Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 16. 4. 2011, Štěpánov u Olomouce

Corraki Moravia

datum naroz.:11.5.2010 Účastníci svodu z vrhu C Corraki Moravia [nové okno]
chovatel:Eva Liberdováotec:Acer z Prorub
matka:Corry v. Philippsdorf
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CiropesCMKU/HW/6147/10Bc. Jiří Šimon, Šternberkplavá66 cm5/3a,4a/A3 oboustranně M3

Czech Black Rock

datum naroz.:27.8.2010 Účastníci svodu z vrhu A Czech Black Rock [nové okno]
chovatel:Ing. Markéta Huplíkováotec:Arogant Arivalo Asso
matka:Athena Vršovická hora
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AnitafenaCMKU/HW/6360/10 Petr Balcařík, Ostrava Vyškovicečerná se znaky60 cm5/2a

Černý sen

datum naroz.:18.5.2010 Účastníci svodu z vrhu A Černý sen [nové okno]
chovatel:Květoslava Polákováotec:Chester Barte Prim
matka:Ascona Bohemia Calvados
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AretafenaCMKU/HW/6182/10 Andrea Koutňáková, Kroměřížplavá62 cm5/3a,4a/D2

Eilleen

datum naroz.:9.4.2010 Účastníci svodu z vrhu E Eilleen [nové okno]
chovatel:Elena Škvařilováotec:Calderon Moravia Hovacor
matka:Esira v. Pfarrhof
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Echnaton EreonpesCMKU/HW/6351/10 Hana Jemelková, Přerov - Kozlovicečerná se znaky65 cm5/2a,4a,4d

Gasko Prim

datum naroz.:19.5.2010 Účastníci svodu z vrhu I Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodováotec:Alban v. Vadruper Biber
matka:Tosari Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ImperiálpesCMKU/HW/6219/10MUDr. Radek Sušil, Karviná-Rájčerná se znaky66 cm5/2a

Karelson

datum naroz.:1.8.2010 Účastníci svodu z vrhu G Karelson [nové okno]
chovatel:Soňa Krůtováotec:Aslan z Kraje pestrého kamení
matka:Claudie Karelson
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GastonpesCMKU/HW/6345/10 Libor Kříž, Bučovicečerná65 cm5/1a/A4 2x P1 vpravo nahoře
GinafenaCMKU/HW/6348/10Ing. Olga Flasarová, Brnočerná se znaky62 cm5/2a,4b,4d/E4,N3

Kesidy

datum naroz.:18.11.2009 Účastníci svodu z vrhu C Kesidy [nové okno]
chovatel:Mgr. Jana Baudyšováotec:Dantes Gora Monte
matka:Awe Kesidy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Cadett ChuckpesCMKU/HW/5939/09 Ilona Bartošovská, Šebrovplavá64 cm5/3a/D2

Kráľovská stráž

datum naroz.:4.6.2009 Účastníci svodu z vrhu G Kráľovská stráž [nové okno]
chovatel:Mgr. Martina Babíkováotec:Avar Folcrum
matka:Afrika Gora Monte
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GrenadafenaSPKP 830 Václav Heřman, Metylovicečerná61 cm5/1a,4a/A4,D3 vpravo 2x M3

Kris-Ve-Mar

datum naroz.:1.2.2010 Účastníci svodu z vrhu M Kris-Ve-Mar [nové okno]
chovatel:Monika Markováotec:Acer z Prorub
matka:Hermína Kris-Ve-Mar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
MegyfenaCMKU/HW/6007/10 Jan Blaha, Opava Kylešovicečerná se znaky64 cm5/2a

Kris-Ve-Mar

datum naroz.:4.2.2010 Účastníci svodu z vrhu N Kris-Ve-Mar [nové okno]
chovatel:Monika Markováotec:Nasthus Animagus
matka:Iris Kris-Ve-Mar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
NedpesCMKU/HW/6011/10Ing. Josef Švéda, Malonicečerná se znaky70 cm5/2a/D2,E4,N3
NickpesCMKU/HW/6012/10 Eva Augustová, Jihlavačerná se znaky69 cm5/2a,4a/A3,D3,E4 oboustranně M3, M2 vpravo dole
NattyfenaCMKU/HW/6015/10 Jaroslav Příběnský, Tábor - Čekanicečerná se znaky60 cm5/2a,4f/A4,D3,E4 oboustranně M3, předkus
NelyfenaCMKU/HW/6016/10 Jana Pleskotova, Brnoplavá64 cm5/3a,4a/A3,E4 P1 vlevo dole, t.č.slabší pigment nosní houby a víček
NickyfenaCMKU/HW/6017/10 Radka Krontorádová, Němčanyčerná se znaky61 cm5/2a,4a
NoreenfenaCMKU/HW/6018/10 Hurychová Kateřina, Nová Buková u Pelhřimovačerná se znaky60 cm5/2a,4a,4f/D2

Littau Beline

datum naroz.:3.6.2010 Účastníci svodu z vrhu A Littau Beline [nové okno]
chovatel:Iva Beranováotec:Akim Nova Merigo
matka:Clara Gutta Fortunae
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkimafenaCMKU/HW/6290/10 Dana Brauerova, Uničovčerná se znaky61 cm5/2a/E4

Magické oko

datum naroz.:14.11.2009 Účastníci svodu z vrhu E Magické oko [nové okno]
chovatel:Eva Rakováotec:Acer z Prorub
matka:Brixi Magické oko
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EndypesCMKU/HW/5911/09Ing. Pavlína Adamčíková, Haťčerná se znaky66 cm5/2a,4a/A4 P1 vpravo nahoře

Moravia Diamond

datum naroz.:3.3.2010 Účastníci svodu z vrhu E Moravia Diamond [nové okno]
chovatel:Martina Fistungováotec:Benji z Pomezí
matka:Barleta Moravia Diamond
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EddiepesCMKU/HW/6034/10 Alena Ondrová, Rýmařovčerná se znaky67 cm5/2a/N3,N4
EltonpesCMKU/HW/6035/10 Radek Štěpáník, Bohuňovicečerná69 cm5/1a

Ostravské hvozdy

datum naroz.:20.4.2010 Účastníci svodu z vrhu C Ostravské hvozdy [nové okno]
chovatel:Šárka Rajmanováotec:Alex ze Stříbrných kaskád
matka:Bona Ostravské hvozdy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CandypesCMKU/HW/6110/10 Libor Koval, Děhylovčerná se znaky67 cm5/2a/D2
CaseypesCMKU/HW/6111/10ing Karel Witassek, Veřoviceplavá68 cm5/3c
CézarpesCMKU/HW/6112/10 Ladislav Demo, Starý Jičínplavá68 cm5/3a,4a
CiruspesCMKU/HW/6114/10 Jana Nováčková, Hlavenecplavá67 cm5/3c
ConnypesCMKU/HW/6115/10 Martin Lisztwan, Oldřichoviceplavá65 cm5/3c
CorafenaCMKU/HW/6116/10 Joanna Galuszka, Horní Sucháčerná se znaky61 cm5/2a,4b,4d
CyrafenaCMKU/HW/6117/10 Štěpán Trefil, Čertoryječerná se znaky62 cm5/2a

Royal Safe

datum naroz.:26.7.2006 Účastníci svodu z vrhu K Royal Safe [nové okno]
chovatel:Martin Slezákotec:Balu Captain Pokolbéli-Rosszcsont
matka:Ayrin z Pomezí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
KamafenaCMKU/HW/4489/06 Aleš Hejl, Veverská Bítýškačerná60 cm5/1a,4a/A4 P1 vlevo nahoře

Royal Safe

datum naroz.:22.2.2009 Účastníci svodu z vrhu L Royal Safe [nové okno]
chovatel:Martin Slezákotec:Oskar v.d. Bildeiche
matka:Ayrin z Pomezí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
LatoyafenaCMKU/HW/5608/09 Šárka a Martin Slezákovi, Kyselovicečerná65 cm5/1a/A4,N3 P1 vpravo nahoře

Royal Safe

datum naroz.:19.11.2009

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Martin Slezákotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Jawa Royal Safe
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
MonkeypesCMKU/HW/5953/09 Zdenka Dybalová, Ostrava Koblovplavá70 cm5/3a,4a/D2

Sněhová závěj

datum naroz.:20.6.2010 Účastníci svodu z vrhu A Sněhová závěj [nové okno]
chovatel:Ing Michaela Makovcováotec:Ethien Kris-Ve-Mar
matka:Brillantina z Duhového kopce
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AjaxpesCMKU/HW/6292/10MUDr. Michaela Hustá, Frýdek-Místekčerná se znaky63 cm5/2a,4b
AkimpesCMKU/HW/6293/10 David Ševčík, Brnoplavá66 cm5/3a/N3
ArgopesCMKU/HW/6294/10 Pavel Hrbáč, Ostrava-Plesnáčerná se znaky66 cm5/2a,4b/D2,N3
AkirafenaCMKU/HW/6296/10Ing Michaela Makovcová, Určiceplavá60 cm5/3a
AnabellfenaCMKU/HW/6297/10Ing. Ellen Hrubanová, Seloutkyplavá60 cm5/3a/A3,D2 P1 vpravo dole neprořezaná
ArysfenaCMKU/HW/6298/10 Eva Strieglerová, Lažánkyplavá61 cm5/3a/D2

Šlovický vrch

datum naroz.:25.2.2010 Účastníci svodu z vrhu L Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Jana Peclováotec:Albi Katveri
matka:Hali Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
LucyfenaCMKU/HW/6033/10 Jaromír Géryk, Janovicečerná62 cm5/1a,4a/N3

Trzy Wiedźmy

datum naroz.:25.4.2010 Účastníci svodu z vrhu A Trzy Wiedźmy [nové okno]
chovatel:Katarzyna Kowalskaotec:Arogant Arivalo Asso
matka:Indy v. Garten der Freiheit
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Archie SopesCMKU/HW/6411/10 Pavel Pivoda, Boskovicečerná se znaky63 cm5/2a/A4,D2 P1 vlevo nahoře

Tu Pilnuje

datum naroz.:17.5.2010 Účastníci svodu z vrhu F Tu Pilnuje [nové okno]
chovatel:Pasko Aleksandraotec:Frisko v. Hause Luka
matka:Moja Mila Tu Pilnuje
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FankafenaCMKU/HW/6410/10 Martina Fistungová, Kojetínčerná se znaky62 cm5/2a/N3

z Arwenina údolí

datum naroz.:1.2.2010 Účastníci svodu z vrhu A z Arwenina údolí [nové okno]
chovatel:Bc Zuzana Krhovjákováotec:Akim Nova Merigo
matka:Arwen Zelená záře
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AndrewpesCMKU/HW/5975/10 Lucie Nezbedová, Tišnovská Nová Vesplavá67 cm5/3a,4a/A1,E4
AkirafenaCMKU/HW/5979/10 David Škabraha, Úsovčerná se znaky61 cm5/2a,4f/E4
AtishafenaCMKU/HW/5980/10 Vlasta Kučerová, Újezdplavá61 cm5/3c/A1 zálomek na ocasu

z Bačinské osady

datum naroz.:2.9.2009 Účastníci svodu z vrhu A z Bačinské osady [nové okno]
chovatel:Alena Bartošováotec:Ozi Las Ksiezniczek
matka:Brendy z Julinčina údolí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AxiefenaCMKU/HW/5867/09 Petr Šípek, Dvůr Králové nad Labemčerná se znaky60 cm5/2a,4d/A4 P1 vlevo nahoře

z Císařského údolí

datum naroz.:15.6.2010 Účastníci svodu z vrhu B z Císařského údolí [nové okno]
chovatel:Eva Libnarováotec:Jeff Barte Prim
matka:Ces Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BerryfenaCMKU/HW/6305/10 Renáta Lupienśká, Karviná-Rájčerná se znaky59 cm5/2a

z Ecolonu

datum naroz.:10.7.2010 Účastníci svodu z vrhu B z Ecolonu [nové okno]
chovatel:MUDr. Jana Mrákováotec:Artur z Duhového kopce
matka:Angelika Zašovský květ
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BonapartepesCMKU/HW/6339/10MUDr. Zbyněk Navara, Prostějovplavá63 cm5/3a/N4
Blue RayfenaCMKU/HW/6341/10 Dana Mikulová, Zlechovčerná se znaky59 cm5/2a/N3
Butterfly LadyfenaCMKU/HW/6342/10MVDr. Jana Vymětalová, Kojetínplavá60 cm5/3a

z Posonia

datum naroz.:26.5.2010

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Juraj Adamotec:Korby Royal Safe
matka:Dorotka z Julinčina údolí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CharliepesCMKU/HW/6408/10Ing. Jolana Michenková, Zlínčerná se znaky68 cm5/2a,4f/A4,D2,N3 P1 vpravo nahoře

z Úpatí Ondřejníku

datum naroz.:15.5.2010 Účastníci svodu z vrhu E z Úpatí Ondřejníku [nové okno]
chovatel:MUDr. Michaela Hrubáotec:Alex ze Stříbrných kaskád
matka:Barbie Bára z Úpatí Ondřejníku
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Eri BerypesCMKU/HW/6163/10Ing. Jiří Škaloud, Jihlavačerná se znaky69 cm5/2a/4a,4b,4e/D2 t.č. hnědá srst na spodku hrudi a na břichu
ElarafenaCMKU/HW/6164/10Ing. Martin Slíva, Ostrava - Svinovčerná se znaky64 cm5/2a,4b,4f/D2
Enif ElizabethfenaCMKU/HW/6166/10 Vladimír Kukač, Ostrava-Radvanicečerná se znaky61 cm5/2a,4b,4d,4f
Erakis AngiefenaCMKU/HW/6167/10 Marta Bergmanová, Smiřiceplavá62 cm5/3a/A3 vpravo M3, slabší pigment pysků a víček
Eta TarafenaCMKU/HW/6168/10 Josef Remeta, Ostrava - Polankaplavá59,5 cm5/3a/A3,D2 M3 vpravo
EuropafenaCMKU/HW/6169/10Ing. Julie Chytřinská, Ostrava - Třebovicečerná se znaky62 cm5/2a,4b/D2

ze Starého Rejvízu

datum naroz.:3.10.2009 Účastníci svodu z vrhu B ze Starého Rejvízu [nové okno]
chovatel:Dr. Lenka Turkováotec:Cyrol Bukový háj
matka:Jetty Plavý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BentleypesCMKU/HW/5881/09BcA Karolína Křížová, Bučoviceplavá68 cm5/3a/N3

ze Světlovských luk

datum naroz.:6.6.2010 Účastníci svodu z vrhu A ze Světlovských luk [nové okno]
chovatel:Ing. Jaroslava Jamrozováotec:Alex ze Stříbrných kaskád
matka:Bessy z Eliotova dvora
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkimpesCMKU/HW/6240/10 Radim Kocián, Ostravačerná se znaky65 cm5/2a,4a,4b/A4,D2,E4 P1 vlevo nahoře
AlfrédpesCMKU/HW/6241/10 Dita Chadimová, Velké Meziříčíčerná se znaky66 cm5/2a,4d/D2
AndyfenaCMKU/HW/6245/10 Jana Hanzlová, Karviná - Hranicečerná se znaky60,5 cm5/2a,4b
ArnikafenaCMKU/HW/6247/10 Blanka Hašová, Podolíčerná se znaky58 cm5/2a

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus