Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 20. 11. 2010, Mladá Boleslav

Bukový háj

datum naroz.:12.4.2010

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Ing. Věra Landsmannováotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Balda Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GascopesCMKU/HW/6097/10Ing. Jiří Soukup, Plzeňčerná se znaky63 cm8/2a
GimpesCMKU/HW/6098/10 Karel Tuzar, Lužicečerná se znaky62 cm8/2a/D2 těsné nůžky
GordypesCMKU/HW/6100/10 Jana Burianová, Březnicečerná se znaky64 cm8/2a,4a/D2
GrecyfenaCMKU/HW/6101/10 Petra Kovářová, Stodčerná se znaky62 cm8/2a/D2
GuinevrafenaCMKU/HW/6102/10MUDr. Ctirad Sedlák, Hněvotínplavá63 cm5/3a/A3,A4,D2,E4 chybí M3 vpravo, zdvojení P1 vpravo dole

Folcrum

datum naroz.:21.5.2009 Účastníci svodu z vrhu F Folcrum [nové okno]
chovatel:Jozef Pristachotec:Bellfast v.d. Haselhöhe
matka:Arriba z Hrabovských stájí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FatimafenaCMKU/HW/5903/09 Jitka Veselá Schönfeldová, Praha 4černá se znaky62 cm5/2a,4f/A3,D2 chybí P1 oboustranně nahoře, těsné nůžky, na ocase cca 3 poslední obratle ztuhlé
FoxyfenaSPKP 820 Jitka Veselá Schönfeldová, Praha 4černá se znaky60 cm5/2a,4f/A3 chybí M3 vpravo, těsné nůžky, na ocase cca poslední 3 obratle ztuhlé

Gora Monte

datum naroz.:22.4.2010 Účastníci svodu z vrhu F Gora Monte [nové okno]
chovatel:Radka Chmelinováotec:Cyrol Bukový háj
matka:Drew Marry Gora Monte
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FalconpesCMKU/HW/6104/10 Blanka Hriagyelová, Psáryplavá60 cm8/3a tč slabší pigment nosu
FantasyfenaCMKU/HW/6108/10 Eva Cirhanová, Prahačerná se znaky57 cm5/2a/A3 chybí M3 vpravo, I2 vlevo nahoře vyhnutá dopředu
FiliafenaCMKU/HW/6109/10 Jitka Záveská, Chrašticečerná se znaky57 cm5/2a
FreedafenaCMKU/HW/6106/10 Eva Fleetwood, Svémyslicečerná se znaky56 cm5/2a
FrennyfenaCMKU/HW/6107/10Ing. Jana Holcrová Slámová, Benátky nad Jizeroučerná se znaky58 cm5/2a/D2

Hali Gali

datum naroz.:13.11.2009 Účastníci svodu z vrhu B Hali Gali [nové okno]
chovatel:Tereza Mulačováotec:Isungur v.d. Haardt
matka:Halka Barte Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BenjaminpesCMKU/HW/5929/09 Sandra, Christian Emmel-Kuhn, Michalkiewicz, Kelkenheim, Dplavá68 cm5/3a,4a/D2
BertonepesCMKU/HW/5930/09 Tereza Mulačová, Zdibyčerná se znaky68 cm5/2a/D2
BerwillpesCMKU/HW/5931/09 Kateřina Fejfarová, Bystrovanyčerná65 cm5/1a
BodiepesCMKU/HW/5932/09 Magdaléna Pomikálková, Stochovčerná se znaky65 cm5/2a/A3 chybí M3 vpravo
BookerpesCMKU/HW/5933/09 Kathi Koelbe, Hallenthal, Dčerná se znaky67 cm5/2a
BabufenaCMKU/HW/5935/09 Lenka Děkanovská, Starý Plzenecplavá61 cm5/3b/D2
BaghirafenaCMKU/HW/5936/09 Tereza Mulačová, Zdibyčerná60 cm5/1a,4a/A4 vlevo nahoře P1
BakirafenaCMKU/HW/5937/09 Josef Gamsjaeger, St. Poelten, Aplavá63 cm5/3a

Kesidy

datum naroz.:18.11.2009 Účastníci svodu z vrhu C Kesidy [nové okno]
chovatel:Mgr. Jana Baudyšováotec:Dantes Gora Monte
matka:Awe Kesidy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Captain BrutpesCMKU/HW/5941/09 Jan Chmelík, Bobniceplavá65 cm3a/A4,D3 vlevo nahoře P1
Caspar CalepesCMKU/HW/5942/09 Miluše Karasová, Roztoky u Křivoklátučerná66 cm5/1a/D3
ClipperpesCMKU/HW/5940/09 Richard Havránek, Mělníkplavá66 cm8/3a/A4,D2 vpravo nahoře P1
Clyde BoypesCMKU/HW/5944/09 Regina Kotianová, Hodonínplavá66 cm5/3a/D2 těsný nůžkový skus
CrosbypesCMKU/HW/5943/09Mgr. Miroslava Kurcová, Sokolovčerná se znaky64 cm5/2a/A4,H1 vpravo nahoře P1, těsný nůžkový skus
Cailin SunfenaCMKU/HW/5948/09 Eva Hajšmanová, Mrtníkplavá59 cm5/3a/D2
Cute ChayafenaCMKU/HW/5949/09 Milada Štindlová, Praha 9černá60 cm5/1a/A4,D2 P1 vlevo nahoře, I2 vlevo dole vpáčený dovnitř

Lexova smečka

datum naroz.:16.5.2008 Účastníci svodu z vrhu B Lexova smečka [nové okno]
chovatel:Ing. Jaroslav Konrádotec:Persano Gasko Prim
matka:Queen Elizabeth Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BrittafenaCMKU/HW/5345/08 Miloš Růžek, Rakovníkčerná se znaky60 cm5/2a/N3

Mista Jaswin

datum naroz.:25.10.2009 Účastníci svodu z vrhu F Mista Jaswin [nové okno]
chovatel:M. a S. Červeňováotec:Chivas z Budské samoty
matka:Beast Mista Jaswin
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FarrahfenaCMKU/HW/5988/10 Iva Kovářová, Liberecčerná se znaky63 cm5/2a

Navare Prim

datum naroz.:25.3.2010 Účastníci svodu z vrhu C Navare Prim [nové okno]
chovatel:Mgr. Hana Trubákováotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Ammy Černý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CeasarpesCMKU/HW/6085/10 Hana Trubáková, Svádovčerná se znaky61 cm5/2a/E4
CassiefenaCMKU/HW/6086/10 Viktor Jeřábek, Láseniceplavá60 cm5/3a
Comtesse ChiarafenaCMKU/HW/6087/10PhD. Vendula Bohlen Šlechtová, Liběchovčerná se znaky59 cm5/2a,4a,4f
Crux EbidixfenaCMKU/HW/6088/10 Marie Werthaimová, Netvořicečerná se znaky62 cm5/2a,4a

od Světického pramene

datum naroz.:5.5.2010 Účastníci svodu z vrhu A od Světického pramene [nové okno]
chovatel:Jitka Chlistovskáotec:Keston Plavý vítr
matka:Aotearoa z Pospecovy zahrady
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlbertpesCMKU/HW/6136/10 Veronika Hladíková, Javorníčekčerná se znaky61 cm5/2a,4a
ArnoštpesCMKU/HW/6138/10 Markéta Švarcová, Zbečnočerná se znaky62 cm5/2a
ArtušpesCMKU/HW/6139/10 Jitka Chlistovská, Mělníkčerná62 cm5/1a,4a
AjkafenaCMKU/HW/6140/10 Pavlína Hanušová, Pňov-Předhradíčerná se znaky58 cm5/2a
AlexandrafenaCMKU/HW/6141/10 Milena Pospíšilová, Bakov nad Jizerouplavá59 cm5/3a,4a levá pánevní-bílé prsty

pod Vinařickou horou

datum naroz.:12.7.2007 Účastníci svodu z vrhu B pod Vinařickou horou [nové okno]
chovatel:Eva Pelantováotec:Artur z Duhového kopce
matka:Ceduna Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BartpesCMKU/HW/4855/07 Vít Šarboch, Úštěkčerná se znaky65 cm5/2a/D2 I2 vlevo nahoře vlomená

Primayrra

datum naroz.:15.8.2009 Účastníci svodu z vrhu A Primayrra [nové okno]
chovatel:Lenka Šteklováotec:Albi Katveri
matka:Yrra Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArwenfenaCMKU/HW/5845/09 Ilona Kraibichová, Praha 4černá64 cm5/1a/D2,E4

Sagbariam

datum naroz.:31.1.2010 Účastníci svodu z vrhu A Sagbariam [nové okno]
chovatel:Květa Bartošováotec:Brennus Nova Merigo
matka:Ambra Attractive Nuisance
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AgariuspesCMKU/HW/5966/10 Hana Havlínová, Nechanicečerná se znaky64 cm5/2a/A4,N3 P1 vpravo nahoře
AlwaropesCMKU/HW/5967/10 Vratislav Hruška, Jablonec nad Nisoučerná se znaky67 cm5/2a/A4,D2,E4 P1 vlevo nahoře
ArgipesCMKU/HW/5965/10 Monika Langrová, Hradec Královéčerná se znaky64 cm5/2a,4a,4f
AdricafenaCMKU/HW/5971/10 Soňa Lubiková, Benátky nad Jizeroučerná se znaky58 cm5/2a
AerinfenaCMKU/HW/5968/10 Květa Bartošová, Česká Skalicečerná se znaky62 cm5/2a,4a/A4,D2 P1 vlevo nahoře
AimiefenaCMKU/HW/5970/10 Marek Žákovič, Stará Turá (Slovensko)černá se znaky58 cm5/2a,4a/D2

Snow Meadow

datum naroz.:13.12.2009 Účastníci svodu z vrhu B Snow Meadow [nové okno]
chovatel:Ing. Martin Procházkaotec:Chester Barte Prim
matka:Cascade od Královského rybníka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BrucepesCMKU/HW/5954/09 Daniela Kučerová, Jihlavačerná72 cm5/1a/A3,A4 chybí M3 vlevo, zdvojení P1 vpravo nahoře
BrisefenaCMKU/HW/5955/09 Jiří Řehoř, Sulejovicečerná se znaky63 cm5/2a

Snow Meadow

datum naroz.:24.3.2010 Účastníci svodu z vrhu C Snow Meadow [nové okno]
chovatel:Ing. Martin Procházkaotec:Damián Adamův hrádek
matka:Akira Černý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CyruspesCMKU/HW/6076/10 Matěj Řádekčerná se znaky66 cm8/2a,4a/D2
CamillafenaCMKU/HW/6077/10 Eva Müllerová, Praha 10plavá63 cm5/3a/A3 chybí M3 vlevo

Stín lesa

datum naroz.:17.9.2009 Účastníci svodu z vrhu A Stín lesa [nové okno]
chovatel:Jiří Schneiderotec:Blacke Sorbonne z Apollónova chrámu
matka:Asta Pektorův statek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AirinfenaCMKU/HW/5875/09Ing. Jaroslav Vencálek, Dobrovicečerná se znaky64 cm5/2a,4f/A4

Šlovický vrch

datum naroz.:25.2.2010 Účastníci svodu z vrhu L Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Jana Peclováotec:Albi Katveri
matka:Hali Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
LesleypesCMKU/HW/6026/10Ing. Pavla Němeček Hirešová, Praha 9černá65 cm5/1a,4a/A3,N3 chybí M3 vpravo
LewispesCMKU/HW/6027/10 Alan Kieslinger, Sušicečerná se znaky63 cm5/2a

z Hroznějovické hájovny

datum naroz.:26.2.2010 Účastníci svodu z vrhu A z Hroznějovické hájovny [nové okno]
chovatel:Ing. Jaroslav Stropnickýotec:Ashley Vidovický kříž
matka:Alice od Vltavského jezu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkilafenaCMKU/HW/6042/10 Michal Nedbal, Neznašovčerná59 cm5/1a/D2

z Rádských pískoven

datum naroz.:10.3.2010 Účastníci svodu z vrhu A z Rádských pískoven [nové okno]
chovatel:Roman Oswaldotec:Chester Barte Prim
matka:Asta Káranský blesk
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkimpesCMKU/HW/6045/10Ing. Pavlína Laneggerová, Praha 5 - Stodůlkyčerná se znaky68 cm5/2a
AmandafenaCMKU/HW/6050/10 Miloslava Havlíková, Dobrovicečerná se znaky61 cm5/2a/D2

Zárubova samota

datum naroz.:28.12.2009 Účastníci svodu z vrhu B Zárubova samota [nové okno]
chovatel:Pavlína Kašparováotec:Ashley Vidovický kříž
matka:Gaia Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BaileyfenaCMKU/HW/5959/09 Hana Millerová, Jenišovicečerná62 cm5/1a,4a pravá hrudní končetina - bílá tlapa

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus