Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 12. 10. 2008, Milovice u Hořic

Bukový háj

datum naroz.:8.3.2008 Účastníci svodu z vrhu E Bukový háj [nové okno]
chovatel:Ing.Věra Landsmanová, Oldřichovotec:Chester Barte Prim
matka:Balda Bukový háj
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EddypesCMKU/HW/5167/08 Edita Zimolová, Brnočerná se znaky67 cm5/2a
EdisonpesCMKU/HW/5168/08Ing. Jan Petera, Statenicečerná se znaky66 cm5/2a
EndypesCMKU/HW/5169/08 Petr Holeček, Duchcovčerná se znaky66,5 cm5/2a/A4,A5,D2,E4 2xP1 vlevo nahoře, málo výrazné znaky na hlavě a hrudi
EazyfenaCMKU/HW/5170/08 Adéla Jakšová, Příbramčerná se znaky60 cm5/2a/A4 2xP1 vlevo dole
EliškafenaCMKU/HW/5172/08Ing. Věra Zálešáková, Brnočerná se znaky62,5 cm5/2a
ElionfenaCMKU/HW/5171/08Ing. Leona Vránová, Šimonoviceplavá62 cm5/3a
EnniefenaCMKU/HW/5173/08 Zuzana Kučerová, Lysá nad Labemčerná se znaky63 cm5/2a/D2,E4, málo výrazné znaky na hlavě a hrudi

Cladruna

datum naroz.:7.11.2007

Fotografie není k dispozici.

chovatel:ing. Petr Kovařík, Kladrubyotec:Ozi Las Ksiezniczek
matka:Ema Adamův hrádek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AdonispesCMKU/HW/5027/07 Zdeněk Pachovský, Karlovy Varyčerná se znaky70 cm5/2a/A4/D2 2xP1 vlevo nahoře

Corraki Moravia

datum naroz.:24.8.2007 Účastníci svodu z vrhu A Corraki Moravia [nové okno]
chovatel:Eva Liberdová, Staříčotec:Charlie z Budské samoty
matka:Corry von Philippsdorf
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AngiefenaCMKU/HW/4945/07 Jana Duchoňová, Narysovplavá59 cm5/3a/A3,E4 M3 vlevo dole

Daimar

datum naroz.:27.8.2007 Účastníci svodu z vrhu C Daimar [nové okno]
chovatel:RNDr. Dana Hybštová, Praha 10otec:Uno Gasko Prim
matka:Bessy Daimar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CrosbypesCMKU/HW/4932/07 Dana Šípková, Praha 11černá se znaky67 cm5/2a
CarriefenaCMKU/HW/4933/07RNDr. Dana Hybštová, Praha 10plavá62,5 cm5/3a/N3
CassidyfenaCMKU/HW/4934/07 Vladimíra Hejlová, Veverská Bítýškačerná60 cm5/1a,4a/D2
ClarissefenaCMKU/HW/4936/07 Pavla a František Čížkovi, Strakonicečerná se znaky63 cm5/2a,4a/D2

Gasko Prim

datum naroz.:11.2.2008 Účastníci svodu z vrhu C Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodová, Hradec Královéotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Berenika Adamův hrádek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CassiuspesCMKU/HW/5149/08 Marcela Baníková, Praha 9plavá66,5 cm5/3a/E4 ,RIDGE´na hřbetě nosu
CasandrafenaCMKU/HW/5150/08 Hana Křováková, Jaroměřčerná se znaky60,5 cm5/2a,4a/D2 ,RIDGE´na hřbetě nosu
CassiopeafenaCMKU/HW/5151/08Mgr. René Hůlek, Hradec Královéčerná se znaky60 cm5/2a ,RIDGE´na hřbetě nosu
CelebrafenaCMKU/HW/5152/08 Dana Špelinová, Rychnov u Jablonce nad Nisoučerná se znaky59,5 cm5/2a/D2,N5 ,RIDGE´ ve stopu

Gasko Prim

datum naroz.:16.2.2008 Účastníci svodu z vrhu D Gasko Prim [nové okno]
chovatel:Lenka Svobodová, Hradec Královéotec:Albi Katveri
matka:Prima Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DarciuspesCMKU/HW/5155/08 Lenka Kunšteková, Benátky nad Jizeroučerná se znaky67 cm5/2a/D3
DracopesCMKU/HW/5157/08Mgr. Miroslava Vacková, Dolní Březinka u Světlé nad Sázavouplavá64 cm5/3a/D2,N3
DragonpesCMKU/HW/5158/08 Dalibor Prokeš, Praha 7plavá63 cm5/3a/D2,N3
DeliciafenaCMKU/HW/5161/08MgA. Andrea Horská, Příbramplavá59 cm5/3a/D2,N3
DelisafenaCMKU/HW/5162/08 Jaroslava Žabokrtská, Rychnov nad Kněžnouplavá61,5 cm5/3a/N3

Gutta Fortunae

datum naroz.:16.3.2008 Účastníci svodu z vrhu D Gutta Fortunae [nové okno]
chovatel:Alena Goldmannová, Stránčiceotec:Irko v.Hundsbühl
matka:Atma Gutta Fortunae
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DarkonpesCMKU/HW/5191 Lenka Otřelová, Ždániceplavá65 cm5/3a,4a/A3,A4,N3 2xM3,2xP1 vpravo nahoře
DeborahfenaCMKU/HW/5196/08Ing Martin Vávra, Praha 6plavá60 cm5/3a,4a/E4,N3
DimonahfenaCMKU/HW/5194/08 Alena Goldmannová, Stránčicečerná se znaky60 cm5/2a/D2,A4 2xP1 vpravo nahoře, pravé ucho vzadu odklápějící

Hali Gali

datum naroz.:16.2.2008 Účastníci svodu z vrhu A Hali Gali [nové okno]
chovatel:Ing. Tereza Kučerová, Zdibyotec:Jekyll Royal Safe
matka:Halka Barte Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArgopesCMKU/HW/5116/08 Vladimír Ševčík, Praha 7plavá65,5 cm5/3a,4a/N3
ArmínpesCMKU/HW/5117/08 Tomáš Pospíšil, Peckaplavá67 cm5/3a P1 zdvojená oboustraně
AshonpesCMKU/HW/5119/08 Petra Vagenknechtová, Stehelčevesčerná64,5 cm5/1a
AgathafenaCMKU/HW/5122/08 Markéta Daňková, Řitkaplavá61 cm5/3a
AggyfenaCMKU/HW/5123/08Bc. Milan Majorenko, Písekplavá63,5 cm5/3a
AilyfenaCMKU/HW/5120/08 Petra Muffová, Pardubiceplavá58 cm5/3a,4a
AishafenaCMKU/HW/5121/08 Barbora Čadilová, Hrušovanyčerná se znaky61 cm5/2a/A3 1xP1 vlevo dole
AmbrafenaCMKU/HW/5124/08 Dagmar Kozlíková, Libochoviceplavá61 cm5/3a
ApriliafenaCMKU/HW/5126/08 Jana Kolářová, Vysoká Pecplavá64 cm5/3a,4a
AurafenaCMKU/HW/5127/08Ing. Petr Dostál, Brnočerná61,5 cm5/1a/A4 2xP1 vpravo nahoře

Horské sedlo

datum naroz.:7.6.2004

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Jana Harbichová, Praha 8otec:Art ze Starého dvora
matka:Cita Jihočeský vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CecilkafenaCMKU/HW/3549/04Judr. Jana Svejkovská, Třemošnáčerná se znaky63 cm5/2a,4a/A1,D2

Karelson

datum naroz.:27.2.2008 Účastníci svodu z vrhu F Karelson [nové okno]
chovatel:Krůtová Soňa,Dubíotec:Chester Barte Prim
matka:Atila z Albrechtické samoty
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FesterpesCMKU/HW/5139/08 Monika Krejčová, Praha 8,Ďáblicečerná se znaky69 cm5/2a
FrenklinpesCMKU/HW/5140/08 Zdeněk Kožíšek, Bakov nad Jizeroučerná se znaky70 cm5/2a/D2 2xP1 vlevo nahoře,málo výrazné znaky na hlavě

Katveri

datum naroz.:23.3.2008 Účastníci svodu z vrhu C Katveri [nové okno]
chovatel:Ing. Kateřina Štěpánová, Netvořiceotec:Bente Gutta Fortunae
matka:Andra z Duhového kopce
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CreerypesCMKU/HW/5180/08 Jaroslav Dudek, Týnec nad Sazavoučerná se znaky63 cm5/2a,4a/D3

Káranský blesk

datum naroz.:2.2.2007 Účastníci svodu z vrhu A Káranský blesk [nové okno]
chovatel:Michaela Vokatá, Káraniceotec:Barley Moravia Hovacor
matka:Brita z Divišovských sadů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AfrafenaCMKU/HW/4644/07 Pavel Šilhavý, Jindřichův Hradecčerná se znaky58 cm5/2a/D2

Káranský blesk

datum naroz.:13.2.2008 Účastníci svodu z vrhu B Káranský blesk [nové okno]
chovatel:Michaela Vokatá, Káraniceotec:Chester Barte Prim
matka:Brita z Divišovských sadů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BadpesCMKU/HW/5141/08 Petr Šrámek, Černilovčerná se znaky68 cm5/2a

Kráľovská stráž

datum naroz.:30.1.2008

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Babíková Martina, Martin SKotec:Artur z Duhového kopce
matka:Afrika Gora Monte
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EtnafenaCMKU/HW/5232-08/08/ Vladimír Jaroš, Hradištkočerná se znaky57,5 cm5/2a/D2,N3,N5

Magické oko

datum naroz.:12.2.2008 Účastníci svodu z vrhu D Magické oko [nové okno]
chovatel:Eva Raková, Prahaotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Atesa Magické oko
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DarespesCMKU/HW/5129/08 Lucie Kučerová, Kamenicečerná se znaky66 cm5/2a,N3
Dody Al FayedpesCMKU/HW/5131/08 Karel Křen, Zlatníky-Hodkovicečerná se znaky66 cm8/2a
DumplingpesCMKU/HW/5133/08Ing. Miloslava Kadlecová, Prahačerná se znaky63 cm5/2a,4a/D2
DaggifenaCMKU/HW/5134/08 Dana Potěšilová, Říčanyčerná se znaky61 cm5/2a/A4 P1 vpravo nahoře
DixiefenaCMKU/HW/5136/08 Lucie Kopišová, Komárnoplavá60 cm5/3a

Maori Haka

datum naroz.:13.8.2007 Účastníci svodu z vrhu A Maori Haka [nové okno]
chovatel:Kruková Jana Mgr.,Praha-východotec:Keston Plavý vítr
matka:Akirra Gora Monte
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkawapesCMKU/HW/4952/07 Anna Chudobová, Praha-východčerná- cmneposouzen pro neukázaní zubů
AripesCMKU/HW/4951/07BBA Marko Vlachynský, Praha - východplavá63 cm5/3a/D2
AtahapesCMKU/HW/4954/07DiS. Daniela Tunová, Stará Pakačerná64 cm2/1a/D2,E4 kratší ocas, zálomek na konci ocasu
AmirriafenaCMKU/HW/4955/07Mgr. Jana Kruková, Hovorčovicečerná57 cm2/1a/A4,D2,E4,N3 P1 nahoře oboustranně zdvojená
AwhinafenaCMKU/HW/4956/07Mgr. Zuzana Zelená, Praha 5plavá62 cm5/3a,D2,n3

Nova Moravia

datum naroz.:17.2.2008 Účastníci svodu z vrhu A Nova Moravia [nové okno]
chovatel:Pavel Kašpar, Moravanyotec:Artur z Duhového kopce
matka:Afrodita Westbohemia star
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlvinpesCMKU/HW/5095/08 Zbyněk Straka, Příkazyčerná se znaky64 cm5/2a,D2,N3
AndypesCMKU/HW/5096/08 Lenka Drahozalová, Havlíčkův Brodčerná se znaky64 cm5/2a/D2
ArnypesCMKU/HW/5098/08 Michaela Špatná, Brnočerná se znaky66 cm5/2a/E4,E1
AsterixpesCMKU/HW/5099/08Ing. Leo Nogly, Mnichovicečerná se znaky65 cm5/2a

od Kinských lesů

datum naroz.:1.4.2008 Účastníci svodu z vrhu B od Kinských lesů [nové okno]
chovatel:Miloslav Čepek, Chlumec nad Cidlinouotec:Coddys Gora Monte
matka:Aneta Černý Vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BaddyspesCMKU/HW/5217/08Bc. Lucie Balášová, Olšany u Prostějovačerná se znaky60 cm5/2a,4a/A4,E4 spodní čelist pracuje (náznak křížového skusu)
BertpesCMKU/HW/5218/08 Věra Chovanová, Hrochův Týnecčerná se znaky62 cm5/2a/D2
BarrafenaCMKU/HW/5219/08 Miloslav Čepek, Chlumec nad Cidlinoučerná se znaky? cm5/2a,4a/N3 drobná anomálie na konci ocasu
BerryfenaCMKU/HW/5220/08 Iva Fenglová, Svárov u Unhoštěplavá59 cm5/3a,A4/D2 vpravo chybí M3

Pektorův statek

datum naroz.:10.8.2007 Účastníci svodu z vrhu B Pektorův statek [nové okno]
chovatel:Libuše Pavelková, Vlachovo Březíotec:Carl von den Rabauken
matka:Arga Ostravské hvozdy
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BárafenaCMKU/HW/4907/07 Vladimír Boška, Bušanovicečerná se znaky60 cm5/2a,4f/A4,D2,E4 P1 vpravo nahoře
BellafenaCMKU/HW/4908/07 Jana Sadská, Praha 9černá se znaky59 cm5/2a,E4
BessifenaCMKU/HW/4909/2007 Soňa Pospíšilová, Luštěnicečerná se znaky59 cm5/2a,4f/A4,D2 P1 vpravo nahoře
BeylafenaCMKU/HW/4911/07 Ivana Štenclová, Praha 9černá se znaky62 cm5/2a/D2,E4,N3 mírná deformace na konci ocasu
BrixifenaCMKU/HW/4913/07 Blanka Špuláková, Jindřichův Hradecčerná se znaky59 cm5/2a,4a/D2

Prima Nova

datum naroz.:9.7.2007 Účastníci svodu z vrhu B Prima Nova [nové okno]
chovatel:Jana Svobodová, Hradec Králové 15otec:Uno Gasko Prim
matka:Carin z Ročkova
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Bakara GaskofenaCMKU/HW/4878/07 Jiří Kučera, Vysoké Chvojnočerná se znaky59 cm5/2a,4f/D2,E3 kratší uši

Sideric Miks

datum naroz.:9.2.2008 Účastníci svodu z vrhu D Sideric Miks [nové okno]
chovatel:Gabriela Miksová, Dolní Břežanyotec:Kody Plavý vítr
matka:All-Brii Sideric Miks
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DeriinfenaCMKU/HW/5080/08Ing Kateřina Štěpánová, Netvořiceplavá60 cm5/3a

Sobí dvůr

datum naroz.:27.1.2008 Účastníci svodu z vrhu A Sobí dvůr [nové okno]
chovatel:Pavla Sobotková, Praha 5otec:Daniels Jack Šédebab
matka:Nangie Královské zátiší
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AigaraypesCMKU/HW/5073/07 Leo Svoboda, Veselíplavá59 cm5/3c/A4,D2,E4,N3 P1 vpravo nahoře
AmbaripesCMKU/HW/5072/08 Barbora Kroftová, Lázně Kundraticeplavá62 cm5/3c/D2,E3,E4
AndipesCMKU/HW/5075/08 Oldřiška Voltnerová, Česká Třebováčerná se znaky67 cm5/2a,4a/D2
AryepesCMKU/HW/5074/08 Renáta Benešová, Plzeňčerná se znaky61 cm5/2a,2d/A4,E4 P1 vlevo nahoře, nepravidelnost na konci ocasu
AssampesCMKU/HW/5076/08Ing. Katarína Ertlová, Nová Rolečerná se znaky67 cm5/2a
AilafenaCMKU/HW/5079/08Mgr. Lenka Říhová, Krušoviceplavá59 cm5/3c/D2

Tara Guarda

datum naroz.:19.2.2008 Účastníci svodu z vrhu B Tara Guarda [nové okno]
chovatel:MUDr. Marcel Šmíd, Nezamysliceotec:Adalgi Moravia Diamond
matka:Aša z Příhonu
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BrixpesCMKU/HW/5104/08 Petra Holubová, Náchodčerná se znaky67 cm5/2a/A3,N3 dosud neprořezaná oboustranně P1 dole

z Badínského pralesa

datum naroz.:23.7.2007 Účastníci svodu z vrhu A z Badínského pralesa [nové okno]
chovatel:Daniela Šimegová, Badínotec:Artur z Duhového kopce
matka:Bety zo Šarfie
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmeliefenaCMKU/HW/5283-08/07 Zlatuše Čtvrtečková, Chebčerná se znaky62,5 cm5/2a,4f/A4 P1 zdvojená vpravo nahoře

z Julinčina údolí

datum naroz.:9.8.2007 Účastníci svodu z vrhu E z Julinčina údolí [nové okno]
chovatel:Mazurová Martina,Slatina nad Zdobnicíotec:Amold z Kejvalky
matka:Jenny Plavý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ElectrafenaCMKU/HW/4920/07 Zdeněk Pavlásek, Plzeňčerná se znaky59 cm5/2a,4f/E4
EnergyfenaCMKU/HW/4921/07Mgr.Ing. Michal Kraus, Velká Dobráčerná59 cm5/1a,4a/D2,E4,N5

z Károvského údolí

datum naroz.:24.6.2007 Účastníci svodu z vrhu C z Károvského údolí [nové okno]
chovatel:Plánská Dagmar, Ohrobec - Károvotec:Sharon Gasko Prim
matka:Naron Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CyrafenaCMKU/HW/4839/07 Naděžda Caldrová, Praha 9černá se znaky60 cm5/2a,4f/D2,E4,N3

z Kraje pestrého kamení

datum naroz.:21.9.2007 Účastníci svodu z vrhu A z Kraje pestrého kamení [nové okno]
chovatel:Jolana Těmínová Liberecotec:Persano Gasko Prim
matka:Caroline z Brzáneckých vinohradů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArgonpesCMKU/HW/4976/07 Jan Pelant, Stráž nad Nisoučerná se znaky69 cm5/2a/A1,A3,N5 P1 vpravo nahoře

z Nedabylské vísky

datum naroz.:23.8.2007 Účastníci svodu z vrhu B z Nedabylské vísky [nové okno]
chovatel:Judová Olga,České Budějoviceotec:Keston Plavý vítr
matka:Floreta od Červené skály
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BonniefenaCMKU/HW/4927/07 Jiří Juda, České Budějoviceplavá59 cm5/3a/A5,D2,E1

Zmizelá Vltava

datum naroz.:9.12.2007 Účastníci svodu z vrhu A Zmizelá Vltava [nové okno]
chovatel:Ing. Mojmír Šesták, Bohosticeotec:Daniels Jack Šédedab
matka:Meda Kralovské zátiší
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlexpesCMKU/HW/5053/07Bc. Jana Pavlíčková, Bludovplavá68 cm5/3a,4a/A4 P1 vpravo nahoře
AranpesCMKU/HW/5052/07 Hana Lehovcová, Strančicečerná se znaky68 cm5/2a/N4
ArtušpesCMKU/HW/5055/07 Danuše Drábková, Třebošiceplavá67 cm5/3a/N4,E4

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus