Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 17. 5. 2009, Knížecí rybník

Adamův hrádek

datum naroz.:6.11.2008 Účastníci svodu z vrhu I Adamův hrádek [nové okno]
chovatel:Černá Andrea, Lanžhototec:Nando Animagus
matka:Eliška Adamův hrádek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
IdolpesCMKU/HW/5487/08 Olga Čechová, Moravská Ostravaplavá62 cm5/3c/A4, zdvojení P1 vlevo nahoře
IgorpesCMKU/HW/5488/08Ing. Antonín Maňák, Hrušky u Břeclavičerná se znaky61 cm5/2,4a
IljapesCMKU/HW/5489/08 Kristýna Čížková, Líbeznicečerná se znaky61 cm5/2a
IndigopesCMKU/HW/5491/08 Josef Svízela, Velký Ořechovplavá63 cm5/3a
IvanpesCMKU/HW/5492/08Ing. Petr Janík, Brnoplavá59 cm5/3b,4a
IzákpesCMKU/HW/5493/08 Jiří Vykoukal, Napajedlačerná se znaky62 cm5/2a
IdeafenaCMKU/HW/5494/08 Lenka Huspeková, Šemnicečerná se znaky56 cm5/2a
IrenkafenaCMKU/HW/5495/08 Martin Svoboda, Brnoplavá57 cm5/3c
IroniefenaCMKU/HW/5496/08PharmDr. Eva Kurucz Rulová, Ústí nad Orlicíplavá59 cm5/3a,4a/D2
IsabelafenaCMKU/HW/5497/08Ing Milena Semrádová, Berounplavá58 cm5/3a,4a/E4
IvankafenaCMKU/HW/5498/08 Andrea Černá, Lanžhotplavá56 cm5/3c/A4 zdvojení P1 vpravo nahoře

Arago Bracco

datum naroz.:24.5.2008

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Seemanová Sylvie, Praha 4 - Modřanyotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Betty z Divišovských sadů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkimpesCMKU/HW/5322/08 Šárka Plánská, Hostouňčerná se znaky66 cm5/2a,4a

Axabell

datum naroz.:29.7.2008 Účastníci svodu z vrhu B Axabell [nové okno]
chovatel:Ing. Marie Vališová, Plzeňotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Bellis z Bylinkové zahrady
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BarnabášpesCMKU/HW/5416/08 Veronika Burianová, Dačicečerná se znaky65 cm5/2a,4a
BartolomeopesCMKU/HW/5418/08 Martina Chlumská, Kněževesplavá65 cm5/3a
BellindafenaCMKU/HW/5420/08 Michal ,Lucie Rout ,Routová, Plzeňplavá62 cm5/3c
BerenikafenaCMKU/HW/5421/08 Lenka Macháčková, Plzeň-Malešiceplavá59 cm5/3a/D2

Barte Prim

datum naroz.:5.10.2008 Účastníci svodu z vrhu L Barte Prim [nové okno]
chovatel:Ing. Kosinová Tereza, Praha 6otec:Sven Gasko Prim
matka:Cherryl Barte Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
LenoxpesCMKU/HW/5464/08 Petr Bauer, Klatovyplavá65 cm5/3a
LordpesCMKU/HW/5465/08 Josef Týra, Rudolfovčerná se znaky64 cm5/2a
LukaspesCMKU/HW/5466/08 Josef Svoboda, Stará Boleslavčerná se znaky64 cm5/2c,2d,2a
LarafenaCMKU/HW/5467/08Ing. Václav Pokorný, Klimkoviceplavá61 cm5/2a
LesliefenaCMKU/HW/5468/08Ing František Bumba, Praha 6 - Ruzyněčerná60 cm5/1a/N5
LucyfenaCMKU/HW/5470/08Ing Luděk Kolisko, Obořištěčerná59 cm5/1a

Bohemia Calvados

datum naroz.:1.10.2007

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Jana Jonáková, Čestínotec:Uno Gasko Prim
matka:Agnes z Kejvalky
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Bay-BayfenaCMKU/HW/5013/07 Jana Jonáková, Čestínčerná64 cm5/1a/D2
Bee-BeefenaCMKU/HW/5012/07 Jan Havlíček, Bystřicečerná se znaky64 cm5/2a,4a

Černý vítr

datum naroz.:14.4.2008 Účastníci svodu z vrhu B Černý vítr [nové okno]
chovatel:Balonová Martina, Praha 8otec:Fuchs von der Haardt
matka:Kira Plavý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BasilpesCMKU/HW/5241/08Bc Ivana Plzáková, Nezvěsticeplavá64 cm5/3c
BatikpesCMKU/HW/5242/08Ing. Marcel Mourek, Praha 8černá se znaky67 cm5/2a
BondpesCMKU/HW/5244/08MUDr. Vladimír Forman, Prahaplavá64 cm5/3a
BakirafenaCMKU/HW/5246/08 Josef Novák, Třinecplavá63 cm5/3a
BashafenaCMKU/HW/5247/08 Ladislav Faigl, Ústí nad Labemplavá65 cm5/3a
BentefenaCMKU/HW/5248/08 Walter Pross, Ludwigsburg (DE)plavá63 cm5/3a/AX 1 nepravidelný oboustranně
BoogiefenaCMKU/HW/5249/08 Martina Balonová, Praha 8černá se znaky63 cm5/2a
BriefenaCMKU/HW/5250/08 Ivana Havrdová, Pardubiceplavá64 cm5/3a

Gasko Prim

datum naroz.:22.7.2008

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Lenka Svobodová, Hradec Královéotec:Kody Plavý vítr
matka:Santa Gasko prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FantastikpesCMKU/HW/5423/08 Tereza Kejvalová, Golčův Jeníkovčerná se znaky63 cm5/2a/N4
FantagirafenaCMKU/HW/5426/08 Anna Brázdová, Prahačerná se znaky58 cm5/2a

Gasko Prim

datum naroz.:22.9.2008

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Lenka Svobodová , Hradec Královéotec:Kody Plavý vítr
matka:Oriflame Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GaribaldipesCMKU/HW/5460/08 Zdeňka Tučková, Písekčerná se znaky63 cm5/2c,2d,2a/A4 oboustranně zdvojené P1 nahoře

Katveri

datum naroz.:23.3.2008 Účastníci svodu z vrhu C Katveri [nové okno]
chovatel:Ing. Kateřina Štěpánová, Netvořiceotec:Bente Gutta Fortunae
matka:Andra z Duhového kopce
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CoristopesCMKU/HW/5177/08Bc. Věra Beková, Řisutyčerná se znaky68 cm5/2a/N3
CrosbypesCMKU/HW/5181/08MVDr. Roman Čejka, Karlovy Varyplavá65 cm5/3a/AX I 3 nepravidelný
CairafenaCMKU/HW/5183/08 Marie Werthaimová, Netvořicečerná se znaky65 cm5/2a/A1,N3/AX I 3
CaramelafenaCMKU/HW/5185/08 Václav Hroneš, Hřebečplavá62 cm5/3a/A1A4,D2/AX I3,P1 vpravo nahoře 2x

Krumlovské podzámčí

datum naroz.:15.5.2008 Účastníci svodu z vrhu B Krumlovské podzámčí [nové okno]
chovatel:Radka Kubalová, Kájovotec:Chivas z Budské samoty
matka:Asta Plavské stráně
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BattreypesCMKU/HW/5275/08 Martin Jiroudek, Radetínčerná se znaky68 cm5/2a/A1
BerenaspesCMKU/HW/5276/08 Jaroslav Sýkora, Praha 4černá se znaky68 cm5/2a,4a
BailafenaCMKU/HW/5278/08Ing. Karel Caha, Znojmočerná se znaky65 cm5/2a,4f
BelvienfenaCMKU/HW/5280/08 Tomáš Kouba, Zadní Třebáňčerná se znaky66 cm5/2a,2c,4f
BeyrafenaCMKU/HW/5281/08 Vladimír Tůma, Jihlavaplavá66 cm5/3a/E4
BriannyfenaCMKU/HW/5282/08 Radka Kubalová, Český Krumlovčerná se znaky61 cm5/2a,2a/A1 I 3 vlevo

od Horního lesa

datum naroz.:5.9.2008

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Prudký Miroslav, Malé Tresnéotec:Amir z Pradědova kraje
matka:Angela ze Slezské Hořiny
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CedrpesCMKU/HW/5448/08 Lenka Rychlá, Nové Dvoryplavá60 cm5/3a,4a/E4/ vlevo i vpravo dole zatím klubající se P1, výborná pigmentace

Pod Vinařickou horou

datum naroz.:12.7.2007 Účastníci svodu z vrhu B Pod Vinařickou horou [nové okno]
chovatel:Eva Pelantová, Třebichoviceotec:Artur z Duhového kopce
matka:Ceduna, Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BonniefenaCMKU/HW/4861/07 Eva Pelantová, Třebichovicečerná se znaky60 cm5/2a,4f/N3

Splendidi Canes

datum naroz.:16.4.2008

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Mgr. Alena Böhmováotec:Uno Gasko Prim
matka:Brana Gutta Fortunae
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArpesCMKU/HW/5251/08Mgr. Zoja Horáková, Rudolfovčerná se znaky64 cm5/2a,4d/A3,N3,N4/ A3-P2
ArnypesCMKU/HW/5253/08 Marie Nováková, Domažlicečerná se znaky65 cm5/2a,4a
AlbafenaCMKU/HW/5254/08 Jana Krásová, Vrchotovy Janoviceplavá58 cm5/3a/D2,E4
AllisonfenaCMKU/HW/5255/08 Věra Stibalová, Adamovplavá63 cm5/3a/D3
AnnabelfenaCMKU/HW/5256/08 Alena Böhmová, Plzeňplavá62 cm5/3c/D2

Šlovický vrch

datum naroz.:8.7.2008 Účastníci svodu z vrhu J Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Peclová Jana, Plzeňotec:Chivas z Budské samoty
matka:Hali Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
JarenpesCMKU/HW/5401/08 Miluše Šeflová, Horní Běláplavá65 cm5/3a,4a/A4,D3/E2/ zdvojení vpravo dole
JorikapesCMKU/HW/5409/08 Petra Rudolfová, Struhařovplavá63 cm5/3a,4a/D2
JasafenaCMKU/HW/5406/08Ing. Eva Nováková, Rašínčerná se znaky62 cm5/2a,4a/E2,N3/ 2a světlejší
JennyfenaCMKU/HW/5407/08MUDr. Jaroslav Hrabálek, Český Brodčerná se znaky60 cm5/2a méně výrazné
JessiefenaCMKU/HW/5408/08ing. Ph.D. Jan Džugan, Zbůchčerná se znaky63 cm5/2a světlejší

Tara Guarda

datum naroz.:19.2.2008 Účastníci svodu z vrhu B Tara Guarda [nové okno]
chovatel:Šmíd Marcel MUDr.,Nezamysliceotec:Adalgi Moravia Diamond
matka:Aša z Příhonu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BiancafenaCMKU/HW/5105/08 Pavla Holubová, Berounplavá63 cm5/3b,4a/A3 - P1 dole oboustranně

Westbohemia Star

datum naroz.:17.6.2008

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Romana Marečková, Nové Roleotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Harmony Barte Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DonatuspesCMKU/HW/5376/08 Reiserová, Nezvěsticečerná se znaky68 cm5/2a/N1/ volný nůžkový skus

z Apollónova chrámu

datum naroz.:4.3.2008

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Doležal Jaroslav, České Budějoviceotec:Uno Gasko Prim
matka:Cassiopeia z Brzáneckých vinohradů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CassiopeiuspesCMKU/HW/5174/08 Zdeněk Anderle, České Budějoviceplavá63 cm5/3c/E2/ spodní řezáky nepravidelné, volné pysky
CésarpesCMKU/HW/5175/08 Václav Rajchot, České Budějoviceplavá64 cm5/3a/A3/ P1 dole oboustranně

z Budské samoty

datum naroz.:27.3.2008

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Černá Lidmila, Višňováotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Arica Katveri
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
LarafenaCMKU/HW/5189/08 Jana Heinová, Mnišek pod Brdyčerná se znaky61 cm5/2a,4f/E4

z Budské samoty

datum naroz.:19.5.2008 Účastníci svodu z vrhu M z Budské samoty [nové okno]
chovatel:Černá Lidmila, Višňováotec:Kody Plavý vítr
matka:Barbara Bohemia Choc
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
MerlinpesCMKU/HW/5304/08 Štěpán Berger, Jistebniceplavá60 cm5/3a/D2,N3
MorispesCMKU/HW/5305/08 Ewa Zalopa, Stateniceplavá65 cm5/3a,4a/E4
MegifenaCMKU/HW/5306/08 Jitka Štěpánová, Žďár nad Sázavouplavá61 cm5/3c
MendyfenaCMKU/HW/5307/08 Pavel Hejzlar, Lysá nad Labemplavá60 cm5/3c/ As nůžkový volný
MerryfenaCMKU/HW/5308/08Ing. Radka Broulíková, České Budějoviceplavá61 cm5/3c velmi světlá
MesarifenaCMKU/HW/5309/08Bc Iva Krejčířová, Přísnoticečerná se znaky59 cm5/2a,4f
MollyfenaCMKU/HW/5310/08 Karel Prchal, Nepomukplavá59 cm5/3c

z Času růže

datum naroz.:11.2.2008 Účastníci svodu z vrhu D z Času růže [nové okno]
chovatel:Alena Čermáková , Soběslavotec:Carl von den Rabauken
matka:Adéla z Času růže
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DagpesCMKU/HW/5107/08 Eliška a Eleonora Punčochářovyčerná66 cm5/1a/N3/mahagonový náznak
DanpesCMKU/HW/5108/08 Marie Dejmková, Dačicečerná60 cm5/1a/D2,A4/2x P1 vlevo nahoře, mahagonový nádech
DennypesCMKU/HW/5110/08 Daniel Mesároš, České Veleniceplavá64 cm5/3c/D2,N4
DickpesCMKU/HW/5111/08 Radka Holešová, Ostrava-Heřmanicečerná se znaky64 cm5/2a/D2,N4/ mahagonový nádech
DonpesCMKU/HW/5112/08 Jiří Chytra, Nová Včelnicečerná63 cm5/1a/A4,D2,E4,N4/rezavý nádech srsti
DaisyfenaCMKU/HW/5113/08 Jaroslava Hübnerová, Hostiviceplavá60 cm5/3a/E4,N3
DollyfenaCMKU/HW/5115/08 Dušan Brabec, Dobroviceplavá61 cm5/3a/D2

z Ďáblova vrchu

datum naroz.:8.5.2008 Účastníci svodu z vrhu A z Ďáblova vrchu [nové okno]
chovatel:Kašová Lucie DIS.,Petrovotec:Persano Gasko Prim
matka:Atyla Ostravské Hvozdy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AdonispesCMKU/HW/5285/08Ing Miroslav Jež, Brnočerná64 cm5/1a/N4
ArbutuspesCMKU/HW/5287/08Ing Petr Kosař, Netolicečerná64 cm5/1a,4a/D2,E4
AltheafenaCMKU/HW/5289/08Ing. Blanka Sieberová, Praha 9černá se znaky59 cm5/2a,4d/E4
AnemonefenaCMKU/HW/5290/08 Marta Košková, České Budějoviceplavá58 cm5/3a/E4,N3
AraliafenaCMKU/HW/5291/08 Jana Salabová, Úhonicečerná58 cm5/1a/D2,N3
AroniafenaCMKU/HW/5293/08 Vanda Teocharisová, Vysočinačerná se znaky60 cm5/2a,4d/N3

z Julinčina údolí

datum naroz.:9.8.2007

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Martina Mazurová, Slatina nad Zdobnicíotec:Arnold z Kejvalky
matka:Jenny Plavý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EnjoyfenaCMKU/HW/6922/07 Iva Wastlová, Plzenecčerná61 cm5/1a/D2,E2

Zárubova samota

datum naroz.:15.11.2008 Účastníci svodu z vrhu A Zárubova samota [nové okno]
chovatel:Kašparová Pavlína, Veselíčko u Milevskaotec:Uno Gasko Prim
matka:Gaia Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArmandopesCMKU/HW/5501/08 Květoslava Vaňáková, Přehořovčerná se znaky60 cm5/2a,4a,4f/D2/As nůžkový volný, vpravo dole dosud neprořezaná P1
AirafenaCMKU/HW/5502/08 Pavlína Kašparová, Veselíčko u Milevskačerná50 cm5/1a/D2,E2

Zelená záře

datum naroz.:27.6.2008 Účastníci svodu z vrhu B Zelená záře [nové okno]
chovatel:Vacová Taňa Mgr., Řepníkyotec:Circhán Eldorádo Lipí
matka:Assi z Příhonu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BenpesCMKU/HW/5384/08Bc. Karel Havlíček, Hradec Královéplavá70 cm5/3a
BonnafenaCMKU/HW/5387/08 Eva Vydrová, Jinočanyplavá58 cm5/3a
BriafenaCMKU/HW/5388/08Mgr. Monika Krejčová, Suchdolčerná se znaky58 cm5/2a
BrytafenaCMKU/HW/5389/08 Kateřina Slováková, Nová Vesplavá60 cm5/3a/A4/ P1 vlevo nahoře

Zlaté oko

datum naroz.:15.3.2008

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Peřinová Marie, Brnootec:Uno Gasko Prim
matka:Brona Zlaté oko
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DonnafenaCMKU/HW/5211/08Jan Kotěšovský, Ořechčerná60 cm5/1a,4a/D3

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus