Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 26. 9. 2010, Kroměříž

Albrechta Valdštejna

datum naroz.:24.8.2009 Účastníci svodu z vrhu A Albrechta Valdštejna [nové okno]
chovatel:Ing. Ivan Petrikovichotec:Charlie Šlovický vrch
matka:Cerrie Horské Sedlo
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArbafenaCMKU/HW/5864/09 Adriana Srbená, Psáryplavá56 cm5/3a,4a/D2

Bohemia Chicco

datum naroz.:15.9.2008 Účastníci svodu z vrhu A Bohemia Chicco [nové okno]
chovatel:Karin Klimánkováotec:Albi Katveri
matka:Cherie z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlbipesCMKU/HW/5434/08 Karin Klimánková, Praha 4plavá63 cm5/3a,4a/A1,A3 M3 oboustranně

Hali Gali

datum naroz.:13.11.2009 Účastníci svodu z vrhu B Hali Gali [nové okno]
chovatel:Tereza Mulačováotec:Isungur v.d. Haardt
matka:Halka Barte Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BanditpesCMKU/HW/5926/09 Milan Novotný, Vyškov, Opatovicečerná se znaky65 cm5/2a,4a zdvojený hrudní znak

Katčina smečka

datum naroz.:9.9.2008 Účastníci svodu z vrhu C Katčina smečka [nové okno]
chovatel:Kateřina Houškováotec:Frisko v. Hause Luka
matka:Afra Katčina smečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CibulkafenaCMKU/HW/5446/08 Jiří Opatrzil, Bolaticeplavá62 cm5/3b,4a/D2,N4

Magické oko

datum naroz.:14.11.2009 Účastníci svodu z vrhu E Magické oko [nové okno]
chovatel:Eva Rakováotec:Acer z Prorub
matka:Brixi Magické oko
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EstellefenaCMKU/HW/5919/09 Miloslav Holba, Stará Ves nad Ondřejnicíplavá63 cm5/3a/E4

Mirobriada

datum naroz.:24.3.2009 Účastníci svodu z vrhu P Mirobriada [nové okno]
chovatel:Mirosława a Grzegorz Kopećotec:Geron od Červené skály
matka:Arissa z Pomezí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
PasatpesCMKU/HW/6096/10 Jiřina Mžiková, Orlová-Lutyněčerná se znaky69 cm5/2a,4a

Moravia Lamara

datum naroz.:15.3.2010 Účastníci svodu z vrhu A Moravia Lamara [nové okno]
chovatel:Alena Bilanováotec:Artuš z Eliotova dvora
matka:Agira Lumakuto
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AdiantpesCMKU/HW/6058/10 Leoš Holík, Hradec Královéčerná se znaky62 cm5/2a
AgironpesCMKU/HW/6059/10 Pavel Hanzelka, Studénkaplavá63 cm5/3a
ArtaganpesCMKU/HW/6061/10 Vladimír Jendrulek, Hrabyně-Josefoviceplavá66 cm5/3a,4a/A3 těsný nůžkový, M3
AkirafenaCMKU/HW/6062/10Ing. Ondřej Grebík, Kroměřížplavá57 cm5/3a/D2,E4
AnelifenaCMKU/HW/6063/10 Lenka Ráczová, Vysoká u Příbraměčerná se znaky59 cm5/2a/A4,D2 P1 vpravo nahoře
AngelafenaCMKU/HW/6064/10 Blanka Matušková, Ostravaplavá57 cm5/3c/E4
ArivafenaCMKU/HW/6065/10Mgr Halina Gajdaczová, Třinec/Karpentnáčerná se znaky58 cm5/2a/D2
AyetanafenaCMKU/HW/6066/10Ing. Tomáš Klier, Ústí nad Labemčerná se znaky62 cm5/2a,4a těsný nůžkový

pod Jabloňovým sadem

datum naroz.:28.7.2009 Účastníci svodu z vrhu A pod Jabloňovým sadem [nové okno]
chovatel:Vojtěch Daněkotec:Artur z Duhového kopce
matka:Kia Royal Safe
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArakpesCMKU/HW/5826/09 Dana Tumová, Ostravicečerná se znaky66 cm5/2a/N4

Royal Safe

datum naroz.:19.11.2009 Účastníci svodu z vrhu M Royal Safe [nové okno]
chovatel:Martin Slezákotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Jawa Royal Safe
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
MaxellpesCMKU/HW/5951/09Mgr. Radim Kubíček, Březnicečerná se znaky66 cm5/2a,4a
MexxpesCMKU/HW/5952/09 Ladislav Žůrek, Březnicečerná se znaky68 cm5/2a,4a/A4 P1 vlevo nahoře

Stín lesa

datum naroz.:17.9.2009 Účastníci svodu z vrhu A Stín lesa [nové okno]
chovatel:Jiří Schneiderotec:Blacke Sorbonne z Apollónova chrámu
matka:Asta Pektorův statek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AngiefenaCMKU/HW/5873/09 Adriana Srbená, Psáryčerná65 cm5/1a,4a/A3 těsný nůžkový, P1 oboustranně nahoře

Teresie Bohemia

datum naroz.:21.2.2010 Účastníci svodu z vrhu B Teresie Bohemia [nové okno]
chovatel:Ing. Tereza Fidlerováotec:Nasthus Animagus
matka:Royal Resie Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BerryfenaCMKU/HW/6025/10 Petra Lantorová, Brnoplavá62 cm5/3a

v. Wildweibchenstein

datum naroz.:22.12.2009 Účastníci svodu z vrhu D v. Wildweibchenstein [nové okno]
chovatel:Anja Happotec:Akki v. Fechenbacher Schloss
matka:Baxy z Hrabovských stájí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DalarnafenaCMKU/HW/6067/10Ing. Barbora Lyčková, Ostrava - Hrabováčerná63 cm5/1a

z Beskydských Argonautů

datum naroz.:29.4.2009 Účastníci svodu z vrhu G z Beskydských Argonautů [nové okno]
chovatel:Zbyněk Tomečekotec:Atti z Hrabovských stájí
matka:Ema z Beskydských Argonautů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GinopesCMKU/HW/5690/09 Monika Czempková, Oldřichovicečerná se znaky70 cm5/2a,4a,4d/A4,D2 P1 vpravo nahoře
GerdafenaCMKU/HW/5697/09 Jiří Netrh, Třinecčerná se znaky64 cm5/2a,4a,4b,4f

z Kejvalky

datum naroz.:3.11.2009 Účastníci svodu z vrhu C z Kejvalky [nové okno]
chovatel:Tereza Kejvalováotec:Sherlock Gasko Prim
matka:Agnes z Prorub
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CityfenaCMKU/HW/5908/09 Monika Hluchá, Šardiceplavá62 cm5/3a
CoffeefenaCMKU/HW/5909/09 Gustav Šimáček, Praha 5plavá65 cm5/3a/A1

z Lašské brány

datum naroz.:13.2.2010 Účastníci svodu z vrhu C z Lašské brány [nové okno]
chovatel:Oldřich Nenutilotec:Alex ze Stříbrných kaskád
matka:Axis Alamo Negro
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CalixpesCMKU/HW/5989/10 Jaroslav Klíma, Oslavanyčerná se znaky63 cm5/2a
CedrikpesCMKU/HW/5990/10Mgr. Radek Kubík, Blansko-Klepačovčerná se znaky66 cm5/2a/A4 P1 vlevo nahoře, P1 dole neprořezáno
CrisspesCMKU/HW/5992/10 Jiří Kubačka, Dolní Marklovicečerná se znaky62 cm5/2a
CarmenfenaCMKU/HW/5993/10 Alena Lysáková, Kožušany-Tážalyčerná se znaky57 cm5/2a
CayafenaCMKU/HW/5994/10 Bohumila Černochová, Hlučín Darkovičkyčerná se znaky57 cm5/2a
CleafenaCMKU/HW/5995/10 Dušan Piskoř, Ostrava-Hrabováčerná se znaky60 cm5/2a/D2 P1 vpravo dole neprořezáno
CorryfenaCMKU/HW/5996/10 Alena Janáková, Trojanovicečerná se znaky57 cm5/2a

z Úpatí Ondřejníku

datum naroz.:1.5.2009 Účastníci svodu z vrhu D z Úpatí Ondřejníku [nové okno]
chovatel:MUDr. Michaela Hrubáotec:Sherlock Gasko Prim
matka:Barbie Bára z Úpatí Ondřejníku
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DoradopesCMKU/HW/5705/09Ing. Tomáš Blahuta, Frýdlant nad Ostravicíčerná se znaky63 cm5/2a,4a/E4
DracopesCMKU/HW/5704/09 Martina Králová, Ostrava-Porubačerná67 cm5/1a/A3,D2 M3 vlevo dole
DeimosfenaCMKU/HW/5706/09MUDr. Michaela Hrubá, Frýdlant nad Ostravicíčerná62 cm5/1a/D2
DiademfenaCMKU/HW/5708/09 Radek Šmíd, Ostrava - Nová Běláčerná se znaky62 cm5/2a/A4,D2
DionefenaCMKU/HW/5707/09Ing. Bohumil Dolanský, Frýdlant nad Ostravicíčerná se znaky61 cm5/2a/E4
DjulafenaCMKU/HW/5709/09 Roman Přadka, Kunínplavá61 cm5/3a/D2,E4

z Životic

datum naroz.:22.5.2009 Účastníci svodu z vrhu B z Životic [nové okno]
chovatel:Petr Adamecotec:Atti z Hrabovských stájí
matka:Eržika od Hrnčířského kruhu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BártpesCMKU/HW/5756/09DiS Karel Dvořák, Lipník nad Bečvoučerná se znaky65 cm5/2a,4a/N3

ze Starého Rejvízu

datum naroz.:3.10.2009 Účastníci svodu z vrhu B ze Starého Rejvízu [nové okno]
chovatel:Dr. Lenka Turkováotec:Cyrol Bukový háj
matka:Jetty Plavý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BerenikafenaCMKU/HW/5884/09 Erich Neugebauer, Jeseníkčerná63 cm5/1a
BeruschkafenaCMKU/HW/5888/09 Marcela Kubankova, Lipová Lázněčerná62 cm5/1a/D2
BlackberryfenaCMKU/HW/5886/09 Tereza Turková, Rejvíz 67, Zlaté Hory 7936černá62 cm5/1a
BrusinkafenaCMKU/HW/5887/09Ing. Štěpánka Svobodová, Beřovicečerná62 cm5/1a

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus