorův statek [nové okno]
chovatel:Libuše Pavelkováotec:Acer z Prorub
matka:Arga Ostravské hvozdy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DagpesCMKU/HW/6272/10 Jana Hrušková, Tvrzicečerná se znaky62 cm5/2a krátký ocas o 2 články po nekróze
DickpesCMKU/HW/6275/10 Petra Šindelářová, Sobotka/Kdaniceplavá62,5 cm5/3a/N4
DustypesCMKU/HW/6276/10Ing. Jiří Potocký, Suchdol nad Lužnicíčerná se znaky63 cm5/2a/A4 P1 vlevo nahoře
DarsifenaCMKU/HW/6277/10 Miroslav Janoušek, Černošicečerná se znaky60,5 cm5/2a,4d,4e/A4,E4 P1 vpravo nahoře
DinafenaCMKU/HW/6279/10 František Švarc, Rudolfovčerná se znaky62 cm5/2a,4f
DixiefenaCMKU/HW/6280/10Ing. Jiří Morávek, Protivínčerná se znaky59 cm5/2a
DonafenaCMKU/HW/6281/10MVDr. Michal Gojda, Strančicečerná se znaky61 cm5/2a,4b

Šédedab

datum naroz.:8.9.2010 Účastníci svodu z vrhu H Šédedab [nové okno]
chovatel:Lucie Makovcováotec:Alex ze Stříbrných kaskád
matka:Guiness Šédedab
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
HeinekenpesCMKU/HW/6367/10Ing. Lenka Řačáková, Hodonínčerná se znaky61 cm5/2a
HennessypesCMKU/HW/6368/10 Kateřina Šárková, Dolní Břežanyčerná se znaky60 cm5/2a
Herold BohemianpesCMKU/HW/6369/10 Tomáš Barvíř, Škvorecčerná se znaky63,5 cm5/2a,4b
Hankie BannisterfenaCMKU/HW/6372/10 Anežka Mikolášková, Jindřichův Hradecčerná se znaky60 cm5/2a
Havana clubfenaCMKU/HW/6373/10 Lucie Makovcová, Vidovicečerná se znaky60 cm5/2a,4b

Šlovický vrch

datum naroz.:25.2.2010 Účastníci svodu z vrhu L Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Jana Peclováotec:Albi Katveri
matka:Hali Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
LassyfenaCMKU/HW/6029/10 Jindřich Kytler, Planá nad Lužnicíplavá60,5 cm5/3c
LaurafenaCMKU/HW/6030/10Mgr. Irena Kristianová, Malšiceplavá62 cm5/3a
LisafenaCMKU/HW/6032/10 Petr Tomášek, Milavčečerná se znaky62 cm5/2a,4f/D2

Teresie Bohemia

datum naroz.:21.2.2010 Účastníci svodu z vrhu B Teresie Bohemia [nové okno]
chovatel:Ing. Tereza Fidlerováotec:Nasthus Animagus
matka:Royal Resie Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BarniepesCMKU/HW/6020/10 Gabriela Gronychová, Zvole u Prahyčerná se znaky66 cm5/2a,4f/A4 P1 nahoře oboustranně
BenjaminpesCMKU/HW/6021/10Ing. Vojtěch Dyk, Dobřichoviceplavá64 cm5/3a

z Budské samoty

datum naroz.:6.5.2010 Účastníci svodu z vrhu P z Budské samoty [nové okno]
chovatel:Lidmila Černáotec:Aram z Kraje pestrého kamení
matka:Ioky z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
PepperfenaCMKU/HW/6122/10 Monika Keřková, Ohrobecčerná se znaky60 cm5/2a,4f

z Času růže

datum naroz.:6.5.2010 Účastníci svodu z vrhu E z Času růže [nové okno]
chovatel:Alena Čermákováotec:Coresh Gutta Fortunae
matka:Adéla z Času růže
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ErikpesCMKU/HW/6125/10 Klára Skalová, Dolanyplavá62,5 cm5/3b neprořízlé P1 dole oboustranně - hmatné
EjšafenaCMKU/HW/6127/10 Alena Čermáková, Soběslavčerná62 cm5/1a/A3 M3 vlevo dole
ElisfenaCMKU/HW/6128/10 Karel Kratochvíl, Mukařovčerná62,5 cm5/1a/A4 P1 vpravo nahoře
ElsafenaCMKU/HW/6130/10 Michaela Šteflíčková, Brnoplavá62 cm5/3b/N3
EmafenaCMKU/HW/6131/10 Eva Holíková, Brnočerná se znaky61 cm5/2a,4e

z Nerudovky

datum naroz.:9.2.2010 Účastníci svodu z vrhu A z Nerudovky [nové okno]
chovatel:Eva Míchalováotec:Daniels Jack Šédedab
matka:Vanilka Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AvalonpesCMKU/HW/5998/10 Barbora Kabelková, Rokycanyplavá66 cm5/3a/N4

z Ondrova dvora

datum naroz.:3.4.2010 Účastníci svodu z vrhu A z Ondrova dvora [nové okno]
chovatel:Miloslava Plochováotec:Andy od Vltavského jezu
matka:Elvíra od Hrnčířského kruhu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArtušpesCMKU/HW/6089/10 Jaroslav Albrecht, Neznašovčerná se znaky66 cm5/2a/D2
AgátafenaCMKU/HW/6090/10 Michaela Michálková, Písekplavá62 cm5/3c/D2,E3,N3,N4
AkirafenaCMKU/HW/6091/10 Jiří Brázda, Vráž u Pískuplavá62,5 cm5/3c/A3,A4,D2,N3,N4 A3-M3 oboustranně,A4-P1 vpravo dole
AlitafenaCMKU/HW/6092/10 Milan Čaloun, Písekplavá62 cm5/3c/E4
AngiefenaCMKU/HW/6093/10Ing. Miroslav Krmela, Vsetínplavá65 cm5/3a/E4,N3,N4
ArgafenaCMKU/HW/6094/10 Miroslava Čechová, Studenecplavá63 cm5/3c/N3,N4
ArnikafenaCMKU/HW/6095/10 Ladislav Potrusil, Březinaplavá64 cm5/3c/N3,N4

Zárubova samota

datum naroz.:28.12.2009 Účastníci svodu z vrhu B Zárubova samota [nové okno]
chovatel:Pavlína Kašparováotec:Ashley Vidovický kříž
matka:Gaia Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BeckyfenaCMKU/HW/5961/09 Hana Volfová, Praha 5černá60 cm5/1a,4a

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus