Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 5. 6. 2010, Mladá Boleslav

Albrechta Valdštejna

datum naroz.:24.8.2009

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Ing. Ivan Petrikovichotec:Charlie Šlovický vrch
matka:Cerrie Horské Sedlo
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AurumpesCMKU/HW/5861/09Bc. Pavla Martinová, Praha 10 - Pitkoviceplavá59 cm5/3a,4a
AgnesfenaCMKU/HW/5862/09 Zdeněk Krajňák, Nejdekplavá15 cm5/3c/A3,D3 chybí P1 vpravo nahoře
AkirafenaCMKU/HW/5863/09Ing. Ivan Petrikovich, Chebčerná se znaky59 cm5/2a,4f/A3,D3 chybí 2xP1

Gasko Prim

datum naroz.:7.8.2009 Účastníci svodu z vrhu H Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodováotec:Cyrol Bukový háj
matka:Zeta Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
HannibalpesCMKU/HW/5849/09Ing. Arch Petr Sogel, Trutnovčerná se znaky66 cm5/2a,4f
HerméspesCMKU/HW/5852/09 Vladimír Svoboda, Chlumec nad Cidlinouplavá63 cm5/3a/A3,D2 chybí M2, M3 vlevo
HistoryfenaCMKU/HW/5857/09MUDr. Kristýna Šulcová, Prahačerná se znaky58 cm5/2a,4f/E4

Gold Premio

datum naroz.:8.7.2009 Účastníci svodu z vrhu G Gold Premio [nové okno]
chovatel:Miloslava Tuzarováotec:Chester Barte Prim
matka:Flores Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GábinafenaCMKU/HW/5816/09 Ilona Slánská, Chotouň, Chrášťany u Českého Brodučerná se znaky62 cm5/2a,4f
GerifenaCMKU/HW/5819/09 Kamila Thunová, Smečnočerná se znaky61 cm5/2a,4f/E4 LP výrazně

Jihočeský vítr

datum naroz.:18.4.2009

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Marcela Židoňováotec:Blacke Sorbonne z Apollónova chrámu
matka:Cookie Gold Premio
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EbbyfenaCMKU/HW/5722/09 Lukáš Cerha, Praha 8černá57 cm5/1a,4a/A3 chybí P1 vpravo dole

Stín lesa

datum naroz.:17.9.2009 Účastníci svodu z vrhu A Stín lesa [nové okno]
chovatel:Jiří Schneiderotec:Blacke Sorbonne z Apollónova chrámu
matka:Asta Pektorův statek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkimpesCMKU/HW/5871/09 Jan Fiala, Praha 9 - Kyječerná63 cm5/1a,4a/A3,E4 chybí P1 vpravo nahoře
ArgospesCMKU/HW/5869/09Ing. Václav Mydlil, Dobrovicečerná65 cm5/1a/E4
AthospesCMKU/HW/5870/09JUDr. Miroslav Nepožitek, Dobříščerná66 cm5/1a,4a/A4,E4 P1 vlevo nahoře
AbbigallefenaCMKU/HW/5879/09 Veronika Kováříková, Zeleneččerná se znaky60 cm5/2a/E4

Šlovický vrch

datum naroz.:1.5.2009 Účastníci svodu z vrhu K Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Jana Peclováotec:Albi Katveri
matka:Fatima Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
KerrafenaCMKU/HW/5685/09 Kateřina Guthová, Louňoviceplavá55 cm2/3c/D3

Teresie Bohemia

datum naroz.:17.11.2008 Účastníci svodu z vrhu A Teresie Bohemia [nové okno]
chovatel:Ing. Tereza Fidlerováotec:Sven Gasko Prim
matka:Royal Resie Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AristopesCMKU/HW/5505/08 Václav Novák, Lysá nad Labemplavá64 cm5/3a

Viola Fragoli

datum naroz.:21.6.2009 Účastníci svodu z vrhu A Viola Fragoli [nové okno]
chovatel:Veronika Nováotec:Kody Plavý vítr
matka:Fragoli Toschi Šédedab
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AikopesCMKU/HW/5782/09 Lucie Plíhalová, Rumburkplavá66 cm5/3c/D2
AlfredpesCMKU/HW/5780/09 Dana Pánková, Teplice-Sobědruhyčerná62 cm5/1a,4a
AluispesCMKU/HW/5781/09Mgr. Miroslava Quaiserová, Doksanyčerná64 cm5/1a,4e/D3
AquilespesCMKU/HW/5783/09Ing. Petr Čechlovský, Litoměřiceplavá66 cm5/3c/D2
ArthurpesCMKU/HW/5779/09 Ivana Förster, Hrobplavá64 cm5/3c
ArlettefenaCMKU/HW/5785/09 Josef Hník, Praha 4černá se znaky61 cm5/2a,2c,2d,4a velmi těsný skus,silně zakouřené tlapy
AurikafenaCMKU/HW/5784/09 Jana Šenfeldová, Hoštkaplavá62 cm5/3c/D3

Westbohemia star

datum naroz.:17.6.2008 Účastníci svodu z vrhu D Westbohemia star [nové okno]
chovatel:Romana Marečkováotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Harmony Barte Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DevittafenaCMKU/HW/5381/08MUDr. Klaudia Vodičková - Borzová, Pcheryčerná se znaky64 cm5/2a,4a

z Císařského údolí

datum naroz.:22.5.2009 Účastníci svodu z vrhu A z Císařského údolí [nové okno]
chovatel:Eva Libnarováotec:Sherlock Gasko Prim
matka:Ces Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AzzizpesCMKU/HW/5746/09 Hanka Švihová, Liberecčerná se znaky63 cm5/2a,4a
AlessiafenaCMKU/HW/5752/09 Helena Skramuská, Branovčerná se znaky61 cm5/2a/E4

z Kejvalky

datum naroz.:3.11.2009 Účastníci svodu z vrhu C z Kejvalky [nové okno]
chovatel:Tereza Kejvalováotec:Sherlock Gasko Prim
matka:Agnes z Prorub
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ClickpesCMKU/HW/5905/09 Barbora Baštářová, Loděnice u Berounaplavá63 cm5/3a
ClippesCMKU/HW/5906/09Ing Ivan Fojtík, Lučany nad Nisouplavá59 cm5/3a,4e/D4 rozdílná velikost obou varlat
CappyfenaCMKU/HW/5907/09 Kateřina Žežulková, Sibřinačerná se znaky57 cm5/2a,4a
CrimyfenaCMKU/HW/5910/09 Martin Švanda, Hlinskočerná60 cm5/1a/A3 chybí 2xM3

z Tuřan

datum naroz.:28.3.2008 Účastníci svodu z vrhu A z Tuřan [nové okno]
chovatel:Stanislav Tomekotec:Cross Barry z Brzáneckých vinohradů
matka:Andy od Řeky Vltavy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlfpesCMKU/HW/5214/08 Marek Krejčí, Hrobčerná se znaky64 cm5/2a,2d lehce prokvetlá stehna

Zelený kruh

datum naroz.:15.5.2009

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Zuzana Polákováotec:Chester Barte Prim
matka:Arachné Axabell
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AnrypesCMKU/HW/5729/09Ing Tomáš Kuchař, Brno/Líšenčerná se znaky65 cm5/2a/A3 chybí M3 vlevo, kulatější oko, kudrnatá srst
ArexpesCMKU/HW/5730/09 Jana Mrkvičková, Holetínčerná se znaky64 cm/2a/A3 chybí vlevo dole M2 a M3, vpravo M3
AdynafenaCMKU/HW/5731/09Ing. Jiří Charuza, Liberecplavá62 cm5/3a oko kulatější
AireenfenaCMKU/HW/5732/09 Tereza Pekařová, Pňovčerná se znaky63 cm5/2a,4f/A3 chybí 2xM3
AretéfenaCMKU/HW/5733/09 Jiří Čihák, Bílinačerná se znaky63 cm5/2a,4f/A3 chybí M2 nebo M3 ?, oko kulatější
AxinafenaCMKU/HW/5734/09 Zuzana Poláková, Špindlerův Mlýnčerná se znaky61 cm5/2a,4f/A3 vpravo nahoře chybí P1, zakouřené tlapy

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus