Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 17. 4. 2010, Štěpánov u Olomouce

Anima Tua

datum naroz.:24.5.2009 Účastníci svodu z vrhu A Anima Tua [nové okno]
chovatel:Ing. Petr Svobodaotec:Charion Barte Prim
matka:Dreamy Gold Premio
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmospesCMKU/HW/5766/09 Martin Suchánek, Všestaryčerná se znaky64 cm5/2a/A4 P1 nahoře zdvojená vpravo

Betta Moravia

datum naroz.:1.6.2009 Účastníci svodu z vrhu A Betta Moravia [nové okno]
chovatel:Roman Křeháčekotec:Artur z Duhového kopce
matka:Aranka ze Slezské Hořiny
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Al-DickpesCMKU/HW/5772/09 Radomil Gamba, Otaslaviceplavá68 cm5/3a/N3
Ari-AnkafenaCMKU/HW/5775/09 Markéta Mátlová, Znojmoplavá65 cm5/3a/D2

Corraki Moravia

datum naroz.:11.5.2009 Účastníci svodu z vrhu B Corraki Moravia [nové okno]
chovatel:Eva Liberdováotec:Andy od Vltavského jezu
matka:Corry v. Philippsdorf
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BaddyanpesCMKU/HW/5711/09Ing. Čestmír Najzar, Frýdlant nad Ostravicíčerná se znaky67 cm5/2a
BlackpesCMKU/HW/5713/09 Lenka Vašíková, Ostravaplavá69 cm5/3a
BaddiefenaCMKU/HW/5715/09 Lenka Plachá, Hranicečerná se znaky62,5 cm5/2a,4f
BekyfenaCMKU/HW/5716/09 Jaromír Pavelec, Pražmoplavá62 cm5/3a,4a
BrixiefenaCMKU/HW/5718/09 Stanislav Kaluža, Albrechticečerná se znaky61 cm5/2a/N3

Černá tečka

datum naroz.:17.1.2009 Účastníci svodu z vrhu M Černá tečka [nové okno]
chovatel:Květoslava Valušová-Gillarováotec:Anzi-Bady Kesidy
matka:Kely Černá tečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
MurphypesCMKU/HW/5539/09 Stanislav Dostál, Hustopeče nad Bečvouplavá65 cm5/3a/N4

Eliskova zahrada

datum naroz.:16.7.2009 Účastníci svodu z vrhu C Eliskova zahrada [nové okno]
chovatel:Josef Elisekotec:Alex ze Stříbrných kaskád
matka:Brenda Chip Farm
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CristianpesCMKU/HW/5787/09Ing. Kateřina Polášková, Moravská Třebováčerná se znaky67 cm5/2a,4a,4b,4c/D2 spodek hrudníku-hnědá barva

Gold Premio

datum naroz.:8.7.2009 Účastníci svodu z vrhu G Gold Premio [nové okno]
chovatel:Miloslava Tuzarováotec:Chester Barte Prim
matka:Flores Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GaiafenaCMKU/HW/5817/09 Lenka Tlamková, Okrouhláplavá60 cm5/3a/D2

Gorolská pastvina

datum naroz.:25.7.2009 Účastníci svodu z vrhu B Gorolská pastvina [nové okno]
chovatel:René Puczokotec:Nasthus Animagus
matka:Borka Astra Nigra
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BarrypesCMKU/HW/5833/09 Milan Čechák, Rokytnice u Přerovačerná se znaky69 cm5/2a/A3,D2,E4,N3,N5 P4 vlevo dole
BárafenaCMKU/HW/5836/09 Jana Pastrňáková, Lichnovčerná se znaky61 cm5/2a,4f/A3 P4 vlevo dole
BarbiefenaCMKU/HW/5837/09 Ctibor Puczok, Milíkov u Jablunkovačerná se znaky59 cm5/2a
BellafenaCMKU/HW/5839/09 Dominik Puczok, Milíkovčerná se znaky61 cm5/2a,2c,2d,2e

Katveri

datum naroz.:8.4.2009 Účastníci svodu z vrhu D Katveri [nové okno]
chovatel:Ing. Kateřina Štěpánováotec:Coddys Gora Monte
matka:Andra z Duhového kopce
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DelissafenaCMKU/HW/5644/09 Marie Malušková, Hlukplavá64 cm5/3a/D2

Moravia Diamond

datum naroz.:16.5.2009 Účastníci svodu z vrhu D Moravia Diamond [nové okno]
chovatel:Martina Fistungováotec:Nellik Las Ksiezniczek
matka:Ashera Moravia Diamond
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DaxiafenaCMKU/HW/5737/09 Martina Fistungová, Kojetínčerná se znaky62 cm5/2a

pod Jabloňovým sadem

datum naroz.:28.7.2009 Účastníci svodu z vrhu A pod Jabloňovým sadem [nové okno]
chovatel:Vojtěch Daněkotec:Artur z Duhového kopce
matka:Kia Royal Safe
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArwenpesCMKU/HW/5827/09 Vojtěch Daněk, Prostějovplavá63 cm5/3a/D3
AlexafenaCMKU/HW/5831/09 Jiří Macka, Luleččerná se znaky61 cm5/2a/D2,N3

Primayrra

datum naroz.:15.8.2009 Účastníci svodu z vrhu A Primayrra [nové okno]
chovatel:Lenka Šteklováotec:Albi Katveri
matka:Yrra Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkipesCMKU/HW/5842/09PaedDr Jan Mazal, Vyškovplavá69 cm5/3a/D2,E4

Vršovická hora

datum naroz.:2.3.2009 Účastníci svodu z vrhu B Vršovická hora [nové okno]
chovatel:Dagmar Kalendováotec:Kody Plavý vítr
matka:Airin z Jílovišťských hvozdů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BaddypesCMKU/HW/5610/09 Mario Žižka, Frýdek-Místekčerná se znaky68 cm5/2a,4a,4d hnědá srst v dolní části hrudníku

z Beskydských Argonautů

datum naroz.:29.4.2009 Účastníci svodu z vrhu G z Beskydských Argonautů [nové okno]
chovatel:Zbyněk Tomečekotec:Atti z Hrabovských stájí
matka:Ema z Beskydských Argonautů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GiropesCMKU/HW/5691/09 Zbyněk Tomeček, Ostravicečerná se znaky69,5 cm5/2a,4a,4b hlava, hřbet
GayafenaCMKU/HW/5695/09Bc. Kateřina Čaganová, Ostravicečerná se znaky61,5 cm5/2a/D2,N3

z Císařského údolí

datum naroz.:22.5.2009 Účastníci svodu z vrhu A z Císařského údolí [nové okno]
chovatel:Eva Libnarováotec:Sherlock Gasko Prim
matka:Ces Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AibopesCMKU/HW/5749/09 Michaela Valentová, Praha 4plavá66 cm5/2a,4a/A1,E4,N3
AtupesCMKU/HW/5747/09 Eva Bořutová, Podkopná Lhotačerná66 cm5/1a,4a/D2
AtyxpesCMKU/HW/5748/09 Petra Novotná, Hlinskočerná se znaky67,5 cm5/2a,4a/N3
AkimafenaCMKU/HW/5753/09 Ivana Dernerová, Lhota pod Libčanyplavá58,5 cm5/3a/D2,N3
AmálkafenaCMKU/HW/5751/09 David Běhůnek, Břeclavplavá64 cm5/3a/D2
AtilafenaCMKU/HW/5750/09 Vladimír Carda, Hlinskočerná62 cm5/1a/A4,D2,E4 P1 vpravo nahoře

Zlaté oko

datum naroz.:13.3.2008 Účastníci svodu z vrhu D Zlaté oko [nové okno]
chovatel:Marie Peřinováotec:Uno Gasko Prim
matka:Brona Zlaté oko
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DyraspesCMKU/HW/5205/08 Jiří a Marie Peřinovi, Brnočerná67 cm5/1a/A1,A4/N3 P1 vlevo nahoře
DinafenaCMKU/HW/5212/08 Jiří a Marie Peřinovi, Brnočerná62,5 cm5/1a,4a/A1,N3

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus