Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 21. 11. 2009, Mladá Boleslav

Amijon Star

datum naroz.:21.6.2008

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Ing. Miroslav Pospíšilotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Cindy v. Philippsdorf
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AstonpesCMKU/HW/5393/08 František Hruška, Křinecčerná68 cm5/1a/4a

Bukový háj

datum naroz.:24.3.2009 Účastníci svodu z vrhu F Bukový háj [nové okno]
chovatel:Ing. Věra Landsmannováotec:Albi Katveri
matka:Balda Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FazolkafenaCMKU/HW/5627/09Mgr. Tomáš Seidl, Liberecčerná62 cm5/1a,4a/N4
FialkafenaCMKU/HW/5628/09Ing. Josef Kočí, Holovousyplavá62 cm5/3a/E4
FunnyfenaCMKU/HW/5629/09 Zoltán Horváth, Zbirohplavá62 cm5/3a

Cladruna

datum naroz.:8.4.2009 Účastníci svodu z vrhu B Cladruna [nové okno]
chovatel:Ing. Petr Kovaříkotec:Daniels Jack Šédedab
matka:Ema Adamův hrádek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BublinafenaCMKU/HW/5666/09 Roman Háša, Zahrádkyplavá63 cm5/3a

Corraki Moravia

datum naroz.:11.5.2009 Účastníci svodu z vrhu B Corraki Moravia [nové okno]
chovatel:Eva Liberdováotec:Andy od Vltavského jezu
matka:Corry v. Philippsdorf
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BonniefenaCMKU/HW/5717/09 Libuše Pavelková, Vlachovo Březíčerná se znaky58 cm5/2a/A4

Černá tečka

datum naroz.:17.1.2009

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Květoslava Valušová-Gillarováotec:Anzi-Bady Kesidy
matka:Kely Černá tečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
MarchpesCMKU/HW/5535/09 Eva Pechová, Praha 8plavá63 cm5/3a/E4,N4

Gasko Prim

datum naroz.:22.7.2008 Účastníci svodu z vrhu F Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodováotec:Kody Plavý vítr
matka:Santa Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FantasiefenaCMKU/HW/5427/08 Pavlína Jirsová, Skryječerná se znaky58 cm5/2a,4f

Gasko Prim

datum naroz.:22.9.2008 Účastníci svodu z vrhu G Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodováotec:Kody Plavý vítr
matka:Oriflame Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GaudeamuspesCMKU/HW/5461/08 Jan Mareš, Úpiceplavá65 cm5/3a/A4,N4

Gold Premio

datum naroz.:27.7.2008 Účastníci svodu z vrhu F Gold Premio [nové okno]
chovatel:Miloslava Tuzarováotec:Bray-Bo Sideric Miks.
matka:Shakira Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FoggypesCMKU/HW/5411/08 Jiří Nečesaný, Týnec nad Labem,černá66 cm5/1a,4a/N5

Gora Monte

datum naroz.:20.2.2009 Účastníci svodu z vrhu E Gora Monte [nové okno]
chovatel:Radka Chmelinováotec:Coresh Gutta Fortunae
matka:Drew Marry Gora Monte
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Edd BuddypesCMKU/HW/5586/09 Luboš Konrád, Jirkovplavá61 cm5/3a/A4,D2,N4
ElbruspesCMKU/HW/5583/09 Miroslav Novotný, Krásná Hora nad Vltavoučerná se znaky64 cm5/2a/D2
ErnestpesCMKU/HW/5584/09MUDr. Zdeněk Nathanský, Jesenicečerná se znaky64 cm5/2c,2d,2e/N3
EasyfenaCMKU/HW/5587/09 Hana Švestková, Valašská Bystřicečerná se znaky59 cm5/2a
EzrafenaCMKU/HW/5589/09 Dana Khajlová, Všejanyčerná se znaky62 cm5/2a/A4,N3

Huad'Dib

datum naroz.:20.2.2009 Účastníci svodu z vrhu A Huad'Dib [nové okno]
chovatel:Mgr. Zora Herzováotec:Persano Gasko Prim
matka:Chani Barte Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AfroditafenaCMKU/HW/5582/09Mgr. Zora Herzová, Prahaplavá63 cm5/3a
AkifenaCMKU/HW/5578/09Mgr. Zora Herzová, Praha 6černá63 cm5/1a,4a
AmidalafenaCMKU/HW/5579/09 Lenka Kotková, Horní Jirčanyčerná se znaky61 cm5/2a,4f
AndromedafenaCMKU/HW/5581/09 Roman Havelka, Mělníkplavá62 cm5/3a
Ane BellisfenaCMKU/HW/5580/09 Jarmila Riesová, Praha 5plavá63 cm5/3a podezření na zálomek doporučeno rtg vyšetření

Katčina smečka

datum naroz.:9.9.2008 Účastníci svodu z vrhu C Katčina smečka [nové okno]
chovatel:Kateřina Houškováotec:Frisko v. Hause Luka
matka:Afra Katčina smečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ColombínafenaCMKU/HW/5445/08 Jitka Berková, Plzeňplavá64 cm2/3b

Kesidy

datum naroz.:16.4.2009 Účastníci svodu z vrhu B Kesidy [nové okno]
chovatel:Mgr. Jana Baudyšováotec:Nasthus Animagus
matka:Kesidy Plavý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Black BerylpesCMKU/HW/5655/09 Klára Štefková, Pardubicečerná63 cm5/1a
Bruthus BoypesCMKU/HW/5656/09 Dora Daňková, Třebotovčerná se znaky62 cm5/2a,4f
Bugs BennypesCMKU/HW/5657/09Ing. Luboš Jedlička, Příbram IIIčerná64 cm5/1a
Best SafirafenaCMKU/HW/5658/09 Karolína Krebsová, Jihlavaplavá59 cm5/3a/E4
Boogie-WoogiefenaCMKU/HW/5660/09 Iveta Rozumová, Boršice u Buchlovicčerná se znaky61 cm5/2a,4f

Nova Moravia

datum naroz.:18.4.2009 Účastníci svodu z vrhu B Nova Moravia [nové okno]
chovatel:Pavel Kašparotec:Chester Barte Prim
matka:Afrodita Westbohemia star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BismarckpesCMKU/HW/5650/09Mgr. Václav Scheiner, Mnichovicečerná se znaky67 cm5/2a

Nové sady

datum naroz.:23.4.2007 Účastníci svodu z vrhu B Nové sady [nové okno]
chovatel:František Strakaotec:Barley Moravia Hovacor
matka:Felon Kris-Ve-Mar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BeckyfenaCMKU/HW/4775/07 Zuzana Křížová, p. Příbramčerná se znaky59 cm5/2a/A3 P1 oboustranně

od Dabele

datum naroz.:5.5.2008 Účastníci svodu z vrhu A od Dabele [nové okno]
chovatel:Ilona Fröhlichováotec:Damián Adamův hrádek
matka:Ashari Yrtep
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AxillafenaCMKU/HW/5266/08 Hana Havláková, Praha 4plavá65 cm5/3a

od Horního lesa

datum naroz.:5.9.2008

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Miroslav Prudkýotec:Amir z Pradědova kraje
matka:Angela ze Slezské Hořiny
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CirafenaCMKU/HW/5454/08Ing. Petr Malý, Slatiňanyčerná se znaky60 cm5/2a,4f/A3

od Královského rybníka

datum naroz.:30.11.2008 Účastníci svodu z vrhu D od Královského rybníka [nové okno]
chovatel:Timotea Dekanováotec:Sven Gasko Prim
matka:Blacky od Královského rybníka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DouricafenaCMKU/HW/5484/08 Petr Drábek, Praha 1060 cm5/1a,4a/D2,N4

od Lukaveckého rybníka

datum naroz.:3.6.2008 Účastníci svodu z vrhu A od Lukaveckého rybníka [nové okno]
chovatel:Jana Šenfeldrováotec:Persano Gasko Prim
matka:Ambra pod Vinařickou horou
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkipesCMKU/HW/5347/08 Petra Kuhnová, Brozany nad Ohříčerná65 cm5/1a/N3

Pektorův statek

datum naroz.:10.1.2009 Účastníci svodu z vrhu C Pektorův statek [nové okno]
chovatel:Libuše Pavelkováotec:Andy od Vltavského jezu
matka:Arga Ostravské hvozdy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CodypesCMKU/HW/5527/09 Veronika Brabencová, Praha 4černá se znaky68 cm5/2c,4f
CoudypesCMKU/HW/5528/09 Vladimír Škeřík, Litomyšlčerná se znaky67 cm5/2c,2d,2e/A4
CessyfenaCMKU/HW/5529/09 Jan Tichý, Čerčanyplavá62 cm5/3a/A4
CirafenaCMKU/HW/5530/09 Lenka Dolíhalová, Tišnovplavá62 cm5/3b/N3
CorafenaCMKU/HW/5532/09 Leoš Frydrych, Kosmonosyčerná se znaky62 cm5/2b,4a/E4
CostafenaCMKU/HW/5533/09Ing. Petra Remešová, Králův Dvůrčerná se znaky63 cm2/2b/E4

Prima Nova

datum naroz.:20.5.2008

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Jana Svobodováotec:Albi Katveri
matka:Orka Las Ksiezniczek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Cabra GaskofenaCMKU/HW/5335/08Mgr. Iveta Boháčková, Praha 5černá58 cm5/1a

Snow Meadow

datum naroz.:31.1.2009 Účastníci svodu z vrhu A Snow Meadow [nové okno]
chovatel:Ing. Martin Procházkaotec:Chester Barte Prim
matka:Akira Černý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkimpesCMKU/HW/5555/09Bc. Markéta Nedvědová, Česká Lípačerná se znaky66 cm5/2a/D2,N3 drobná nerovnost na konci ocasu
ArthurpesCMKU/HW/5556/09Ing.arch. Libor Vlček, Brnočerná se znaky69 cm5/2a/E4 I1 v předkusu, rosbíhavé přední končetiny, sbíhavé paty, méně vyjádřené znaky na hlavě a pod krkem
ArwinpesCMKU/HW/5557/09 Břízová Zuzana, Jihlavaplavá71 cm5/3a/A3,D2,N4 chybí P1 vlevo dole a oboustranně M3, rozbíhavé hrudní končetiny
AslanpesCMKU/HW/5558/09 Jana Skálová, Hradištko - Pikovicečerná se znaky68 cm5/2a rozbíhavé hrudní končetiny, drobná nerovnost na konci ocasu
AlisonfenaCMKU/HW/5559/09Mgr. Eva Kratochvílová, Nová Včelniceplavá63 cm5/3a rozbíhavé hrudní končetiny, velká kýla doporučená operace
AmandafenaCMKU/HW/5560/09 Michaela Burleová, Strakoniceplavá66 cm5/3a větší bílý znak na hrudi, bílé prsty na všech končetinách, levá hrud. končetina výšeji bílá barva,rozbíhavé hrud. končetiny
AmeliefenaCMKU/HW/5561/09Ing. Leoš Slavík, Liberecplavá64 cm5/3a/A3 rozbíhavé hrudní končetiny

Teresie Bohemia

datum naroz.:17.11.2008

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Ing. Tereza Fidlerováotec:Sven Gasko Prim
matka:Royal Resie Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AssanpesCMKU/HW/5507/08Ing. Jaroslav Boček, Vrané nad Vltavoučerná se znaky68 cm5/2a ztuhlý konec ocasu, rozbíhavé hrudní končetiny

Vršovická hora

datum naroz.:2.3.2009 Účastníci svodu z vrhu B Vršovická hora [nové okno]
chovatel:Dagmar Kalendováotec:Kody Plavý vítr
matka:Airin z Jílovišťských hvozdů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BaloopesCMKU/HW/5612/09 Milan Hruška, Hoděšovice 65černá se znaky67 cm5/2a,4a/D2 nerovnost na konci ocasu, volnější spodní víčka, lymfatická hlava, více prokvetlá hruď, celé tělo i stehna na boku
BerrypesCMKU/HW/5611/09 Lukáš Jakubský, Hradec Královéčerná se znaky66 cm5/2a,2c,2d,4a/D2
BaccarafenaCMKU/HW/5614/09 Dagmar Kalendová, Nespekyčerná se znaky64 cm5/2a
BonniefenaCMKU/HW/5615/09 Pavel Kudrna, Děčínčerná se znaky62 cm5/2a,4f/D2,N3
BrixiefenaCMKU/HW/5617/09 Dana Sauerová, Mokřany, Velké Popovicečerná se znaky58 cm5/2a,4f/A4,D2,N5

Westbohemia star

datum naroz.:31.12.2006 Účastníci svodu z vrhu B Westbohemia star [nové okno]
chovatel:Romana Marečkováotec:Daniels Jack Šédedab
matka:Harmony Barte Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Big BoypesCMKU/HW/4625/06 Martina Nosková, Liberec XXčerná se znaky69 cm5/2a,4a/D2

Westbohemia star

datum naroz.:17.6.2008

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Romana Marečkováotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Harmony Barte Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DisneypesCMKU/HW/5374/08 Jaroslav Rázka, Sazenáčerná se znaky70 cm5/2a/A4,D2
DaisyfenaCMKU/HW/5379/08Ing. Markéta Báčová, Karlovy Varyčerná se znaky64 cm5/2a,4f/D2

z Albrechtické samoty

datum naroz.:4.6.2006 Účastníci svodu z vrhu B z Albrechtické samoty [nové okno]
chovatel:Šárka Burešováotec:Arnold z Kejvalky
matka:Bibiana Adamův hrádek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BenpesCMKU/HW/4407/06Mgr Dana Mohrova, Prahačerná se znaky72 cm5/2a,4d/D2 I2 dole mírně vpáčené dozadu

z Beskydských Argonautů

datum naroz.:29.4.2009

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Zbyněk Tomečekotec:Atti z Hrabovských stájí
matka:Ema z Beskydských Argonautů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GerrypesCMKU/HW/5689/09 Adam Ryš, Bohuslavicečerná se znaky63 cm5/2a,4a,4b,4d/D2

z Bohušického údolí

datum naroz.:20.3.2009 Účastníci svodu z vrhu A z Bohušického údolí [nové okno]
chovatel:Jana Dobráotec:Coddys Gora Monte
matka:Aura Zelená záře
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AdipesCMKU/HW/5622/09 Jana Dobrá, Světlá nad Sázavouplavá63 cm5/3a,4a ne zcela dobarvená sliznice kolem očí a sliznic na tlamě, podélný bílý znak
AgarpesCMKU/HW/5619/09Ing. Jiří Drda, Liberecčerná64 cm5/1a,4a/A4 vpravo nahoře P1
AkimpesCMKU/HW/5623/09Ing. Otto Lanc, Pulečnýčerná63 cm5/1a
AndrépesCMKU/HW/5620/09Ing. Jindřich Štumpf, Praha 4plavá63 cm5/3a,4a/A3,D2,E3,E4 vlevo dole chybí M3, slabší pigmentace kolem očí a pysků
AndypesCMKU/HW/5625/09Bc. Iveta Kindlmannová, Zlivplavá63 cm5/3a,4a/D2,E4
ArchiepesCMKU/HW/5621/09 Dana Pavlíčková, Klecanyčerná62 cm5/1a/D2,A3

z Kraje pramenů

datum naroz.:26.4.2009 Účastníci svodu z vrhu A z Kraje pramenů [nové okno]
chovatel:Pavlína Gécováotec:Chester Barte Prim
matka:Airin z Pospecovy zahrady
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlwinpesCMKU/HW/5671/09 Pavlína Gécová, Karlovy Varyplavá64 cm5/3a,4a
ArtushpesCMKU/HW/5670/09 Dana Kolařová, Skvrňovčerná se znaky64 cm5/2a,4b,4d/D2,A3 podsada jiné barvy na celém těle, vlevo dole chybí M3, znaky na tlamě výšeji ke hřbetu nosu
AdélkafenaCMKU/HW/5677/09 Eva Koucká, Chebčerná se znaky56 cm5/2a,4b/D2,E4 znaky na tlamě výšeji ke hřbetu nosu, otevřená srst toho času
AirinfenaCMKU/HW/5676/09 Blažena Váňová, Zdicečerná se znaky57 cm5/2a,4a/N3 vpravo dole navíc M3, kratší ocas
AishafenaCMKU/HW/5675/09 Stanislav Zámečníkčerná se znaky62 cm5/2a
AmélliefenaCMKU/HW/5672/09Mgr. Ludmila Matašovská, Hluboká nad Vltavouplavá56 cm5/3a/D2
ApríllafenaCMKU/HW/5674/09 Miroslav Bauer, Chomutovčerná se znaky57 cm5/2a
ArwenfenaCMKU/HW/5673/09 Jaromír Strnad, Ždírecčerná se znaky60 cm5/2a/D2

z Lašské brány

datum naroz.:23.2.2009

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Oldřich Nenutilotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Axis Alamo Negro
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BerrylfenaCMKU/HW/5602/09 Lenka Křenková, Mladé Bukyčerná62 cm5/1a,4a/D3 lymfatická hlava

z Vebrkasu

datum naroz.:10.1.2009 Účastníci svodu z vrhu B z Vebrkasu [nové okno]
chovatel:Lucie Venzhöferováotec:Andy od Vltavského jezu
matka:Berry v. Philippsdorf
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BrettpesCMKU/HW/5548/09Ing. Anton Divácký, Praha 10černá se znaky71 cm5/2a/D2 vpravo nahoře P1, volnější spodní víčka, lymfatická hlava, otevřená srst, rozbíhavé hrudní končetiny
BrigifenaCMKU/HW/5554/09 Lucie Venzhöferova, Česká Běláčerná se znaky64 cm5/2a,4a,4f/A3,D2,N3

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus