Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 20. 9. 2008, Kroměříž

Černá tečka

datum naroz.:18.12.2007

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Květoslava Valušová, Veřoviceotec:Artur z Duhového kopce
matka:Kely Černá tečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
LashpesCMKU/HW/5063/07 Ivana Vodrážková, Trojanovicečerná se znaky63 cm5/2a,4b,4f/D2

Carnovia Silesia

datum naroz.:10.11.2007 Účastníci svodu z vrhu A Carnovia Silesia [nové okno]
chovatel:Štěpaník Antonín, Krnovotec:Pusztai Pandur Treff
matka:Avensis Mílas Moravia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmorpesCMKU/HW/5035/07Ing. Bohuslava Holubová, Brnočerná se znaky69 cm5/2b,4a/A4
AntoniopesCMKU/HW/5036/07 Antonín Štěpaník, Krnovčerná66 cm5/1a
AndalusiafenaCMKU/HW/5039/07 Antonín Štěpaník, Krnovčerná61 cm5/1a,4a

Elian Schlesien

datum naroz.:20.7.2007 Účastníci svodu z vrhu A Elian Schlesien [nové okno]
chovatel:Ševeček Libor Ing. Bílovecotec:Urwis Chatka Zielarki
matka:Almera Mílas Moravia
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArwenfenaCMKU/HW/4870/07 Šárka Stasicová, Dolní Tošanoviceplavá61 cm5/3a

Královská stráž

datum naroz.:30.1.2008 Účastníci svodu z vrhu E Královská stráž [nové okno]
chovatel:Martina Bábiková, Martin SRotec:Artur z Duhového kopce
matka:Afrika Gora Monte
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ElbafenaCMKU/HW/5284-08/08 Zuzana Kuklová, Olomoucplavá59 cm5/3a

Lavenica

datum naroz.:29.10.2007 Účastníci svodu z vrhu A Lavenica [nové okno]
chovatel:Pekárková Vendula, Hradec Královéotec:Uno Gasko Prim
matka:Otta Las Ksiezniczek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlaskafenaCMKU/HW/5007/07 Miluše Konvičná, Bělotínplavá59 cm5/3a/D2,E4

Lumakuto

datum naroz.:27.10.2007 Účastníci svodu z vrhu B Lumakuto [nové okno]
chovatel:Martina Valentová, Štěpánov u Olomouceotec:Avar Folcrum
matka:Cayetana Moravia Hovacor
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BastpesCMKU/HW/5015/07 Ladislav Konvičný, Bělotínčerná se znaky66 cm5/2a,4a/A1
BloodypesCMKU/HW/5017/07 Jakub Procházka, Olomoucčerná se znaky67 cm5/2a,4a
BalhirafenaCMKU/HW/5018/07 Šárka Kůstková, Říčany u Prahyčerná se znaky64 cm5/2a,4a,4f
BassirafenaCMKU/HW/5019/07 Romana Ivanová, Vlkoščerná se znaky64 cm5/2a,4a,4f/A4
BeckiefenaCMKU/HW/5020/07Ing. Jiri Linhart, Valašské Meziříčíčerná se znaky64 cm5/2a,4f
BelisafenaCMKU/HW/5021/07 Petra Spurná, Horka nad Moravouplavá62 cm5/3a
BerrenikafenaCMKU/HW/5022/07Ing Josef Kouřil, Kyjovčerná se znaky61 cm5/2a,4f

Magické oko

datum naroz.:12.2.2008 Účastníci svodu z vrhu D Magické oko [nové okno]
chovatel:Raková Eva,Praha-Západotec:Ulsan Gasko Prim
matka:Atesa Magické oko
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DorsiefenaCMKU/HW/5137/08Mgr. Helena Michalská, Petrovice u Karvinéplavá64 cm5/3a

Moravia Diamond

datum naroz.:29.8.2007 Účastníci svodu z vrhu C Moravia Diamond [nové okno]
chovatel:Martina Fistungová, Kojetínotec:Akim Nova Merigo
matka:Ashera Moravia Diamond
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CairafenaCMKU/HW/4961/07PaedDr. Miloslava Koutná, Brnoplavá56 cm2/3a/A6
CashrafenaCMKU/HW/4963/07Ing Kamila Dostálová, Opavaplavá61 cm5/3a
CorsifenaCMKU/HW/4965/07 Jana Jagošová, Hraniceplavá57 cm5/3a,4a

Nové sady

datum naroz.:19.3.2006

Fotografie není k dispozici.

chovatel:František Straka, Mírovotec:Artur z Duhového kopce
matka:Felon Kris-Ve-Mar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AnabellefenaCMKU/HW/4274/06 Milan Frydrych, Zábřehčerná se znaky62 cm5/2a/D2

od Královského rybníka

datum naroz.:9.2.2007 Účastníci svodu z vrhu C od Královského rybníka [nové okno]
chovatel:Timotea Dekanová, Horoměřiceotec:Bente Gutta Fortunae
matka:Blacky od Královského rybníka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CashmerefenaCMKU/HW/4652/07 Vladimíra Blažková, Damnikovčerná65 cm5/1a/A4,N3

z Lašské brány

datum naroz.:21.3.2008 Účastníci svodu z vrhu A z Lašské brány [nové okno]
chovatel:Oldřich Nenutil, Kopřivniceotec:Atti z Hrabovských stájí
matka:Axis Alamo Negro
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AlbertpesCMKU/HW/5197/08 Petra Potfajová, Dubnica nad Váhomplavá66 cm5/3b,4a
AlfredopesCMKU/HW/5198/08 Iwona Laszkiewicz, Kielce, Polandčerná62 cm5/1a,4a
AnarpesCMKU/HW/5199/08 Lukáš Hradil, Žulováčerná se znaky60 cm5/2a,4a,N3
ArgonpesCMKU/HW/5200/08 Jiří Návrat, Opavaplavá60 cm5/3a/A4
ArnypesCMKU/HW/5201/08 Pavla Moravcová, Praha 4plavá59 cm5/3a
ArtexpesCMKU/HW/5202/08 Barbora Musialková, Ostrava Michálkovicečerná58 cm5/1a
AjafenaCMKU/HW/5203/08Ing. Šárka Kašparová, Mžanyplavá61 cm5/3a/N3
AnnabethfenaCMKU/HW/5204/08Ing. Karel Březík, Želechovice nad Dřevnicíplavá58 cm5/3b/N3

ze Slatinského dvora

datum naroz.:14.5.2007 Účastníci svodu z vrhu A ze Slatinského dvora [nové okno]
chovatel:Martina Semanová, Brnootec:Bente Gutta Fortunae
matka:Bonnie z Pískových dolů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AnguafenaCMKU/HW/4802/07Mgr. Jarmila Buchtová, Holešovplavá66 cm5/3a/A4

ze Stříbrných kaskád

datum naroz.:3.6.2007

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Ing Ranincová Radana , Horní Libchavaotec:Ozi Las Ksiezniczek
matka:Brenda Bohemia Choc
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BettyfenaCMKU/HW/4825/07 Ivana Mikulášková, Mrsklesyčerná se znaky62 cm5/2a,4d,4f/D2

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus