Přihlásit se

Výsledky svodu mladých: 7. 6. 2008, Mladá Boleslav

Corraki Moravia

datum naroz.:24. 8. 2007 Účastníci svodu z vrhu A Corraki Moravia [nové okno]
chovatel:Liberdová Eva, Staříčotec:Charlie z Budské samoty
matka:Corry von Philippsdorf
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AdelinefenaCMKU/HW/4947/07 Daniela Langerová, Ústí nad Labemplavá60 cm3a/tuhé 2 poslední články ocasu

Gold Premio

datum naroz.:31. 8. 2007 Účastníci svodu z vrhu E Gold Premio [nové okno]
chovatel:Miloslava Tuzarová, Rašoviceotec:Daniels Jack Šédedab
matka:Flores Šlovický vrh
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EnriccopesCMKU/HW/4968/07 Kateřina Boháčová, Jaroměř-Josefovplavá60 cm3a/E4-P,D2
EbonyfenaCMKU/HW/4971/07 Věra Ježová, Boskovicečerná se znaky58 cm2a/E4-P
EuforiafenaCMKU/HW/4972/07 Anastasia Sianu, Jablonec nad Nisoučerná54,5 cm2/1a/E4-P

Hovi Dream

datum naroz.:19. 5. 2007 Účastníci svodu z vrhu A Hovi Dream [nové okno]
chovatel:Daniela Hrčková, Lutilaotec:Persano Gasko Prim
matka:Becky Von Heiligem Kreuz
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AvalonpesCMKU/HW/5186-08/07 Milan Karban, Želivecčerná se znaky65 cm2a,4a,A4/D2 P1 vpravo nahoře

Jezkowicz

datum naroz.:7. 11. 2006 Účastníci svodu z vrhu A Jezkowicz [nové okno]
chovatel:Šárka Ježková, Chrusteniceotec:Ivanhoe Royal Safe
matka:Anda Katčina Smečka
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArundopesCMKU/HW/4566/06 Olga Horalová, Vimperkčerná69 cm1a/D2
AzorinafenaCMKU/HW/4570/06 Jitka Tatarová, Berounplavá62 cm3a,4a/D2

Karelson

datum naroz.:31. 7. 2007 Účastníci svodu z vrhu E Karelson [nové okno]
chovatel:Soňa Krůtová, Dubíotec:Albi Katveri
matka:Andra od Lužických jezů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
EgarpesCMKU/HW/4887/07 Libor Matička, Jana Hovorková, Chebplavá68 cm3a/A4 P1 vpravo
ElfipesCMKU/HW/4888/07 Radičkaplavá69 cm3a/A5
EndypesCMKU/HW/4890/07 Petr Ješátko, Nová Vesčerná se znaky66 cm2a
EpikpesCMKU/HW/4891/07 Jiří Vaněk, Dobroměřicečerná se znaky67 cm2a,4b,4f
EratpesCMKU/HW/4892/07 Jiří Fejt, Lípa 219 58257 Lípačerná67 cm1a/D2 - mírně kratší ocas
EjmifenaCMKU/HW/4894/07Ing. Luděk Kolisko, Obořištěčerná se znaky59 cm2a/D2,E4-P
ElmifenaCMKU/HW/4895/07 Luděk Matoušek, Teplicečerná61 cm1a/A4 M3 vpravo

Kouzelné jezero

datum naroz.:12. 5. 2007

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Ing. Klicnarová Hana, Brnootec:Daniels Jack Šédedab
matka:Anabela z Rajského kopce
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AthospesCMKU/HW/4806/07 Iva Boháčová, Praha 8plavá67 cm3c/As těsný/D2,E4L-P,E3,N5

Lavenica

datum naroz.:29. 10. 2007 Účastníci svodu z vrhu A Lavenica [nové okno]
chovatel:Vendula Pekárková, Hradec Královéotec:Uno Gasko Prim
matka:Otta Las Ksiezniczek
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmigopesCMKU/HW/5001/07 Karel Ksandr, Rychnov nad Kněžnoučerná se znaky60,5 cm2a/A4 P1 vpravo nahoře
AndreaspesCMKU/HW/5002/07 Stanislav John, Potštejnplavá62 cm3a
AspenpesCMKU/HW/5003/07Ing. Jan Kozák, Brnočerná61 cm1a
AtreypesCMKU/HW/5004/07 Martin Bátor, Hradec Králové 3černá61 cm1a/A4 P1 vlevo nahoře,spodní čelist předkus,I1 vpravo nahoře vpáčená dovnitř
AttilapesCMKU/HW/5005/07 Richard Villagomez, Bavoryněčerná61 cm1a
AishafenaCMKU/HW/5006/07 Aleš Ramba, Hradec Královéčerná se znaky59 cm2a/A4 P1 vpravo nahoře
AmeliefenaCMKU/HW/5009/07 Soňa Pupíková, Opatovčerná57 cm1a/D2,N5
AnitafenaCMKU/HW/5010/07 Petra Kučeříková, Hradec Královéčerná59 cm1a

Šédedab

datum naroz.:7. 4. 2007 Účastníci svodu z vrhu G Šédedab [nové okno]
chovatel:Lucie Makovcová, Luka pod Medníkemotec:Bente Gutta Fortunae
matka:Ballantinka Šédedab
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
GambrinuspesCMKU/HW/4732/07PhDr. Michaela Voldřichová, Jílové u Prahyčerná se znaky65 cm2a,4a,4b,4d/E4L-P/N3
GaronepesCMKU/HW/4731/07RNDr. Alexandra Vokurková, Brandýs nad Labemčerná se znaky69 cm2a, 4b/N3 prokvetlá barva pod spodními víčky
GodetpesCMKU/HW/4730/07 Stanislav Bernard, Jílové u Prahyplavá67 cm3a/D2/E4 L-P
GuinesspesCMKU/HW/4734/07 Lucie Makovcová, Jílové u Prahyčerná se znaky60 cm2a/N3 tuhý konec ocasu-2 články, prokvetlá barva pod spodními víčky
GrappafenaCMKU/HW/4733/07 Petra Nedbalová, Sudislavicečerná se znaky60 cm2a/A4,E4L-P,N3,N5 P1 vlevo nahoře

Šlovický vrch

datum naroz.:14. 10. 2007 Účastníci svodu z vrhu I Šlovický vrch [nové okno]
chovatel:Jana Peclová, Šloviceotec:Daniels Jack Šédedab
matka:Fatima Šlovický vrh
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
InafenaCMKU/HW/4993/07Ing. Arch. Maria Stupková, Praha 6černá se znaky56 cm2a,4a/D2
IrafenaCMKU/HW/4994/07 Roman Dvořák, Přešticeplavá57 cm3c/E4-L,N5
IsafenaCMKU/HW/4995/07 Monika Kramolišová, Řevnicečerná56 cm1a/D2

Neskrotná vášeň

datum naroz.:7. 4. 2007 Účastníci svodu z vrhu A Neskrotná vášeň [nové okno]
chovatel:Salaj František, Belušské Slatiny, SRotec:Kody Plavý vítr
matka:Ashita Mista Jaswin
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AjafenaCMKU/HW/5164-08/07 Šárka Tmějová, Pardubicečerná se znaky60 cm2a/4a

Nové sady

datum naroz.:23. 4. 2007 Účastníci svodu z vrhu B Nové sady [nové okno]
chovatel:Straka František,Mírovotec:Barley Moravia Hovacor
matka:Felon Kris-Ve-Mar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BoropesCMKU/HW/4772/07 Michal Uhlíř, Lounyplavá65 cm3a
BettyfenaCMKU/HW/4776/07Dr. Pavel Wybitul, Karvináplavá60 cm3a/As těsný,E4-P

pod Vinařickou horou

datum naroz.:12. 7. 2007

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Eva Pelantová,Třebichoviceotec:Artur z Duhového kopce
matka:Ceduna Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BenniefenaCMKU/HW/4859/07 Petr Karvánek, Č. Lípačerná se znaky62 cm2a/D2

Prima Nova

datum naroz.:9. 7. 2007 Účastníci svodu z vrhu B Prima Nova [nové okno]
chovatel:Jana Svobodová , Hradec Královéotec:Uno Gasko Prim
matka:Carin z Ročkova
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Birri GaskopesCMKU/HW/4875/07 Karel Černý, Dražicečerná61,5 cm1a/D2
Bally GaskofenaCMKU/HW/4879/07 Alena Böhmová, Plzeňplavá63 cm3a/D3
Bellisa GaskofenaCMKU/HW/4881/07 Daniel Sudík, Sukorady 98, 294 06 Březnočerná62 cm1a,4a/D2

Siderecan

datum naroz.:6. 4. 2007 Účastníci svodu z vrhu B Siderecan [nové okno]
chovatel:Ing. Beitlová Dana, Praha 9otec:Keston Plavý vítr
matka:Axa z Divišovských sadů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BastetfenaCMKU/HW/4723/07Mgr. Blanka Doležalová, Praha 9černá60 cm1a

Takavorakan

datum naroz.:5. 5. 2007 Účastníci svodu z vrhu A Takavorakan [nové okno]
chovatel:Sarkisjan G. Horňáková R., Vysoká pri Morave, SKotec:Ozi Las Ksiezniczek
matka:Corina zo Šarfie
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AprilfenaCMKU/HW/5165-08/07PhDr. Iva Macková, Praha-Zbraslavčerná se znaky59,5 cm2a,4f

vom Beselepark

datum naroz.:5. 8. 2007 Účastníci svodu z vrhu A vom Beselepark [nové okno]
chovatel:Ulrike Wallner, Innsbruckotec:Tolemeo vom Bachsprung
matka:Anenu vom Heberhof
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AmospesCMKU/HW/5061- 07/07Dis. Vladimíra Jalůvková, Praha 4černá se znaky65,5 cm2a/N4

Westbohemia star

datum naroz.:31. 12. 2006 Účastníci svodu z vrhu B Westbohemia star [nové okno]
chovatel:Romana Marečková, Smolné Peceotec:Daniels Jack Šédedab
matka:Harmony Barte Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BastianpesCMKU/HW/4623/06 Jarka Štěpánková, Varnsdorfčerná se znaky66 cm2a - zálomek na ocase
BrillantpesCMKU/HW/4627/06 Martin Stolař, Čerčanyčerná se znaky65 cm2a
BrendafenaCMKU/HW/4628/06Ing. Pavla Hájková, Karlovy Varyčerná se znaky63 cm2a,4f,4d/D2

Westbohemia star

datum naroz.:28. 7. 2007 Účastníci svodu z vrhu C Westbohemia star [nové okno]
chovatel:Romana Marečková , Smolné Peceotec:Daniels Jack Šédedab
matka:Brenta Šlovický vrch
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CliffordpesCMKU/HW/4883/07 Jana Brodská, Domažlicečerná se znaky63 cm2a
CaithlennfenaCMKU/HW/4885/07 Romana Marečková, Smolné Peceplavá60 cm8/3c/D3
Celesta BaffifenaCMKU/HW/4886/07 Radek Provazník, Nejdekčerná se znaky58 cm2a,4a

z Beskydských Argonautů

datum naroz.:6. 5. 2007 Účastníci svodu z vrhu F z Beskydských Argonautů [nové okno]
chovatel:Tomeček Zbyněk, Ostraviceotec:Arnold z Kejvalky
matka:Ema z Beskydských Argonautů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
FrederickpesCMKU/HW/4786/07Ing. Martin Liška, Zdemyslicečerná se znaky61 cm2a,4a

z Budské samoty

datum naroz.:18. 5. 2007 Účastníci svodu z vrhu K z Budské samoty [nové okno]
chovatel:Lidmila Černá, Višňováotec:Bente Gutta Fortunae
matka:Barbara Bohemia Choc
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
KentypesCMKU/HW/4790/07 Luboš Sommer, Vonoklasyčerná se znaky66,5 cm3a
KevinpesCMKU/HW/4791/07Ing. Milena Karešová, Vižinačerná se znaky65,5 cm2a,4d/D2
KarafenaCMKU/HW/4794/07 Jiří Trapl, České Budějovicečerná se znaky61,5 cm2a,4a/D2
KasiopeafenaCMKU/HW/4795/07 Ondřej Veselý, Prahačerná se znaky62 cm2a,4a
KerryfenaCMKU/HW/4796/07 Hana Müllerová, Nová 679, Pozořice 664 07plavá62 cm3a,4a
KessiefenaCMKU/HW/4797/07Mgr. Michaela Hošková, Droužkovicečerná se znaky62 cm2a/4a,4b-krk,hřbet,4d/D2

z Ecolonu

datum naroz.:16. 7. 2007 Účastníci svodu z vrhu A z Ecolonu [nové okno]
chovatel:MVDr. Jana Mráková, Prostějovotec:Ozi Las Ksiezniczek
matka:Angelika Zašovský květ
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
Alexander the GreatpesCMKU/HW/4841/07 Mariya Barabanova, Liberecčerná se znaky66 cm2a,4a
Amundsen ArcticpesCMKU/HW/4842/07 Iveta Sladká, Sokolovplavá68 cm3a

z Hrabovských stájí

datum naroz.:3. 5. 2007 Účastníci svodu z vrhu B z Hrabovských stájí [nové okno]
chovatel:Ing. Barbora Lyčková, Ostrava-Hrabováotec:Nasthus Animagus
matka:Gatia Kris-Ve-Mar
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BariafenaCMKU/HW/4762/07Ing. Ivana Schmiederová, Plzeňčerná se znaky61,5 cm2a/4f/D2-slabě vyjádřené znaky na hrudi a hlavě
BerryfenaCMKU/HW/4767/07 Michal Zelinka, Libeň u Libeřečerná se znaky60,5 cm2a,4a/D2-slabě vyjádřené znaky na hrudi a hlavě

z Károvského údolí

datum naroz.:24. 6. 2007 Účastníci svodu z vrhu C z Károvského údolí [nové okno]
chovatel:Dagmar Plánská, Ohrobec-Károvotec:Sharon Gasko Prim
matka:Naron Gasko Prim
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
CyklonpesCMKU/HW/4835/07Ing. Jan Salač, Dřísyčerná se znaky62 cm2a slaběji vyjádřené znaky
CejlafenaCMKU/HW/4838/07 Eva Papežová, Praha 9černá se znaky58,5 cm2a
CorafenaCMKU/HW/4837/07 Josef Fábin, 28802 Nymburkčerná se znaky63 cm2a/D2

z Kraje kalicha

datum naroz.:11. 11. 2007 Účastníci svodu z vrhu D z Kraje kalicha [nové okno]
chovatel:Zenklová Ivana, Táborotec:Banani B. v. Ranzi´s Räubern
matka:Acro Bohemia Dragonlance
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
DarcypesCMKU/HW/5043/07 Ivana Zenklová, Táborčerná se znaky63 cm2a/D2
DariuspesCMKU/HW/5044/07Bc. Monika Pětníková, Pardubiceplavá62 cm3a/D2-rozbíhavý postoj předních končetin
DiossospesCMKU/HW/5046/07RNDr. Martina Putzová, Řevnicečerná63 cm1a/D2/E4P
DorianpesCMKU/HW/5047/07M.A. Marie-Helena Núňez Henríquezová, (Radek Simek, akad.mal.), Praha 1plavá64 cm3a-amputace ocasu po úrazu
DrahomírafenaCMKU/HW/5051/07 Ivana Zenklová, Táborčerná60 cm1a

z Kraje pestrého kamení

datum naroz.:21. 9. 2007 Účastníci svodu z vrhu A z Kraje pestrého kamení [nové okno]
chovatel:Jolana Těmínová, Liberecotec:Persano Gasko Prim
matka:Caroline z Brzáneckých vinohradů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AkimbopesCMKU/HW/4980/07 Petr Perger, Náchodčerná se znaky62 cm2a/D3
ArampesCMKU/HW/4981/07 Petr Havlík, Velká Jesenicečerná se znaky65,5 cm2a/D2
ArssonpesCMKU/HW/4977/07 Roman Gašpárek, Liberecplavá64,5 cm3a,4a
AidafenaCMKU/HW/4983/2007 Ivona Kršková, Lužnáčerná se znaky63 cm2a,4b/D2- P1 vpravo dole, hmatná, neprořezaná
ArankafenaCMKU/HW/4984/07 Miroslav Štěpán, Ostrovčerná se znaky61 cm2a,4a/N3
ArissafenaCMKU/HW/4985/07Mgr. Eva Mitrová, Český Krumlovčerná62 cm1a

z Plesenského údolí

datum naroz.:15. 5. 2007 Účastníci svodu z vrhu A z Plesenského údolí [nové okno]
chovatel:Ing. Jiří Bubla, Ostrava-Plesnáotec:Benji z Královské stezky
matka:Dalila z Horské pastviny
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
ArturpesCMKU/HW/4815/07 Olga Vaníčková, Dolní Krupá 38černá se znaky66 cm2b,4a/D2
AnniefenaCMKU/HW/4819/07Ing. Milan Komárek, Praha 4 Šeberovplavá63 cm3a/D2,E4LP - ocas neposouzen z důvodu úrazu

ze Slatinského dvora

datum naroz.:14. 5. 2007

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Semanová Martina, Brnootec:Bente Gutta Fortunae
matka:Bonnie z Pískových dolů
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AirinfenaCMKU/HW/4801/07 Alena Vargová, Praha 10plavá65 cm3a

ze Starého Rejvízu

datum naroz.:14. 7. 2007

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Turková Lenka Dr., Rejvízotec:Artur z Duhového kopce
matka:Jetty Plavý vítr
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
AnuschkafenaCMKU/HW/4850/07 Monika Zahrádková, Praha 4černá63 cm2/1a/A4 P1 vlevo nahoře

ze Stříbrných kaskád

datum naroz.:3. 6. 2007 Účastníci svodu z vrhu B ze Stříbrných kaskád [nové okno]
chovatel:Ing. Ranincová Radana, Horní Libchavaotec:Ozi Las Ksiezniczek
matka:Brenda Bohemia Choc
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BarneypesCMKU/HW/4820/07Ing. Jiří Novotný, Říčanyčerná se znaky68 cm2a/As těsný,A4 - P1 vpravo nahoře
BretpesCMKU/HW/4821/07 Robert Lexa, Třebovlečerná se znaky66 cm2a/4b,D2 prokvetlá stehna a krk
BenjifenaCMKU/HW/4822/07 Vlastimil Kaštánek, Kralupy nad Vltavoučerná se znaky63 cm2a,4b/D2 bedra
BerryfenaCMKU/HW/4823/07 Jaroslava Skořepová, Praha 10černá se znaky61 cm2a/N3,N5 - anomálie ocasu
BessyfenaCMKU/HW/4824/07 Milan Schullerčerná se znaky60 cm2a/A3 M3 oboustranně
BonniefenaCMKU/HW/4827/07Pharm Dr. Alice Kaločová, Dolní Lhotaplavá63 cm3a/ - ztuhlé poslední 2 články ocasu
BrendafenaCMKU/HW/4828/07Ing. Josef Kasík, Děčínčerná se znaky60 cm2a,4b/As těsný, prokvetlá barva pod spodními víčky

Zlatý vlas

datum naroz.:22. 4. 2007

Fotografie není k dispozici.

chovatel:Jedlička Jaroslav, Bukovina nad Labemotec:Jasper Plavý vítr
matka:Aschley z Opočenského panství
jménopohlavíčíslo zápisumajitelbarvavýškasvodový kód
BarnypesCMKU/HW/4735/07 Pavel Klepač, Teplicečerná se znaky68 cm2a/E4 L-P- anomálie na konci ocasu
BartpesCMKU/HW/4736/07 Hana Lejčková, Hořenskočerná68 cm1a,4a/A3/N3 - chybí P1 vpravo nahoře, anomálie na konci ocasu
BennypesCMKU/HW/4737/07 Ctirad Jungmann, Praha-4plavá68 cm3a/E4-P,N3 - anomálie na konci ocasu
BradpesCMKU/HW/4738/07 Jana Fojtová, Suchomastyčerná68 cm1a/E4-P/N3
BritpesCMKU/HW/4739/07 Veronika Maršíková, Mezilečíčerná se znaky68 cm2a/A4,E4L-P,N3,N5 M3 oboustranně
BelafenaCMKU/HW/4741/07 Vlastimil Zemánek, České Meziříčíčerná58 cm1a/As těsný,A4,E4P,N3 M3 vlevo

Výsledky svodů mladých


© Hovawart klub ČR 2007 - 2017 | O webu
Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus