Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 16. 5. 2010, Knížecí rybník

Alex Tera

datum naroz.:29.4.2009 Účastníci svodu z vrhu A Alex Tera [nové okno]
chovatel:Josef Semrádotec:Damián Adamův hrádek
matka:Bamberi Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AdampesCMKU/HW/5700/09 Pavlína Boumová, Český Brodčerná se znaky66 cm5/2a
AishafenaCMKU/HW/5703/09PhDr. Jana Spiessová, Plešečerná61 cm5/1a Těsný nůžkový skus

Arago Bracco

datum naroz.:24.5.2008 Účastníci svodu z vrhu A Arago Bracco [nové okno]
chovatel:Sylvie Seemannováotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Betty z Divišovských sadů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AchillespesCMKU/HW/5321/08 Sylvie Seemannová, Praha 4 - Modřanyplavá65 cm5/3a/A1 Zuby v horní čelisti nejsou v rovině

Cladruna

datum naroz.:8.4.2009

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Ing. Petr Kovaříkotec:Daniels Jack Šédedab
matka:Ema Adamův hrádek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BrowpesCMKU/HW/5663/09 Daniela Stratilová, Lhotkačerná se znaky66,5 cm5/2a/A4,E4 P1 vlevo
BritafenaCMKU/HW/5669/09 Jana Klubalová, Ostašovčerná se znaky64 cm5/2a/D2

Černý vítr

datum naroz.:20.6.2009 Účastníci svodu z vrhu C Černý vítr [nové okno]
chovatel:Martina Balonováotec:Ivanhoe Royal Safe
matka:Kira Plavý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CandypesCMKU/HW/5790/09 Veronika Kocábková, Zápyčerná68 cm5/1a
CashpesCMKU/HW/5792/09JUDr. Kateřina Soltanová, Šimonovice-část Minkoviceplavá62 cm2/3a/E1
CippiepesCMKU/HW/5793/09 Jana Holcová, Mělníkčerná se znaky66,5 cm5/2a
CoxpesCMKU/HW/5795/09Mgr. Lenka Pekařová, Litomyšlčerná68 cm5/1a/D2
CattyfenaCMKU/HW/5796/09Dis. Pavel Kocián, Týniště nad Orlicí/Křivicečerná se znaky63 cm5/4f/D2
CayennefenaCMKU/HW/5797/09 Martina Balonová, Praha 84 - Dolní Chabryčerná63 cm5/1a
CzakirafenaCMKU/HW/5799/09Mgr. Martina Honisová, Prachaticečerná61,5 cm5/1a

Huad'Dib

datum naroz.:20.2.2009 Účastníci svodu z vrhu A Huad'Dib [nové okno]
chovatel:Mgr. Zora Herzováotec:Persano Gasko Prim
matka:Chani Barte Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArtoopesCMKU/HW/5577/09 Petr Spejchal, Nový Bydžovplavá66,5 cm5/3a

Jihočeský vítr

datum naroz.:18.4.2009 Účastníci svodu z vrhu E Jihočeský vítr [nové okno]
chovatel:Marcela Židoňováotec:Blacke Sorbonne z Apollónova chrámu
matka:Cookie Gold Premio
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EddiepesCMKU/HW/5719/09 Jaroslav Klíma, Oslavanyčerná61 cm2/1a

Katveri

datum naroz.:8.4.2009 Účastníci svodu z vrhu D Katveri [nové okno]
chovatel:Ing. Kateřina Štěpánováotec:Coddys Gora Monte
matka:Andra z Duhového kopce
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DunkeepesCMKU/HW/5640/09Ing. David Dytrich, Praha 10černá se znaky67,5 cm5/2a/A4 P1 vpravo
DebbiefenaCMKU/HW/5643/09 Kristýna Banertová, Pardubiceplavá63 cm5/3a/A1,N3

Kris-Ve-Mar

datum naroz.:30.1.2008 Účastníci svodu z vrhu K Kris-Ve-Mar [nové okno]
chovatel:Monika Markováotec:Calderon Moravia Hovacor
matka:Hermína Kris-Ve-Mar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
KellyfenaCMKU/HW/5091/08Mgr. Markéta Štouračová, Velké Meziříčíplavá61 cm5/3a

Pektorův statek

datum naroz.:10.1.2009

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Libuše Pavelkováotec:Andy od Vltavského jezu
matka:Arga Ostravské hvozdy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CallopesCMKU/HW/5524/09 Jaroslav Zelenka, Nebahovyčerná se znaky67 cm5/2a Obě varlata-1 zbytnělé 2. téměř zakrslé

Primayrra

datum naroz.:15.8.2009 Účastníci svodu z vrhu A Primayrra [nové okno]
chovatel:Lenka Šteklováotec:Albi Katveri
matka:Yrra Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkirafenaCMKU/HW/5844/09 Zuzana Elšíková, Roztokyplavá60 cm5/3a/D2,E4
AngiefenaCMKU/HW/5846/09 Martin Voštinka, Kladnoplavá59 cm5/3a

Royal Safe

datum naroz.:22.2.2009 Účastníci svodu z vrhu L Royal Safe [nové okno]
chovatel:Martin Slezákotec:Oskar v.d. Bildeiche
matka:Ayrin z Pomezí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
LimafenaCMKU/HW/5609/09 Marek Klimeš, Olovíplavá62 cm5/3a

Sideric Miks.

datum naroz.:1.4.2009 Účastníci svodu z vrhu E Sideric Miks. [nové okno]
chovatel:Gabriela Miksováotec:Ulsan Gasko Prim
matka:All-Brii Sideric Miks.
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EnoxpesCMKU/HW/5631/09 Štěpán Loskot, Velvaryplavá71 cm5/3a/D2
EroypesCMKU/HW/5632/09 Bohuslav Ernekr, Kameniceplavá69 cm5/3a/D2
EwarpesCMKU/HW/5630/09ing., MBA Jan Richter, Kuníčerná69,5 cm5/1a/A3,D2 P1 oboustranně
Ebony-FayfenaCMKU/HW/5636/09 Anna Brázdová, Praha 9plavá65 cm5/3a/A3 P1 vlevo
Eddie-EnnfenaCMKU/HW/5633/09 Michaela Horová, Hospozínčerná62 cm5/1a,4a
Eibi-EvefenaCMKU/HW/5634/09 Soňa Kozákováčerná59 cm5/1a
Eli-JoyfenaCMKU/HW/5638/09 Vladimíra Jirdová, Kuřimplavá65 cm5/3a
Extra-FainfenaCMKU/HW/5635/09 Tereza Kosinová, Prahaplavá62 cm5/3a

Stín lesa

datum naroz.:17.9.2009 Účastníci svodu z vrhu A Stín lesa [nové okno]
chovatel:Jiří Schneiderotec:Blacke Sorbonne z Apollónova chrámu
matka:Asta Pektorův statek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AischafenaCMKU/HW/5878/09 Monika Bláhová, Třemblatčerná se znaky59 cm5/2a/A4,D2,N3 2x P1 vlevo nahoře

Šlovický vrch

datum naroz.:1.5.2009 Účastníci svodu z vrhu K Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Jana Peclováotec:Albi Katveri
matka:Fatima Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
KaropesCMKU/HW/5678/09 Jarmila Bouzková, Hněvnicečerná68 cm5/1a/D2,N3 Těsný nůžkový skus
KenopesCMKU/HW/5679/09 Jiřina Kotěšovská, Praha 6černá62 cm5/1a,4a
KessyfenaCMKU/HW/5686/09Ing. Libuše Hojgrová, Zábřehčerná se znaky57 cm5/2a/A1,D2
KettyfenaCMKU/HW/5687/09 Pavel Trojan, Kozolupyplavá58 cm5/3a/D2

Viola Fragoli

datum naroz.:21.6.2009 Účastníci svodu z vrhu A Viola Fragoli [nové okno]
chovatel:Veronika Nováotec:Kody Plavý vítr
matka:Fragoli Toschi Šédedab
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AntonypesCMKU/HW/5777/09 Pavel Plíva, Lovosicečerná62 cm5/1a/D2
ArikpesCMKU/HW/5778/09 Dagmar Soukupová, Praha 10černá se znaky63 cm5/2c,2d,2e,4a/N4 Těsný nůžkový skus
AnnikafenaCMKU/HW/5786/09 Veronika Nová, Brozany n/Očerná58 cm5/1a,4a/D2

Wicca Gabreta

datum naroz.:20.4.2009 Účastníci svodu z vrhu A Wicca Gabreta [nové okno]
chovatel:Eva Kotálováotec:Cross Barry z Brzáneckých vinohradů
matka:Finlandia Šédedab
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AilenfenaCMKU/HW/5661/09Ing. Alena Slačíková, Příbramplavá60 cm5/3a

z Brzáneckých vinohradů

datum naroz.:17.10.2009 Účastníci svodu z vrhu D z Brzáneckých vinohradů [nové okno]
chovatel:Radka Jindrákováotec:Cameron z Brzáneckých vinohradů
matka:Attari Wart Kesidy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Dayton SunpesCMKU/HW/5894/09 Žaneta Šumpíková, Velká Jeseniceplavá63 cm5/3a I3 vpravo nepravidelný, volný skus
Dean DrabbinpesCMKU/HW/5895/09 Radka Jindráková, Roudnice n.Lčerná se znaky64 cm5/2a
DescaropesCMKU/HW/5896/09Bc. Libor Ledvinka, Chomutovčerná64 cm5/1a Srst-hnědý nádech stehna a uši
Diamond RockypesCMKU/HW/5897/09 Luboš Eliáš, Třemošnáčerná66 cm5/1a/A4 2xP1 vpravo nahoře
Day StarfenaCMKU/HW/5900/09 Lucie Holubová, Podhořany u Ronova nad Doubravouplavá59 cm5/2a
Desire To WinfenaCMKU/HW/5901/09Mgr. Michaela Hošková, Droužkovicečerná60 cm5/1a/A4 oboustranně M3
Dixie PixiefenaCMKU/HW/5902/09Mgr. Martina Honisová, Prachaticečerná se znaky58 cm5/2a

z Budské samoty

datum naroz.:28.5.2009 Účastníci svodu z vrhu N z Budské samoty [nové okno]
chovatel:Lidmila Černáotec:Keston Plavý vítr
matka:Ioky z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
NasthypesCMKU/HW/5739/09 Aneta Zahradníčková, Oslavanyplavá65 cm5/3a/A3 1xP1 vlevo nahoře
Narnie GorgeousfenaCMKU/HW/5741/09 Eva Míchalová, Starý Plzenecčerná57 cm5/1a
NessiefenaCMKU/HW/5742/09 Stanislav Šafrata, Pelhřimovčerná63 cm5/1a
NiccafenaCMKU/HW/5743/09 Josef Kubíček, Jičínčerná se znaky61 cm5/2a,4a/D2
NoricafenaCMKU/HW/5744/09 Kučera, Neratoviceplavá63 cm5/3c/A3,E4 Oboustranně M3

z Budské samoty

datum naroz.:3.7.2009 Účastníci svodu z vrhu O z Budské samoty [nové okno]
chovatel:Lidmila Černáotec:Donatello v. Philippsdorf
matka:Barbara Bohemia Choc
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
OtispesCMKU/HW/5804/09 Matouš Vlček, Mníšek pod Brdyčerná se znaky76 cm5/2a,4a Volný nůžkový skus, I3 vlevo nepravidelný
OdettafenaCMKU/HW/5805/09 Jiří Fryč, Choceradyčerná se znaky62 cm5/2a/A4,D2 2xP1 nahoře oboustranně, těsný nůžkový skus
OdryfenaCMKU/HW/5806/09 Klára Nováková, Březinaplavá57 cm5/3a
OrestafenaCMKU/HW/5807/09 Marta Mikulová, Merklínplavá59 cm5/3a/A3 1xM3 vpravo

z Hovgartu

datum naroz.:5.4.2008 Účastníci svodu z vrhu V z Hovgartu [nové okno]
chovatel:Anna Strackiewiczotec:Kody Plavý vítr
matka:Xena Chatka Zielarki
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
VendyfenaCMKU/HW/5880/09Ing. Kateřina Štěpánová, Netvořiceplavá62 cm5/3a

z Kejvalky

datum naroz.:16.2.2009 Účastníci svodu z vrhu B z Kejvalky [nové okno]
chovatel:Tereza Kejvalováotec:Coddys Gora Monte
matka:Arwen Kesidy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BronxpesCMKU/HW/5572/09 Mária Slepičková, Planáplavá67 cm5/3a/N3
BatteryfenaCMKU/HW/5573/09 Ivana Treskoňováplavá64 cm5/3a

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus