Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 29. 11. 2008, Mladá Boleslav

Černá tečka

datum naroz.:18.12.2007 Účastníci svodu z vrhu L Černá tečka [nové okno]
chovatel:Květoslava Valušová, Veřoviceotec:Artur z Duhového kopce
matka:Kely Černá tečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
LufypesCMKU/HW/5067/07 Dana Sauerová, Velké popovicečerná se znaky63 cm5,2a,4a,N3
LagdafenaCMKU/HW/5069/07 Iva Kovářová, Liberecčerná se znaky56 cm5,2a

Chloumek

datum naroz.:10.4.2008 Účastníci svodu z vrhu A Chloumek [nové okno]
chovatel:Jaroslav Doležal, Mělníkotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Fanny z Horské pastviny
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AjšafenaCMKU/HW/5229/08MUDr. Jiří Poláček, Litomyšlčerná se znaky61 cm5,2a,D2

Gasko Prim

datum naroz.:8.5.2008 Účastníci svodu z vrhu E Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodová , Hradec Královéotec:Uno Gasko Prim
matka:Tosari Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EdiepesCMKU/HW/5311/08 Radomír Bernas, Vysoká Pecčerná se znaky60 cm5,2a,A4,N3 / P1 vlevo nahoře
ElarafenaCMKU/HW/5314/08 Miloslav Tomiška, Heřmanův Městecčerná se znaky56 cm5,2a,D2
EramiefenaCMKU/HW/5315/08 Lucie Holubová, Podhořany u Ronovačerná57,5 cm5,1a,N3
ErniefenaCMKU/HW/5316/08Ing. Šárka Motanová, Ostravačerná se znaky57,5 cm5,2a
EsetfenaCMKU/HW/5317/08 Jana Svobodová, 503 11 Hradec Králové 15černá61 cm5,1a,N3

Gorolská pastvina

datum naroz.:14.4.2008 Účastníci svodu z vrhu A Gorolská pastvina [nové okno]
chovatel:René Puczok, Milíkovotec:Artur z Duhového kopce
matka:Borka Astra Nigra
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArturpesCMKU/HW/5236/08 Bohdana Krištofová, Sedlnicečerná se znaky67,5 cm5,2a,A3/ vlevo dole chybí P1

Maori Haka

datum naroz.:13.8.2007 Účastníci svodu z vrhu A Maori Haka [nové okno]
chovatel:Kruková Jana Mgr.,Hovorčoviceotec:Keston, Plavý vítr
matka:Akirra, Gora Monte
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmahaupesCMKU/HW/4953/07Ing. Jana Brathová, Cítovčerná se znaky68 cm5,2a,N3

Moravia Diamond

datum naroz.:29.8.2007 Účastníci svodu z vrhu C Moravia Diamond [nové okno]
chovatel:Martina Fistungová, Kojetínotec:Akim Nova Merigo
matka:Ashera Moravia Diamond
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CarnabyfenaCMKU/HW/4962/07 Jiří Toman, Horšovský Týnčerná se znaky58 cm5,2a

Neskrotná vášeň

datum naroz.:7.4.2007 Účastníci svodu z vrhu A Neskrotná vášeň [nové okno]
chovatel:František Salaj, Belušské Slatinyotec:Kody Plavý vítr
matka:Ashita Mista Jaswin
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AillenfenaCMKU/HW/5430-08/07 Petr Kraus, Chomutovicečerná se znaky62 cm5,2a

Pektorův statek

datum naroz.:10.8.2007 Účastníci svodu z vrhu B Pektorův statek [nové okno]
chovatel:Libuše Pavelková, Vlachovo Březíotec:Carl von den Rabauken
matka:Arga Ostravské hvozdy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BlondyfenaCMKU/HW/4912/07Ing Ivan Tramba, Písekplavá59,5 cm5,3a

Prima Nova

datum naroz.:9.7.2007 Účastníci svodu z vrhu B Prima Nova [nové okno]
chovatel:Jana Svobodová, Hradec Královéotec:Uno Gasko Prim
matka:Carin z Ročkova
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Balda GaskopesCMKU/HW/4873/07MUDr. Petr Kordač, Hradec Královéplavá66,5 cm5,3a
Bollo GaskopesCMKU/HW/4876/07Bc. Roman Vorlíček, Teplicečerná se znaky64 cm5,2a,4a,4f,D2

Puzstai Pandur

datum naroz.:11.4.2008 Účastníci svodu z vrhu D Puzstai Pandur [nové okno]
chovatel:Palne Totf Erika, HUotec:Fuchs von der Hardt
matka:Tekla Pusztai Pandur
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DreamfenaCMKU/HW/5456-08/08 Vladimíra Jalůvková, Praha 4plavá57,5 cm5,3a,N3

Siderecan

datum naroz.:6.4.2007 Účastníci svodu z vrhu B Siderecan [nové okno]
chovatel:Ing. Dana Beitlová, Slapyotec:Keston Plavý vítr
matka:Axa z Divišovských sadů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BoreáspesCMKU/HW/4722/07 Filip Decastelo, Prahačerná65 cm5,1a

Z Času růže

datum naroz.:11.2.2008 Účastníci svodu z vrhu D Z Času růže [nové okno]
chovatel:Alena Čermáková , Soběslavotec:Carl von den Rabauken
matka:Adéla z Času růže
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DandypesCMKU/HW/5109/08 Aneta Hošková, Berounplavá64,5 cm5,3a
DinafenaCMKU/HW/5114/08Mgr. Monika Turková, Předonín 16, 411 08plavá61 cm5,3a,4a,A3,A4/ 2 řezáky poškozeny, P1 vlevo nahoře

z Hrabovských stájí

datum naroz.:3.5.2007 Účastníci svodu z vrhu B z Hrabovských stájí [nové okno]
chovatel:Ing. Barbora Lyčková, Ostrava-Hrabováotec:Nasthus Animagus
matka:Gatia Kris-Ve-Mar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BorafenaCMKU/HW/4768/07 Jaroslava Pavlovičová, Benešovicečerná se znaky60 cm5,2a,4a,4f,D2,E4 v mírnější formě

z Károvského údolí

datum naroz.:11.6.2006

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Dagmar Plánská, Ohrobec-Károvotec:Jasper Plavý vítr
matka:Naron Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BrutuspesCMKU/HW/4427/06 Daria Urbancová, Třemošniceplavá67 cm5,3a,4a

Zmizelá Vltava

datum naroz.:9.12.2007 Účastníci svodu z vrhu A Zmizelá Vltava [nové okno]
chovatel:Ing. Mojmír Šesták, Bohosticeotec:Daniels Jack Šédedab
matka:Meda Královské zátiší
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AgátafenaCMKU/HW/5058/07 Ivana Musílková, Černošicečerná se znaky62 cm5,2a
AndyfenaCMKU/HW/506007Mgr. Petra Neumannová, Písekplavá60 cm5,3a

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus