Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 4. 10. 2009, Kroměříž

Černá tečka

datum naroz.:17.1.2009 Účastníci svodu z vrhu M Černá tečka [nové okno]
chovatel:Květoslava Valušová-Gillarováotec:Anzi-Bady Kesidy
matka:Kely Černá tečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
MacpesCMKU/HW/5534/09 Yveta Kyselová Kirchnerová, Ostrava-Stará Běláplavá63 cm5/3a,4a/A4,D2,N3/ 2xP1 oboustranně nahoře
MatespesCMKU/HW/5536/09Ing. Miluška Peroutková, ValL, Veselí n. Lužnicíčerná se znaky65 cm5/2a,N4
MefistpesCMKU/HW/5537/09 Květoslava Valušová-Gillarová, Veřoviceplavá62 cm5/3a/A3,N4/ P1 vlevo nahoře

Gasko Prim

datum naroz.:22.9.2008 Účastníci svodu z vrhu G Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodováotec:Kody Plavý vítr
matka:Oriflame Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GargamelpesCMKU/HW/5459/08 David Bouša, Velké Popovicečerná se znaky67 cm5/2a/A4,d2,N4/ P1 vpravo nahoře

Gold Premio

datum naroz.:27.7.2008 Účastníci svodu z vrhu F Gold Premio [nové okno]
chovatel:Miloslava Tuzarováotec:Bray-Bo Sideric Miks.
matka:Shakira Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FreyafenaCMKU/HW/5414/08 Alice Halbichová, Prahačerná se znaky59 cm5/2a,4f/D2,E4

Gorolská pastvina

datum naroz.:14.4.2008 Účastníci svodu z vrhu A Gorolská pastvina [nové okno]
chovatel:René Puczokotec:Artur z Duhového kopce
matka:Borka Astra Nigra
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AstafenaCMKU/HW/5239/08 Roman Przeczek, Havířov - Šumbarkčerná se znaky59 cm5/2c,2d/D3

Katčina smečka

datum naroz.:9.9.2008 Účastníci svodu z vrhu C Katčina smečka [nové okno]
chovatel:Kateřina Houškováotec:Frisko v. Hause Luka
matka:Afra Katčina smečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CipísekpesCMKU/HW/5438/08Mgr. Eva Václavíčková, Hradec Královéčerná se znaky67,5 cm5/2a/A4,D2,N3/ P1 vlevo nahoře
CourekpesCMKU/HW/5441/08 Anna Vejmolová, Mníšek pod Brdyplavá67 cm5/3a/N4
CvrčekpesCMKU/HW/5439/08Ing. Vladislav Tilsch, 252 30 Řevnice, Sádecká ul.čp. 903plavá70 cm5/3a/N4
CácorkafenaCMKU/HW/5443/08 Kateřina Růžičková, Praha 8černá se znaky63 cm5/2a/ I3 vpravo nahoře zlomená po úraze
CarevnafenaCMKU/HW/5444/08 Michaela Weidnerová, Chýnice-Praha Západčerná se znaky66 cm5/2a/A4/ dosud P1 mléčná vlevo nahoře
CinkfenaCMKU/HW/5442/08 Karolína Janská, Praha 3černá se znaky61 cm5/2a/N4

od Červené skály

datum naroz.:2.1.2009 Účastníci svodu z vrhu K od Červené skály [nové okno]
chovatel:Hana Procházkováotec:Cameron z Brzáneckých vinohradů
matka:Háta od Červené skály
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
KameronpesCMKU/HW/5516/09 Jozef Urban, Oslavanyčerná66 cm5/1a/A4/ M3 oboustranně
KerrypesCMKU/HW/5517/09 Milan Slavík, Ostravačerná66 cm5/1a
KeyronpesCMKU/HW/5518/09 Ladislav Hasoň, Němčiceplavá69 cm5/3a/A3/A4/ P1 vpravo dole, M3 oboustranně, vlevo nahoře P1
KettyfenaCMKU/HW/5522/09 Hana Procházková, Ivančice-Budkovice 119plavá57 cm5/3a

od Horního lesa

datum naroz.:5.9.2008 Účastníci svodu z vrhu C od Horního lesa [nové okno]
chovatel:Miroslav Prudkýotec:Amir z Pradědova kraje
matka:Angela ze Slezské Hořiny
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CézarpesCMKU/HW/5450/08Mgr. Rudolf Grochal, Velké Heralticečerná se znaky67 cm5/2a,4f

od Jičínky

datum naroz.:8.11.2008 Účastníci svodu z vrhu A od Jičínky [nové okno]
chovatel:Břetislav Honzekotec:Archibald z Rajského kopce
matka:Ina z Páralovy zahrady
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AggypesCMKU/HW/5471/08 Božena Mičková, Zlínplavá67 cm5/3a,4a/E4,N3
ArnafenaCMKU/HW/5477/08 Štěpán Novák, Přerov/Popoviceplavá60 cm5/3a,4a,4e/D2,E4
AurafenaCMKU/HW/5478/08 Noemi Lisníková, Vyšní Lhotyplavá63,5 cm5/3a

od Lukaveckého rybníka

datum naroz.:3.6.2008 Účastníci svodu z vrhu A od Lukaveckého rybníka [nové okno]
chovatel:Jana Šenfeldrováotec:Persano Gasko Prim
matka:Ambra pod Vinařickou horou
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AnkafenaCMKU/HW/5351/08Ing. Vladislava Filová, Nové Město na Moravěčerná se znaky59 cm5/2a/D2,E4,N3

Pektorův statek

datum naroz.:10.1.2009 Účastníci svodu z vrhu C Pektorův statek [nové okno]
chovatel:Libuše Pavelkováotec:Andy od Vltavského jezu
matka:Arga Ostravské hvozdy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CimpesCMKU/HW/5525/09Ing. Julius Lešťanský, Valašské Meziříčíplavá66 cm5/3a/E4

Royal Safe

datum naroz.:22.2.2009 Účastníci svodu z vrhu L Royal Safe [nové okno]
chovatel:Martin Slezákotec:Oskar v.d. Bildeiche
matka:Ayrin z Pomezí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
LandopesCMKU/HW/5605/09 Ladislav Chudý, Ždánicečerná se znaky65 cm5/2a,4a/A4/ P1 asi mléčný

Teresie Bohemia

datum naroz.:17.11.2008 Účastníci svodu z vrhu A Teresie Bohemia [nové okno]
chovatel:Ing. Tereza Fidlerováotec:Sven Gasko Prim
matka:Royal Resie Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArrinafenaCMKU/HW/5513/08 Petr Čeněk, Rokytnice v Orlických horáchplavá59 cm5/3a/D2/ odstranit paspárky pánevních končetin

z Kejvalky

datum naroz.:16.2.2009 Účastníci svodu z vrhu B z Kejvalky [nové okno]
chovatel:Tereza Kejvalováotec:Coddys Gora Monte
matka:Arwen Kesidy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BannerpesCMKU/HW/5571/09 Pavel Šmela, Brnoplavá65 cm5/3a,4a
BrandyfenaCMKU/HW/5574/09 Martin Boháč, Veverská Bitýškačerná se znaky61 cm5/2a/D2

z Kraje vlka

datum naroz.:24.2.2009 Účastníci svodu z vrhu C z Kraje vlka [nové okno]
chovatel:Filip Procházkaotec:Artuš z Eliotova dvora
matka:Apolenka z Kraje vlka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CessyfenaCMKU/HW/5594/09Mgr. Jiří Nečas, Brnočerná57 cm5/1a/D2,E4

z Lašské brány

datum naroz.:23.2.2009 Účastníci svodu z vrhu B z Lašské brány [nové okno]
chovatel:Oldřich Nenutilotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Axis Alamo Negro
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BrixpesCMKU/HW/5597/09 Petr Sztula, Ostrava-Nová Běláplavá62 cm5/3a
BuddypesCMKU/HW/5598/09 Martina Kynclová, Kostelec nad Orlicíčerná67 cm5/1a,4a/E4
BugsypesCMKU/HW/5599/09Ing. Ondřej Mokrý, Bohuslavicečerná65 cm5/1a
BastetfenaCMKU/HW/5600/09Ing. Monika Jacháčková, Pardubicečerná se znaky59 cm5/2a/D2,N3/ méně vyjádřené znaky na hrudi a na lících
BeggifenaCMKU/HW/5601/09 Martin Javůrek, Havířov-Bludovicečerná58 cm5/1a
BesseafenaCMKU/HW/5603/09 Hana Bystričanová, Roudnice nad Labemčerná56 cm5/1a/D2,E4
BorafenaCMKU/HW/5604/09Ing. Marta Zálešáková, Kopřivnice 1plavá60 cm5/3a/A4/ P1 vlevo nahoře

z Piškotové chaloupky

datum naroz.:3.5.2008 Účastníci svodu z vrhu A z Piškotové chaloupky [nové okno]
chovatel:Jiří Piskořotec:Barry z Pomezí
matka:Elza z Beskydských Argonautů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AxafenaCMKU/HW/5301/08 Markéta Figurová, Budišovice, okr. Opavačerná se znaky61 cm5/2a/D2,N3

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus