Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 4. 4. 2009, Štěpánov u Olomouce

Amijon Star

datum naroz.:21.6.2008 Účastníci svodu z vrhu A Amijon Star [nové okno]
chovatel:Pospíšil Miroslav Ing., Česká Lípaotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Cindy von Philippsdorf
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmifenaCMKU/HW/5395/08 Kateřina Cuberová, Ludgeřoviceplavá60,5 cm5/3a

Barte Prim

datum naroz.:16.10.2007 Účastníci svodu z vrhu K Barte Prim [nové okno]
chovatel:Kosinová Tereza Ing., Praha 6otec:Charion Barte Prim
matka:Arizona Dragonlance
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
KoudypesCMKU/HW/4996/07 Martin Židlík, Frýdek-Místekčerná se znaky69,5 cm5/2a,4d/A1,A3

Canewart

datum naroz.:19.8.2008 Účastníci svodu z vrhu A Canewart [nové okno]
chovatel:Procházková Daniela, Střeliceotec:Artur z Duhového kopce
matka:Atrea Královské srdce
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArguspesCMKU/HW/5432/08 Daniela Procházková, Střelcečerná se znaky62 cm5/2a/D2
AnerisfenaCMKU/HW/5433/08 Jiří Štivar, Baškačerná se znaky58 cm5/2a,4a/D2,N3

Chloumek

datum naroz.:10.4.2008 Účastníci svodu z vrhu A Chloumek [nové okno]
chovatel:Doležal Jaroslav, Mělníkotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Fanny z Horské pastviny
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AgathafenaCMKU/HW/5228/08 Iveta Schnablová, Olomoucčerná se znaky63 cm5/2a/A4
AjafenaCMKU/HW/5227/08 Jaroslav Doležal, Mělníkčerná se znaky63 cm5/2a,4d

Daimar

datum naroz.:27.8.2007 Účastníci svodu z vrhu C Daimar [nové okno]
chovatel:Hybštová Dana RNDr., Prahaotec:Uno Gasko Prim
matka:Bessy Daimar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ContypesCMKU/HW/4930/07 Jiří Hetmánek, Moravská Nová Vesplavá68 cm5/3a,4a

Eliskova zahrada

datum naroz.:24.5.2008 Účastníci svodu z vrhu B Eliskova zahrada [nové okno]
chovatel:Elisek Josef, Moravská Třebováotec:Sharon Gasko Prim
matka:Brenda Chip Farm
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Becky BaguettefenaCMKU/HW/5362/08 Otakar Krump, Bochořčerná se znaky61 cm5/2a/D2
BonniefenaCMKU/HW/5363/08PhDr. Vladimír Juračka, Hranicečerná se znaky63 cm5/2a/D2

Elzawet

datum naroz.:1.6.2008 Účastníci svodu z vrhu S Elzawet [nové okno]
chovatel:Dorota Chorazka, Mielec (PL)otec:Cid vom Alten Schulweg
matka:Weris Stella Polaris
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
SzogunpesCMKU/HW/5457-08/08Ing. Josef Luža, Míškovice u Holešovačerná67 cm5/1a,4a/A3

Gasko Prim

datum naroz.:11.2.2008 Účastníci svodu z vrhu C Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Svobodová Lenka, Hradec Královéotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Berenika Adamův hrádek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CorallinafenaCMKU/HW/5153/08 Karel Ketner, Kostelec nad Orlicíplavá61 cm5/3a/E4

Gasko Prim

datum naroz.:8.5.2008 Účastníci svodu z vrhu E Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Svobodová Lenka, Hradec Královéotec:Uno Gasko Prim
matka:Tosari Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ElronpesCMKU/HW/5312/08 Daniel Svoboda, Řepištěčerná66 cm5/1a/A3,D2,E4
EtesafenaCMKU/HW/5319/08 Zdeněk Žalák, Bedihošťčerná62 cm5/1a/E4

Gasko Prim

datum naroz.:22.7.2008 Účastníci svodu z vrhu F Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Svobodová Lenka, Hradec Královéotec:Kody Plavý vítr
matka:Santa Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FalconipesCMKU/HW/5422/08MUDr. Jiří Rozkoš, Určiceplavá67 cm5/3a,4a

Gold Premio

datum naroz.:27.7.2008 Účastníci svodu z vrhu F Gold Premio [nové okno]
chovatel:Tuzarová Miloslava, Rašoviceotec:Bray-Bo Sideric Miks.
matka:Shakira Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FantasiafenaCMKU/HW/5412/08 Andrea Vlášková, Smiřiceplavá57 cm5/3a/E4

Gorolská pastvina

datum naroz.:14.4.2008 Účastníci svodu z vrhu A Gorolská pastvina [nové okno]
chovatel:Puczok René, Milíkovotec:Artur z Duhového kopce
matka:Borka Astra Nigra
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AramispesCMKU/HW/5233/08 Iveta Koubková, Vřesinačerná se znaky69 cm5/2a/A1
ArielafenaCMKU/HW/5238/08 Petr Klimeš, Ruda nad Moravoučerná se znaky61 cm5/2a/A4

Ijsbeer

datum naroz.:11.6.2008 Účastníci svodu z vrhu A Ijsbeer [nové okno]
chovatel:Celý Erik, Rájec-Jestřebíotec:Akim Nova Merigo
matka:Chibeta z Budské samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Agáta LuckyfenaCMKU/HW/5368/08Ing Jiří Bravenec, Lichnovplavá63 cm5/3a/A4
Aida LuckyfenaCMKU/HW/5369/08 Karel Pelikán, Česká Třebováčerná se znaky60 cm5/2a

Katveri

datum naroz.:23.3.2008 Účastníci svodu z vrhu C Katveri [nové okno]
chovatel:Štěpánová Kateřina Ing., Netvořiceotec:Bente Gutta Fortunae
matka:Andra z Duhového kopce
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CirbypesCMKU/HW/5178/08 Radislav Voráč, Moravská Třebováčerná se znaky61 cm5/2a/D2

Káranský blesk

datum naroz.:2.2.2007 Účastníci svodu z vrhu A Káranský blesk [nové okno]
chovatel:Vokatá Michaela, Káraniceotec:Barley Moravia Hovacor
matka:Brita z Divišovských sadů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArnypesCMKU/HW/4641/07 Ludmila Heinzová, Hradec nad Moravicíčerná se znaky65 cm5/2a,4d/D2

Kris-Ve-Mar

datum naroz.:30.1.2008 Účastníci svodu z vrhu K Kris-Ve-Mar [nové okno]
chovatel:Marková Monika, Pozořiceotec:Calderon Moravia Hovacor
matka:Hermína Kris-Ve-Mar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
KennethpesCMKU/HW/5083/08 Jaromír Friedrich, Vratimovčerná se znaky65 cm5/2a,4a/D2,E4

Šlovický vrch

datum naroz.:8.7.2008 Účastníci svodu z vrhu J Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Peclová Jana, Plzeňotec:Chivas z Budské samoty
matka:Hali Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
JordanpesCMKU/HW/5405/08 Jana Mojžíšová, Brnočerná se znaky62 cm5/2a,2c,4a/A4,E4

od Dabele

datum naroz.:5.5.2008 Účastníci svodu z vrhu A od Dabele [nové okno]
chovatel:Fröhlichová Ilona Mgr., Petrovotec:Damián Adamův hrádek
matka:Ashari Yrtep
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AronpesCMKU/HW/5261/08 Monika Kopecká, Třebechovice pod Orebemplavá66 cm5/3a,4a/D2

od Hanyski

datum naroz.:11.3.2008 Účastníci svodu z vrhu P od Hanyski [nové okno]
chovatel:Brygida Rotter, Zory (PL)otec:Nasthus Animagus
matka:Gita od Hanyski
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Potka PelagiafenaCMKU/HW/5570/09 Radovan Lukšík, Nedachlebicečerná60 cm5/1a/N4,N5

od Mehelníku

datum naroz.:11.7.2008 Účastníci svodu z vrhu A od Mehelníku [nové okno]
chovatel:Šefránek Jiří, Kluky u Pískuotec:Charion Barte Prim
matka:Afrika z Julinčina údolí
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArtušpesCMKU/HW/5398/08 Zdeněk a Hana Mičulkovi, Orlová-Lutyněčerná se znaky60 cm5/2a,4b/D2

Pektorův statek

datum naroz.:10.8.2007 Účastníci svodu z vrhu B Pektorův statek [nové okno]
chovatel:Pavelková Libuše, Vlachovo Březíotec:Carl von den Rabauken
matka:Arga Ostravské hvozdy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BetyfenaCMKU/HW/4910/07 Diana Pospíchalová, Tišicečerná se znaky60 cm5/2a,4d,4f/D2,E4

Tara Guarda

datum naroz.:19.2.2008 Účastníci svodu z vrhu B Tara Guarda [nové okno]
chovatel:Šmíd Marcel MUDr., Nezamysliceotec:Adalgi Moravia Diamond
matka:Aša z Příhonu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BriafenaCMKU/HW/5106/08Ing. Miroslav Štěpán, Hranicečerná se znaky63 cm5/2a/A4,N3

z Ďáblova vrchu

datum naroz.:8.5.2008 Účastníci svodu z vrhu A z Ďáblova vrchu [nové okno]
chovatel:Kašová Lucie DIS., Petrovotec:Persano Gasko Prim
matka:Atyla Ostravské hvozdy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlnuspesCMKU/HW/5286/08Ing. Marek Koumal, Ochoz u Brnačerná se znaky64 cm8/2a,4a,4b,4c,4f/D2,N3,N4

z Úpatí Ondřejníku

datum naroz.:27.10.2007 Účastníci svodu z vrhu C z Úpatí Ondřejníku [nové okno]
chovatel:Divín Martin RNDr., Frýdlant nad Ostravicíotec:Nasthus Animagus
matka:Alrisha Z úpatí Ondřejníku
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Carina CibylpesCMKU/HW/4999/07Ing. Roman Šmak, Němčanyplavá59 cm5/3a/E4
Castor BernypesCMKU/HW/4998/07 Zdeněk Syrek, Kunčice pod Ondřejníkemplavá67 cm5/3a,4a/E3,E4,N4

z Beskydských Argonautů

datum naroz.:6.5.2007 Účastníci svodu z vrhu F z Beskydských Argonautů [nové okno]
chovatel:Tomeček Zbyněk, Ostraviceotec:Arnold z Kejvalky
matka:Ema z Beskydských Argonautů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FabiánpesCMKU/HW/4780/07Ing. Pavel Sova, Uničovčerná68 cm5/1a,4a/A4

z Hovgartu

datum naroz.:5.4.2008 Účastníci svodu z vrhu V z Hovgartu [nové okno]
chovatel:Strackiewicz Roman, Wroclaw (PL)otec:Kody Plavý vítr
matka:Xena Chatka Zielarki
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
VirginiafenaCMKU/HW/5515/08Mgr. Vladimír Janša, Ostrava-Proskovicečerná se znaky61 cm5/3a/E4,N3

z Piškotové chaloupky

datum naroz.:3.5.2008 Účastníci svodu z vrhu A z Piškotové chaloupky [nové okno]
chovatel:Piskoř Jiří, Frýdek-Místekotec:Barry z Pomezí
matka:Elza z Beskydských Argonautů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlbertpesCMKU/HW/5924/08 Martina Kučerová, Frýdek Místekčerná se znaky62 cm5/2a/E4,N3,N4,N5
AgnesfenaCMKU/HW/5297/08 Jiří Piskoř, Frýdek-Místekplavá59 cm5/3a/N3,N5
AngiefenaCMKU/HW/5299/08 Eva Václavíková, Tlumačovplavá61 cm5/3b,4a/E4,N3,N5

ze Záblatské kotliny

datum naroz.:7.6.2008 Účastníci svodu z vrhu A ze Záblatské kotliny [nové okno]
chovatel:Kraus Josef, Prachaticeotec:Ashley Vidovický kříž
matka:Brinkley z Krásného Botiče
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AishafenaCMKU/HW/5358/08Ing. Šárka Zurynková, Morkoviceplavá60 cm5/3a

Zlaté oko

datum naroz.:13.3.2008 Účastníci svodu z vrhu D Zlaté oko [nové okno]
chovatel:Peřinová Marie, Brnootec:Uno Gasko Prim
matka:Brona Zlaté oko
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DyrafenaCMKU/HW/5213/08 Darina Bednářová, Orlová 4plavá60 cm5/3a,4a

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus